Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 23. 9. 2009 15:45

KatjaCat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: nad Brniskem
Web

Kojení vs. kortikoidy

Ahoj holky,
obracím se na vás pro radu, pokud někdo máte podobnou zkušenost, nebo jestli někdo nejste doktor, farmaceut nebo faramkolog .....

Před několika dny mě začalo strašně svědit oko a nenapadlo mě nic lepšího než si to třít roll, do dvou dnů mi to nateklo, tak jsem si říkala, že to samo splaskne. Když to po dalších 2 dnech bylo horší, tak jsem šla na oční (včera) a tam mi dal nějakou ATB mast, po které si mi to ještě víc zhoršilo, tak dnes jsem šla na oční do Brna a prý je to nějaká zanícená žlázka. Mám to prokapávat O-Septonexem, ten je v pohodě, ale horší je, že 1x - 2x denně si mám mazat víčko (kůži) mastí Ultracortenol - účinná látka Prednisoloni acetas 5 mg v 1 g (kortikoid). V příbalovém letáku je napsána obligátní věta "Pro použití v těhotenství a při kojení musí být zvláště závažné důvody".
Doktorka mi řekla, že si mám vybrat jestli oko nebo kojení (cynička), v lékárně mi řekly ženský, že ony by kojily, protože když se to podává na kůži, tak je ta koncentrace tak malá a nikde není prokázané jestli se to do mléka dostane nebo ne.

Co byste dělaly vy? Já bohužel nekojím sad, ale mléko poctivě dojím 5-6x denně a dávám Aničce z flašky, kdybych to tak 1 týden měla vylévat a krmit výhradně UV, tak by to mojí morálce moc neprospělo butter.

Předem díky

hjarta
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/iyACml8.jpghttp://lb3f.lilypie.com/iyACp2.png

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí