|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Téma zavřeno
Tak já si jdu hrát na realitního makléře, zatím pa, za hodinku vás zkontroluju 
Není tady

Mag ono ta mateřská je 6-8 týdnu před plánovaným termínem. A ten se může hejbnout. Takže možná proto to tak je. Musíš se do toho vejít. Takže oni asi posílájí těch 6 týdnů a když se termín posune, jako že se může posunout, tak aby se to vešlo do těch osmi týdnů před
Sem to napsalal nějak debilně, ale doufám, že jsi to pochopila. Ale netvrdím to s jistotou
Ten odkaz od Račice je celkem dobrej. Tak tam koukni
Není tady

Já se zase dneska hrabu ve všech ašich úvěrech a zjišťuju RPSN a kolik ještě zbývá doplatit 
Není tady
Čau buchty 
já už papír do práce dala, gyndr mi tam nic nevyplnil, prý už to tam nepíšou oni a mám se dohodnout v práci, kdy nastoupím, takže jsem si to dala 6 týdnů před termínem, což je 13.10.
Uvidíme, co ti naši politici vymyslí 
Mag, já byt si kupovala než jsem poznala M no a pak jsme barák kupovali když už byla Niki, takže to není tak, že bysme nakoupili nemovitosti a pak neměli na placení 
Jj Peti, mně to je jasný, ale myslela jsem, že termín se posouvá dle UTZ do 12. tt, pak už děti mohou růst odlišně, já mám rozdíl v termínech 8 dní, ale ten dle UTZ nemám ani v průkazce, protože ten se tam prý píše, když je rozdíl větší než 2 týdny.
Já tam ale do půlky listopadu nebudu, já chci být taky pár týdnů před porodem doma
Prostě jí nastoupím 27. 10. a hotovo 
Potvůrko, my ted platíme 2 byty a hypšku a představa, že v tom pokračujeme mě děsí, takže já vás obdivuji, že to zvládáte.
A my se právě jednoho bytu zbavili, teda zbavíme
Nakonec se nám o něj málem poprali 
Upravil(a) mag (23. 9. 2009 20:45)
Není tady
Mag....tak to máme narozky skoro stejně
Ty zítra a já v pátek
Já jsem tu jen na chvilku,nefunguje mi pc moje,nějak usnul a nemohu ho probudit,tak jsem u dětí 
Není tady
No tak to je super, tak to já ti teda moc moc gratuluji a hlavně si je užij
(já určitě v pátek zapomenu
)
Není tady
Mag, tak to je super, že byt prodáte 
Leni, tak si jdi lehnout a odpočiň si 
Potvůrko asi půjdu,jsem dneska nějaká unavená a i u doktora mi tvrdlo břicho,přímo jemu pod rukou 
Tak dám zítra odpočinkový den a kávičku s PeťouP na našem srazíčku 
Mag tak já ti tedy také přeji vše nej 
Mě dcerka koupila přívěsek swariwski srdíčko a syn na pouti vystřelil plyšového pejska a mamka mi poslala velkou kuchařku,takže žádná oslava moc nebude,spíš si zajdeme do cukrárny na něco dobrého 
Tak dobrou noc 
Není tady
Oslavencům přeju hodně zdraví a pohody 
A Leni, užijte si s Péťou kafe, pak nám poreferujete jo 
Ahoj holky,jsem tu opet zase jen na skoček....tak mne ted napadlo,mam permošku do solne jeskyne.....myslim ze v tehu se muze ne?Ze to neni problem.CHodili sme tam pred letem s manzou,vzdycky si tam pekne ospocinem a zarelaxujem.Ja vas vubec nestiham docitat:-/
Jen sem postrehla jak to dopadlo u Leninky-posilam ti sílu,at vse zvladnes-ono se to nejak vyvrbi,a rika se ze vse spatne je pro neco dobre,vzdycky si rikam kdyz se neco zleho deje ze to tak musi byt a ze za rohem vysvitne slunicko.Preji at i tobe brzy vysvitne.Treba si to pritel jeste vsecko rozmysli,treba se casem objevi nekdo jiny....Kazdopadne mu moc nerozumim-s tebou ceka díte-a pokud te MILUJE pak neni co resit.Prece nemiluje vas obe dve.Ale zase chapu ze jsou lidi kteri umi hrat na city a manipulovat s lidma-to zrejme umi jeho zena a za tu dobu co jsou spolu uz vi jak na nej.A on ji treba uz nemiluje ale ma ji treba rad a neumi ji opustit-no asi taky neni on v jednoduche situaci.Kazdopadne nejhur z toho vychazis ty-je to nespravedlive.Tak drzim pesti!!!
Není tady

Tak jsem konečně dopapírovala 
My si s Leninkou dáme zítra pohár na oslavu. Každá jeden na Leninku a pak jeden na Mag. A pak se ani nedovalíme k autům
To bude oslava 
Malej zase řádí jak černá ruka. Ale dneska tak nějak po celém břichu a ne jako včera jen pořád do dvou stejných míst a intenzivně
Doufám, že se aspoň u toho otočil hlavičkou dolů 
Mag .... tak jdi na neschopenku. Na takovou chvilenku ti dají neomezené vycházky. Akorát těch peněz to moc nebude.... 3 dni zadara 
Není tady
Dobré ráno těhulky 
Pro Mag
:

Upravil(a) Leninka41 (24. 9. 2009 7:57)
Není tady
Dobrý ránko,
tak Mag, všechno nej nej, hodně zdraví, štěstí a pohody 
Taky se připojuji ke gratulaci mag, hodně zdraví, štěstí, lásky,málo starostí a spoustu radostí 

Není tady
Mag všechno nejlepší k dnešním narozeninám.Teď hlavně zdravíčko pro tebe a miminko!! 


Není tady
Dobre dopoledne,taky preji Mag vse nejnej k narozeninam,hodne zdravicka pohody stesticka,co nejpohodovejsi zbytek tehotenstvi.
Vyhlizim Brusinku-ona sem taky asi moc nechodi ze?Psala mi ze chce s hodou nahod taky rodit ve stejne porodnici jako ja,za 14 dni nastupuje na kurzy-taky na ne chci chodit,tak treba se tam setkame.Sranda ze tady clovek potka nekoho ze stejneho mista,a rodi pak i ve stejne nem.
Holky a co ta SOLNA jeskyne?Mate zkusenosti jak je to v tehu?Asi v poho ne?
Dneska se mi zdal desivy sen,ze mne nekdo chtel zabit-no on mne mozna zabil-nez sem nasla svetlo tak mne prastil do hlavy,hned sem se s vyjeknutim vzbudila
a pak sem se bala usnout-hned sem smatrala po manžovi.A den predtim me zase vzbudily divne zvuky(to mel manža noční)-a skoro 2h sem pak nemohla zabrat-usnu jen u TV
takze uz zacinam mit docela hruzu si jit vecer lehnout.Vcera sem prave cetla clanek ze se v tehu muzou zdat desive sny.
Není tady
Ahojky pajtašku ... se solnou nevím jak v těhotenství 
Já jsem v ní byla jen jednou před cca 2 rokama a už do ní nikdy nevlezu:D ... byla tam zima a deky nikde a nakonec jsem to odmarodila na 3 antibiotikách z průduškama 
Se snama je to u nás taky děs. Buď mě chce někdo vraždit,nebo jsem někde ztracená a nebo se se mnou rozchází manžel kvůli nějaké hubené vysoké opálené tmavovlásce (opak mě
) .... hrůza 
Takže se pak přitulím buď k maželovi nebo když je někde na hraní tak k pejskovi 
Upravil(a) RAIEM (24. 9. 2009 11:49)
Není tady
Zeptam se na to Dr.na poradne.Myslim ze by to nemel byt problem,mam celou nevybranou permošku.A my sme si to s manzou vzdycky uzili-ale brala sem si svetr a manzel dokonce deku,zabalil se a schrupnul si kolikrat:-))
Není tady
Tak jsem si udělala test: 


... nu zajímavé
Test: Zblázníte se z mateřské?
Vaše celkové skóre je 15 bodů.
Stejného výsledku dosáhlo 38 % uživatelů.
Jste strašlivá realistka. Buď už máte mateřskou za sebou, nebo máte alespoň nějaké životní zkušenosti od kamarádek. Jste připravená na nejhorší, takže pro vás bude mateřská milé překvapení.
Není tady
Ahoj holky, děkuji za přáníčka, dostala jsem ten nejhezčí dárek, mimčo je zdravé, já mám vody dost a placenta se vytáhla
A pozor, na vlastní oči jsem to viděla, je to holčička 
Není tady
Mag tak gratulace ještě jedna k úspšné ko .... nádhera!! 
Není tady
tak to je krásný dárek 

,sekačka a plodová voda-jak člověk mění priority vid 
-no co zlatý naušnice dostává každej žejo 
no já dneska vylezla ven-ráno prochajda se psem-ale pršelo a milostpán je asi z cukru tak to sám otočil 
,pak jsem měla návštěvu-kámoška mi přinesla hromadu věci co nevyužila-poporodní kalhotky,tampony do podprdy atd.....
no a ještě mi donesla dva nový dudáky-její malá je nechtěla a koupila prckovi takovej ten mazlíček-čtverec s hlavičkou
nebo jak to napsat a ponožtičky 

a pak jsme šli pro adámka do školky-norlmálně jsem v šoku-měl na nástěnce obrázek-kreslili rodinu-no já fakt čučela jak blázen-páč doma nechce malovat ani náhodou-max dvě tři čáry a řekne ž e to neumí ..... jupíííííííí-akorát mě mrzí že to není moje zásluha
-no nemůžu ho naučit všechno žejo??
Není tady
Jo Sudi, přesěn tak 
A ještě mi v porodce dali takový ten kufřík se vzorky pro mamči, sem si nedávno stěžovala, že ho nemám 
No vidíš, jaký je to šikula 
Není tady
Téma zavřeno