Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 9. 2009 12:09

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Začínáme stavět!

Ahojky babinetky, tak jsme zdárně na cestě konečně začít stavětm tak dlouho to trvalo a vypadá to že příští týden to vypukne!! dumbomUž se těším, aloe i bojím, nevím do čeho jdu, tak to snad nebude taková hrůza!
Penízky, už máme, ted jen jak jak stavební firma řekne jo, tak sundáváme střechu a začínáme.Vypadá to tak, že příští týden o víkendu budeme zhazovat střechu.
Začínáte taky někdo rekonstruovat nebo stavět?Nebo jsme takový blázni jen my? big_smile

Není tady

 

#2 24. 9. 2009 12:42

Lenka
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 230

Re: Začínáme stavět!

Nejste sami blázni. My koupili a  začli opravovat starý dům. Zatim máme hotovou kanalizaci. Ted o vikendu začneme kopat , a se můžeme napojit na vodu. A pomalu po místnostech moje drahá půlka vyměňuje el. vedení. Řekli jsme si , že jelikož máme kde bydlet tak to prostě pomalu budeme zvelebovat. A až uděláme vnitřní úpravy tak se tam přestěhujeme. To plánujeme asi tak příští rok na vánoce . Těch úprav a bourání je dost a máme v úmyslu dělat většinu sami. Tak jsme zvědavá zda to vyjde.smile


Neukazuj světu slzy. Svět nemá slzy rád. Otočí se k tobě zády a nechá tě stát.

Není tady

 

#3 24. 9. 2009 12:50

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

Tak koukám Leni, že fakt nejsme sami, vy bydlíte asi v bytě a koupili jste si domek, který chcete zvelebit.Tak nějak?A chcete to spravit sami?Tak to my jsme si vzali na hrubou stavbu firmu, která nám to má postavit ted do zimy a zbytek jako vnitřky si bude přítel dělat bud sám, bo s kamarádama bo třeba jen s jedním dvěma řemeslníkama.koukni na rajče, tam budu postupně dávat fotky, jak postupujem.Nechceš si to taky založit?Mrkla bych jak to u vás vypadá.ten vᚠdomeček.

Není tady

 

#4 24. 9. 2009 13:45

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Začínáme stavět!

verunielka napsal(a):

Ahojky babinetky, tak jsme zdárně na cestě konečně začít stavětm tak dlouho to trvalo a vypadá to že příští týden to vypukne!! dumbomUž se těším, aloe i bojím, nevím do čeho jdu, tak to snad nebude taková hrůza!
Penízky, už máme, ted jen jak jak stavební firma řekne jo, tak sundáváme střechu a začínáme.Vypadá to tak, že příští týden o víkendu budeme zhazovat střechu.
Začínáte taky někdo rekonstruovat nebo stavět?Nebo jsme takový blázni jen my? big_smile

tak upřímnou soustrast, cítím s tebou :-)

my už to máme skoro za sebou..kompletní rekonstrukce už u nás probíhá třetí rok. Teď už je to sranda, patro přistavené, pod střechou, takže nás nic nehoní, ale když se sundala střecha, tak to byl souboj o čas...zdilo se,dělal se krov, a stále se plachtovalo, aby nám nezateklo. Při dešti jsme se modlili, aby nás to nevypláchlo. Počasí nám přálo, plachty při mírném dešti stíhaly, ale poslední noc před tím, než to přišli pobít OSB deskami, nám to vypláchlo ložnici a schody na předsíň.Udělaly se tam kapsy a jak to chtěl manžel vylít ven, šlo to všechno dovnitř. :-). No dnes už se tomu směju, ale ta noc byla hrozná. Čekali jsme, kudy se ta voda ještě provalí. Měli jsme spodek domu po kompletní rekonstrukci a udělané sádrokartonové podhledy,tak jsme se báli, aby to nespadlo, když se to nasákne vodou. Naštěstí to dopadlo dobře.

Jinak se toho neboj, zvládnete to  tummenupp


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#5 24. 9. 2009 14:08

Lenka
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 230

Re: Začínáme stavět!

Uz dlouho to planuji nafotit ale porad se nam do toho nechce. Ale asi prece jen nejake foto udelam. A uhadlas , zatim bydlime v byte a placame se na domecku a taky na zahrade. Ale bereme to tak , ze se neminime ustvat . Proste jak to postupne pujde tak to bude. Delame si plany jak to asi nakonec bude vypadat a pak to dame nejakemu projektantovi , at to da na papir a da  do souladu jak pujdou schody a odpady , aby se mijely apod.


Neukazuj světu slzy. Svět nemá slzy rád. Otočí se k tobě zády a nechá tě stát.

Není tady

 

#6 24. 9. 2009 14:10

Lenka
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 230

Re: Začínáme stavět!

laminanonte napsal(a):

verunielka napsal(a):

Ahojky babinetky, tak jsme zdárně na cestě konečně začít stavětm tak dlouho to trvalo a vypadá to že příští týden to vypukne!! dumbomUž se těším, aloe i bojím, nevím do čeho jdu, tak to snad nebude taková hrůza!
Penízky, už máme, ted jen jak jak stavební firma řekne jo, tak sundáváme střechu a začínáme.Vypadá to tak, že příští týden o víkendu budeme zhazovat střechu.
Začínáte taky někdo rekonstruovat nebo stavět?Nebo jsme takový blázni jen my? big_smile

tak upřímnou soustrast, cítím s tebou :-)

my už to máme skoro za sebou..kompletní rekonstrukce už u nás probíhá třetí rok. Teď už je to sranda, patro přistavené, pod střechou, takže nás nic nehoní, ale když se sundala střecha, tak to byl souboj o čas...zdilo se,dělal se krov, a stále se plachtovalo, aby nám nezateklo. Při dešti jsme se modlili, aby nás to nevypláchlo. Počasí nám přálo, plachty při mírném dešti stíhaly, ale poslední noc před tím, než to přišli pobít OSB deskami, nám to vypláchlo ložnici a schody na předsíň.Udělaly se tam kapsy a jak to chtěl manžel vylít ven, šlo to všechno dovnitř. :-). No dnes už se tomu směju, ale ta noc byla hrozná. Čekali jsme, kudy se ta voda ještě provalí. Měli jsme spodek domu po kompletní rekonstrukci a udělané sádrokartonové podhledy,tak jsme se báli, aby to nespadlo, když se to nasákne vodou. Naštěstí to dopadlo dobře.

Jinak se toho neboj, zvládnete to  tummenupp

No to musela byt trosku nervni situace, ale mate to za sebou. Krapet zavidim u nas budeme nejprve bourat , pak dostavovat a nakonec taky strechu. Uz se teda po tvem vypraveni bojim. Mit v prizemi bazen asi neni muj sen smile


Neukazuj světu slzy. Svět nemá slzy rád. Otočí se k tobě zády a nechá tě stát.

Není tady

 

#7 24. 9. 2009 14:20

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Začínáme stavět!

bourání je nejhorší fáze. je to dřina, bordel, musí se to likvidovat  a nic není vidět. jak se začne budovat je to jiná...to mᚠpak radost z každé maličkosti.
Třeba jsem zjistila, že z celé rodiny umím udělat nejlepší beton. Děda pak nechtěl u míchačky nikoho jiného smile
A protože máme jeden velký věnec a jeden menší, tak si umíš představit, co to bylo míchaček..a ještě jsem ušetřila za posilovnu a ty bicepsy styrka

Upravil(a) laminanonte (24. 9. 2009 14:21)


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#8 25. 9. 2009 10:54

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

laminanonte napsal(a):

bourání je nejhorší fáze. je to dřina, bordel, musí se to likvidovat  a nic není vidět. jak se začne budovat je to jiná...to mᚠpak radost z každé maličkosti.
Třeba jsem zjistila, že z celé rodiny umím udělat nejlepší beton. Děda pak nechtěl u míchačky nikoho jiného smile
A protože máme jeden velký věnec a jeden menší, tak si umíš představit, co to bylo míchaček..a ještě jsem ušetřila za posilovnu a ty bicepsy styrka

Tak to je výhra, pak bych se od té míchačky ani nehla! :dumbom:Ale ty svaly, taky počítám, že u toho stavění trošku zhubnu :lol:Ted jsem 4 kila přibrala, tak to u toho snad zhubnu lol

Není tady

 

#9 25. 9. 2009 11:02

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

Leni, no tak to bych si taky nepřála, kdyby jsme plavali.Ale přítel říkal že koupí nějakou mega plachtu!Právě koukám i na okna, dávali jsme firmám je nacenit, většinou to vychází tak stejně.Určitě něco nafo.Mrknu. wink

Není tady

 

#10 25. 9. 2009 12:28

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Začínáme stavět!

verunielka napsal(a):

Leni, no tak to bych si taky nepřála, kdyby jsme plavali.Ale přítel říkal že koupí nějakou mega plachtu!Právě koukám i na okna, dávali jsme firmám je nacenit, většinou to vychází tak stejně.Určitě něco nafo.Mrknu. wink

my měli plachty obrovské a pevné, ale když hodně fouká a je slejvák, moc to nepomáhá. Voda si prostě našla cestu


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#11 25. 9. 2009 17:16

KatjaCat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: nad Brniskem
Registrovaný: 21. 3. 2008
Příspěvky: 2653
Web

Re: Začínáme stavět!

To je nadšení..... dumbom ... přeju hodně sil a nervů...

Taky jsme v roce 2007 koupili domek "s duší", z roku 1884. Plánovali jsme nové omítky, možná novou střechu, až to ve finále dopadlo tak, že z původního domu zůstalo jen cca 40% zdí z kotovic s kamenými základy. Jinak všechno nové, příčky, stropy, střecha.....

A 1.12.2009 se snad budeme stěhovat big_smile


hjarta
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/iyACml8.jpghttp://lb3f.lilypie.com/iyACp2.png

Není tady

 

#12 26. 9. 2009 16:44

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

KatjaCat napsal(a):

To je nadšení..... dumbom ... přeju hodně sil a nervů...

Taky jsme v roce 2007 koupili domek "s duší", z roku 1884. Plánovali jsme nové omítky, možná novou střechu, až to ve finále dopadlo tak, že z původního domu zůstalo jen cca 40% zdí z kotovic s kamenými základy. Jinak všechno nové, příčky, stropy, střecha.....

A 1.12.2009 se snad budeme stěhovat big_smile

jojo, jsem natšená, bo už konečně budu bydlet s mojím milovaným sama, i když budu mít tchýni pod zadkem big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
Možná proto se těším bo nevím do čeho jdu lol

Není tady

 

#13 26. 9. 2009 16:52

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

Teď děláme to podbití, nemám s čím pomáhat tak jsem byla vyhnána,m prej zavazím lol
Tak jsem si sem na chvilku šla sednout.Dejte sem holky nějaký fotky jak to vypadá u vás, třeba dostanem nějakou inspiraci ;)Jukněte na moje, budu tam dávat postupně jak se to bude hýbat.O víkendu sundáváme střechu big_smile

Není tady

 

#14 2. 10. 2009 22:38

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

Už máme zdárně postaveno lešení, zítra nastává den D, bude se dávat dolů střecha a pak v pondělí přifrčej zedníci a bude se hnát hrubá stavba nahoru, juj stolt

Není tady

 

#15 3. 10. 2009 8:19

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Začínáme stavět!

Tak at to jde, je možné že už nebude takový pěkný počasí na to!! Tak at vám tam nenaprší!!


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#16 3. 10. 2009 19:31

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

misha88 napsal(a):

Tak at to jde, je možné že už nebude takový pěkný počasí na to!! Tak at vám tam nenaprší!!

Tak střecha je dole.Zítra budem dělat menší práce okolo a v pondělí přijdou zedníci stavětgodlike
Máme to zakryto mega plachtou!Koukala jsem na počasí a pršet by nemělo!Koukalas na ty fotky co mám na rajceti?Musím tam dát ještě z dneška.Ale to asi až zítra dnes už se mi nechce.Joa vařila jsem pro osm lidí.mazec lol
Nikdy nechci tolik dětí lol

Není tady

 

#17 3. 10. 2009 19:40

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Začínáme stavět!

Veru, más SZ ode mne.


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#18 4. 10. 2009 11:50

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

misha88 napsal(a):

Veru, más SZ ode mne.

Jojo, mrknu se jak bude troška času.Teď vařím, dělám zapíkaný brambory tongue
Akorát jsem se stihla kouknout na tvou fotku.Sympaačka:supr:
Pak mrknu na byteček.Přítel ted ještě ukilízí aby mohl nákladák s věcma na stavbu dobře projet vissla

Není tady

 

#19 10. 10. 2009 10:50

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

No holky bezva, prší a prší a my už máme vodu v dílně.Sakra, přítel nadává jak špaček sad
Jak jste to zvládli vy když jste stavěli a pršelo vám?

Není tady

 

#20 10. 10. 2009 11:05

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Začínáme stavět!

verunielka napsal(a):

No holky bezva, prší a prší a my už máme vodu v dílně.Sakra, přítel nadává jak špaček sad
Jak jste to zvládli vy když jste stavěli a pršelo vám?

tak to se mu nedivím, teď už není nic moc počasí a ani nebude. Nezávidím vám to. My to načasovali na dobu, kdy bylo teplo. Začátkem července se sundala střecha, i když pršelo taky, ale jen tak, že plachty stíhaly. Až na tu poslední noc..smile


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#21 10. 10. 2009 18:16

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

Jako plachta by stíhala kdyby nepršelo celej den,přítel tam dal s kamarádem kozy aby to teklo dolů.No jsem zvědavá jak todle zvádnem.A už je střecha nahoře godlike
Jak bude střecha tak už to bude v pohodě.Ještě na jedné straně jeden 2 šáry cihel a na druhé asi 5.Pak věnec.A pak střecha.Zedníci jsou celkem šikovní,zdá se nám, že toho od úterka stihli dost, tak snad to tak půjde dál!Ani kafe pomalu nechtějí big_smile

Není tady

 

#22 14. 10. 2009 17:26

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

Tak katastrofa, plachta roztržená, přítel už to vzdal, prší a prší!Zedníci musí udělat věnec a pak může přijít na řadu střecha, kdyby aspon furt nepršelo.Ted se jen modlíme aby to brzo přešlo!!Až bude hezky a nebude pršet hodím tam zas nějakou fotku,v dešti tam lítat nebudu lol

Není tady

 

#23 14. 10. 2009 20:45

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Začínáme stavět!

to počasí je fakt hnusný. Snad vám neprší do obytné části, ale jen do té dílny


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#24 17. 10. 2009 17:32

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

laminanonte napsal(a):

to počasí je fakt hnusný. Snad vám neprší do obytné části, ale jen do té dílny

Jen do té "díry".Dílna už je durch a snad zedníci přijdou v pondělí.Pokud nebude pršet.Snad už ne!Dívala jsem se na medard on-line.cz a asi by nemělo. dumbom

Není tady

 

#25 20. 10. 2009 19:45

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Začínáme stavět!

Ahojky,tak zítra betonujem věnce a za dva dny po vytvrdnutí dáváme nahoru střechu.Uf,konečně!!Snad nebude pršet.Pak už je mi to fuk tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů