Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 9. 2009 12:55

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Svíčková

A opět svíčková loltongue
Dáváte prosím na dochucení svíčkové plnotučnou hořčici?
Mám dilema, nikdy jsem nedávala, ale nyní jsem četla několik receptů, kde je hořčice uváděna.
Díky za názory!


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#2 18. 9. 2009 14:18

Somaia
Host

Re: Svíčková

doufám, že mᚠna mysli pečenou svíčkovou na smetaně.... smile .... na to odpovídám...:

šmarjá... va hořčici??? nikdy... snad to nečtou profesionální kuchaři....  big_smile

ne fakt.... já jsem, dixi, zastáncem přirozených jednoduchých, jednodruhových chutí... a moje babička mě učila dosahovat  té správné jemné chuti svíčkové pečeně na smetaně jen správnou kombinací  zeleniny s kořením... naložit den předem... nechat všechno propojit .... dlouho péct  a  nakonec  zjemnit oříškem másla  a dobrou smetanou... jen žádné náhražky jako Rama a podobné blééé....
Svíčková na smetaně bylo u nás sváteční jidlo , takže nějakou tu porci tuku na víc, čas od času, tělo  vstřebávalo  bez újmy....
základem jsou vždycky kvalitní suroviny... masem počínaje..

Upravil(a) Somaia (18. 9. 2009 14:23)

 

#3 18. 9. 2009 14:51

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Svíčková

Hořčici také nedávám.,ale  pro  výraznější a pikantnější chu davám k tomu všemu i Halali, je to vlastně okořeněná zeleninová směs,Upéci ,pak zeleninu s kořením kromě bobkáče umixovat .Zahustit smetanou a nebo používám i tatru -neslazené zahuštěné mléko,někdo dochucuje i karamelem .já dochutím cukrem.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#4 18. 9. 2009 14:55

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Svíčková

Šmankote holky, tak já na to taky raději pr.dím, zítra ji chci dělat a chtěla jsem experimentovat, no nebudu tongue
Děkujíííí !


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#5 18. 9. 2009 19:39

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Svíčková

dixina napsal(a):

Šmankote holky, tak já na to taky raději pr.dím, zítra ji chci dělat a chtěla jsem experimentovat, no nebudu tongue
Děkujíííí !

Já dávám, vždycky, a je výborná - tady je podrobný postup z kuřecílho masa, ale můžeš dělat z jakéhokoliv masa, všechno se dělá stejně a použiješ jakékoliv maso

Kuřecí prsa na svíčkové omáčce
Suroviny:
kuřecí prsa – podle počtu strávníků, použila jsem 6 ks
2 velké cibule, nakrájené na proužky
500 g kořenové zeleniny – mrkev, petržel a celer namíchané v takovém poměru, aby mrkve byly 2/3,
                                               nakrájené na kostičky, kolečka nebo nastrouhané nahrubo
3 čajové lžičky krystalového cukru
5 kuliček celého pepře
5 kuliček celého nového koření
5 bobkových listů
2 polévkové lžíce citronové šávy
1 čajová lžička hořčice
Sůl podle chuti
Kousek sádla
1 litr vývaru – může být i z bujónu
hladká mouka na zahuštění
sladká smetana
Postup:
V kastrole nebo pekáčku rozpustíme sádlo a kuřecí (nebo krůtí) prsa orestujeme zprudka ze všech stran. Vyjmeme z pekáčku a odložíme prozatím na talíř.
Do vzniklého výpeku vložíme nakrájenou zeleninu a koření a restujeme přibližně 8 minut, až je zelenina pěkně opražená a mírně změkla. Přidáme cibuli a ještě dále restujeme – cca 10 minut.
Zeleninu odhrneme, na dno pekáčku dáme 3 čajové lžičky krystalového cukru a necháme zkaramelizovat.  Promícháme, přidáme hořčici, citronovou šávu, sůl a zalijeme vývarem.
Do této směsi vložíme maso a pečeme pod pokličkou tak dlouho, až maso změkne. Potom ho odložíme na talíř, který prozatím vložíme do vypnuté trouby, aby maso příliš nevychládlo. Maso ale zakryjeme, aby se příliš nevysušilo. Ze zeleninové směsi odstraníme koření a zeleninu prolisujeme přes cedník nebo rozmixujeme tyčovým mixérem.
Zahustíme hladkou moukou rozmíchanou v trošce vody a dobře provaříme. Přidáme sladkou smetanu a povaříme, aby se vše spojilo.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 18. 9. 2009 19:50

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Svíčková

Pokud bys dělala z hovězího, je dobré naložit den předem a po vlákně prošpikovat (kvádříky špeku je možné napřed trošku zmrazit aby se ti dobře špikovalo)

P.S.neboj se vyzkoušet něco nového,nemusíte přece pořád jíst všechno na stejné brdo!

Upravil(a) Bety (18. 9. 2009 19:52)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#7 25. 9. 2009 15:25

dasad
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 7. 2006
Příspěvky: 126

Re: Svíčková

taky obcas delavam svickovou s kurecim masem, ale potom delam omacku trochu jinak,nez klasicky, posilam pro inspiraci http://www.nadoma.cz/recepty/slug_170632 jo a do klasicke horcici davam

Není tady

 

#8 6. 10. 2009 10:48

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Svíčková

Díky za náměty, tak určitě to s tou hořčicí zkusím, jak říkᚠBety: neboj se vyzkoušet.....wink


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů