Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 23. 9. 2009 19:39

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Tak já si jdu hrát na realitního makléře, zatím pa, za hodinku vás zkontroluju dumbom

Není tady

 

#127 23. 9. 2009 19:41

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Mag ono ta mateřská je 6-8 týdnu před plánovaným termínem. A ten se může hejbnout. Takže možná proto to tak je. Musíš se do toho vejít. Takže oni asi posílájí těch 6 týdnů a když se termín posune, jako že se může posunout, tak aby se to vešlo do těch osmi týdnů před


Sem to napsalal nějak debilně, ale doufám, že jsi to pochopila. Ale netvrdím to s jistotou

Ten odkaz od Račice je celkem dobrej. Tak tam koukni


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#128 23. 9. 2009 19:49

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Já se zase dneska hrabu ve všech ašich úvěrech a zjišťuju RPSN a kolik ještě zbývá doplatit skurt


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#129 23. 9. 2009 20:17

potvurkapodivna
Host

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Čau buchty tongue
já už papír do práce dala, gyndr mi tam nic nevyplnil, prý už to tam nepíšou oni a mám se dohodnout v práci, kdy nastoupím, takže jsem si to dala 6 týdnů před termínem, což je 13.10.
Uvidíme, co ti naši politici vymyslí vissla
Mag, já byt si kupovala než jsem poznala M no a pak jsme barák kupovali když už byla Niki, takže to není tak, že bysme nakoupili nemovitosti a pak neměli na placení dumbom

 

#130 23. 9. 2009 20:44

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Jj Peti, mně to je jasný, ale myslela jsem, že termín se posouvá dle UTZ do 12. tt, pak už děti mohou růst odlišně, já mám rozdíl v termínech 8 dní, ale ten dle UTZ nemám ani v průkazce, protože ten se tam prý píše, když je rozdíl větší než 2 týdny.

Já tam ale do půlky listopadu nebudu, já chci být taky pár týdnů před porodem doma grater Prostě jí nastoupím 27. 10.  a hotovo tongue

Potvůrko, my ted platíme 2 byty a hypšku a představa, že v tom pokračujeme mě děsí, takže já vás obdivuji, že to zvládáte.

A my se právě jednoho bytu zbavili, teda zbavíme tummenupp Nakonec se nám o něj málem poprali wink

Upravil(a) mag (23. 9. 2009 20:45)

Není tady

 

#131 23. 9. 2009 21:01

Leninka41
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Strakonice
Registrovaný: 7. 5. 2009
Příspěvky: 3797
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Mag....tak to máme narozky skoro stejně smile Ty zítra a já v pátek big_smile Já jsem tu jen na chvilku,nefunguje mi pc moje,nějak usnul a nemohu ho probudit,tak jsem u dětí sad


http://2i.cz/2i/t/a1824963b0.jpghttp://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24095.png
Matěj se narodil 4.2.2010 ve 21:39 hod. 2750 g,47 cm , 8.2.-2560g ,9.2.-2640g 23.2.-49 cm-3 000 g, 25.3.- 3590 g 52,5 cm, 20.4.-3940g-55 cm, 23.4.-3990 g,4M-4790 g,57,5 cm, 6M - 6330 g, 64 cm,8 M-7000g-68 cm

Není tady

 

#132 23. 9. 2009 21:06

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

No tak to je super, tak to já ti teda moc moc gratuluji a hlavně si je užij hjarta (já určitě v pátek zapomenu gloria )

Není tady

 

#133 23. 9. 2009 21:06

potvurkapodivna
Host

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Mag, tak to je super, že byt prodáte tummenupp
Leni, tak si jdi lehnout a odpočiň si stolt

 

#134 23. 9. 2009 21:16

Leninka41
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Strakonice
Registrovaný: 7. 5. 2009
Příspěvky: 3797
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Potvůrko asi půjdu,jsem dneska nějaká unavená a i u doktora mi tvrdlo břicho,přímo jemu pod rukou smile
Tak dám zítra odpočinkový den a kávičku s PeťouP na našem srazíčku smile
Mag tak já ti tedy také přeji vše nej pussa
Mě dcerka koupila přívěsek swariwski srdíčko a syn na pouti vystřelil plyšového pejska a mamka mi poslala velkou kuchařku,takže žádná oslava moc nebude,spíš si zajdeme do cukrárny na něco dobrého smile
Tak dobrou noc smile


http://2i.cz/2i/t/a1824963b0.jpghttp://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24095.png
Matěj se narodil 4.2.2010 ve 21:39 hod. 2750 g,47 cm , 8.2.-2560g ,9.2.-2640g 23.2.-49 cm-3 000 g, 25.3.- 3590 g 52,5 cm, 20.4.-3940g-55 cm, 23.4.-3990 g,4M-4790 g,57,5 cm, 6M - 6330 g, 64 cm,8 M-7000g-68 cm

Není tady

 

#135 23. 9. 2009 21:21

potvurkapodivna
Host

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Oslavencům přeju hodně zdraví a pohody pussa
A Leni, užijte si s Péťou kafe, pak nám poreferujete jo gloria

 

#136 23. 9. 2009 21:30

pajtašek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 21. 1. 2007
Příspěvky: 2149
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Ahoj holky,jsem tu opet zase jen na skoček....tak mne ted napadlo,mam permošku do solne jeskyne.....myslim ze v tehu se muze ne?Ze to neni problem.CHodili sme tam pred letem s manzou,vzdycky si tam pekne ospocinem a zarelaxujem.Ja vas vubec nestiham docitat:-/
Jen sem postrehla jak to dopadlo u Leninky-posilam ti sílu,at vse zvladnes-ono se to nejak vyvrbi,a rika se ze vse spatne je pro neco dobre,vzdycky si rikam kdyz se neco zleho deje ze to tak musi byt a ze za rohem vysvitne slunicko.Preji at i tobe brzy vysvitne.Treba si to pritel jeste vsecko rozmysli,treba se casem objevi nekdo jiny....Kazdopadne mu moc nerozumim-s tebou ceka díte-a pokud te MILUJE pak neni co resit.Prece nemiluje vas obe dve.Ale zase chapu ze jsou lidi kteri umi hrat na city a manipulovat s lidma-to zrejme umi jeho zena a za tu dobu co jsou spolu uz vi jak na nej.A on ji treba uz nemiluje ale ma ji treba rad a neumi ji opustit-no asi taky neni on v jednoduche situaci.Kazdopadne nejhur z toho vychazis ty-je to nespravedlive.Tak drzim pesti!!!


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24408.png

Není tady

 

#137 23. 9. 2009 22:06

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Tak jsem konečně dopapírovala tongue

My si s Leninkou dáme zítra pohár na oslavu. Každá jeden na Leninku a pak jeden na Mag. A pak se ani nedovalíme k autům  tummenupp To bude oslava godlike

Malej zase řádí jak černá ruka. Ale dneska tak nějak po celém břichu a ne jako včera jen pořád do dvou stejných míst a intenzivně
Doufám, že se aspoň u toho otočil hlavičkou dolů roll

Mag .... tak jdi na neschopenku. Na takovou chvilenku ti dají neomezené vycházky. Akorát těch peněz to moc nebude.... 3 dni zadara roll


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#138 24. 9. 2009 7:50

Leninka41
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Strakonice
Registrovaný: 7. 5. 2009
Příspěvky: 3797
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Dobré ráno těhulky smile


Pro Mag smile  :

http://pictureup.cz/picture/verejny/17611761narozeniny3.jpg

Upravil(a) Leninka41 (24. 9. 2009 7:57)


http://2i.cz/2i/t/a1824963b0.jpghttp://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24095.png
Matěj se narodil 4.2.2010 ve 21:39 hod. 2750 g,47 cm , 8.2.-2560g ,9.2.-2640g 23.2.-49 cm-3 000 g, 25.3.- 3590 g 52,5 cm, 20.4.-3940g-55 cm, 23.4.-3990 g,4M-4790 g,57,5 cm, 6M - 6330 g, 64 cm,8 M-7000g-68 cm

Není tady

 

#139 24. 9. 2009 8:09

potvurkapodivna
Host

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Dobrý ránko,
tak Mag, všechno nej nej, hodně zdraví, štěstí a pohody pussa

 

#140 24. 9. 2009 9:08

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Taky se připojuji ke gratulaci mag, hodně zdraví, štěstí, lásky,málo starostí a spoustu radostí pussa


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#141 24. 9. 2009 10:05

RAIEM
♥♥♥♥♥--
Místo: Horšovský Týn
Registrovaný: 20. 11. 2007
Příspěvky: 756

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Mag všechno nejlepší k dnešním narozeninám.Teď hlavně zdravíčko pro tebe a miminko!! hjartapussahjarta


http://www.mytickerz.com/tickers/ypz5zf3juqt8s5g1.png

Danielek se narodil 21.12.2009 v 8:13 a měl 3,75 kg a 50 cm..7.1. máme 4 kg a 56 cm..28.1. máme 4,6 kg a 60 cm...19.3. máme 5,74 kg a 64 cm..4M=68cm a 6,6 kg.. 6M=73cm a 7,34kg

Není tady

 

#142 24. 9. 2009 11:13

pajtašek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 21. 1. 2007
Příspěvky: 2149
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Dobre dopoledne,taky preji Mag vse nejnej k narozeninam,hodne zdravicka pohody stesticka,co nejpohodovejsi zbytek tehotenstvi. hjarta pussa
Vyhlizim Brusinku-ona sem taky asi moc nechodi ze?Psala mi ze chce s hodou nahod taky rodit ve stejne porodnici jako ja,za 14 dni nastupuje na kurzy-taky na ne chci chodit,tak treba se tam setkame.Sranda ze tady clovek potka nekoho ze stejneho mista,a rodi pak i ve stejne nem.
Holky a co ta SOLNA jeskyne?Mate zkusenosti jak je to v tehu?Asi v poho ne?
Dneska se mi zdal desivy sen,ze mne nekdo chtel zabit-no on mne mozna zabil-nez sem nasla svetlo tak mne prastil do hlavy,hned sem se s vyjeknutim vzbudila dumbom a pak sem se bala usnout-hned sem smatrala po manžovi.A den predtim me zase vzbudily divne zvuky(to mel manža noční)-a skoro 2h sem pak nemohla zabrat-usnu jen u TV dumbom takze uz zacinam mit docela hruzu si jit vecer lehnout.Vcera sem prave cetla clanek ze se v tehu muzou zdat desive sny.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24408.png

Není tady

 

#143 24. 9. 2009 11:48

RAIEM
♥♥♥♥♥--
Místo: Horšovský Týn
Registrovaný: 20. 11. 2007
Příspěvky: 756

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Ahojky pajtašku ... se solnou nevím jak v těhotenství sad
Já jsem v ní byla jen jednou před  cca 2 rokama a už do ní nikdy nevlezu:D ... byla tam zima a deky nikde a nakonec jsem to odmarodila na 3 antibiotikách z průduškama vissla

Se snama je to u nás taky děs. Buď mě chce někdo vraždit,nebo jsem někde ztracená a nebo se se mnou rozchází manžel kvůli nějaké hubené vysoké opálené tmavovlásce (opak mě big_smile ) .... hrůza dumbomsmile Takže se pak přitulím buď k maželovi nebo když je někde na hraní tak k pejskovi vissla

Upravil(a) RAIEM (24. 9. 2009 11:49)


http://www.mytickerz.com/tickers/ypz5zf3juqt8s5g1.png

Danielek se narodil 21.12.2009 v 8:13 a měl 3,75 kg a 50 cm..7.1. máme 4 kg a 56 cm..28.1. máme 4,6 kg a 60 cm...19.3. máme 5,74 kg a 64 cm..4M=68cm a 6,6 kg.. 6M=73cm a 7,34kg

Není tady

 

#144 24. 9. 2009 12:03

pajtašek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 21. 1. 2007
Příspěvky: 2149
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Zeptam se na to Dr.na poradne.Myslim ze by to nemel byt problem,mam celou nevybranou permošku.A my sme si to s manzou vzdycky uzili-ale brala sem si svetr a manzel dokonce deku,zabalil se a schrupnul si kolikrat:-))


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24408.png

Není tady

 

#145 24. 9. 2009 12:33

RAIEM
♥♥♥♥♥--
Místo: Horšovský Týn
Registrovaný: 20. 11. 2007
Příspěvky: 756

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Tak jsem si udělala test: lollollollol ... nu zajímavé

Test: Zblázníte se z mateřské?

Vaše celkové skóre je 15 bodů.

Stejného výsledku dosáhlo 38 % uživatelů.

Jste strašlivá realistka. Buď už máte mateřskou za sebou, nebo máte alespoň nějaké životní zkušenosti od kamarádek. Jste připravená na nejhorší, takže pro vás bude mateřská milé překvapení.


http://www.mytickerz.com/tickers/ypz5zf3juqt8s5g1.png

Danielek se narodil 21.12.2009 v 8:13 a měl 3,75 kg a 50 cm..7.1. máme 4 kg a 56 cm..28.1. máme 4,6 kg a 60 cm...19.3. máme 5,74 kg a 64 cm..4M=68cm a 6,6 kg.. 6M=73cm a 7,34kg

Není tady

 

#146 24. 9. 2009 13:52

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Ahoj holky, děkuji za přáníčka, dostala jsem ten nejhezčí dárek, mimčo je zdravé, já mám vody dost a placenta se vytáhla tummenupp A pozor, na vlastní oči jsem to viděla, je to holčička hjarta

Není tady

 

#147 24. 9. 2009 14:22

RAIEM
♥♥♥♥♥--
Místo: Horšovský Týn
Registrovaný: 20. 11. 2007
Příspěvky: 756

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Mag tak gratulace ještě jedna k úspšné ko .... nádhera!! hjarta


http://www.mytickerz.com/tickers/ypz5zf3juqt8s5g1.png

Danielek se narodil 21.12.2009 v 8:13 a měl 3,75 kg a 50 cm..7.1. máme 4 kg a 56 cm..28.1. máme 4,6 kg a 60 cm...19.3. máme 5,74 kg a 64 cm..4M=68cm a 6,6 kg.. 6M=73cm a 7,34kg

Není tady

 

#148 24. 9. 2009 14:27

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

tak to je krásný dárek hjartahjartahjarta,sekačka a plodová voda-jak člověk mění priority vid lolhjarta-no co zlatý naušnice dostává každej žejo lol

no já dneska vylezla ven-ráno prochajda se psem-ale pršelo a milostpán je asi z cukru tak to sám otočil lollol,pak jsem měla návštěvu-kámoška mi přinesla hromadu věci co nevyužila-poporodní kalhotky,tampony do podprdy atd.....
no  a ještě mi donesla dva nový dudáky-její malá je nechtěla a koupila prckovi takovej ten mazlíček-čtverec s hlavičkou lol nebo jak to napsat a ponožtičky hjartahjarta
a pak jsme šli pro adámka do školky-norlmálně jsem v šoku-měl na nástěnce obrázek-kreslili rodinu-no já fakt čučela jak blázen-páč doma nechce malovat ani náhodou-max dvě tři čáry a řekne ž e to neumí ..... jupíííííííí-akorát mě mrzí že to není moje zásluha grater-no nemůžu ho naučit všechno žejo??

Není tady

 

#149 24. 9. 2009 14:31

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

Jo Sudi, přesěn tak lol
A ještě mi v porodce dali takový ten kufřík se vzorky pro mamči, sem si nedávno stěžovala, že ho  nemám lol

No vidíš, jaký je to šikula tummenupp

Není tady

 

#150 24. 9. 2009 14:39

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 č. 6

no já taky nic nedostala va-upřímně -ani s tím nepočítám lol

fuj já se přež......... oběd,15 dkg majonozovýho salátu s houskama a ted navrch čoko..........  usch

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů