Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 19. 9. 2009 17:58

Kerrin
♥♥♥♥---

Sušička prádla

Mám dotaz: máte někdo sušičku prádla a jakou pokud ano (typ), jak jste spokojeni?

Chci si koupit sušičku a rozhoduji sepro sušičku kondenzační určitě jen  stále nevím zda AEG, Elektrolux nebo LG?
Určitě tř. B (C-ne) z důvodu spotřeby. Cena cca okolo 13 tis.

Děkuji a piště svoje zkušenosti.

Není tady

#2 19. 9. 2009 19:53

bloncka
♥♥♥♥---

Re: Sušička prádla

Mám už asi šest let kondenzační sušičku Bosch WTL 6401. Zřejmě už je nahrazená nějakým jiným typem, dívala jsem se na netu a už se neprodává. Jsem maximálně spokojená.

Není tady

#3 20. 9. 2009 16:41

Ouška74
♥♥-----

Ahoj,

mám AEG Lavatherm 59840,
jsem spokojená, protože už vůbec nežehlím. To byl důvod pro koupi. Nebyla jsem schopná zvládnout neustále hromady prádla na žehlení. Sušičky bohužel trochu sráží bavlněné oblečení.

Není tady

#4 21. 9. 2009 7:10

Kerrin
♥♥♥♥---

No kvůli tomu žehlení ji právě chci také a pak i behem zimy, že nemusím mít po baráku 3 sušáky prádla atd. děkuji za info.

Ještě prosím je tam u toho lavaterm AEG  displej v AJ nebo NJ, slyšela jsem že jen v nemčině.

Není tady

#5 21. 9. 2009 8:36

Ouška74
♥♥-----

:-) já tam mám displej pro méně chápavé :-)  tj. obrázkový, jsou tam jen symboly, nebo slova jako auto, max, min. atak.

Není tady

#6 10. 10. 2009 19:23

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥

ahoj,tak dneska jsem se taky rozhodla pořídit si sušičku...talže hledám a bádám která by mohla být dobrá dumbom
máme pračku Ariston v malé místnosti,takže bych chtěla sušičku na pračku a sušičku kondenzační a asi by bylo dobrý kdyby to taky byla Aristonka
líbí se mi tato http://kondenzacni-susicky.eod.cz/editor/image/eshop_products/ELB-elb-tcd851b_m.jpgnebo http://data.nakupka.cz/elektro/0024/eb-84121.jpg?TB_iframe=true&height=620&width=820co myslíte? já fakt netuším co by taková sušička měla mít dumbom

Není tady

#7 10. 10. 2009 20:31

Cassiopeia
♥♥♥♥♥♥-

Lucka 1 napsal(a):

ahoj,tak dneska jsem se taky rozhodla pořídit si sušičku...talže hledám a bádám která by mohla být dobrá dumbom
máme pračku Ariston v malé místnosti,takže bych chtěla sušičku na pračku a sušičku kondenzační a asi by bylo dobrý kdyby to taky byla Aristonka
líbí se mi tato co myslíte? já fakt netuším co by taková sušička měla mít dumbom

ahojky, tak my jsme si koupili sušičku teď smile na zimňátkách 08/09 jsem dyndala zkušenosti, protože neznám nikoho, kdo ji vlastní a chtěla jsem taky trochu poradit ... jinak značku máme AEG Electrolux, protože pračku máme AEG (myčku taky) - a jsme s ní spokojeni smile ... určitě kondenzační a jinak myslím že pak už to bude otázka množství programů atd. ... tak dobře vyberte wink

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Když najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede."

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí