Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#26 21. 10. 2009 21:32

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Začínáme stavět!

Vydrž Prka, vydrž!  Jak  to bude pod střechou, máte vyhráno. Pak už můžete dělat tempem, jak vám čas a finance dovolí


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#27 8. 12. 2009 0:08

Myšák
♥♥♥----
Místo: Litomyšlsko
Registrovaný: 1. 2. 2009
Příspěvky: 129

Re: Začínáme stavět!

Tak jak to dopadlo? My se chystáme stavět. Teda nejdřív bourat, sundali jsme střechu a teď čekáme, jestli zima pomůže. Uvidí se na jaře. Jen ještě nevíme, co se stavební sutí. Většina je kamení, zbytek staré cihly. A samozřejmě nějaký nezbytný bordel. Jinak vyklizeno máme.
Jen moc nevím, co nás čeká potom, předpokládám projekt, stavební povolení, a dál už je mi to jedno. Zatím. Nezačínáte někdo stavět?

Není tady

 

#28 8. 12. 2009 8:27

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Začínáme stavět!

No my jsme před 4 lety kolaudovali.RD "se postavil" i s nastěhováním do jednoho roku od započetí stavby.

Blahpřeju ti k rozhodnutí nejdřív zbourat a postavit zcela nový RD.

Co se sutí?Do základů asi ne,na těch budete asi už stavět,že?Takže mě napadá dát to třeba do budoucích základů od chodníčku či kolejí pro auto... nebo to někomu nabídnout za odvou právě na vysypání základů,lidí co staví svépomocí je dost a třeba by to přivítali.

Stavební povolení nám vyřizoval jeden stavební inženýr,a šlo to jak po másle.Pěkně si se ženskýma na staveb.odboru tykal,maruško sem a věro tam,věděl přesně co po něm chtějí,takže tohle bych opravdu doporučovala,jinak to laika stojí hodně peněz a nervů,které bude ještě moc potřebovat.

Není tady

 

#29 7. 1. 2010 23:03

Myšák
♥♥♥----
Místo: Litomyšlsko
Registrovaný: 1. 2. 2009
Příspěvky: 129

Re: Začínáme stavět!

My máme skvělého pána na stavebním úřadě, hodně nám toho odpustil u povolení k bourání. Normálně se jednou přišel kouknout na barák (je zvědavý důchodce, jen tak zvenku, aby věděl, o který barák jde) a nedělal problémy. Je mu už dost roků, dávno by mohl být v důchodě doma. Takhle si chodí dvakrát týdně posedět na úřad a má úplnou radost, když za ním člověk přijde. Takoví kdyby byli všichni. Už ve dveřích na mě spustil (hlasem jak Srstka v Chcete mě): Tak copak to tady máme! Copak potřebujete! Fakt sranda.

Bourat jsme museli, bylo to z většiny kamenné, staré chlévy.. Jen by se do toho cpaly peníce na vytápění, to jsme nechtěli. Stavební kámen jsme nabízeli, ale pokaždé z toho sešlo (v naší obci se těžil, máme kolem celého pozemku kamenný plot, asi o to nebude velký zájem). Kámen se ještě nějak dá srovnat a na něco použít, su nevím. Uvidíme do jara, jestli se někdo ozve. Cihly se vcelku rozpadají.

Není tady

 

#30 21. 6. 2010 18:21

Vinie
♥------
Registrovaný: 21. 6. 2010
Příspěvky: 7

Re: Začínáme stavět!

smazáno, spam !

Upravil(a) AndreaP. (21. 6. 2010 18:49)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů