Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 30. 8. 2010 10:37

Kukynka
♥------
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 3

Re: Nejlepší a nejhorší sex, který jste zažili ???

carlos napsal(a):

Kukynka napsal(a):

Konečně se to tady vrátilo zpráky k zajímavému tématu smile
Můj nejhorší sex byl v mém pubertálním období řádění. S chlapíkem, kterého jsem si našla po netu a protože mu tehdy bylo nějakých dospěláckých asi 36 let, říkala jsem si sice staroch, ale bude asi zkušenej. Byla jsem s ním v autě v lese, přesunuli jsme se na zadní sedačky a on mě požádal, a mu ukážu občanku. V mých dospěláckých devatenácti letech mě fakt hooodně urazil dumbom
Ale se sebezapřením jsem to přešla. Jenže pak když mělo dojít k "tomu" ho chytla křeč v noze a to už jsem se smíchy neudržela big_smile Tak jsem se omluvila s tím, že to je na mě fakt moc a radši co nejdřív prchla. A zařekla se, že chlapy nad 30 teda fakt ne.
A nejlepší byl s mým milencem, protože on jediný mi ukázal jaké to je prožívat spontánní orgasmy při sexu a jaké to je plakat po sexu štěstím, úlevou, nevím, ale je to nádhera gloria

Se musím opravdu smát tomu zařeknutí, že s chlapy nad 30 teda fakt ne. Ale nic ve zlém-)))

Však to bylo myšleno jako vtípek, tehdy v 18 mi to tak připadalo rodna

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů