Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 9. 2009 22:14

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Ahoj. Chtěla bych zjistit, jaká je vaše zkušenost s dnešními finančními poradci v oblasti rodinných financí. Sama teď o jejich službách přemýšlím, ale potřebuji napřed zjistit všechna pro i proti. Ve svém okolí jsem se setkala s kladným i zápo*ným ohlasem, ale nechci soudit pouze z názorů dvou lidí

Moc děkuji


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#2 26. 9. 2009 8:30

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Petro, záleží na tom, co konkrétně chceš.
A pak taky samozřejmě záleží na člověku, na kterého narazíš...
Takže až si zodpovíš CO CHCEŠ od finančního poradce... tak si najdi člověka, který nezastupuje pouze jednu firmu (banku, pojišovnu atd.), ale který bude mít velký výběr. Protože když bude zastupovat jenom jednu banku nebo málo, logicky Ti nacpe jejich produkt i když nebude výhodný. Když bude mít výběr, může Ti vybrat ten, který pro Tebe výhodný bude.
Jinak je jasný, že pokud nebudeš vědět co chceš, tak on Ti "určí" svůj cíl, což zřejmě minimálně částečně bude, Ti prodat co nejvíc produktů.
Já jsem využila služeb fin. poradce ve chvíli, kdy jsem potřebovala refinancovat hypotéku. Ale nakonec, i když už bylo všechno připraveno, jsem se rozhodla zůstat u stávající banky. No ale pomohlo mi to, protože jsem věděla, jaké procento by mi dala jiná banka a mohla jsem tím u stávající agrumentovat.
Před x lety mi jedna "fin. poradkyně" v podstatě VNUTILA penzijní a důchodové připojištění... a pak ještě jiný člověk životní... - jenže to byli bohužel takoví "poradci", kterým šlo hlavně o prodej svých produktů. Ani jeden z těch produktů už nemám.
A to podotýkám, že všichni ti poradci byli moji známí nebo známí známých... tj. nebyli to cizí lidi a apriori určitě neměli myšlenku mě nějak znevýhodnit nebo okrást. Prostě akorát dělali svoji práci.

Takže, k nějakému poradci bych šla pouze s konkrétním zadáním - co vlastně od něj chci. Např. refinanc. hypo. Nebo aspoň mít rámcovou představu, co se svýma penězma chceš podniknout. A nechat si všechno dobře vysvětlit (vypovědět životko, penzijko i důchodko, všechno byl docela problém - jenže na to Tě neupozorní, když to uzavíráš!)...

Není tady

 

#3 26. 9. 2009 9:18

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Já mám přesnou představu, co chci a k čemu bychc htěla jeho služby využít. Ale jen se prostě úplně ideáně neorientuju na finančím trhu a nejsem schopná adekvátně porovnat jednotlivé produkty. Vím , co mám uzavřené špatně a co potřebuji změnit. Ale nemám jistotu v tom,že přípdná změna bude k lepšímu

A právě jsem se stala s jedním názorem, že ty lidi budou jen tahat prachy,   a pak s druhým, kdy takovýto poradce opravdu pomohl.

Proto jsem založila toto vlákno, a chtěla bych si přečíst těch názorů a zkušeností s touto službou, víc.

Na základě čeho, jsi s Martinko nakonec rozhodla svou hypotéku nezměnit? Jestli to teda není moc soukromá otázka....


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#4 27. 9. 2009 19:13

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

PetraP napsal(a):

Já mám přesnou představu, co chci a k čemu bychc htěla jeho služby využít. Ale jen se prostě úplně ideáně neorientuju na finančím trhu a nejsem schopná adekvátně porovnat jednotlivé produkty. Vím , co mám uzavřené špatně a co potřebuji změnit. Ale nemám jistotu v tom,že přípdná změna bude k lepšímu

A právě jsem se stala s jedním názorem, že ty lidi budou jen tahat prachy,   a pak s druhým, kdy takovýto poradce opravdu pomohl.

Proto jsem založila toto vlákno, a chtěla bych si přečíst těch názorů a zkušeností s touto službou, víc.

Na základě čeho, jsi s Martinko nakonec rozhodla svou hypotéku nezměnit? Jestli to teda není moc soukromá otázka....

pokud bych chtěla službu finančního poradce, tak zvolím nějakého nezávislého, který není vázán na produkty jedné banky a nevnucuje je všem svým klientům.

využila jsem zatím také jen hypoteční poradkyně. Jednak poprvé při vyřízení hypotéky a teď znovu, při refinancování hypotéky. Důvod nárůst úrokové sazby ze 4.25 na 6.14% při bezproblémovém splácení. Ač se pak snažili ještě 2x snížit, neuspěli,to nám za to stálo, takže nová hypotéka 5.14%.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#5 1. 10. 2009 11:33

webdesign3000
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2008
Příspěvky: 115

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Dobrý den,
já jako finanční poradce musím říct, že většinou není důležité, co klient chce, ale důležité je to, co klient potřebuje.....
Dám příklad:
Přijde za mnou člověk, že chce refinancovat hypotéku, ten člověk má rodinu, malé děti, manželku na mateřské. Hypotéka je ve výši dejme tomu 2.000.000,- Kč. Nic jiného ten člověk nechce řešit, žádné jiné smlouvy na finančním trhu uzavřené nemá, nemá žádné spoření, pojištění, investice, penzijní fond atd.....
Já mu refinancováním ušetřím třeba 1000,- Kč měsíčně na splátce, ale pokud si ten člověk nevytváří rezervy a nemá vyřešené zajištění svého příjmu a své rodiny a nechce to řešit, tak pro mě to je jednorázový obchod a takový obchod pro mě nemá smysl.
Klient může za dva měsíce přijít o práci, rezervy nemá a rodina jde na dlažbu. Nebo se mu stane vážný úraz , nejsou peníze na splátky a rodina jde na dlažbu. Nebo umře a rodina splácí hypotéku z mateřské......

Ano, je krásné ušetřit refinancováním klientovi nějaké peníze měsíčně, ale řešení by mělo být komplexní.
Paní manželko klienta, vᚠmanžel chtěl řešit jen refinancování, teď jste bohužl na dlažbě, ale to pan manžel řešit nechtěl:-)

Není tady

 

#6 1. 10. 2009 11:56

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

pro mě to je jednorázový obchod a takový obchod pro mě nemá smysl - vážené dámy a pánové,tohle je typická ukázka práce tzv.absolventů fin.akademií,tzn.,lidově řečeno napráskat chudákovi klientovi co nejvíce smluv,jinak se na tom neopeřím a viz vytučněné písmo.Tohle je sobecké uvažování,nikoli v zájmu klienta.Viz citace "pro mě nemá smysl,pro mě jen jednorázový obchod.

Vím,že každá rada je drahá a že si každý musí natlouct nejdříve sám hubu,než to pochopí,ale:varujte se spolupráce s podobnými takyobchodníky,kteří se Vás budou snažit oslnit tím,že nabízejí produkty všemožných fin.ústavů.Ano,nabízet mohou,ale dohromady o tom nevědí nic do hloubky,není to totiž ani možné,aby obsáhli všechny detaily,kličky a možnosti které dává cca 5 nebo 6 st.spořitelen+nepočítaně různých bank a pojišoven.

Jde tady o hodně Vašich peněz a závazky mnohdy do důchodového věku,proto obětujte svůj čas,obejděte si sami obchodní místa st.spořitelen a bankovních institucí a pak porovnávejte v klidu doma.Pokud nebudete něčemu rozumět,dejte si to znovu vysvětlit (třeba i na jiném obch.místě pro srovnání)) a vůbec si nepřipouštějšte,že snad vypadáte jako hlupáci.každý rozumí tomu,čím se živí a správný obchodník a odborník v jednom Vám vše rád vysvětlí i polopaticky.

A opravdu není nutné si např. u st.spořitelen ke 2mil.úvěru vyřizovat drahé živ.pojištění,které Vám určitě bude cpát "poradce" typu Webdesign,když stačí levné tzv.skupinové,kdy v případě smrti dlužníka pojišovna za něj doplatí zbytek dluhu.Atd,atd.

Jinak na příspěvky Webdesigna nereaguji,ale jeho prostoduchý názor mě teda fakt nenechal v klidu a hlavně je mi líto těch,kteří jemu i jim podobným sednou na lep a "nechají se odrbat";hlavně že to má ale smysl pro poradce takový obchod,že ano?!kapitulation

Není tady

 

#7 1. 10. 2009 12:09

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

webdesign3000 napsal(a):

Dobrý den,
já jako finanční poradce musím říct, že většinou není důležité, co klient chce, ale důležité je to, co klient potřebuje.....
Dám příklad:
Přijde za mnou člověk, že chce refinancovat hypotéku, ten člověk má rodinu, malé děti, manželku na mateřské. Hypotéka je ve výši dejme tomu 2.000.000,- Kč. Nic jiného ten člověk nechce řešit, žádné jiné smlouvy na finančním trhu uzavřené nemá, nemá žádné spoření, pojištění, investice, penzijní fond atd.....
Já mu refinancováním ušetřím třeba 1000,- Kč měsíčně na splátce, ale pokud si ten člověk nevytváří rezervy a nemá vyřešené zajištění svého příjmu a své rodiny a nechce to řešit, tak pro mě to je jednorázový obchod a takový obchod pro mě nemá smysl.
Klient může za dva měsíce přijít o práci, rezervy nemá a rodina jde na dlažbu. Nebo se mu stane vážný úraz , nejsou peníze na splátky a rodina jde na dlažbu. Nebo umře a rodina splácí hypotéku z mateřské......

Ano, je krásné ušetřit refinancováním klientovi nějaké peníze měsíčně, ale řešení by mělo být komplexní.
Paní manželko klienta, vᚠmanžel chtěl řešit jen refinancování, teď jste bohužl na dlažbě, ale to pan manžel řešit nechtěl:-)

budu-li prodávat nábytek a zákazník si ke mně přijde koupit jen přípravek na ošetření laku, tak mu ho neprodám, protože takový obchod nemá smysl..celý den tam sedím a pak prodám jedno Pronto :-)

je přece důležité co chce zákazník a ne ty..a to že nemá pojištění je jeho riziko, ne tvé


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#8 1. 10. 2009 13:02

webdesign3000
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2008
Příspěvky: 115

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Kuty, už několikrát ses tu vyloženě ztrapnila ohledně odborných záležitostí.....
Mᚠto zapotřebí sem psát nesmysly a převracet?



Kuty napsal(a):

pro mě to je jednorázový obchod a takový obchod pro mě nemá smysl - vážené dámy a pánové,tohle je typická ukázka práce tzv.absolventů fin.akademií,tzn.,lidově řečeno napráskat chudákovi klientovi co nejvíce smluv,jinak se na tom neopeřím a viz vytučněné písmo.Tohle je sobecké uvažování,nikoli v zájmu klienta.Viz citace "pro mě nemá smysl,pro mě jen jednorázový obchod.

Vím,že každá rada je drahá a že si každý musí natlouct nejdříve sám hubu,než to pochopí,ale:varujte se spolupráce s podobnými takyobchodníky,kteří se Vás budou snažit oslnit tím,že nabízejí produkty všemožných fin.ústavů.Ano,nabízet mohou,ale dohromady o tom nevědí nic do hloubky,není to totiž ani možné,aby obsáhli všechny detaily,kličky a možnosti které dává cca 5 nebo 6 st.spořitelen+nepočítaně různých bank a pojišoven.

Jde tady o hodně Vašich peněz a závazky mnohdy do důchodového věku,proto obětujte svůj čas,obejděte si sami obchodní místa st.spořitelen a bankovních institucí a pak porovnávejte v klidu doma.Pokud nebudete něčemu rozumět,dejte si to znovu vysvětlit (třeba i na jiném obch.místě pro srovnání)) a vůbec si nepřipouštějšte,že snad vypadáte jako hlupáci.každý rozumí tomu,čím se živí a správný obchodník a odborník v jednom Vám vše rád vysvětlí i polopaticky.

A opravdu není nutné si např. u st.spořitelen ke 2mil.úvěru vyřizovat drahé živ.pojištění,které Vám určitě bude cpát "poradce" typu Webdesign,když stačí levné tzv.skupinové,kdy v případě smrti dlužníka pojišovna za něj doplatí zbytek dluhu.Atd,atd.

Jinak na příspěvky Webdesigna nereaguji,ale jeho prostoduchý názor mě teda fakt nenechal v klidu a hlavně je mi líto těch,kteří jemu i jim podobným sednou na lep a "nechají se odrbat";hlavně že to má ale smysl pro poradce takový obchod,že ano?!kapitulation

Není tady

 

#9 1. 10. 2009 13:04

Verunka a Vanesska
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 6. 2007
Příspěvky: 848
Web

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Možná chápu, co tím myslel webdesing. Pro některé z Vás je to možná sobecké, ale co se nad tím zamyslet z jiné stránky. Dělám taky nezávislého fin. poradce. Moje práce neznamená uzavřít smlouvy a zmizet, jak si někdo myslí. Ale vybudovat si vztah se svými klienty, řešit s nimy situace, které teď jsou nějaké a za čas můžou být jiné. A já musím předvídat do budoucna, co se může stát.

To co tady někteří píšete, z toho je mi zle. A stačil mi jeden jedinej příklad a to ještě nebyl ani můj, co se může stát a od té doby tyto jednorázové obchody, také nechci dělat, svojí práci beru zodpovědně a ti, co mě znají, tak to ví.

Kolegyně v mém oboru měla jednu mladou rodinu, chtěli koupit domek, narodilo se jim miminko. Udělala jim komplexní poradenství, ale manželovi se zdálo zbytečné, chtěl jen hypotéku. Ok, fajn. Za rok jí volali rodiče, co mají dělat, že se syn zabil na motorce a jejich mladá s dítkem zůstala sama...

Každej si to přeberte sám, ale nedá se srovnávat s jinou prací. Každá práce má své. A každý z nás rozumíme tomu svému. Já se také nehrnu, dejme tomu do opravy auta, když tomu vůbec nerozumím.

Petro, je vcelku jedno, pro kterou společnost poradce dělá. Záleží opravdu na člověku a to poznᚠi bez rad jiných, jestli to myslí dobře nebo se tě snaží oblbnout. Důležité je, aby vyřešil to, co ty potřebuješ řešit, tobě se to líbilo a hlavně tě netlačil do něčeho, co ty nechceš a hlavně by to bylo nad tvoje síly. Pokud se rozhodneš obcházet fin. ústavy a srovnávat, tak si to hlavně nech vysvětlit, tak aby si věděla vše. Oni i na těch přepážkách jsou jenom lidé a né vždy odborníci, tak jako můžeš narazit na blba fin. poradce...


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/3q8X.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ZG3Ep2.png


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/86Hw.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V8Slp2.png

Není tady

 

#10 1. 10. 2009 13:16

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Verunka a Vanesska napsal(a):

Možná chápu, co tím myslel webdesing. Pro některé z Vás je to možná sobecké, ale co se nad tím zamyslet z jiné stránky. Dělám taky nezávislého fin. poradce. Moje práce neznamená uzavřít smlouvy a zmizet, jak si někdo myslí. Ale vybudovat si vztah se svými klienty, řešit s nimy situace, které teď jsou nějaké a za čas můžou být jiné. A já musím předvídat do budoucna, co se může stát.

To co tady někteří píšete, z toho je mi zle. A stačil mi jeden jedinej příklad a to ještě nebyl ani můj, co se může stát a od té doby tyto jednorázové obchody, také nechci dělat, svojí práci beru zodpovědně a ti, co mě znají, tak to ví.

Kolegyně v mém oboru měla jednu mladou rodinu, chtěli koupit domek, narodilo se jim miminko. Udělala jim komplexní poradenství, ale manželovi se zdálo zbytečné, chtěl jen hypotéku. Ok, fajn. Za rok jí volali rodiče, co mají dělat, že se syn zabil na motorce a jejich mladá s dítkem zůstala sama...

Každej si to přeberte sám, ale nedá se srovnávat s jinou prací. Každá práce má své. A každý z nás rozumíme tomu svému. Já se také nehrnu, dejme tomu do opravy auta, když tomu vůbec nerozumím.

Petro, je vcelku jedno, pro kterou společnost poradce dělá. Záleží opravdu na člověku a to poznᚠi bez rad jiných, jestli to myslí dobře nebo se tě snaží oblbnout. Důležité je, aby vyřešil to, co ty potřebuješ řešit, tobě se to líbilo a hlavně tě netlačil do něčeho, co ty nechceš a hlavně by to bylo nad tvoje síly. Pokud se rozhodneš obcházet fin. ústavy a srovnávat, tak si to hlavně nech vysvětlit, tak aby si věděla vše. Oni i na těch přepážkách jsou jenom lidé a né vždy odborníci, tak jako můžeš narazit na blba fin. poradce...

A to je přesně ono,o čem jsem psala - zcela určitě ste klientovi nabízela klas.živ.pojistku,kdyby ste využila možnosti nabídnout mu pouze např.skupinové živ.pojištění (ržp) za pár desetikorun měsíčně,tak by do toho šel a nyní by byla hypo splacená.No ale pro poradce z toho vzejde mizerná provize,takže klient má smůlu holt.

Není tady

 

#11 1. 10. 2009 13:39

webdesign3000
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2008
Příspěvky: 115

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Srovnání s nábytkem trošku pokulhává. To není to samé.

Existují dva typy lidí ve finančním sektoru: prodejci a poradci.
Prodejce rád udělá jednorázový obchod, jde mu jen o peníze.
Poradce se stará o klienta dlouhodobě a přebírá za něj určitou zodpovědnost.

Udělat někomu hypotéku je pěkná věc, ale když vidím, že ten člověk na to nemá, tak se mu to snažím rozmluvit.
Klient chce bydlet, ale nemá na to. Fígle, aby v bance prošel, jsou, ale za dva roky klient přestane splácet a padá do dluhů. Jako prodejce bych takový obchod udělal, jako poradce nikoli.
To je rozdíl mezi poradcema a Kuty....

Když přijde klient, že chce úvěr na tři milióny a že to chce od Lišky, mám mu to udělat u Lišky, i když jinde za ten samý úvěr zaplatí mnohem méně peněz?
Opravdu je důležitější, co chce klient a nebo jaké řešení je po finanční stránce pro klienta nejefektivnější?


Problém je v tom, že vidíte v poradci to samé jako v prodejci, že jde o prodej finančních produktů. Ale o to přeci nejde....




laminanonte napsal(a):

budu-li prodávat nábytek a zákazník si ke mně přijde koupit jen přípravek na ošetření laku, tak mu ho neprodám, protože takový obchod nemá smysl..celý den tam sedím a pak prodám jedno Pronto :-)

je přece důležité co chce zákazník a ne ty..a to že nemá pojištění je jeho riziko, ne tvé

Upravil(a) webdesign3000 (1. 10. 2009 13:47)

Není tady

 

#12 1. 10. 2009 13:41

Verunka a Vanesska
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 6. 2007
Příspěvky: 848
Web

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Myslím, že nečtete pozorně a přesně jsem tušila, že budete soudit a budete paní chytrá bez toho aniž byste věděla více souvislostí. Od Vás raději ruce pryč a myslím, že nejste v pozici, abyste vy mě mohla radit, protože některé Vaše příspěvky jsou daleko od mísy. Prosím nereagujte toto téma není o naší práci, ale má sloužit pro Petru, aby věděla, jak se rozhodnout.


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/3q8X.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ZG3Ep2.png


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/86Hw.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V8Slp2.png

Není tady

 

#13 1. 10. 2009 13:44

webdesign3000
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2008
Příspěvky: 115

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Kuty, ty se mi snad zdáš.
"Zcela určitě...."
Jak si tohle můžeš dovolit tvrdit?

A jen pro upřesnění:
RŽP = rizikové životní pojištění
ty skupino:-)





Kuty napsal(a):

A to je přesně ono,o čem jsem psala - zcela určitě ste klientovi nabízela klas.živ.pojistku,kdyby ste využila možnosti nabídnout mu pouze např.skupinové živ.pojištění (ržp) za pár desetikorun měsíčně,tak by do toho šel a nyní by byla hypo splacená.No ale pro poradce z toho vzejde mizerná provize,takže klient má smůlu holt.

Není tady

 

#14 1. 10. 2009 13:46

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

kamarádka taky měla schůzku s poradcem.hezky jí všechno vysvětlil a spočítal......akorát, že podle něj bvy si ona měla platit na pojištění a spoření atd asi 9000 a její manžel o něco víc. vtipný, skoro 19000kč, akorát neporadil, kde to vzít.

Není tady

 

#15 1. 10. 2009 13:49

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Verunka a Vanesska napsal(a):

Myslím, že nečtete pozorně a přesně jsem tušila, že budete soudit a budete paní chytrá bez toho aniž byste věděla více souvislostí. Od Vás raději ruce pryč a myslím, že nejste v pozici, abyste vy mě mohla radit, protože některé Vaše příspěvky jsou daleko od mísy. Prosím nereagujte toto téma není o naší práci, ale má sloužit pro Petru, aby věděla, jak se rozhodnout.

A odkud víte těch souvislostí víc Vy,paní Vševědělko?

Apropo na diskusním foru si můžu reagovat na co a na koho chci bez vašeho mentorování.

Ale je vidět že právě si tu mimo jiných dali,bohužel,dostaveníčko právě ti všeumělové a všeznalci z fin.akademií.A jsem si vědoma,že odporovat některému typu lidí nemá cenu.

Není tady

 

#16 1. 10. 2009 13:49

Verunka a Vanesska
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 6. 2007
Příspěvky: 848
Web

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Agewo, tak alespoň hned věděla, že to není ten pravý smile


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/3q8X.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ZG3Ep2.png


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/86Hw.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V8Slp2.png

Není tady

 

#17 1. 10. 2009 13:57

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

PetraP napsal(a):

Na základě čeho, jsi s Martinko nakonec rozhodla svou hypotéku nezměnit? Jestli to teda není moc soukromá otázka....

Protože mi současná banka nabídnutou, původně vysokou úrok. sazbu snížila, o docela hodně, téměř na sazbu té nové banky... - tak jsem zůstala. Šlo mi o tu úrok. sazbu. (snížili mi to skoro o procento...)

Není tady

 

#18 1. 10. 2009 14:00

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Verunka a Vanesska napsal(a):

Agewo, tak alespoň hned věděla, že to není ten pravý smile

Spíš tu známou Agawe od zbytečného plýtvání na poradcovy provize zachránila paradoxně jejich insolventnost

Není tady

 

#19 1. 10. 2009 14:00

webdesign3000
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2008
Příspěvky: 115

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Kuty napsal(a):

Verunka a Vanesska napsal(a):

Myslím, že nečtete pozorně a přesně jsem tušila, že budete soudit a budete paní chytrá bez toho aniž byste věděla více souvislostí. Od Vás raději ruce pryč a myslím, že nejste v pozici, abyste vy mě mohla radit, protože některé Vaše příspěvky jsou daleko od mísy. Prosím nereagujte toto téma není o naší práci, ale má sloužit pro Petru, aby věděla, jak se rozhodnout.

A odkud víte těch souvislostí víc Vy,paní Vševědělko?

Apropo na diskusním foru si můžu reagovat na co a na koho chci bez vašeho mentorování.

Ale je vidět že právě si tu mimo jiných dali,bohužel,dostaveníčko právě ti všeumělové a všeznalci z fin.akademií.A jsem si vědoma,že odporovat některému typu lidí nemá cenu.

Pro Kuty: Už jednou jsem ti nabízel konfrontaci naživo, bohužel jsi na to nereagovala.
Tak prosím, kro své emoce.....

Pro ostatní: Na Kuty názorně vidíte, jak by se neměl chovat finanční poradce.

Není tady

 

#20 1. 10. 2009 14:02

webdesign3000
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2008
Příspěvky: 115

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Kuty napsal(a):

Verunka a Vanesska napsal(a):

Agewo, tak alespoň hned věděla, že to není ten pravý smile

Spíš tu známou Agawe od zbytečného plýtvání na poradcovy provize zachránila paradoxně jejich insolventnost

Prý to byl člověk od Lišky. Je přeci všude známo, že Liška je škodná!!!!

Není tady

 

#21 1. 10. 2009 14:02

Verunka a Vanesska
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 6. 2007
Příspěvky: 848
Web

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Kuty a jak jsi placená ty???


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/3q8X.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ZG3Ep2.png


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/86Hw.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V8Slp2.png

Není tady

 

#22 1. 10. 2009 14:10

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Verunka a Vanesska napsal(a):

Kuty a jak jsi placená ty???

Teď přemýšlím,co ti vlastně na tuhle ´tvoji OTÁZKU mám odpovědět,abych přitom ještě zachovala jakési dekorum,bo přímá odpověď mě napadá hned.

Ale já se tě taky zeptám - vidím,že mᚠ2 malé dětičky,tak zase mě vrtá hlavou,kdo se o ně stará nebo si s nimi hraje a baví se? - že ty musíš být placena taky asi hodně dobře nebo musíš mít určitě chůvu,která se Ti o ně stará nejmíň po dobu co plkᚠna Babi,ne?

Upravil(a) Kuty (1. 10. 2009 14:11)

Není tady

 

#23 1. 10. 2009 14:19

Verunka a Vanesska
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 6. 2007
Příspěvky: 848
Web

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Vzhledem k tomu, že mě neznᚠani já tebe a pokud tvé děti byly malé, tak dle hodin by si zjistila, že je čas odpoledního spánku, takže si plkat můžu, jak chci. smile

Děti neflákám, svojí maminku mají, jak potřebují a finančně jsou zaopatřené a bez chůvy. že bych si nějakou našla, abych ti udělala radost.

Jinak provize to jistí, viď. Já jen, že si tu hraješ na tu nejlepší. Ale mač s webdesingem si nepřijala, že by .....


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/3q8X.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ZG3Ep2.png


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/86Hw.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V8Slp2.png

Není tady

 

#24 1. 10. 2009 14:21

Izi
Letňátka 2008
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 22. 3. 2007
Příspěvky: 3488

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Dobrý den,
má představa finančního poradce je taková, že je to člověk, který se stane dalším "členem rodiny", zná kompletně naší situaci a NEPRODÁVÁ mi pojistku za pojistkou, hypoteku za hypotekou, ale řeší konkrétní situaci či problém v oblasti našich financí a můžu se na něj obrátit kdykoli, ne jen, když chci zrovna uzavřít obchod.... manžel přijde o práci, máme hypotéku apod. a teď potřebujem pomoci, zavolám svého poradce, od kterého očekávám, že se pokusí nám poradit (od toho i název jeho práce) je to dlouhodobá záležitost a žijí z dlouhodobých kontaktů a spolupráce, ne z jednorázové návštěvy, kdy s námi uzavřou 3pojistky, udělají hypotéku a to ještě se slovy, tohle je pro vás nejlepší.... i přesto, že znají produkty více bank, pojišoven, nechala bych si udělat návrhů několik pro posouzení.....
přesto všechno, ale i mezi poradci se najde škodná, ne že ne, tím, že mají možnost výběru z několika produktů, může se najít vykuk, co nám bude prodávat to z čeho má největší provize, ale to je o lidech.... takže bych rozhodně dala na doporučení a zkušenosti dalších.

já bych se toho nebála a klidně si nezávaznou schůzku s poradcem vyzkoušela wink nemusíš přeci hned něco uzavírat a platit, tak by to hlavně ani fungovat nemělo, jestli ano, tak je něco špatně...


http://izi.webgarden.cz/image/16334439http://lb3f.lilypie.com/5cCip2.png
12.7.2008 10:50 3490g a 51cm, 29.1.2010 18měs. 90cm, 13,81kg
http://izi.webgarden.cz/image/15597799http://lb1f.lilypie.com/3Vh7p1.png
14.12.2009 17:00 3620g a 52cm, 20.5.2010 7,46kg

Není tady

 

#25 1. 10. 2009 14:24

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Finanční poradce - vaše zkušenosti? Názory?

Já jsem pochopila, že webdesign a VV se prostě  snaží nabízet, co nejširší služby. To je jak, když člověk jde k doktorovi s tím, že ho furt bolí hlava. Tak doktor mu jednorázově napíše prášky, bolest na chvíli přejde a pak se vrátí. A to samý je s pěnězma. Jeden problém se může na chvíli zalepit ale pokud se to neřeší komplexně, tak je to na nic.
Ale pochopitelně nepatří to na všechny lidi. Někdo fakt jen potřebuje jednorázovou pomoc.

Jinak mamka má finančního poradce u svojí banky a je nadmíru spokojená. Dřív měla dost problémy a tohle si vyloženě chválí.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů