Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 22. 9. 2009 20:04

dagi
Host

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

dobrý večer storstark.

andrejkooo, drž se, bude líp.. musí! pussa

tak topi už taky ctčkuje tummenupp. gratuluju a jen tak dál holky godlike. sillwi, tobě gratuluju k et, má moc hezké kity smile.

fooli, budu držet palčáky hjarta. ale osobně si taky myslím, že nepotřebuješ nijak měnit wink.

a dílka chválím hromadně, nádhera godliketummenupptummenupp.

 

#127 22. 9. 2009 20:08

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Ahoj holky,
Andrejko, neboj, bude dobře, je jen nějaký hnusný období, u nás děti ve školce jsou taky pořád marodní, jsem zvědavá, kdy to sedne na ty moje ratolesti roll pussa hjarta jo a mám stejný CT jako ty u Reny wink tak jsme tam spolu, už čekám na schválení ať můžu do fóra a stahovat kity vissla

Jinak holky, mě vůbec nejde už asi třetí den se přihlásit k ajsku, hlásí mi to chybu a že to mám zkusit později a přitom se Nikol normálně připojí ze stejného PC tak nevím co s tím grater

Není tady

 

#128 22. 9. 2009 20:18

dagi
Host

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

a odkládám dvě šuplíčkové smile

http://img.mimibazar.cz/foto/6/090922/12/f2312723.jpg
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090922/11/f2312722.jpg

 

#129 22. 9. 2009 20:49

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Andrej, to je mi líto, držte se pussa
Snad Tě potěší, že s Tebou držíme basu.
Lenka byla ve školce 4 dny a je doma..... no jsem zvědavá jak to budu dělat až budu v práci,jestli budu....

Dílka  máte krásná, jste šikulky tummenupp


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#130 22. 9. 2009 21:04

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Holky, tak jsem odmítla dvě pozvánky do CT teamu. Nevím jak bych je stíhala. Matýsek je velmi akční kluk, tak mám co dělat big_smile .

A Síťa hledá holky do svého týmu, tak to zkuste:  -   http://pstogether.blogspot.com/ .

Není tady

 

#131 22. 9. 2009 21:28

Gabka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5513

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Ahoj holky
krásné dílka si tady odkládáte tummenupp tummenupp

Andrejko, ať je zase líp hjarta

Fool, tak to gratuluji a držím palce ať to vyhraješ tummenupp tummenupp

Topi, takže ty už nejsi v žádném CT?


http://lbyf.lilypie.com/Fg4Gp2.png

Není tady

 

#132 22. 9. 2009 21:32

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Gabko, ale jsem v CT, ale jen u Laeti. Víc bych nestíhala.

Není tady

 

#133 22. 9. 2009 22:10

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Holky chválím všechna vaše dílka, jako vždy jsou nádherná big_smile .

Není tady

 

#134 22. 9. 2009 22:16

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Pokud ještě někdo chcete do CT teamu, tak se přihlašte zde: http://petitmoineaux.blogspot.com/  smile .

Není tady

 

#135 22. 9. 2009 22:35

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12332

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Sonriso, já už Tě viděla na fóru u Reny, paráda, jsem ráda, že tam mám Tebe hjartahjartahjarta A rovnou si tady odložím dvě ločka z jejího podzimního kitu, je fantastickej godlikegodlikegodlike


http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2549/2549537_b01654866621c1211f1a00333295da36/images/Rena-podzim1.jpg


http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2549/2549537_b01654866621c1211f1a00333295da36/images/Rena-podzim2.jpg

Není tady

 

#136 22. 9. 2009 22:38

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12332

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

A jinak holky díky, že na mě myslíte, večer zas katastrofa, tak šílenej kašel, až zase zvracel, do háááááááááje kapitulationkapitulationkapitulation

Není tady

 

#137 22. 9. 2009 22:46

evajs
Letňátka 2008
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 7. 9. 2007
Příspěvky: 9597

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Ahojky,přeju hezkej večer a odkládám jedno azurovský a jdu spát,nějak už mě to zmáhá lol dumbom
Topi,já zkoušela CT ček taky víc, samo i ET a PST gloria lol Ale píšu jen těm,co se mi jejich kity fakt hoodně líbí storstark
Petit jsem nepsala tongue Dobrou noc všem hjarta
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090922/22/f2314437.jpg


http://www.tickerclub.com/cache/b954e19c9c.png http://evajs365.blogspot.com/ 

Za minulostí se ohlížej jen tehdy, působí -li ti to potěšení.

Není tady

 

#138 22. 9. 2009 22:47

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

ahoj všem
Andrejko - posílám pussapussapussapussa ach jo, kdyby člověk věděl, co ozdravovna - nepomohla by nějak?
Chválím všechny dílka, nebudu jmenovat, protože bych určitě na někoho zapomněla. tummenupptummenupptummenupp
Od včera nešel net, ale snad už to bude šlapat.
Jo a gratuluju k novým CT, holky, já jsem ještě nezjistila, jak vlastně funguje DST? Bojím se tam něco nahrát, že to udělám blbě. dumbom Třeba bych ii zkusila CT, ale když nemám galerku, tak je to offtopic


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#139 23. 9. 2009 6:59

dagi
Host

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

dobré ráno smile.

andrej, evi tummenupptummenuppgodlike.

duši, není to vůbec složité.. už jsi tam registrovaná?

 

#140 23. 9. 2009 7:41

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Ahojky holky smile .

Přeji hezkou středu, dnes jdeme opět plavat.

Zde je ještě jedno CT, tak to zkuste: http://www.spinkydinkscraps.com/2009/09 … andor.html .

Není tady

 

#141 23. 9. 2009 8:08

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

topazio napsal(a):

Pokud ještě někdo chcete do CT teamu, tak se přihlašte zde: http://petitmoineaux.blogspot.com/  smile .

Jejda..... ta se mi vždy moc líbila..... i Síťa........ ale ta angličtina....... achjo.............gratergratergrater


Všechny tu máte moc krásná dílka......stolt


Marůdkům brzké uzdravení..........hjarta



Jeden kousek ze včerejška...

http://img.mimibazar.cz/foto/6/090922/14/f2313079.jpg

Upravil(a) Štěpánka.Š (23. 9. 2009 8:18)

Není tady

 

#142 23. 9. 2009 8:34

evajs
Letňátka 2008
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 7. 9. 2007
Příspěvky: 9597

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

přeju hezký ránko smile
Andrejko, zapomněla jsem tě včera pochválit za reny, krásný ločka a fakt ti to sekne tummenupp hjarta
Štěpánko, super, ráčkování ti jde stejně jako šárinka storstark


http://www.tickerclub.com/cache/b954e19c9c.png http://evajs365.blogspot.com/ 

Za minulostí se ohlížej jen tehdy, působí -li ti to potěšení.

Není tady

 

#143 23. 9. 2009 8:38

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Krásné ráno všem
Štěpánko - krásný godlikegodlike
Jo jo registrovaná na DST jsem, to je asi vše, co jsem zvládla.
U nás ted běží školka, odpoledne se půjdeme podívat na miminko. A svítí u nás sluníčko stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#144 23. 9. 2009 8:41

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Děvčata díky.......

Já bych se do toho tak ráda pustila........ fakt mě to mrzí........ No nedá se nic dělat..

Všem fajn den....kapitulationkapitulationkapitulationkapitulation

Není tady

 

#145 23. 9. 2009 10:48

EvaR
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 4. 2006
Příspěvky: 1906
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Ahoj holky hjarta tak si říkám, kdo ty kity nakonec bude kupovat, když je to tady samá členka CT lol ke všem novým členstvím v CT gratuluji storstark jste výborné  tummenupp

Andrejce hjarta ... držím pěsti s dětičkama... vím, že je to peklo sad když se to takhle táhne z nemoci do nemoci ... držte se a ať jste brzy fit pussa Náš Martin byl lautr to samé... věčný kašel... věčná laryngitida... pak v první třídě začal dělat fotbal.... a všechno ustalo... nevím jestli z toho prostě vyrostl nebo ho utužil právě fotbal... ale od té doby je klid stolt

Foolince držím taky palčáky ať to vyjde až do finále hjarta

Jinak dílka krásná tummenupp do jednoho godlike já se mořím s Marbellou a nejde mi to grater

Všem krásný sluníčkový den hjarta

Není tady

 

#146 23. 9. 2009 12:58

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

dusička napsal(a):

Krásné ráno všem
Štěpánko - krásný godlikegodlike
Jo jo registrovaná na DST jsem, to je asi vše, co jsem zvládla.
U nás ted běží školka, odpoledne se půjdeme podívat na miminko. A svítí u nás sluníčko stolt

Dusi, a co ti nejde?

Upravil(a) sillwan (23. 9. 2009 12:58)

Není tady

 

#147 23. 9. 2009 13:01

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Já se tam tedy také zaregitrovala.... a uložila zatím jen dva kousky.... zkušebně.... ale jestli mám vylněný kredit tam, kde má být.... to nevím...... No... neva...... gloriawinkbig_smile

Není tady

 

#148 23. 9. 2009 13:23

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Jen v rychlosti dočítám.
Sillwy - já si to musím pořádně přeložit, nebo požádat kluka, protože tam je toho nějak hodně, že jsem radši nic nenahrávala, abych to nevrzla někam jinam.
Evajsek byla moc hodná a napsala mi podrobný popis, jak na to, tak snad to večer zvládnu.
Užívejte si sluníčkový den. Marky totiž vstává v osm, a prostě jí nemůžu dávat spát po obědě, usne až ve dvě, a v deset ještě nespí. Ještě jsem přemýšlela jí budit v půl sedmý, kdy vstávám s klukem. Tedy pak si jdu ještě lehnout, ale stejně vstávám a kontroluju, jestli nezaspal. Ale zase když to přes poledne vydržím, mám takový útlum, tak usne hned po večerníčku a mám klid na kluky, na zkoušení, na školu, a tak.
Akorát pro mě to není moc dobrý, na komp se dostanu až večer. Marky mě sice nechá něco natukat, ale jinak jak mě vidí sedět u počítače, znáte to,


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#149 23. 9. 2009 13:53

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 3102
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Ahoj děvčata.
Zdravím a hodím Vám sem něco, co jsem uklohnila včera na kurzu. Páč vím, že jste holky šikovné, tak třeba to někoho zaujme a pustí se do toho. tummenupp
Je to práce se stříbrnou hmotou 99,9, % stříbro.
http://resize.like.cz/images/12537050614.JPG
Štěpánko ptala jsem se na ty dětské okuláry/sluneční-jak si mi psala. A optička mi řekla, že je to nesmysl a že dělám dobře. Že v dnešní době když se ozon. vrsta tenčí - mělo by brýle na prutkém slunci nosit dítě co nejvíce tummenupp

Upravil(a) Leda (23. 9. 2009 13:56)

Není tady

 

#150 23. 9. 2009 14:05

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.29

Leda napsal(a):

Ahoj děvčata.
Zdravím a hodím Vám sem něco, co jsem uklohnila včera na kurzu. Páč vím, že jste holky šikovné, tak třeba to někoho zaujme a pustí se do toho. tummenupp
Je to práce se stříbrnou hmotou 99,9, % stříbro.
http://resize.like.cz/images/12537050614.JPG
Štěpánko ptala jsem se na ty dětské okuláry/sluneční-jak si mi psala. A optička mi řekla, že je to nesmysl a že dělám dobře. Že v dnešní době když se ozon. vrsta tenčí - mělo by brýle na prutkém slunci nosit dítě co nejvíce tummenupp

Tak to jsem moc ráda, že v tom mám jasno....... Člověk nesmí uvěřit hned všemu, co kde přečte....viď...?
Díky.... jsi zlato.... pussa

Upravil(a) Štěpánka.Š (23. 9. 2009 14:06)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů