Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 9. 2009 8:14

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Už nerozumím ničemu

Ahoj, založila jsem si nové vlákno...ale jsem pořád ta samá laureene z Potkáváme se všichni v práci, akorát momentálně zralá na Bohnice...
Lidi, POMOC, už nerozumím ničemu.

Hned po návratu z té dovolené se mi M zdál divný.
Ptala jsem se, co se děje...? Prý nic...
A dnes ráno pom příchodu do práce jsem zjistila, že  exmilenka (nebo zase milenka?) je zpátky v té své kanceláři.
Veselá, vychechtaná.
A já nic nevěděla.
Museli to spolu upéct, když jsme přijeli z dovolené.
Nevím, co mám dělat.
Myslela jsem, že už je lépe a dnes zase takováhle facka. Já už fakt nemůžu.
Volala jsem M (není dnes v práci), jestli o tom ví, řekl mi, že nemá čas se mnou o tom mluvit, že řídí. Takže z toho je jasné, že to ví.

Není tady

 

#2 23. 9. 2009 8:20

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

Hned po návratu z té dovolené se mi M zdál divný.

Bodej by nebyl divnej, když se 14 dní neviděl s milenkou... to by položilo každýho chlapa... lol

laureene napsal(a):

A dnes ráno pom příchodu do práce jsem zjistila, že  exmilenka (nebo zase milenka?) je zpátky v té své kanceláři. Veselá, vychechtaná.

Tak, a teď vážně: Přestěhovala se tam opravdu na pokyn Tvého M? Aby to totiž nakonec nebylo nějak jinak, a Ty jsi nedělala zbytečně paniku...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#3 23. 9. 2009 8:23

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Mikeši, já jsem úplně mimo. Mně přijde, že je mu fakt úplně jedno, jak se cítím.
Vůbec teď nedokážu racionálně uvažovat.
Copak mě chce zdeptat?
Tak proč se mnou jezdí na dovolenou?

Není tady

 

#4 23. 9. 2009 8:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Už nerozumím ničemu

Lau, ty proste musíš zmeni buď muža, alebo aspoň prácu, inak sa z toho zblázniš. Keď už mᚠtakého prepytujem d.e.b.i.l.a, že si niečo začne s kolegyňou, tak to musíš nejako rozseknú ty. Tu už nejde o to, či oni niečo áno alebo nie(nemusí za tým by vôbec nič, len manipulácia nadriadených alebo nejaká reorganizácia..), ale o tvoje duševné zdravie. Takto sa fakt akurát zblázniš. Skús prejs do inej práce, ak sa dá.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 23. 9. 2009 8:33

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Jenže Sel, i když změním práci, tak to stejně od něj je zase jako kudla do zad. Rozhodl o tom on, to vím téměř 100%.

Není tady

 

#6 23. 9. 2009 8:36

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Už nerozumím ničemu

Selima napsal(a):

Lau, ty proste musíš zmeni buď muža, alebo aspoň prácu, inak sa z toho zblázniš.

Naprosto souhlasím - pokud ne rovnou změnit muže, tak práci určitě.
Na původním vláknu Ti to některé doporučovaly, jiné naopak rozmlouvaly, že "přece nebudeš utíkat z boje", ale já jsem jednoznačně pro změnu zaměstnání. I kdyby se to totiž mezi vámi nakrásně urovnalo, tak denodenní potkávání s (ex?)milenkou by Ti určitě dobře nedělalo...
Kudla do zad to od něj (pokud v tom má opravdu prsty) rozhodně je, takže Ty ho buď rovnou vykopni, nebo mu tu kudlu dej pro změnu pod krk - to můj názor.


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#7 23. 9. 2009 9:15

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Už nerozumím ničemu

Lau - a si každý myslí , co chce - ale  podle mě je čas na  ultimátum ( nůž na krk) - PRO TEBE.  Ty si dej datum do kdy tohle chceš snášet. Nebo se zblázníš. Jdi  jinam pracovat, bydlet, žít, nech manžela stát ve dveřích, jestli jsi samostatná( a jako že jsi) a  seber se na vlastní nohy. Tvůj muž je manipulátor a  nezralý kluk k tomu. I podprůměrně uvažující jedinec by pochopil, že tohle se nedělá ( pokud ji tam dovlekl zpátky, nebo pokud to jen připustil) Hraje divnou hru a s  hnusnejma rukávovejma kartama.. mad
Zkoušet kolik partnerka vydrží je  fakt hnusné...
usch

Není tady

 

#8 23. 9. 2009 9:25

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Už nerozumím ničemu

Laureene... nechce se mi pročítat x vláken, ve kterých jsi to popisovala... mohla bys to pro tohle nové vlákno VE STRUČNOSTI shrnout? Díky :-)
Z tohohle jsem pochopila, že manžel nedodržel to, co slíbil? Ohledně milenky...

Není tady

 

#9 23. 9. 2009 10:29

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Jo ve stručnosti? wink
To bude malér...
Spolu 11 let, dcera - 4 roky. Předloni smsková kráska - "nic to neznamenalo", ujištění, že chce být se mnou, budovat nᚠlepší vztah...loni mi oznámil, že má milenku, je to kolegyně z práce, kam jsem se vrátila po tříleté MD, ona začala ve firmě pracovat asi před 3 roky, takže jsme se poznaly, až když už byla jeho milenkou.
Po 2 dnech návrat v slzách - je debil, vše si uvědomil, ...přesto si s milenkou ještě několik měsíců smskovali. Ona měla přítele v té samé práci, vrátila se tedy k němu, patrně mu celou pravdu neřekla. Přítel před týdnem dal výpověď.
S mým M spolu spali loni v zimě (cca 3 měsíce poté, co si smskoval s tou první krasavicí), pak to prý utnul...no a vášeň znovu vzplála loni v létě na dětském táboře, kde byli coby instruktoři.
Tolik vím. Jak to bylo doopravdy snad už ani vědět nechci.
Měly jsme s milenkou kancelář vedle sebe, dotlačila jsem ho k tomu, aby ji přemístil jinam. A teď, v době, kdy jsme byli s rodinou na dovolené, si ona začala zase zařizovat, aby mohla zpátky. Ale ti, u nichž to zkoušela, to zatrhli.
Tak jsem přesvědčená, že si to vydyndala u M, viděla jsem ji v pondělí, jak za ním jde do kanclu...a už v pondělí večer doma a i včera byl takovej odtažitej.
Dnes ráno jsem ji viděla, jak si tam nosí zpátky věci, tak jsem vytvořila tohle vlákno...
Volala jsem mu, zda o tom ví, odbyl mě, že o tom teď nemůže mluvit...z čehož dedukuju, že to věděl...
Nevěděl o tom ani jeho šéf, byl naštvanej a nařídil, že se zase má přestěhovat milenka zpátky.
Tak teď  holka asi zase balí krabice.
Což jsem ráda, ale bojím se, že M už zase nehraje fér. Jsem zvědavá, co mi řekne.
Jinak v práci mě podpořili skoro všichni, co o tom stěhování věděli, někdo o ní prohlásil, že se chová jak bezohledná psychopatka sledující pouze svůj záměr...


A teď mi kolegyně přinesla knížku Emocionální nezpůsobilost od B.C.Collinsové, jaká náhoda, že zrovna dneska...a prý to na mého M pasuje.

Upravil(a) laureene (23. 9. 2009 10:37)

Není tady

 

#10 23. 9. 2009 10:38

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Už nerozumím ničemu

Poslala bych ho k šípku. Všeho moc škodí a ty toho mᚠza sebou už dost. wink
Proč si nechat sr.t na hlavu? Jsi samostatná silná holka, mᚠna víc, než řešit nezralýho manžela a jeho úlety.

Není tady

 

#11 23. 9. 2009 10:42

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

Jo ve stručnosti? wink
To bude malér...
Spolu 11 let, dcera - 4 roky. Předloni smsková kráska - "nic to neznamenalo", ujištění, že chce být se mnou, budovat nᚠlepší vztah...loni mi oznámil, že má milenku, je to kolegyně z práce, kam jsem se vrátila po tříleté MD, ona začala ve firmě pracovat asi před 3 roky, takže jsme se poznaly, až když už byla jeho milenkou.
Po 2 dnech návrat v slzách - je debil, vše si uvědomil, ...přesto si s milenkou ještě několik měsíců smskovali. Ona měla přítele v té samé práci, vrátila se tedy k němu, patrně mu celou pravdu neřekla. Přítel před týdnem dal výpověď.
S mým M spolu spali loni v zimě (cca 3 měsíce poté, co si smskoval s tou první krasavicí), pak to prý utnul...no a vášeň znovu vzplála loni v létě na dětském táboře, kde byli coby instruktoři.
Tolik vím. Jak to bylo doopravdy snad už ani vědět nechci.
Měly jsme s milenkou kancelář vedle sebe, dotlačila jsem ho k tomu, aby ji přemístil jinam. A teď, v době, kdy jsme byli s rodinou na dovolené, si ona začala zase zařizovat, aby mohla zpátky. Ale ti, u nichž to zkoušela, to zatrhli.
Tak jsem přesvědčená, že si to vydyndala u M, viděla jsem ji v pondělí, jak za ním jde do kanclu...a už v pondělí večer doma a i včera byl takovej odtažitej.
Dnes ráno jsem ji viděla, jak si tam nosí zpátky věci, tak jsem vytvořila tohle vlákno...
Volala jsem mu, zda o tom ví, odbyl mě, že o tom teď nemůže mluvit...z čehož dedukuju, že to věděl...
Nevěděl o tom ani jeho šéf, byl naštvanej a nařídil, že se zase má přestěhovat milenka zpátky.
Tak teď  holka asi zase balí krabice.
Což jsem ráda, ale bojím se, že M už zase nehraje fér. Jsem zvědavá, co mi řekne.
Jinak v práci mě podpořili skoro všichni, co o tom stěhování věděli, někdo o ní prohlásil, že se chová jak bezohledná psychopatka sledující pouze svůj záměr...

Ad vytučněné- což by  podpořilo moji dávnou domněnku o té "vaší " milence. Je to  holka, která se rozhodla ulovit tučnější  kousek, než se jí pohybuje doma.  Typický produkt doby- egoistická,  zlatokopka... Z výpovědi jejího partnera se dá také leccos  vydedukovat, ne?
A ten tvůj buď zabral a ještě se mrská na háčku, nebo jen snaží se ctí ( svojí vlastní,  ženským rozumem nepochopitelnou) vykličkovat z veškerých závazků- vůči tobě i vůči ní... Dělá na nesprávných místech  mrtvého brouka. Podle mě je fakt nedospělej. Místo aby se drbal na čele  a kopnul ji do řiti, tak si uvazuje kámen kolem krku.
Lau- pokud se můj odhad nemýlí, myslím, že Tvoje bezesné noci  a případné slzičky se už teď  skladují v nějakém kyblíku, který  chystá vtipálek Osud  pro tvého muže.  Pro  NI ne, ta se poveze v kočáře  dál... Znám pár takových..stolt

Není tady

 

#12 23. 9. 2009 10:48

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Už nerozumím ničemu

Lau, nezlob se, ale knížka, o které píšeš je sice hezká věc- ALE- Tvůj muž  nepotřebuje diagnozu, potřebuje do d*žky.... Pokud je dostatečně zralý na vykonávání funkcí v zaměstnání, VÍ, jak by se měl chovat. I s určitou emocionální nezralostí moc dobře tuší , že se chová jako vůl. Kdyby netuši , tak by se choval jako  Depardie ve filmu "Drž hubu..." A to stále, nejen v momentech , kdy se mu to hodí. Nevypisuj mu omluvenky diagnozou- ty v tom mᚠžít!! mad

Není tady

 

#13 23. 9. 2009 11:01

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Už nerozumím ničemu

Laureene,
takze si vlastne uvedomujes ze Tvuj M. je slaboch ktery sebou necha vlacet nejakou bezohlednou zenskou.Ze se dostal do situace sach mat.
No ,neudelal si to to ten Tvuj blazen (omlouvam se) vubec jednoduchy.  Dusledky jeho kroku se zacinaji projevovat. Takhle nejak to vnimam.
Zkusila bych se utisit,nejednat v momentech emocionalniho zatizeni a pak teprve s nim promluvit.
Dozral cas jednat jinak nez doposud Lau a Ty to dobre vis,nebo ne?  smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#14 23. 9. 2009 11:03

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

Předloni smsková kráska - "nic to neznamenalo", ujištění, že chce být se mnou, budovat nᚠlepší vztah...loni mi oznámil, že má milenku, je to kolegyně z práce...

Tak jestli si panáček takhle představuje "budování lepšího vztahu", tak to vzal za špatnej konec smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#15 23. 9. 2009 11:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Už nerozumím ničemu

lau, na vedlejším vlákně jsem se tě ptala, co tě u něj drží - a dostala odpověď:
"Vlastně mě nedrží asi nic, nemám strach být sama, (pod mostem neskončím a na chleba jsem si taky vždycky vydělávala sama...), vím, že by mi chyběly ty chvíle, kdy je fajn chlap, kdy je s ním legrace, kdy hrajeme s malou třeba karty a nasmějeme se u toho, líbí se mi milování s ním, mám ho ráda, [u]možná, někde ve skrytu doufám, že přece jen můžeme být nakonec spokojená rodina[u]...na druhou stranu vím, co by mi určitě nechybělo, kdybychom se rozvedli... Po tom vyhraném konkurzu v červnu jsem se ujistila, že jsem i dost šikovná najít si jinou práci a začít znovu."
Ještě mᚠpocit, že je fajn chlap? Ještě doufáš?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 23. 9. 2009 11:25

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Děkuju, vám všem.
Určitě neudělám scénu, jen mě mrzí, že jsem mu tolik jedno,to fakt bolí.
Hir - vím.
Heleno - teď si to určitě nemyslím. Čekám, co mi k tomu poví on sám.
A aby toho nebylo málo - nejvyšší šéf si nás oba zítra pozval na kobereček, že  už ten soukromý  život moc zasahuje do toho pracovního.
Nevím, jestli mu ta žena, za tohle všechno stojí...asi ano. Protože jinak to nedává smysl.

Není tady

 

#17 23. 9. 2009 11:33

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

Děkuju, vám všem.
Určitě neudělám scénu, jen mě mrzí, že jsem mu tolik jedno,to fakt bolí.
Hir - vím.
Heleno - teď si to určitě nemyslím. Čekám, co mi k tomu poví on sám.
A aby toho nebylo málo - nejvyšší šéf si nás oba zítra pozval na kobereček, že  už ten soukromý  život moc zasahuje do toho pracovního.
Nevím, jestli mu ta žena, za tohle všechno stojí...asi ano. Protože jinak to nedává smysl.

Lau, to je ale jeho věc. Tvoje věc je, jestli ON za to stojí TOBĚ. hmm

Není tady

 

#18 23. 9. 2009 11:51

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

.... jen mě mrzí, že jsem mu tolik jedno,to fakt bolí.

Nevím, jestli mu ta žena, za tohle všechno stojí...asi ano. Protože jinak to nedává smysl.

Lau,
vsechno muze byt jeste uplne jinak. V pripade ze by tou zenou byl skutecne ovladan protoze je slaboch(a neprizna si to ani Tobe ,nikomu),se nemuze jednat o to ze mu jsi fuk. Nebo ze mu ta zena za to stoji aby jsi mu byla fuk,nebo aby se dostal do potizi.
Osobne neverim ze by o to jakykoliv clovek stal,valet se blahem v utrpeni.

Upravil(a) hirondel (23. 9. 2009 11:52)


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#19 23. 9. 2009 13:28

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Už nerozumím ničemu

laureene, to je mi líto sad . Beru zpět to,co jsem napsala na mém vlákně. Tohle je dost tvrdá podpásovka.
Asi bych zkusila uhodit na manžela,co za tím vězí. Kdo ví, jestli mu něčím nevyhrožovala.

Není tady

 

#20 23. 9. 2009 14:28

Koi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 9. 2007
Příspěvky: 257

Re: Už nerozumím ničemu

Lau, něco podobného jsem absolvovala letos na jaře. Prostě přišla chvíle, kdy jsem to už musela začít řešit já i když jsem se tomu bránila, protože jsem si říkala, že si to musí vyřídit on.
Prostě jsem mu oznámila, že se musí rozhodnout, buď já nebo milenka. Také to u nás trvalo víc jak 2 roky, taky jsem několikrát věřila, že to je jen sms a nezvyklé přátelství, naivnější jsem asi v životě nebyla!
Jak tě tu někdo citoval, myslím, že jsi přesně ve stadiu, kdy už se umíš rozhodnout co je pro tebe dobré, že jsi čekala dost dlouho, že jsi zkusila vše, byla trpělivá, chtěla jsi zase věřit a teď už musí přijít konečně to vyřešení.
Lau, až mu řekneš aby se rozhodl, neumíš si představit jak se ti uleví. Dej mu na to čas, třeba 2 dny, aby nemusel hned vypustit z pusy něco, co pak mrzí. A si pěkně v klidu popřemýšlí. A pokud si vás pozval i šef, tak mu třeba dojde, jaké hraje divadýlko celé firmě a co si asi o jeho osobě ve vedoucí funkci lidi myslí. Nech ho o tom popřemýšlet a urči si den, kdy chceš slyšet odpověď.


Pane, daruj mi klid, abych přijal věci, které nemohu změnit, odvahu změnit to, co mohu změnit, a moudrost, abych dokázal rozeznat jedno od druhého.

Není tady

 

#21 23. 9. 2009 17:30

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

Děkuju, vám všem.
Určitě neudělám scénu, jen mě mrzí, že jsem mu tolik jedno,to fakt bolí.
Hir - vím.
Heleno - teď si to určitě nemyslím. Čekám, co mi k tomu poví on sám.
A aby toho nebylo málo - nejvyšší šéf si nás oba zítra pozval na kobereček, že  už ten soukromý  život moc zasahuje do toho pracovního.
Nevím, jestli mu ta žena, za tohle všechno stojí...asi ano. Protože jinak to nedává smysl.

...je mi tě líto, moc líto, nechávᚠse strašně deptat, teď tě nejspíš čekají ještě potíže v práci. Doufám,že je tvůj šef spravedlivej a nepůjde jen o divadýlko ve kterém ti bude naznačeno, že mᚠodejít a nechat tak mužovi a milence rozlet. Ani bych se nedivila, chlapi / hlavně ty co mají milenky/ často vyjí spolu. Doufám, že se pletu a přes prsty dostane tvůj muž a  milenka. Já ná tvém  místě bych vyměnila muže nikoli práci. To co prožívᚠtu zažila dobrá polovina rozvedených, jejich chlap kolem 40cítky dospěl do hororového stádia :"nic jsem si neužil a ted to doženu". Takovej tvor / a může to být i žena/ jde přes mrtvoly za svým potěšením a jsou snadnou kořistí pro zlatokopky jakou je vaše milenka. Však se rozhlédni třeba mezi politiky jak jim měkne mozek. Tvého muže teď vůbec nezajíma to jak ti ubližuje, on to nevidí, vidí  jen sebe. Držim ti palce a najdeš sílu to ukončit. Jemu to vyhovuje, on  to neudělá. Má vypráno, doma žena co se bojí ceknout a v práci vysmátá milenka, co víc si přát. usch Pokud najdeš sílu a odeženeš od sebe lidi co po tobě šlapou budeš to za čas ty kdo se bude smát.


dum spiro spero

Není tady

 

#22 24. 9. 2009 10:13

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Tak jsem se M zeptala, co mi k tomu poví...on mi řekl, že se o tom nebudeme bavit, že mi neřekne nic...že jsem si to zařídila u šéfa, aby ona šla zpátky, že on o tom nerozhodnul úplně (tak pak nechápu, kde se v ní bere ta drzost se stěhovat z kanceláře do kanceláře), že ho hrozně profesně poškozuju, že je kvůli mě v hrozné situaci, že mu to lidi dávají sežrat (ale to si myslím, že není pravda, spíš si uvědomuje, že se poškodil sám), že nᚠšéf má spoustu jiných starostí než řešit nás dva a jestli prý nepřestnu tahat práci do soukromí a naopak, tak že odchází. Pak se mě zeptal, o co mi jde, jestli ho chci zničit, že po nocích nespí, chlastá a bere prášky na spaní, že to prý dělám dobře, pak mě obvinil, že dceru navádím proti němu, že mu řekla, že si najdeme jinýho tátu, což má určitě z mé hlavy, že si chvílemi myslel, že už to je mezi námi fajn, ale že se nikdy nezměním a vygradovalo to ve chvíli, kdy byl zase agresivní (naštěstí se mě ani nedotkl), práskl dveřma, malá začala brečet a on mi ji donesl do obýváku, a se podívám, CO DĚLÁM.
Doma chce mít klid, jestli nepřestanu prudit, jde, o ní se nehodlá bavit, nic s ní nemá, stěhování probíhá z důvodů, o který nemám ani ánung (prý se v té nové kanceláři bojí, cítí ohrožená).Řekl, že jestli mám s NÍ problém, tak že jeho to nezajímá, a se teda přestěhuju já ze své kanceláře nebo to vyřeším jinak (výpovědí patrně).
Ptala jsem se, na čí straně vlastně je a on mi řekl, že na své. A ještě dodal, že se mu mstím, že ho nemám ráda.
K šéfovi dnes nejdeme, musela jsem zůstat na paragrafu doma, což velmi vděčně přivítal, hned to volal šéfovi, že se to odloží na úterý, ale já to nechci odkládat, potřebuju sehnat hlídání a jet do práce, už mi přijde, že musím opravdu myslet jen na sebe a na něj nebrat ohledy, protože on je na mě taky nebere.

Včera mě pár kolegů podrželo, prý mám u šéfa říci, a jde on nebo ona, ne já.
Ale já už to asi neustávám. Jinou práci momentálně nemám, jenže na tohle taky nemám, jsem tak neurotizovaná, až je mi zle i fyzicky.
Jo, a ještě se potvrzuje, že slečna je fakt minimálně akcentovaná osoba, prý mají v nejbližším příbuzenstvu psychiatrické případy.
Mně je M i líto, kam až to nechal zajít. Když jsem se zeptala, jak mu můžu pomoct, tak mi udělal přednášku, že ho nerespektuju...že už chce mít jen klid.

Upravil(a) laureene (24. 9. 2009 10:16)

Není tady

 

#23 24. 9. 2009 10:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Už nerozumím ničemu

Brrr. Ani jeden - z vás troch - nemáte nadhžad a riešite situáciu emotívne. Akurát ty si sa v tom ocitla bez vlastného pričinenia. sad Ja by som asi fakt odišla, najprv zo zamestnania, a potom by som uvažovala, čo ďalej so vzahom. Neviem, či on má niečo do činenia s jej sahovaním, ale ako jej šéf by mal by profeisonálny a kona profesionálne (lenže to by samozrejme vyzeralo smiešne u osoby,  s ktorou spal). Opä sa potvrdzuje moje obžúbené "Co je v domě, není pro mně"... Po x-tý krát. Keby netrtkal s kolegyňou, nemuseli ste rieši aspoň toto. Jemu teda tiež nezávidím, ale privodil si to, pravda, sám...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#24 24. 9. 2009 10:32

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Už nerozumím ničemu

laureene napsal(a):

...a jestli prý nepřestnu tahat práci do soukromí a naopak, tak že odchází.

Odkud - z práce, nebo z domova?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#25 24. 9. 2009 10:33

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Už nerozumím ničemu

Ode mne.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů