Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 10. 2009 9:48

Irik
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 2. 2009
Příspěvky: 680

DOBRÁ ŘASENKA

Prosím poraďte, kdo má aktuální zkušenosti s dobrou řasenkou. Měla jsem v oblibě Max Factor, ale připadá mi, že už tak dobrá není. Stejně tak Loreal. Fakt už nevím, co koupit. Drahé jsou jako čert a mám pocit, že za chvilku jsou vyschlé...nic nevydrží.

Není tady

 

#2 3. 10. 2009 11:08

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Irik napsal(a):

Prosím poraďte, kdo má aktuální zkušenosti s dobrou řasenkou. Měla jsem v oblibě Max Factor, ale připadá mi, že už tak dobrá není. Stejně tak Loreal. Fakt už nevím, co koupit. Drahé jsou jako čert a mám pocit, že za chvilku jsou vyschlé...nic nevydrží.

Také by mě zajímalo, kdo má zkušenosti s dobrou řasenkou. Já si kupuji také od Loreal, ale zdá se mi, že maže.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#3 3. 10. 2009 19:26

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Já dělala avon, tak jsem měla řasenky odtama, teď už ho nedělám, tak nakupuju v drogérkách.Docela jsem byla spokojená s Miss Sporty, pak jsem si koupila Manhattan a ta je taková nic moc.Asi zase začnu používat Miss Sporty.Jak píšeš Loreal a tak jsou drahé a podle mě zbytečně.Musí být dobrá řasenka a zároveň levná, jen ji najít roll

Není tady

 

#4 3. 10. 2009 19:41

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Já jsem dlouhodobě spokojená s řasenkami od Max Factor, vyzkoušela jsem jich víc a nejvíc jsem spokojená s Masterpiece Max.


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#5 3. 10. 2009 19:58

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Mně vyhovuje Great Lash od Maybelline. Má dobrou cenu, v nějakém časopise ji vychvalovala vizážistka.

Není tady

 

#6 3. 10. 2009 21:14

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Já už léta kupuju od MAx facktor 2000 calorii a stále se k ní vracím.PAk sem byla spokojená od AVONU s nákou na citlivé oči a ted zkouším od essence ty jsou za hubičku a taky to jde.Tech řasenek je tolik,že je nemám šanci ani vyzkoušet:-))

Není tady

 

#7 3. 10. 2009 23:07

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Kvůli vám jsem se podívala, co užívám. Já jen věděla, modrou. Kdysi vedly Astorky, pak od Avonu něco,nyní poslední 4 roky modrá extra super lash od Rimmelu, ale modrá. Sama se divím, že mám Rimmel, já jen věděla, kde ji prodávají. Nemaže, to je důležité, je voděodolná a nádherně modrá. Už mne jí víc ženských chválilo.

Není tady

 

#8 29. 10. 2009 13:44

Lucie87
♥------
Registrovaný: 18. 10. 2009
Příspěvky: 11

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Dobrý den,

navážu na toto téma a chtěla bych vás požádat o doporučení dobré řasenky na zvětšení objemu (do 250 - 300 Kč).

Předem děkuji.

Není tady

 

#9 29. 10. 2009 14:12

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: DOBRÁ ŘASENKA

já používám od  Astoru- Volumetrix a nebo od Rimmelu- Sexy Curves.
Řekla bych ,že Astorka prodlužuje a Rimmel zvětšuje objem ,Používám je obě dvě!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#10 29. 10. 2009 19:54

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: DOBRÁ ŘASENKA

ja mela rada max factor - 2000calories, ale fakt jsem spokojena s rasenkou z avonu - super full,  a jeste jedna, jsou podobne.

Není tady

 

#11 29. 10. 2009 20:07

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Já používám Max Factor 2000 calorie asi 7 let a musím říct, že jsem ještě na lepší řasenku nenarazila...tahle zvětší objem fakt perfektně...stojí myslím 289 ale někdy mají akci za 199...můžu doporučit

Není tady

 

#12 29. 10. 2009 21:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: DOBRÁ ŘASENKA

verunielka napsal(a):

Já dělala avon, tak jsem měla řasenky odtama, teď už ho nedělám, tak nakupuju v drogérkách.Docela jsem byla spokojená s Miss Sporty, pak jsem si koupila Manhattan a ta je taková nic moc.Asi zase začnu používat Miss Sporty.Jak píšeš Loreal a tak jsou drahé a podle mě zbytečně.Musí být dobrá řasenka a zároveň levná, jen ji najít roll

s řasenkami od avonu ani miss sporty jsme nikdy spokojená nebyla. myslím, že lepší si připlatit a koupit si fakt kvalitní.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#13 29. 10. 2009 21:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: DOBRÁ ŘASENKA

sisi21 napsal(a):

já používám od  Astoru- Volumetrix a nebo od Rimmelu- Sexy Curves.
Řekla bych ,že Astorka prodlužuje a Rimmel zvětšuje objem ,Používám je obě dvě!!

s řasenkama od Rimmlu jsem taky spokojená.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#14 29. 10. 2009 22:17

Matrioshka
♥♥-----
Místo: Bullerbyn
Registrovaný: 25. 10. 2009
Příspěvky: 36

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Ja tedy taky pouzivam x let Max Factor Dramatic Look nebo 2000 Calories. Zkousela jsem Estee Lauder, Dior, Guerlain z tech obyc Astor, LOreal ale nejradsi mam Maxe :-) Nejhorsi jsou podle me zkusenosti ty dvojslozkove.


Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.

Není tady

 

#15 6. 11. 2009 16:55

Linda99
♥------
Registrovaný: 28. 9. 2009
Příspěvky: 5

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Irik napsal(a):

Prosím poraďte, kdo má aktuální zkušenosti s dobrou řasenkou. Měla jsem v oblibě Max Factor, ale připadá mi, že už tak dobrá není. Stejně tak Loreal. Fakt už nevím, co koupit. Drahé jsou jako čert a mám pocit, že za chvilku jsou vyschlé...nic nevydrží.

Já jsem si oblíbila nově řasenky s gumovými štětečky a co jsem dostala tipy i od kámošek, tak jsem začala poižívat Wonder Lash od Oriflame jak tu normální, tak přes zimu tu voděodolnou a jsem maximálně spokojená. V akci se dá pořídit za 129 Kč, což je oproti Max Factoru a Lorealu super cena. Krásně prodlouží řasy a vydrží mi až 2 - 3 měsíce.

Není tady

 

#16 7. 11. 2009 9:09

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Kdysi jsem si kupovala drahe znackove rasenky, ale v posledni dobe si vychvaluji RIMMEL - Extra Super Lash je levna, stoji myslim tak kolem stovky, krasne rasy zahusti a prodlouzi. Na dovolene jsem ji pujcila zname a byla s ni uplne nadsena. Rikala, ze vyhazuje tolik penez za drahe rasenky a nevidi zadny efekt. Minuly tyden jsem dostala rasenku od kamaradky znacky Lancome, rikala, ze byla pekne draha, ale te me se nevyrovna, nejsem s ni nijak spokojena, hodne taky zalezi na tvaru stetecku. Takze muj favorit jednak cenovy tak i po strance efektivnosti je jednoznacne RIMMEL

Není tady

 

#17 7. 11. 2009 10:57

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Já taky hlasuju pro Max Factor 2000 calories tummenupp


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#18 8. 11. 2009 14:02

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Taky Max Factor 2000calories, nebo jakákoliv jiná, od této značky.

Není tady

 

#19 10. 11. 2009 12:10

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Já jsem spokojená s řasenkami od Avonu, i Maybelline. Kdysi jsem dostala řasenku od Nivea, a byla výborná smile .

Není tady

 

#20 16. 11. 2009 11:47

ladiesclub
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 11. 2009
Příspěvky: 6
Web

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Irik napsal(a):

Prosím poraďte, kdo má aktuální zkušenosti s dobrou řasenkou. Měla jsem v oblibě Max Factor, ale připadá mi, že už tak dobrá není. Stejně tak Loreal. Fakt už nevím, co koupit. Drahé jsou jako čert a mám pocit, že za chvilku jsou vyschlé...nic nevydrží.

Kvalitní řasenka se pozná podle toho že řasy neslepuje, nedrolí se, řasy jsou oddělené, nemusí být řasenka voděodolná, ale zároveň by se neměla rozpít při pláči u romantického dojáku:-)  minimílně půl roku musí být použitelná. Při odličování by se na tamponku neměla jakoby drolit a nesmí být na tamponku částečky řasenky, ale to také souvisí s dobrým odličovačem který by měl řasenku rozpustit a ne sedřít z řas..

Souhlasím že najít dobrou řasenku je někdy dlouhá cesta:-)

Není tady

 

#21 8. 1. 2010 13:20

simča001
♥------
Registrovaný: 10. 7. 2009
Příspěvky: 23

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Mou favoritkou je teď volume collagene od Lorealu nepovolená reklamaudělá krásně husté řasy, oddělené a ten kartáček...skvělýtummenupp

Není tady

 

#22 14. 5. 2010 11:25

alexiska
♥------
Registrovaný: 9. 2. 2010
Příspěvky: 23

Re: DOBRÁ ŘASENKA

před pár dny jsem si koupila letní novinku od Dermacolu nepovolená reklama a jsem moc příjemně překvapená. narozdíl od jiných řasenek se mi vůbec nerozmazává, což je v tomhle deštivým období obrovská výhoda smile

Není tady

 

#23 16. 5. 2010 19:35

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 503

Re: DOBRÁ ŘASENKA

ladiesclub napsal(a):

Irik napsal(a):

Prosím poraďte, kdo má aktuální zkušenosti s dobrou řasenkou. Měla jsem v oblibě Max Factor, ale připadá mi, že už tak dobrá není. Stejně tak Loreal. Fakt už nevím, co koupit. Drahé jsou jako čert a mám pocit, že za chvilku jsou vyschlé...nic nevydrží.

Kvalitní řasenka se pozná podle toho že řasy neslepuje, nedrolí se, řasy jsou oddělené, nemusí být řasenka voděodolná, ale zároveň by se neměla rozpít při pláči u romantického dojáku:-)  minimílně půl roku musí být použitelná. Při odličování by se na tamponku neměla jakoby drolit a nesmí být na tamponku částečky řasenky, ale to také souvisí s dobrým odličovačem který by měl řasenku rozpustit a ne sedřít z řas..

Souhlasím že najít dobrou řasenku je někdy dlouhá cesta:-)

Nejak mi tady chybi happy end - sdeleni kteraze to rasenka splnuje vyse uvedene predpoklady smile.


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

 

#24 19. 6. 2010 14:45

allison
♥------
Registrovaný: 30. 3. 2009
Příspěvky: 13

Re: DOBRÁ ŘASENKA

Musím souhlasit s řasenkou WONDER LASH od Oriflame, používám ji roky, takže pro příznivce gumových kartáčků doporučuji !! jinak když jsem neměla moc peněz na útratu tak jsem si jednou koupila od Rimmel (zelená řasenka s gumovým kartáčkem), která stojí kolem 80kč a byla jsem překvapená, že maluje taky dobře wink

Není tady

 

#25 19. 6. 2010 21:07

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: DOBRÁ ŘASENKA

... já od Astoru Air Max ... gloria

simča001 napsal(a):

Mou favoritkou je teď volume collagene od Lorealu nepovolená reklamaudělá krásně husté řasy, oddělené a ten kartáček...skvělýtummenupp

jo a mimochodem - na vlákně plném značek najednou nepovolená reklama??? dumbom - Není to trochu silné kafe?

Upravil(a) tříska (19. 6. 2010 21:10)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů