Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 9. 2009 12:20

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

vachu, on lásku opětuje, jenže tak divně, já nevím, prostě se snaží dělat všechno co chci, i když s tím nesouhlasí a pak mi to v hádkách strašně vyčítá a předhazuje
říká mi jak se ve všem musel přizpůsobit nám a ve všem ustoupit a že u nás má prostor 2*2 metry, ale to není pravda, byt užívá stejně jako my.

já prostě neunesu, když mi dává peníze a pak v hádce slyším, že..jak se mohl beze mě mít
prostě já nejsem ani v hádce zvyklá říkat takové věci

Ouško, tohle by u mě vypustil chlap z úst pouze JEDNOU ... a během pěti minut by měl zapakováno a šel by, odkud by přišel stolt

Nepochopím tu neskutečnou drzost nasáčkovat se k přítelkyni do jejího bytu, stěžovat si na malý prostor a ještě jí předhazovat takovou samozřejmost, jako že se finančně podílí na chodu domácnosti kde bydlí, stravuje se a má veškerý servis dumbom

Je to na tobě, Ouško. Buď se budeš nechávat psychicky deptat pořád dál, nebo po jedné takové hádce holt pána vyzveš, aby si zabalil svých pět švestek a konečně uskutečnil svůj sen, totiž žít si dobře volný jak ten pták, bez finanční zátěže, které pro něj soužití s vámi představuje.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#27 30. 9. 2009 12:33

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

máte všichni pravdu
jsem už příšerně unavená

dřív jsem se snažila pořád vysvětlit, že opravdu nejsme tak příšerní, jak říká, ale už na to nemám

jsem blbá až na půdu skurt

nejvíc mě štve, že jsem se podvědomě pořád chtěla stát lepší než jeho bývalá, takže když jsem se o ní něco dozvěděla, co ho údajně ranilo, tak jsem to dělala lépe, aby měl radost, a pocit že já jsem konečně ta pravá, no stejně mi to bylo na dvě věci.....pro něj jsem divná pořád, protože se mi líbí modrá, chci si vyměnit některý nábytek, mám ráda pizzu z restaurace atd.



no s tím bydlením by mě zajímal názor jiných

mám byt na sídlišti, on taky -  v jiném městě, já jsem si představovala, že to nějak dáme dohromady a pořídíme si lepší bydlení, sám říkal pořád jak mu bydlení mezi věžáky vadí, samý beton atd., tak jsem mu ten nápad řekla, on s tím souhlasil, pak přišel s tím, že jeho kluk 19 let by neměl kde bydlet, tak že byt prodá a jemu koupí třeba garsonku a zbytek přinese - všechno odkýval, když ještě bydlel sám.

Pak v den kdy se ke mě stěhoval, mi napsal, že klukovi řekl, že byt bude jeho celý a šmytec. Já prý do toho nemám co mluvit.
Já vím že to je jeho majetek, ale tenkrát mě to úplně dostalo, že jsme si něco domluvili a on udělá něco jiného.

Není tady

 

#28 30. 9. 2009 12:34

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Selima napsal(a):

No, Ouško, tkam ožno ani ty nie si úplne bez viny(pri tých hríboch to mne osobne od teba vyznelo ako rýpanie - ako že on si dovolí ís inam, ako si mu povedala ty, tak hneď začneš hundra, že tam nič nebude... ), ale on je zrejme dos výbušný a navyše "kazič pohody". Ak ho dokážeš bra aj s touto jeho črtou, tak ho tak ber. Ak nedokážeš, tak nechaj tak a neprerábaj, neočakávaj zmeny - čakala by si márne. hmm Radšej sa nejako rozíďte... Je fakt, že môj bývalý vôbec enuznávla nejaklú svoju vinu alebo povedzme podiel na situácii - a nemal ani snahu čokožvek napráva.

tohle mam doma (krom toho že to není bývalý smile a momentálně nervy na pochodu s pocitem že už nemůžu a nechci po něm nic jinýho než psychickou podporu. Jenomže proč bych jí měla mít (dle včerejší hádky) když si za tomůžu sama, protože jsem strašná a furt něco kecam. Nedokážu mu vysvětlit že jsem už psych. vyčerpána z tohonáročního období co zrovna mám. Nechápe to. Místo aby mě podpořil a třeba aspoň objal, slyším jak jsem strašná a za všechno můžu já
omlouvám se za offtopic vzhledem k autorce

Není tady

 

#29 30. 9. 2009 12:42

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

jsem blbá až na půdu skurt

Nejsi, nepodceňuj se.
Nenech se strkat tam, kde tě chce on.
Udělej to, co chceš ty. Mᚠvelkou výhodu, že ten byt je tvůj a můžeš ho vyhodit.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#30 30. 9. 2009 13:47

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):


...pak v den kdy se ke mě stěhoval, mi napsal, že klukovi řekl, že byt bude jeho celý a šmytec. Já prý do toho nemám co mluvit.
Já vím že to je jeho majetek, ale tenkrát mě to úplně dostalo, že jsme si něco domluvili a on udělá něco jiného.

Ouška74: tak v tomhle případě nechápu - když vystrčil rohy už ve chvíli, když se k tobě stěhoval - co od něj vlastně ještě čekᚠva ??? K tobě se nakýbloval, svůj byt určitě pronajímá, tím pádem má zajištěný příjem navíc a po Tobě v Tvém vlastním bytě řve, buzeruje a psychicky Tě deptá.
Ptᚠse, jestli bychom byly s někým, kdo se chová stejně jako Tvůj přítel - nebyly (aspoň já rozhodně ne!)
Chceš vědět, jestli se Tvůj přítel změní, začne se chovat jinak, OCENÍ, POCHOPÍ, UZNÁ, vezme rozum do hrsti a začne se chovat mile - na to zapomeň, je to sobec a parazit, který si hrabe jenom na vlastním písečku a jakmile se mu něco nelíbí, začne - aby bylo po jeho - vyřvávat, napadat a ponižovat.
Takže třetí nevyřčená otázka - co mᚠtedy dělat - je zcela nabíledni.
Podle mě už měl být z Tvého bytu tenhle pán dávno pryč.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#31 30. 9. 2009 14:49

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

Děkuji za příspěvky.

martinko, já nevím co chci, jsem totálně v pr...rozhozená
ano je mi hrozně, ale nechci být sama, protože se těžko seznamuju, se spoustou chlapských věcí si neumím poradit.

vachu, on lásku opětuje, jenže tak divně, já nevím, prostě se snaží dělat všechno co chci, i když s tím nesouhlasí a pak mi to v hádkách strašně vyčítá a předhazuje
říká mi jak se ve všem musel přizpůsobit nám a ve všem ustoupit a že u nás má prostor 2*2 metry, ale to není pravda, byt užívá stejně jako my.

já prostě neunesu, když mi dává peníze a pak v hádce slyším, že..jak se mohl beze mě mít
prostě já nejsem ani v hádce zvyklá říkat takové věci

------

ještě chci napsat, že když jsem za ním chodila a řekla mu třeba že se mi něco nelíbí co dělá - vznikla hádka, on hned používá sprostá slova, prý když se mi to nelíbí tak si mám nasr...., políbít mu pr... a já to nejsem schopná pak odpustit


já pak bohužel reaguju tak, že se s toho nemůžu vzpamatovat a nemluvím s ním pár dní, radši zalezu a jsem sama, jenže on se chtěl vždycky usmiřovat, přišel mě hladit a podobně, ale já jsem nebyla schopná mu to opětovat
takže další hádka, nakonec mi řekl a všichni chcípneme, že on je tady úplně sám
to je pravda



no když si to po sobě čtu, tak jsem vážně zralá asi spolknout nějaké antidepresivum

Ouško, já bych ho kopla do pr*ele, tohle mje jen sprosté citové vydírání, terorizuje Tě ve Tvém vlastním bytě před dětmi, toho bych se bála jako čert kříže, co když pak přijde fyzické násilí, co budeš dělat pak? Nechᚠse bít, perotže se těžko seznamuješ? Domácí násilí není jen fyzické, ale i psychické a Ty jsi zdá se exemplární případ týrané ženy


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#32 30. 9. 2009 15:05

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

ano je mi hrozně, ale nechci být sama, protože se těžko seznamuju, se spoustou chlapských věcí si neumím poradit.

Jen kvůli tomu, že si neumíš poradit se spoustou chlapských věcí - nemusíš tohle snášet.
Od čeho jsou opraváři, sousedi, bratři, kamarádi, tatínkové atd.?

Ten chlap negativně ovlivňuje i Tvoje děti.

Radím Ti, vyhoď ho z bytu, a si jde bydlet do "svého" bytu k synovi, a Ty se neboj, že to sama nezvládneš. Lepší někdy být sama, než s člověkem, který Ti ničí život, ne? Nebo snad ne??? dumbom

Není tady

 

#33 30. 9. 2009 15:18

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Už kvůli dětem s ním udělej krátkej proces. Ty si - na rozdíl od Tebe svého nerudného spolubydlícího nevybraly, jsou vůči jeho řádění naprosto bezbranné a nemysli si, že to v čem žijí nevnímají. Ještě ke všemu je ten Tvůj dáreček ponižuje a uráží, stejně jako Tebe. Jestli ho nevyhodíš, můžeš se taky dočkat toho že budou chtít bydlet se svým biologickým otcem (už jsou dost velké na to, aby si samy rozhodly, s kým chtějí žít) nebo že ti utečou z domova tak brzo, jak to jen půjde. Ani bych se jim nedivila, já bych taky nechtěla bydlet pod jednou střechou s chlapem, kterého si přivedla máma a který věčně mně i mámě nadává, řve po nás, uráží nás a ponižuje.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#34 30. 9. 2009 15:19

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Díky za podporu a rady.

Je mi jasné, že takto to dál vést nemůžu, protože jsem začala mít už i fyzické problémy - projevily se nemoci, rozhozená rovnováha, tloustnutí z jezení ze smutku a tak.

Až překonám pár posledních výčitek, tak budu vědět jak se zařídit.

Ten člověk už rozložil jednu (vlastní) rodinu, takže by měl asi na svědomí další.

Mě jednou úplně dostala sms od jeho bývalé ženy - kterou mi nevědouc co dělá přečetl. Psala, že mu odpouští, ale že šastná není.

Zkusím se vzchopit a začít si uvědomovat, kdo jsem.
Já jsem totiž pohořela na snaze dokázat mu, že to co říká o mě není pravda. Na tom jsem si málem zničila psychiku.

On je totiž mistr převraceč. Třeba pořád naříkal nad životními příběhy jedněch mladých lidí, kteří to mají s rodiči těžké, měl z toho bezesné noci. Já jsem ho jen chtěla povzbudit, bylo mi ho líto, že si to tak bere. TAk jsem řekla, že a si to tak nebere, že může pomoct, kde se dá, ale že každý si musí řídit ten svůj život sám a on nemůže každému pomoct. Ty lidi musí taky sami. No od té doby jsou sobecká a necitlivá a slyším to v každé hádce.

Není tady

 

#35 30. 9. 2009 15:23

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

jo kiaro, mᚠpravdu

moje děti jsou velkým kamenem úrazu

kvůli nim taky mám výčitky a proto to skončím

měla jsem ukřičené dětství a následky mám dodnes

a nikdy bych si neodpustila je ztratit kvůli někomu takovému

no každopádně on má skvělou myšlenku - prý pro děcka udělám cokoliv, pro něj nic

Není tady

 

#36 30. 9. 2009 15:27

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

no každopádně on má skvělou myšlenku - prý pro děcka udělám cokoliv, pro něj nic

Jenom tě vydírá.
Ouško, držím palce k rozhodnutí se ho zbavit.
Pak napiš, jak si dopadla.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#37 30. 9. 2009 16:03

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouško, vdírá se mi na mysl slovo "psychopat" coby označení Tvého přítele.

Není tady

 

#38 30. 9. 2009 16:43

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

jo kiaro, mᚠpravdu

moje děti jsou velkým kamenem úrazu

kvůli nim taky mám výčitky a proto to skončím

měla jsem ukřičené dětství a následky mám dodnes

a nikdy bych si neodpustila je ztratit kvůli někomu takovému

no každopádně on má skvělou myšlenku - prý pro děcka udělám cokoliv, pro něj nic

Ouško, hleď rozetnout ten bludný kruh, dokud je čas!!!
Ty jsi měla ukřičené dětství - souhlasíš se mnou, že to bylo trauma a jeho následky si s sebou v podstatě neseš dodnes (kdykoliv slyšíš JENOM zvýšený hlas, rozklepeš se a nejsi schopna se účinně bránit agresorovi)???
Jako dítě jsi nemohla ovlivnit prostředí, které se na Tobě tak nešastně podepsalo.
Jako matka však můžeš - a dokonce MUS͊ - zabránit všemi silami tomu, aby se historie opakovala u Tvých vlastních dětí.  Nezastávᚠpřece nějaké prapodivné heslo: "když jsem to mohla vydržet já, tak moje děti taky", viď že ne???
Seber v sobě veškeré síly, které má v sobě matka-lvice, chránící svá mláďata, popadni přítele za flígr a vyhoď ho už proboha konečně!!! I kdybys měla být x-let sama, pořád je to lepší než žít ve vztahu, který se Ti podepisuje na nervech a celkovém zdravotním stavu, o dětech nemluvě.
Pokud se v tomhle vztahu budeš plácat pořád dál a nebudeš nic řešit, s velkou pravděpodobností skončíš v padesáti jako opuštěná psychotická pacientka někde v léčebně, tvůj přítel se mezitím vydá vycucávat další obě a děti naprogramuješ pro život tak, že si najdou stejného výtečníka jako sis našla ty.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#39 30. 9. 2009 16:50

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

udělám to

Není tady

 

#40 30. 9. 2009 17:22

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozumím ti, byla jsem podobný typ jako ty, a tak když jsem četla tvé psaní, jako bych se v něm viděla. Snaha dokázat mu, že jsem lepší než jeho bývalá, snaha omlouvat jeho chování, doufání, že se změní, neustálá snaha zachraňovat vztah, hádky, manipulace a citové vydírání z jeho strany, můj strach ze samoty a z toho, že mě nic lepšího nepotká ... To všechno jsem zažila. Pak jsem si po jednom incidentu, který měl s mým synem řekla dost, vystěhovala ho a jsem sama. Nakonec jsem přišla na to, že samota není to nejhorší co mě v životě potkalo, pořád ještě se z toho hrabu, ale je to lepší a lepší. Takže moje rada je stejná jako všech ostatních: neměj strach být sama, horší než vztah s tímto mužem to určitě nebude.

Není tady

 

#41 30. 9. 2009 17:39

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Peuli díky,

je to strašná úleva číst o někom, že to měl podobně a teď už je za vodou. hjarta

Není tady

 

#42 30. 9. 2009 18:28

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Víš já jsem vždycky jen kroutila hlavou, když jsem četla ty rezolutní rady třeba i tady na Babinetu: "to by udělal jen jednou...", "okamžitě, by měl kufry za dveřmi...", protože já taková bohužel nejsem, všechno příliš zvažuju a teď vidím, že to není dobře, nakonec to dopadlo stejně... on se odstěhoval a já jsem sama, ale kdybych byla razantnější a nespoléhala na zázraky ve smyslu změny jeho chování, tak bych si ušetřila tak dva, tři roky života v napětí a musím ti říct, že skutečně ten klid je k nezaplacení. S odstupem dokážu spoustu věcí hodnotit jinak, snažím se život uspořádat tak, aby mi co nejvíc vyhovoval a když teď u mužů vidím chování, které mi opravdu zásadně vadí, tak mi blikají varovné kontrolky a je mi jasné, že nemá smysl žádný vztah začínat. Já vím, že je to klišé, že čas to vyléčí a bude líp a taky vím, že teď ti to tak nepřipadá, ale ono to tak vážně je a já myslím, že když tento vztah ukončíš, tak mi za pár měsíců dᚠza pravdu.

Není tady

 

#43 30. 9. 2009 18:34

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

Peuli díky,
je to strašná úleva číst o někom, že to měl podobně a teď už je za vodou. hjarta

Ouško nevěř holkám............je to jinak ..........

Tak především ty píšeš svůj pohled na věc............kdyby to psal on znělo by to jinak .......

To že nesnášíš hádky a křik je TVŮJ obrovskej problém, kterej budeš mít s víc lidma....bez něj bys to měla taky a není to dobrý ....to se pak budeš zbavovat zetě nebo vnuka atd........prostě pořád kolem tebe budou stresy, ty má každej člověk.......

Takhle situace je veliece náročná ......nastěhovat si domů cizího pána , když tam mám dvě děti .......mě se to nikdy nepovedlo ......i když jsem tam měla 24 letýho hocha rok a kus, tak jedna z dcer ho odmítala.......druhá ho milovala .......to je samo o sobě náročný a hodně .....málokdy to funguje .....cizí chlap k cizím dětem........proto si taky nechal byt, nedivím se mu .....zkus si představit, že ty bys bydlela v cizím bytě s dvouma  cizíma puberákama a jejich tátou....

Vy ste se sešli nešikovně.............já bych si zařvala, on by si zařval a bylo.........vzduch by se vyčistil .........ty se z toho hroutíš..........ale to je opravdu HLAVNĚ tvůj problém.....mně by mohl omílat cokoliv a hned by to dostal zpátky a hlava by mě z toho nebolela..........

Prostě ty nejsi schopná žít s takovým člověkem .........ale není to jen jeho chyba....myslím, že on snahu měl......ale ta situace je CELÁ  šíleně náročná a zatěžuje všechny .........každej cizí chlap ve tvý rodině by byl stres.........to by musel být typ jako ty .......a to těžko zrovna  najdeš, ještě k dvěma dětem..........

Upravil(a) Rozmarila (30. 9. 2009 18:51)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#44 30. 9. 2009 19:52

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

Peuli díky,
je to strašná úleva číst o někom, že to měl podobně a teď už je za vodou. hjarta

Ouško nevěř holkám............je to jinak ..........


Vy ste se sešli nešikovně.............já bych si zařvala, on by si zařval a bylo.........vzduch by se vyčistil .........ty se z toho hroutíš..........ale to je opravdu HLAVNĚ tvůj problém.....mně by mohl omílat cokoliv a hned by to dostal zpátky a hlava by mě z toho nebolela..........

Rozmarilo,tak toto může napsat jen člověk, který vůbec neví, co to je despota a cholerik.  Neházej vinu na Ouška, protože její jediné provinění je to, že si ho nastěhovala domů a byla důvěřivá. My se zde snažíme Ouška podpořit v rozhodnutí se osvobodit.Přispívej tam, kde tomu problému rozumíš...


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#45 30. 9. 2009 19:57

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Kiara napsal(a):

vachu, on lásku opětuje, jenže tak divně, já nevím, prostě se snaží dělat všechno co chci, i když s tím nesouhlasí a pak mi to v hádkách strašně vyčítá a předhazuje
říká mi jak se ve všem musel přizpůsobit nám a ve všem ustoupit a že u nás má prostor 2*2 metry, ale to není pravda, byt užívá stejně jako my.

já prostě neunesu, když mi dává peníze a pak v hádce slyším, že..jak se mohl beze mě mít
prostě já nejsem ani v hádce zvyklá říkat takové věci

Ouško, tohle by u mě vypustil chlap z úst pouze JEDNOU ... a během pěti minut by měl zapakováno a šel by, odkud by přišel stolt

Nepochopím tu neskutečnou drzost nasáčkovat se k přítelkyni do jejího bytu, stěžovat si na malý prostor a ještě jí předhazovat takovou samozřejmost, jako že se finančně podílí na chodu domácnosti kde bydlí, stravuje se a má veškerý servis dumbom

Je to na tobě, Ouško. Buď se budeš nechávat psychicky deptat pořád dál, nebo po jedné takové hádce holt pána vyzveš, aby si zabalil svých pět švestek a konečně uskutečnil svůj sen, totiž žít si dobře volný jak ten pták, bez finanční zátěže, které pro něj soužití s vámi představuje.

Pod to se bez výhrad podepisuji tummenupp


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#46 30. 9. 2009 20:00

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

ještě chci napsat, že když jsem za ním chodila a řekla mu třeba že se mi něco nelíbí co dělá - vznikla hádka, on hned používá sprostá slova, prý když se mi to nelíbí tak si mám nasr...., políbít mu pr... .. takže další hádka, nakonec mi řekl a všichni chcípneme, že on je tady úplně sám..

dumbom
Já tedy opravdu nevím - je třeba ještě o něčem diskutovat? - tohle si dnes nemůže nechat líbit svobodná bytost...
Tohle by dnes snesla snad jen otrokyně zakovaná do řetězů...
dumbom
Ty musíš mít, Ouško, sebevědomí naprosto, úplně a totálně v haj.z.lu..... roll
Jenže víš ty co? - Bez špetky sebevědomí se ŽÍT nedá !!! - Prostě NEDÁ.

Není tady

 

#47 30. 9. 2009 20:03

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

měla jsem ukřičené dětství a následky mám dodnes
.......... a tak sis našla ukřičeného partnera.


A hádej, jakého partnera si jednou najdou tvoje děti, když budou mít ukřičené dětství


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#48 30. 9. 2009 20:24

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Jo Rozmarilo, on se snažil a hodně snažil.

Jenže pak mi řekne, že jsem bezcitná svině, protože se nedokážu na něj po hádce usmát a dělat jako že nic.

No asi až si budu někoho jednou za hodně dlouho hledat, tak si do inzerátu napíšu....neřvoucího, nehádajícího se.... hmm

Není tady

 

#49 30. 9. 2009 20:35

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Blbost, nikoho nehledej. Nech se najít a pořádně dlouho dobývat. Podle toho se potom ten chlap bude k tobě chovat, když budeš jeho vzácná trofej wink


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#50 30. 9. 2009 20:45

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

tříska napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

ještě chci napsat, že když jsem za ním chodila a řekla mu třeba že se mi něco nelíbí co dělá - vznikla hádka, on hned používá sprostá slova, prý když se mi to nelíbí tak si mám nasr...., políbít mu pr... .. takže další hádka, nakonec mi řekl a všichni chcípneme, že on je tady úplně sám..

:NEDÁ.

Ale on tam JE  sám.............ty ho přestan kritizovat a začni se do něj vžívat ........je v cizím bytě , v cizím městě s cizíma lidma .....sama říkáš, žes introvert uzavřenej do sebe .........jak jsi asi schopná ho psychicky podporovat ??Jak dlouho bys ty fungovala v takovým prostředí ??Dvě cizí pubertální holky a jedna máma, co nezvládá jedinou hádku ?
Hádky patří k životu ...jsou uplně normální ........ty sis nastěhovala takovýho člověka do bytu a připravila jsi ho o zázemí ......žije v cizím městě a možná by chtěl víc podpořit .......je možné, že z toho stresu prostě řve......necítí se tam dobře.........Možná má pravdu , že jsi sobecká, když tohle nevidíš.
Jesli ti jde o to, aby tě lidi tady litovali , tak prosím,ale já jsem si jistá , že na tom mᚠvelký podíl ty........
A to tě ještě živí .........
Já jsem totiž  zase silně alergická na lidi , co si myslí, že vztah je o tom, že se na sebe dva lidi pořád usmívají ......můj manžel řešil hádky demonstrativními sebevraždami ......tchýně také vyhrožovala, že se otráví, když s ní někdo nesouhlasil......  lol.....a víš co jsem dělala já, když manžel nechtěl nikdy řešit problémy a utíkal od nich ??Já jsem ŘVALA.


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů