Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 8. 10. 2010 13:14

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Samoléčba a samovyléčení

Tak mně to nic nespálilo big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#152 1. 11. 2010 11:34

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Samoléčba a samovyléčení

KALIK napsal(a):

Tak mně to nic nespálilo big_smile

Kaliku, ty to užíváš? Já se k tomu chystala, ale ty průvodní potíže byly v té dlouhatánské diskusi popisovány tak děsivě, že mě to odradilo. Teda, ne to, že by mi bylo špatně .... ale spíš jsem si nepořešila otázku " co v práci?
Představa, že by mi bylo blbě v emhádéčku nebo  v práci .... tak jsem to zatím odsunula.
NO a teď jsem to zaslechla ve zprávách, že to může popálit útroby.
Neznám nikoho, kdo to užívá, tak bych velice přivítala nějaké osobní zkušenosti ....  smile


BB

Není tady

 

#153 1. 11. 2010 12:22

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Samoléčba a samovyléčení

No, užívám to relativně krátkodobě a pokud za tu dobu mohu soudit, tak bych řekl, že to funguje, ale to jen z pozorování z jedné nemoci (náběh na virózu). Bohužel jsem to začal užívat až když se mi viróza rozjela, takže během víkendu jsem to zlikvidoval a pak ještě asi tejden vykašlával. Občas to beru jako prevenci. Pokud jde o nevolnosti, tak si myslím, že pokud budeš brát doporučené 3 kapky chloritanu sodného a 3x5 kapek kyseliny citrónové, že ti nebude ani špatně. Špatně ti může bejt z toho chlorovýho odéru, což je něco jako kdyby ses napila vody v bazénu big_smile Důležité je to dolejvat buď čistou (pramenitou) vodou, nebo doporučovaným ananasovým džusem (bez vitaminu C), pak skoro nic necejtíš. Nedoporučuju chlorovanou vodu z kohoutku, pak to dostává dost nechutnou chu.

Co se týče kauzi v televizi, tak mě to jen utvrdilo v tom to používat, protože když proti tomu bojuje farmakologie, tak na tom opravdu něco bude wink To víš, ohrožuje to jejich zisky big_smile Já furt říkám, nekoukat na televizi, nebo se z toho zblázníte, odpojte se od matrixu. Důležité je nemít předsudky, rozum v hrsti, nějakou tu intuici a pak se nemůže nic stát. Poleptán jsem nebyl, přeci jenom se to užívá jen v kapkách (3 kapky) na řekněme 2 dl vody, což je nula nula nic. Zle mi při takovýchto dávkách taky nebylo (kromě toho chlorovýho odéru). Já to budu rozhodně testovat dál wink

Jinak spoustu informací se dá najít na internetu: http://www.upramene.cz/forum/viewforum. … 6c828f34cc
Je tam spousta zkušeností uživatelů.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#154 1. 11. 2010 21:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Samoléčba a samovyléčení

Tulipánka napsal(a):

Teď jsem četla, že MMS může způsobit popáleniny trávicího traktu mad

Čo je MMS? (Viem, čo je PMS...)
Achá, už mám, dík, Kaliku... Tak vo mne slovo "miracle" akosi vyvoláva značnú intuitívnu nedôveru... Nepripojil si sa len na iný druh matrixu, Kali?

Upravil(a) Selima (1. 11. 2010 21:10)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#155 1. 11. 2010 21:22

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Samoléčba a samovyléčení

Selimko, ouplně ve zkratce je to takový chlorovy čistič organizmu, který ti zažene z těla choroboplodné zárodky, parazity, záněty a podobné neplechy - různé organizmy na to reagují různě, týdny jsem pročítala dlohatánské debaty od uživatelů - ale ani jeden nenapsal, že by ho to poškodilo. Tedy, tuším jeden - tomu bylo hooodně zle, ale nevím, čím trpěl ani jestli neužíval ještě něco jiného ....
Výše  u  Kalika odkaz na diskusi ...

Upravil(a) BB (1. 11. 2010 21:23)


BB

Není tady

 

#156 1. 11. 2010 21:27

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Samoléčba a samovyléčení

Sel, ano, "miracle" vyvolává nedůvěru wink Ale je to pořád na zvážení každého, jestli to "riskne" big_smile A matrix je právě ta propaganda v TV, které člověk tak nějak intuitivně věří, bez toho, aby používal vlastní rozum wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#157 1. 11. 2010 21:29

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Samoléčba a samovyléčení

Jinak proti matrixu je nejlepší to zkusit na vlastní kůži a pak posoudit, zda-li to funguje, nefunguje, leptá to trubky, neleptá to trubky big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#158 1. 11. 2010 21:50

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Samoléčba a samovyléčení

Kazdy lek je ucinny pouze tehdy kdy verime ze pomuze. Ten kdo neumi leky pouzivat efektivne,ten at je radeji ani nebere,nema to smysl.
Vsechny leky,produkty (jakekoliv) jsou ucine pouze tehdy ,kdy jim dame unitrni vn nas moc k vyleceni. To je nutne pochopit jednou pro vzdy. smile

Upravil(a) hirondel (1. 11. 2010 21:51)


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#159 1. 11. 2010 22:10

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Samoléčba a samovyléčení

Ale prd velebnosti. Léky nic neléčí, jen podporují samoléčebný proces organismu a tak je to i s MMS.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#160 2. 11. 2010 0:12

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Samoléčba a samovyléčení

hirondel napsal(a):

Kazdy lek je ucinny pouze tehdy kdy verime ze pomuze. Ten kdo neumi leky pouzivat efektivne,ten at je radeji ani nebere,nema to smysl.
Vsechny leky,produkty (jakekoliv) jsou ucine pouze tehdy ,kdy jim dame unitrni vn nas moc k vyleceni. To je nutne pochopit jednou pro vzdy. smile

Pokud tak přistupuješ i k dezinfekci ( kysličník, ajatin, septonex .... ) kterou si ošetříš ránu abys do ní nedostala infekci, pak ano ......


BB

Není tady

 

#161 2. 11. 2010 8:51

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Samoléčba a samovyléčení

KALIK napsal(a):

Ale prd velebnosti. Léky nic neléčí, jen podporují samoléčebný proces organismu a tak je to i s MMS.

Ale prd a vorech . smile 

Pisu :......,kdy jim dame unitrni v nas moc k vyleceni.   To jinymi slovy znamena, ze jsem to my kdo ma tu moc se vylecit.

Slova matou vid?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#162 2. 11. 2010 8:55

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Samoléčba a samovyléčení

BB napsal(a):

hirondel napsal(a):

Kazdy lek je ucinny pouze tehdy kdy verime ze pomuze. Ten kdo neumi leky pouzivat efektivne,ten at je radeji ani nebere,nema to smysl.
Vsechny leky,produkty (jakekoliv) jsou ucine pouze tehdy ,kdy jim dame unitrni vn nas moc k vyleceni. To je nutne pochopit jednou pro vzdy. smile

Pokud tak přistupuješ i k dezinfekci ( kysličník, ajatin, septonex .... ) kterou si ošetříš ránu abys do ní nedostala infekci, pak ano ......

Zkus me to ric BB jeste jinak,pokud si to prejes. smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#163 2. 11. 2010 9:05

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Samoléčba a samovyléčení

hirondel napsal(a):

Ale prd a vorech . smile 

Pisu :......,kdy jim dame unitrni v nas moc k vyleceni.   To jinymi slovy znamena, ze jsem to my kdo ma tu moc se vylecit.

Slova matou vid?

No jistě, pojídáním prášků tebou se pan Vořech nevyléčí big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#164 2. 11. 2010 9:17

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Samoléčba a samovyléčení

KALIK napsal(a):

No jistě, pojídáním prášků tebou se pan Vořech nevyléčí big_smile

big_smile

A pak i takhle: on se nemusi nevyleci ani pan Vorech ci Omacka kdyz je bude pojidat. Kdyz nevi ,ze to v podstate neni lek co ho leci ale on sam. smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#165 2. 11. 2010 11:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Samoléčba a samovyléčení

KALIK napsal(a):

Sel, ano, "miracle" vyvolává nedůvěru wink Ale je to pořád na zvážení každého, jestli to "riskne" big_smile A matrix je právě ta propaganda v TV, které člověk tak nějak intuitivně věří, bez toho, aby používal vlastní rozum wink

Ja by som to rozšírila na AKÚKOźVEK propagandu, branú bez používania vlastného rozumu - je fakt, že v ezotérii a prižahlých končinách jej je ešte možno viac ako inde...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#166 2. 11. 2010 11:20

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Samoléčba a samovyléčení

Jistě Sel, jako propagandu můžeš brát cokoliv, co je ti předkládáno jako neotřesitelná pravda (o které se nesmí polemizovat). Vždycky záleží jen na nás, zda-li se necháme onou propagandou "ovlivňovat", nebo taky zapojíme svoje mozkové závity a řekněme i jistý díl intuice.

Když to vezmu na příkladu MMS a jeho mediálního protřásání, tak pokud mě někdo straší, že může dojít k poleptání při používání MMS, tak zbystřím. Obyčejný člověk si představí leptající se útroby a hned ví, že je to opravdu tak, jak je mu předkládáno. Lepší varianta je, pokud si člověk zjistí další nezávislé informace a to nejlépe zkušenosti uživatelů, zkusí si zjistit, jak uvedený přípravek působí, co to je vlastně zač, jak se užívá, zkusí ho a pak si udělá názor. Já jsem zkusil druhou variantu a zatím jsem nelitoval. Cílem oné mediální masáže bylo lidi odradit od vůbec zkoušení MMS a to tím, že se vyvolá v lidech strach. Každopádně se do diskuze nepřipustí opačný názor. Nejdůležitější však je, že "některým" lidem onem přípravek pomáhá a o to tu jde především. To je můj názor smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#167 2. 11. 2010 11:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Samoléčba a samovyléčení

MMS používám jako prevenci nebo i místo antibiotik. Taky jsem si nevšimla, že by mi to něco popálilo, jsem celá smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#168 2. 11. 2010 11:40

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Samoléčba a samovyléčení

Ajta krajta, Pandorraa big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#169 2. 11. 2010 12:17

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Samoléčba a samovyléčení

KALIK napsal(a):

Cílem oné mediální masáže bylo lidi odradit od vůbec zkoušení MMS a to tím, že se vyvolá v lidech strach.

Ano,takhle to stale jeste v tomhle svete chodi.

jak pises: "protože když proti tomu bojuje farmakologie, tak na tom opravdu něco bude  To víš, ohrožuje to jejich zisky."

I kdyz budu lidem davat lahvicku s obycejnou limonadou a reknu ze jim,ze jim to pomuze na chripku,vzdycky se najde nekdo ,kdo rekne ze je to blbost. 
Az to zjisti frakologie,tak neco urcite vymysli proti. Jo jo.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#170 2. 11. 2010 12:18

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Samoléčba a samovyléčení

Přesně tak Hir, je vidět, že si rozumíme wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#171 2. 11. 2010 14:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Samoléčba a samovyléčení

KALIK napsal(a):

Jinak proti matrixu je nejlepší to zkusit na vlastní kůži a pak posoudit, zda-li to funguje, nefunguje, leptá to trubky, neleptá to trubky big_smile

Ee, trubky mám len jedny a náhradné diely zatiaž v nedohžadne... hmm ja som opatrná. Chlóru som sa nalogala dos zamlada, ja musím by impregnovaná na niekožko životov. big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#172 2. 11. 2010 14:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Samoléčba a samovyléčení

KALIK napsal(a):

Ale prd velebnosti. Léky nic neléčí, jen podporují samoléčebný proces organismu a tak je to i s MMS.

big_smile Ja si tiež myslím, že to je hodne o placebo efekte. Ale koniec koncov, ja nie som prieberčivá, pokiaž ide o to, čo mi má pomôc (hlavne nech to neškodí): ako hovorieval môj homeopat - "Keď mi pomôže potencované hounou, budem jes potencované hounou..."

Upravil(a) Selima (2. 11. 2010 15:19)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#173 2. 11. 2010 15:08

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Samoléčba a samovyléčení

Ale jo Sel, každý nech dělá, co uzná sám za vhodné a vo tom to je.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#174 2. 11. 2010 15:14

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Samoléčba a samovyléčení

Zajdu jeste dal a reknu,ze v kazde bytosti je ukryty potencil samolecebne schopnosti. smile

Mmnoho lidi stale nevi ze je to mozne a tak si i mnoho z nich dnes jeste mysli ze lek je to co je leci.
Pak je mnoho techi co uz vedi ze to neni lek ale oni sami a pak ti co se dokazi vylecit i bez leku a tedy bez onoho doprovazejiciho prostredku (placeba).

Podle mne je potreba se tehle skutecnosti otevrit a nezavirat se pred tim.
Kdo se zavre pred skutecnosti ze je ta sila v nas,ten uz predem zavrhnul moznost to praktikovat. smile

Kez by se kazdemu podarilo se otevrit tomu co je v nas. smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#175 2. 11. 2010 15:52

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Samoléčba a samovyléčení

hirondel napsal(a):

BB napsal(a):

hirondel napsal(a):

Kazdy lek je ucinny pouze tehdy kdy verime ze pomuze. Ten kdo neumi leky pouzivat efektivne,ten at je radeji ani nebere,nema to smysl.
Vsechny leky,produkty (jakekoliv) jsou ucine pouze tehdy ,kdy jim dame unitrni vn nas moc k vyleceni. To je nutne pochopit jednou pro vzdy. smile

Pokud tak přistupuješ i k dezinfekci ( kysličník, ajatin, septonex .... ) kterou si ošetříš ránu abys do ní nedostala infekci, pak ano ......

Zkus me to ric BB jeste jinak,pokud si to prejes. smile

A proč bych měla? Vždy s tebou souhlasím ... nebo jsi si nevšimla ?


BB

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů