Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 9. 2009 10:38

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Ještě jsem chtěla napsat, že jeden kolega, psycholog, o ní prohlásil, že jí jde o to, abychom šli od sebe, že mě vnímá jako nepřítele, kterého musí porazit, ale jestli je ona magor (což fakt asi je, tak to nemá smysl s ní cokoli.)
Docela jsem zvědavá, s jakou přijde m dnes, on se pořád ptá, zda má odejít, ale asi se mu moc nechce a nějak spoléhá, že to vyřeším já. Přece kdyby chtěl, tak s jeho razancí a rozhodností práskl dveřmi už včera.

Není tady

 

#27 24. 9. 2009 10:38

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Už nerozumím ničemu

Selima napsal(a):

"Co je v domě, není pro mně"... Po x-tý krát. Keby netrtkal s kolegyňou, nemuseli ste rieši aspoň toto. Jemu teda tiež nezávidím, ale privodil si to, pravda, sám...

S timhle souhlasim.  Kdyby si na sebe neupletl bic,mohl mit klidne spani. 

Lau,
to je teda pekna slamastika. roll
Jak vidis pokousi se ze zoufalstvi uniknout tim ze svoje chyby presune na Tebe. 
Jsem sama zvedava jak to budes resit.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#28 24. 9. 2009 10:44

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

Ještě jsem chtěla napsat, že jeden kolega, psycholog, o ní prohlásil, že jí jde o to, abychom šli od sebe, že mě vnímá jako nepřítele, kterého musí porazit, ale jestli je ona magor (což fakt asi je, tak to nemá smysl s ní cokoli.)
Docela jsem zvědavá, s jakou přijde m dnes, on se pořád ptá, zda má odejít, ale asi se mu moc nechce a nějak spoléhá, že to vyřeším já. Přece kdyby chtěl, tak s jeho razancí a rozhodností práskl dveřmi už včera.

Mam na to stejny nazor,ze ta zena ma vazny psychicky problemy a urcite mu slape po krku.
On je v brinde.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#29 24. 9. 2009 10:51

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

A já jsem v pr.
Vůbec nedokážu racionálně uvažovat, když dám výpověď, bude to na jedné straně úleva pro M, pro ni vítězství a pro mě konečně nějaký posun, ale kam?
A když tam zůstanu, tak já fakt nevím, kam až je ona schopná zajít...
Nechci, aby nám zničila vztah nějaká psychopatka (jo, mimochodem, ten kolega mi řekl, že jí to vyšlo v testech při přijímacím řízení, že je asociální,atd, já vím, že porušil nějakou profesní etiku, ale aspoň vím, s kým mám tu čest.)
v hlavě mám písmenkovou polívku, nejde na ničem zakotvit a toho se držet. A od M jsem tohle nečekala. Že je M v řiti chápu, ale těží z toho ona, což on nedohlédn.

Není tady

 

#30 24. 9. 2009 10:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Už nerozumím ničemu

on se pořád ptá, zda má odejít, ale asi se mu moc nechce a nějak spoléhá, že to vyřeším já
Ne "vyřeším", ale "rozhodnu". Budu se opakovat, ale pro něj je jednodušší a (sebe)přijatelnější říkat "ona řekla, a jdu... kvůli ní mám potíže v práci (= protože nesnese moji milenku)... ona sabotuje jakékoli jednání (= tvůj paragraf, i když mu dneska vyhovuje - jako klacek se dá použít)..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#31 24. 9. 2009 10:58

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

grater grater grater grater grater grater grater grater grater  grater  grater grater  grater grater grater grater  grater  grater  grater grater grater grater grater  grater  grater grater  grater grater grater grater grater grater grater grater grater grater grater grater grater grater

Není tady

 

#32 24. 9. 2009 11:00

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

Ode mne.

Aha, já myslel spíš z práce. Nebudeš ho držet, že ne? smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#33 24. 9. 2009 11:00

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

A já jsem v pr.
Vůbec nedokážu racionálně uvažovat, když dám výpověď, bude to na jedné straně úleva pro M, pro ni vítězství a pro mě konečně nějaký posun, ale kam?
A když tam zůstanu, tak já fakt nevím, kam až je ona schopná zajít...
Nechci, aby nám zničila vztah nějaká psychopatka (jo, mimochodem, ten kolega mi řekl, že jí to vyšlo v testech při přijímacím řízení, že je asociální,atd, já vím, že porušil nějakou profesní etiku, ale aspoň vím, s kým mám tu čest.)
v hlavě mám písmenkovou polívku, nejde na ničem zakotvit a toho se držet. A od M jsem tohle nečekala. Že je M v řiti chápu, ale těží z toho ona, což on nedohlédn.

No mas pravdu ,jeho brinda a Tvoje se nedaji oddelit. sad

Lau, Ty vubec nepotrebujes premyslet o tom jake to bude pro ne kdyz odejdes z prace,Ty nezbytne potrebujes jen zjistit co chces Ty.
Kdo vi co si Tvuj muz uvedomuje a co jeste ne. Nicmene osobne verim ze driv nebo pozdeji mu to dojde.
Zmena kterou sama na zaklade vlastniho rozhodnuti ucinis Te definitivne poisune jinam a kam? To se uvidi.
Nebo stale veris ze setrvavat v tomhle ma smysl?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#34 24. 9. 2009 11:00

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Už nerozumím ničemu

užasná ukázka citového vydírání,
co s tím budeš dělat?

Není tady

 

#35 24. 9. 2009 11:05

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Už nerozumím ničemu

helena napsal(a):

Budu se opakovat, ale pro něj je jednodušší a (sebe)přijatelnější říkat "ona řekla, a jdu ...

ano,muze to tak byt. 
Muze to byt ale taky tak,ze chce aby proste Lau drzela usta a skakala podle toho jak on piskne,jinak jako ze "jako" pujde.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#36 24. 9. 2009 11:07

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

a současně úžasná ukázka mojí bezbřehé blbosti, naivity a víry ve spravedlnost
a udělám cokoli, vždy bude nějaká ztráta...teď jen přiít na to, která je, v dlouhodobém horizontu, ta nejmenší

A ještě se zeptám, myslíte si, že mě má M rád? Že se takhle chová člověk, kterému na druhém záleží? Nejsme už náhodou ve fázi, kdy si chce jen zachránit vlastní krk a ví, že jsem "slabší" kus?

Není tady

 

#37 24. 9. 2009 11:11

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Mikeši, nedržela jsem ho nikdy.
Sama nerozumím, proč neodejde, když jsem tak hrozná bestie.
Řekla jsem mu, že si tohle musí rozhodnout sám, že mu s tímhle nepomůžu. Jestli cítí, že chce jít, a jde. Že to přežiju.

Není tady

 

#38 24. 9. 2009 11:14

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

A ještě se zeptám, myslíte si, že mě má M rád? Že se takhle chová člověk, kterému na druhém záleží? Nejsme už náhodou ve fázi, kdy si chce jen zachránit vlastní krk a ví, že jsem "slabší" kus?

Když jsem se zamiloval do jiné ženy, vyváděl jsem taky psí kusy, Lau... sice ne až takový ultra-mega-totální-zhovadilosti jako Tvůj M (tj. neřval jsem na ženu, víceméně se s ní ani nehádal, fyzicky nenapadl), ale užila si se mnou taky požehnaně sad. A přesto jsem ji pořád měl uvnitř rád... jen ta touha po jiné byla tak silná, že mi dokázala téměř úspěšně "vypínat mozek", nebo jak to nazvat...

Upravil(a) Mikeš (24. 9. 2009 11:15)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#39 24. 9. 2009 11:15

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

A ještě se zeptám, myslíte si, že mě má M rád? Že se takhle chová člověk, kterému na druhém záleží? Nejsme už náhodou ve fázi, kdy si chce jen zachránit vlastní krk a ví, že jsem "slabší" kus?

Lau neni treba na tohle znat odpoved(podle mne). Je daleko dulezitejsi zjistit jak moc milujes prave Ty jeho.  smile
Nedivala bych se smerem ven,na neho ,divala bych se smerem na sebe,dovnitr do sve duse.  smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#40 24. 9. 2009 11:17

Koi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 9. 2007
Příspěvky: 257

Re: Už nerozumím ničemu

Lau, asi si udělej priority, abys mohla v tomto vypětí fungovat. Já osobně bych nemyslela na to opouštět zaměstnání, kor v této době a v situaci, kdy nemᚠnic konkrétního. Spíš, když vydržíž a víc lidí od vás sdílí názor, že milenka je asociál, jí nechají svým chováním poznat odstup a odcizení. Drž se.


Pane, daruj mi klid, abych přijal věci, které nemohu změnit, odvahu změnit to, co mohu změnit, a moudrost, abych dokázal rozeznat jedno od druhého.

Není tady

 

#41 24. 9. 2009 11:18

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Už nerozumím ničemu

Mikeš napsal(a):

laureene napsal(a):

A ještě se zeptám, myslíte si, že mě má M rád? Že se takhle chová člověk, kterému na druhém záleží? Nejsme už náhodou ve fázi, kdy si chce jen zachránit vlastní krk a ví, že jsem "slabší" kus?

Když jsem se zamiloval do jiné ženy, vyváděl jsem taky psí kusy, Lau... sice ne až takový ultra-mega-totální-zhovadilosti jako Tvůj M (tj. neřval jsem na ženu, víceméně se s ní ani nehádal, fyzicky nenapadl), ale užila si se mnou taky požehnaně sad. A přesto jsem ji pořád měl uvnitř rád... jen ta touha po jiné byla tak silná, že mi dokázala téměř úspěšně "vypínat mozek", nebo jak to nazvat...

tummenupp


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#42 24. 9. 2009 11:20

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Jenže mně moje láska k němu ubližuje, protože mám zkušenost, že když už je to nějak dobré, tak zase přijde facka. Když si představím, jak jsme se měli před týdnem u moře krásně...
Mů cit k němu asi nebude dobrý rádce.
Tady už jde o záchranu zdravého rozumu.
Na druhou stranu chápu, že on mi neřekne, že už mě nesnáší a a jdu do nepřehledných končin...
Já jsem si uvědomila, že se HO bojím, jak rafinovaně mi zas dokáže ublížit, jak to otočí proti mně, jak jsem si tohle dříve vyčítala jako své vlastní chyby a vinila se za problémy.

Není tady

 

#43 24. 9. 2009 11:32

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Už nerozumím ničemu

Lau ,podle mne on sam zatim nevi,nechape,nepremysli o tom proc to takhle ma,proc je takovy jaky je ,ackoli mu to samotnemu ublizuje.
Ty jsi me vcera psala ze vis ze dosavadni postoj ktery jsi pouzivala ,je na case zmenit.
Sok je v podstate lecebny proces.
Nemas se uz ceho bat kdyz rozeznas kde jsou Tve chyby a kde jsou Ty jeho. 
Drz se a stuj co stuj si silou vule pokus udrzet nadhled a chladnou rozvaznou hlavu. smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#44 24. 9. 2009 11:33

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Už nerozumím ničemu

hirondel napsal(a):

Lau ,podle mne on sam zatim nevi,nechape,nepremysli o tom proc to takhle ma,proc je takovy jaky je ,ackoli mu to samotnemu ublizuje.

Přesně tohle (to vytučněné) jsem měl na mysli, když jsem psal o tom "vypnutém mozku"... smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#45 24. 9. 2009 11:36

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

no ale když tvrdí, že už s ní rok nic nemá a že to byl omyl...?
Tak kdy mu ten mozek zase naskočí?

Není tady

 

#46 24. 9. 2009 11:43

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

no ale když tvrdí, že už s ní rok nic nemá...

To ale nemusí být pravda.


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#47 24. 9. 2009 11:47

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Ty jo, to je psycho,tak to by ona šaškovala v práci s tím svým všem na očích a kdy by byla s M? Hele, tomu se mi nechce věřit, ale je fakt, že ho nekontroluju.
Něco na ní asi má. I když včera tvrdil, že to její stěhování je pracovní záležitost a že to musí řešit jako její nadřízený, ale tal snad to šlo vyřešit i jinak, než takhle konfrontačně? Těch kanceláří tam je...trochu škatulata hejbejte se a všichni jsou spokojeni. Za tím něco vězí...

Není tady

 

#48 24. 9. 2009 11:56

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

a současně úžasná ukázka mojí bezbřehé blbosti, naivity a víry ve spravedlnost
a udělám cokoli, vždy bude nějaká ztráta...teď jen přiít na to, která je, v dlouhodobém horizontu, ta nejmenší

A ještě se zeptám, myslíte si, že mě má M rád? Že se takhle chová člověk, kterému na druhém záleží? Nejsme už náhodou ve fázi, kdy si chce jen zachránit vlastní krk a ví, že jsem "slabší" kus?

Lau, jaká ztráta. Když odhodíš závaží - je to ztráta nebo výhra. hmm
On tě tahne dolů, ničí ti profesní i soukromý život. Spoléhá na to, že ho vyhodíš a bude moci říct - já nechtěl, ale tys řekla, že mám jít. Když ho nevyhodíš, bude říkat - tys nechtěla abych šel, tak co ti teď vadí.
A mimochodem - on ví, že nejsi slabší kus. Ví, že jsi silnější než on - proto to nechává na tobě. wink
Podvědomě ví, že se řítí do propasti a potřebuje zachránit. Ale vlastně neví, jestli o tu záchranu stojí... třeba je to na dně propasti lepší a on by o něco přišel, nebo to bude hrůza a je lepší se chytit tý tvojí ruky...
Dokud nebude vědět, co chce, nemůžeš mu pomoci. A až to bude vědět, kdoví, třeba už nebudeš chtít - vlastní zkušenost.

Není tady

 

#49 24. 9. 2009 11:57

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

no ale když tvrdí, že už s ní rok nic nemá a že to byl omyl...?
Tak kdy mu ten mozek zase naskočí?

Až si nabije hubu, bohužel. sad

Není tady

 

#50 24. 9. 2009 12:30

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Javeno, takhle napsáno to vypadá tak snadné...
asi jsem to nikdy nenapsala, ale já se bojím, že mi bude dělat hrozné zle, s majetkem, s dcerou, se vším, že mi nedá pokoj, dokud mě nezničí a pak řekne, podívej se, kam jsi to TY nechala dojít...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů