Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 17. 9. 2009 15:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak odpustit nevěru

helena napsal(a):

Aby do dospělosti neodešly se vzorem "i když to ve vztahu neklape a nespíme spolu, musíme spolu vydržet než děti dospějí"
Martinko, děti málokdy řeší, jestli rodiče spolu dělají ty směšné pohyby. Většinou to je tak, že "ti ostatní ano, ale naši přece ne-e" http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png A rodiče dětem taky většinou nevykládají, že to mezi nimi stojí za nic, ale "obětujou se"... Jistě, děcka vycítí, že není všechno v ažůru, ale většinou jsou schopný pobrat "máme s maminkou/tatínkem nějaký starosti, ale vás se to nijak nedotkne".

Helenka, odkedy som začala dostáva rozum, závidela som deckám okolo seba vrúcnu atmosféru a pekný vzah medzi ich rodičmi. Naši sa nikdy nehádali, ale ani sa nikdy nechytili za ruku, nepobozkali, neobjali. Gratulácie prebiehali ako oficiálne pocelovania súdruhov Brežneva a Husáka. grater Sex medzi našimi som neriešila(dlho som ani poriadne nevedela, o čo ide tongue), ale pekné vzahy áno. Našastie som videla, aký vzah majú babička s deduškom, ale nema ich... buttergrater kapitulation

Upravil(a) Selima (17. 9. 2009 16:03)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#102 17. 9. 2009 15:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak odpustit nevěru

romula11 napsal(a):

haiel napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

...říznutím myslím odbornou pomoc , nebo  okamžitou práci sama na sobě- pro Romulu i pro jejího muže samozřejmě. Nemyslím  okamžitý rozvod, rozchod, dělení majetků a dětí....hmm A pokud píšu o sypání popela- myslím , že to ten Romulin muž dělá. Vždy si to vezmi- 1,5 se snaží  "dobýt" zpátky  znechucenou manželku- to je úctyhodný výkon na chlapa... stolt

Jo, rozumím. S tou odbornou pomocí to vidím optimisticky. V tom, že se ji snaží získat zpět, je pro Romulu a potažmo děti velká šance.
Romulo, čteš? Zuzi a já se domníváme, že tě manžel miluje smile

Čtu, vím že mě miluje, ale já ho ne, a nějak mi to nejde začít znovu. Do té poradny jsem se už objednala.  Ne že bych se v tom plácala a utápěla jak tady víc lidí poznamenalo, ale sama vím že to dlouhého trvání mít nebude(myslím udržitelnost této situace). Ale musím se přoznat že mi tato bezpohlavní situace vyhovuje. Najednou není uraženej když nic, směje se, v principu je v pohodě. To před tím nebyl. Teď si rozumíme daleko lépe než před tím. Mám docela strach pokud bychom se vrátili zpátky (myslím ložnici), bude to za chvíli to stejné. Nikdy nenechá nic na mě, v momentě kdy jsem ho k sobě trochu pustila( myslím tentto rok a půl) , okamžitě z toho chtěl vytěžit vše. A můžu mu to říkat jak chci. Je to jeho povaha.  R

Romula, úprimne povedané: nie som chlap, ale keby som po poldruharočnej abstinencii s tebou zdiežala spálňu, tak a znásilním, aj keby sme spolu mali Klabzubovu jedenástku a čatu mažoretiek k tomu... roll Tvoj chlap má zlatú trpezlivos(asi vie prečo), ale aj keby vám to obom vyhovovalo, pre deti asi fakt nie je bohvieaký vzor... hoci ktovie, pravda.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#103 17. 9. 2009 15:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak odpustit nevěru

romula11 napsal(a):

Konec konců nechápu jeho nevěru ještě z jiného hlediska. On v principu nemá rodinu. Se sestrou si vymění ahoj a dost. tada pokud ji potká. ( já si s bráchou telefonuji dvakrá týdně) A maminka, jenom se hádají. Ona by nám rádda organizovala život. Dopadlo to nakonec že ji prostě ignorujeme. Jsme slušní ale necmluvím s ní. Jenom dobrý den a dost. Je to prototyp generála. Pokud byste přišli s tím že potřebujete poradit. Přece jenom je starší a zkušenější. Tak vám akorát poví co všechno jste udělali špatně a ne co teď. Na dceřino princeznovství (je zamyšlená jako spící růženka a nedává ve škole pozor) my řekla že kdybych ji lépe oblékala tak by taková nebyla. Uplně z cesty. Nebo hodinová litanie proč chlap nenosí čepici. Mám mu vysvětlit že je táta od třec h dětí a musí se chránit když nemá vlasy. To jenom pro zasmání.  Prostě můj chlap se nemá kam vrátit, zůstal by sám. No otevřeně holky která byste si vzala chlapa se životním minimem. Ono platit na tři děti něco stojí Byly by to jenom chvilkové známosti, a o to si myslím nikdo moc nestojí - můj chlap ne. Asi opravdu platí že pokud se jim odkrví mozek tak hotovo, a nekoukají na konce. Jenom na konec- věděl naprosto přesně, že nevěru netoleruji. o tpm jsme se balili X krát. R

Ja mám pocit, že mu z vášho úžasného sexuálneho života(asi už pred "tým" stál za hounou) už s prepáčením hučalo v guliach a tak si proste šiel "vrznú inde". Asi ten život bol aj jeho dielom, rovnako ako tvojím, ale v tomto prípade nie je dôležité, kto čo a kedy urobil alebo povedal(a tú druhú by som neriešila uiž vôbec, ona s vaším skapínajúcim libidom nemá nič spoločné), ale skôr ČO S TÝM. A tiež si myslím, že k psychológovi by ste mali chodi tak spolu, ako aj každý zvl᚝.

Upravil(a) Selima (17. 9. 2009 15:50)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#104 17. 9. 2009 17:08

romula11
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: jak odpustit nevěru

Mikeš napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Mám přehled co dělá,protože  přestavuje barák...va big_smile  Mohly by ti vyprávět ty podvedené ( ní) jak šikovný umí být  nevěrník, když chce  "ulítnout"

Naivní představa, co? Romula asi neví, jak často při rekonstrukci baráku musí chlap jezdit pro materiál (třeba až do sousedního města, protože v tamním Baumaxu mají právě v akci cement big_smile), shánět řemeslníky, apod... big_smile

Ale pro ten materiál jezdím sama. Jo a manželka vás podvedla, že byste byl schopný ji to odpustit. Nebo si to jenom myslíte. A v momentě kdy by to udělala tak byste se na to koukal jinak. Mě na to ten můj řekl, že kdyby to bylo opačně tak to nerozdejchá. Každý jsme jiný. Pro mě je věrnost a důvěra v manželství velmi důležitá. Možná jsem hloupá a naivní ale je to tak. Na tom nehodlám nic měnit.


Život je jako pes, a my jsme jeho patník.

Není tady

 

#105 17. 9. 2009 17:13

romula11
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: jak odpustit nevěru

Ja mám pocit, že mu z vášho úžasného sexuálneho života(asi už pred "tým" stál za hounou) už s prepáčením hučalo v guliach a tak si proste šiel "vrznú inde".


To je možný, ovšem já jsem taky měla představy o něčem diametrálné odlišném a nešla jsem si "vrznout " jinde. Ale jak se na to tak dívám asi jsem měla. MOžná bych to pak brala jinak. A nebo by se mi to s jiným zalíbilo a kde by mě byl konec. Konec konců není můj první partner a pokud můžu srovnávat tak jsem zažila podstatně lepší sex.
Holt nemám ty koule a proto mě namá v čem hučet. R
stolt


Život je jako pes, a my jsme jeho patník.

Není tady

 

#106 17. 9. 2009 17:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak odpustit nevěru

No, ono je fakt dôležitejšie, ČO S TÝM, ako prečo (hlavne také prečo som toto a nie hento, a prečo on hento, a nie tamto... a vôbec najhoršie je to BY - keby sme boli bývali... dumbom roll )

Upravil(a) Selima (17. 9. 2009 17:27)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#107 17. 9. 2009 17:29

romula11
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: jak odpustit nevěru

Spíš to celé takhle vypadá, že si myslíš ,že ho mᚠ víceméně v hrsti, nemiluješ ho, jen vidíš, že život s ním je pohodlnější. Že on se snaží protože doufá v nápravu , ale nějak nevyhovuje tvým představám o správném plazení po břiše před ublíženou.. Ale to tak nemusí být napořád.
Znám chlapa , který odešel s jednou  igelitkou ke své mámě do  Domova pro seniory, než by vydržel v zařízeném bytě s manželkou, která ho podváděla.  Od plného účtu a  "relativního pohodlí" . Je to můj nynější manžel.



Vážená Zuzi, vůbec ho nemám v hrsti.  Jasně jsem mu řekla že já se rozvádět nechci, že rozhodnutí nechám na něm .Pokud mu to nebude vyhovovat tak může jít. Nevyčítám mu vůbec nic.  a pokud jsme u toho, tak pryč bych musela jít já. Mu by to zůstalo i s matkou na vejměně.  Takže tu igelitku bych si mohla sbalit já.
A o sex si neříká nevibíravým způsobem. Já ho prostě každý den mít nemusím. Jak by se vám líbilo, když by každý den ráno čekal až otevřete oči a trvlo mu to hodinu. To už není o intimitě ale o dřině. Koupil si fotoaparát
velmi drahý podotýkám( nikdy jsem mu nic nezakazovala) . Naivně jsem se domnívala že bude fotit všechno možné. Ne první co ho napadlo je že jdeme na akty(Budu druhej soudek). A když se mě to nelíbilo, tak  byl uražený proč si ten foák kupoval. On takový přístup vás po letech dost otráví. Neřešil nikdy jak se cítím , ale přemýšlel jaký prášky do mě narvat aby se mi to líbilo.


Život je jako pes, a my jsme jeho patník.

Není tady

 

#108 17. 9. 2009 17:36

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: jak odpustit nevěru

Romula: „Pro mě je věrnost a důvěra v manželství velmi důležitá. Možná jsem hloupá a naivní ale je to tak. Na tom nehodlám nic měnit.“………“ To je možný, ovšem já jsem taky měla představy o něčem diametrálné odlišném a nešla jsem si "vrznout " jinde. Ale jak se na to tak dívám asi jsem měla. MOžná bych to pak brala jinak. A nebo by se mi to s jiným zalíbilo a kde by mě byl konec. Konec konců není můj první partner a pokud můžu srovnávat tak jsem zažila podstatně lepší sex.“


Já ti nerozumím, Romulo. Manžel pro tebe od samýho začátku není eroticky atraktivní, přesto trvᚠnadále na naprosté věrnosti? Když tě nepřitahuje, tak by ti přece tím tuplem mělo být volný, jestli si občas někam odskočí, ne?

Není tady

 

#109 17. 9. 2009 17:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak odpustit nevěru

romula11 napsal(a):

Vážená Zuzi, vůbec ho nemám v hrsti.  Jasně jsem mu řekla že já se rozvádět nechci, že rozhodnutí nechám na něm .Pokud mu to nebude vyhovovat tak může jít. Nevyčítám mu vůbec nic.  a pokud jsme u toho, tak pryč bych musela jít já. Mu by to zůstalo i s matkou na vejměně.  Takže tu igelitku bych si mohla sbalit já.
A o sex si neříká nevibíravým způsobem. Já ho prostě každý den mít nemusím. Jak by se vám líbilo, když by každý den ráno čekal až otevřete oči a trvlo mu to hodinu. To už není o intimitě ale o dřině. Koupil si fotoaparát
velmi drahý podotýkám( nikdy jsem mu nic nezakazovala) . Naivně jsem se domnívala že bude fotit všechno možné. Ne první co ho napadlo je že jdeme na akty(Budu druhej soudek). A když se mě to nelíbilo, tak  byl uražený proč si ten foák kupoval. On takový přístup vás po letech dost otráví. Neřešil nikdy jak se cítím , ale přemýšlel jaký prášky do mě narvat aby se mi to líbilo.

Toto je vežmi smutný príbeh, ale pre obe strany. Ja sa viem vži aj doňho - a preňho asi tiež nebolo bohvieaké radostné by tým "sexuálnym loudilom". Každý deň nemusí by sex, ale dôležitejšia než kvantita je podža mňa kvalita - a tam ste mali(alebo BY STE MALI - TERAZ) zapracova obaja. Keď sa ti nepáčil sex s ním - poradila si mu, ako to mᚠrada? Rozprávali ste sa o tom, čo sa ti páči a čo nie? Ak áno a on to nerešpektoval - ja by som odišla kvôli TOMUTO (či už fyzicky, alebo minimálne do náručia iného muža) a nie kvôli jeho nevere, ktorú stále viac vidím ako zlé, ale zúfalecké východisko zo sexuálnej núdze. On tebe sex otrávil, preto si mu unikala a unikᚠa vyhýbaš sa mu. Ty si jemu sex otrávila, preto unikol k inej žene a teraz sa radšej prešteloval na utlmený mód, ale otázka znie, ako dlho to vydrží. Asi ešte nie je úplne vykastrovaný a je možné, že mu znovu "zahučí v guliach" a znovu si odskočí inam. roll Alebo dôjdu nervy tebe a prchneš pred neustálymi pokusmi o sex... Ste fakt v začarovanom kruhu a podža mňa sa z neho bez pomoci (odbornej, aby bolo jasné, a pre obidvoch) nevymotáte.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#110 17. 9. 2009 19:13

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: jak odpustit nevěru

romula11 napsal(a):

Mikeš napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Mám přehled co dělá,protože  přestavuje barák...va big_smile  Mohly by ti vyprávět ty podvedené ( ní) jak šikovný umí být  nevěrník, když chce  "ulítnout"

Naivní představa, co? Romula asi neví, jak často při rekonstrukci baráku musí chlap jezdit pro materiál (třeba až do sousedního města, protože v tamním Baumaxu mají právě v akci cement big_smile), shánět řemeslníky, apod... big_smile

Ale pro ten materiál jezdím sama. Jo a manželka vás podvedla, že byste byl schopný ji to odpustit. Nebo si to jenom myslíte. A v momentě kdy by to udělala tak byste se na to koukal jinak. Mě na to ten můj řekl, že kdyby to bylo opačně tak to nerozdejchá. Každý jsme jiný. Pro mě je věrnost a důvěra v manželství velmi důležitá. Možná jsem hloupá a naivní ale je to tak. Na tom nehodlám nic měnit.

Romula- jsi na stránkách ,kde jsou lidé PO NEVĚŘE, to znamená, že každý tu má zkušenost. Mikeš, je ten, který "podvedl" a zůstali s manželkou, já jsem ta "podvedená" a zůstala jsem s manželem. Nemůžu mluvit za Mikeše- ale u nás je PO lépe než PŘED.
Takže  k vytučněnému -   Koukáme na to  ze zhruba stejného úhlu. A na vlastní nevěru mám já velmi vyhraněný názor- nesouhlasím s ní , odsuzuji ji a  vím, že obnova důvěry PO není nijak jednoduchá.  Jenže nesmí se stát  "vina" toho  podvádějícího doživotním obuškem v ruce podvedeného. To je o něčem jiném,  než o nevěře. To je o vlastní  nespokojenosti, svalování viny jen na toho druhého... stolt 

Zdá se mi, že  ty jsi vaše problémy nechala dohnít hrozně daleko. V okamžiku, kdy je ti tvůj muž o*d*p*orný, je to ztuha chtít po tobě hledat na něm to dobré...
Ale  myslím, že  myslet si, že on je úchylák(viz foák) a ty jsi v zásadě  v pohodě- to není dobré.    Ty mᚠpokřivený pohled na sex, na partnerství a on zřejmě vůbec nekomunikuje, nebo   komunikujete aniž byste si rozumněli...  Chce to pomoc zvenčí!  Pokud vůbec ještě půjde něco zachránit, tak sami to  sotva zvládnete..
Víš, myslím, že ten tvůj není žádný ranař a dominantní týpek . Kdyby totiž byl, tak už ti utekl  dávno...
Tohle je fakt docela drsná story. Moc ráda bych se dočetla, že je u vás líp, že se to nějak čistí, vylepšuje... Mě je v každém dobitém vztahu líto všech,a pokud tam jsou děti, tak těch zvl᚝.... grater

Omlouvám se za úpravy, blbnou mi písmenka...

Upravil(a) zuzi777a (17. 9. 2009 19:17)

Není tady

 

#111 17. 9. 2009 19:48

romula11
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: jak odpustit nevěru

Ahoj Zuzi, asi mᚠpravdu, nechala jsem to zajít daleko. Jenže když to tady všechno čtu, mám přesně opačné pocity.  Připadne mi že se ještě víc uzavírám . Nevím já to jako obušek pro muže nevnímám. jsem na tom stejně. Když si představím že v čtyřiceti mám zapomenout na lásku a fungující vztah, je mi z toho smutno. Ale tžem dětem bych nového patínka prostě nepřivedla. Připadnu si v tomhletom jako chlap. Prostě mi mimo jiné pochroumal taky ego. Od něj bych to prostě nečekala. Mám docela strach, že mi nikdo tu hlavu nenapraví. No uvidíme jsem objednaná na úterý, třeba mi pomůže.


Život je jako pes, a my jsme jeho patník.

Není tady

 

#112 17. 9. 2009 19:52

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: jak odpustit nevěru

romula11 napsal(a):

.

Vážená Zuzi, vůbec ho nemám v hrsti.  Jasně jsem mu řekla že já se rozvádět nechci, že rozhodnutí nechám na něm .Pokud mu to nebude vyhovovat tak může jít. Nevyčítám mu vůbec nic.  a pokud jsme u toho, tak pryč bych musela jít já. Mu by to zůstalo i s matkou na vejměně.  Takže tu igelitku bych si mohla sbalit já.
A o sex si neříká nevibíravým způsobem. Já ho prostě každý den mít nemusím. Jak by se vám líbilo, když by každý den ráno čekal až otevřete oči a trvlo mu to hodinu. To už není o intimitě ale o dřině. Koupil si fotoaparát
velmi drahý podotýkám( nikdy jsem mu nic nezakazovala) . Naivně jsem se domnívala že bude fotit všechno možné. Ne první co ho napadlo je že jdeme na akty(Budu druhej soudek). A když se mě to nelíbilo, tak  byl uražený proč si ten foák kupoval. On takový přístup vás po letech dost otráví. Neřešil nikdy jak se cítím , ale přemýšlel jaký prášky do mě narvat aby se mi to líbilo.

Tohle by mi vadilo taky , kdyby se pořád všechno točilo okolo sexu .........když je toho moc, nemá pak člověk chu vůbec .........u takovýho chlapa bych možná i byla ráda, že za mně udělá jiná tu "špinavou práci " , jak říká Saudková.


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#113 17. 9. 2009 19:55

majkafa
Host

Re: jak odpustit nevěru

romula11 napsal(a):

Ahoj Zuzi, asi mᚠpravdu, nechala jsem to zajít daleko. Jenže když to tady všechno čtu, mám přesně opačné pocity.  Připadne mi že se ještě víc uzavírám . Nevím já to jako obušek pro muže nevnímám. jsem na tom stejně. Když si představím že v čtyřiceti mám zapomenout na lásku a fungující vztah, je mi z toho smutno. Ale tžem dětem bych nového patínka prostě nepřivedla. Připadnu si v tomhletom jako chlap. Prostě mi mimo jiné pochroumal taky ego. Od něj bych to prostě nečekala. Mám docela strach, že mi nikdo tu hlavu nenapraví. No uvidíme jsem objednaná na úterý, třeba mi pomůže.

romulo, víš,  hlavu si můžeš napravit pouze ty sama. Nikdo jiný to za tebe neudělá. Tak to bohužel - bohudík funguje.

 

#114 17. 9. 2009 20:12

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: jak odpustit nevěru

Romula- neházej flintu do žita- ono to půjde. Třeba jinam, než to teď vypadá.  Ale hne se to. Jen se nenechat ubít, položit na lopatky.  Písni, jak pořídíš v poradně. Držím pěsti, vám oběma!

Není tady

 

#115 17. 9. 2009 20:47

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: jak odpustit nevěru

Mikeš: "Naivní představa, co? Romula asi neví, jak často při rekonstrukci baráku musí chlap jezdit pro materiál (třeba až do sousedního města, protože v tamním Baumaxu mají právě v akci cement big_smile), shánět řemeslníky, apod... big_smile"

Romula: Ale pro ten materiál jezdím sama.


big_smile big_smile big_smile Já se strašně omlouvám, ale hned po přečtení Mikeše jsem to "věděla" big_smile big_smile
No, je to neveselé. Romi, já bych zkusila fakt nějakého odborníka, potom uvidíš.
Až teď mě napadlo: když mᚠ3 děti narozené po třech letech.... takže jsi nechodila po dobu 10 let nikam do práce? Napaddlo mě, že tam by ses taky trošku odreagovala, viděla svět - ale taky životy kolegů z větší "šířky". Nejsi třeba moc uzavřená v tom "rodinném kolektivu"? Působíš hodně smutně.

Není tady

 

#116 17. 9. 2009 21:35

romula11
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: jak odpustit nevěru

Ahoj Tercilo, já byla doma jenom "7 let". Pak jsem už musela nebo bych doma padla. I když klukovi byli 2. Mezi lidi chodím teď jsem dodělala vysokou a mám dost kamarádů. Ovšem až teď. Ráda bych si někam občas zašla ze známými, ale ten můj na to není. Jenom jednou jsme absolvovali výlet ze známýma a byl to propadák. Uzavřená v rodinném kolektivu, nevím na kafe s nikým nechodím, jsem ráda kdž se dovalím domů a udělám úlohy s těma mýma zlatíčkama. Bydlíme na vesnici a všude je poměrně daleko. R


Život je jako pes, a my jsme jeho patník.

Není tady

 

#117 17. 9. 2009 21:42

majkafa
Host

Re: jak odpustit nevěru

Romulo, já bych se se svým mužem zkusila pomilovat přesto, že je mi to možná o.d.p.o.r.n.é a netoužím po milování s ním. Jednou bych to zkusila. A pak bych viděla, co se bude dít. Hodila bych vše, co bylo, je a bude,  za hlavu, zapoměla na svět a "jenom" se s ním milovala. Jako by neměl přijít zítřek.

Upravil(a) majkafa (17. 9. 2009 21:44)

 

#118 17. 9. 2009 21:47

romula11
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: jak odpustit nevěru

majkafa napsal(a):

Romulo, já bych se se svým mužem zkusila pomilovat přesto, že je mi to možná o.d.p.o.r.n.é a netoužím po milování s ním. Jednou bych to zkusila. A pak bych viděla, co se bude dít. Hodila bych vše, co bylo, je a bude,  za hlavu, zapoměla na svět a "jenom" se s ním milovala. Jako by neměl přijít zítřek.

Jo to jsem zkusila a zvracela jsem, tak a co dál


Život je jako pes, a my jsme jeho patník.

Není tady

 

#119 17. 9. 2009 21:52

majkafa
Host

Re: jak odpustit nevěru

romulo, pak už to vidím jenom na psychologa. Držím palce. Oběma. Celé rodině. Abyste k sobě dokázali najít cestu a mít se spolu hezky a být šastni. Ale k tomu MUS͊ odpustit. Hlavně sama sobě. pussa On NENÍ použité zboží. Ty jsi? Bylas jeho první? Mᚠpocit, že jsi použité zboží? Držím palce, aby se ti to podařilo v sobě srovnat. Přijít na to, co je důležité a co ne. Fyzický sex to v tomhle smyslu není.

Upravil(a) majkafa (17. 9. 2009 22:01)

 

#120 17. 9. 2009 21:55

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: jak odpustit nevěru

Pokud by se mnou byla manželka kvůli dětem a zároveň mi chtěla odpouštět jiné vztahy, asi bych se jí upřímně vysmál. Přece, když rezignuju na jeden nebo více podstatných složek vztahu, kterými jsou:

(i)úcta,
(ii)láska,
(iii)přitažlivost, sex,

nemůžu mít na partnera v těch samých složkách nějaký nárok (teda můžu, ale nedává to smysl, ekologie dávání a braní není vyrovnaná a dlouhodobě to není udržitelné).

Náhodou se nachomýtnout k emailům, jo?


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#121 17. 9. 2009 22:00

romula11
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: jak odpustit nevěru

Axi, jo náhodou, ono když už podvádím tak nedávám milence rodinný email ne? To že by mi to poslala schválně to vylučuji. Sama se rozvádět nechce, byla na mrtvici,když jsem mluvila s jejím manželem.


Život je jako pes, a my jsme jeho patník.

Není tady

 

#122 17. 9. 2009 22:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak odpustit nevěru

Uff, tedá tá vaša story je usch .


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#123 17. 9. 2009 22:45

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: jak odpustit nevěru

Tak, že se mi s partnerem nechce spát a chce se mi z něj zvracet se asi stává, těžko se rozhodnu o opaku. Jenom mi není jasný, proč bych se pak měl zajímat o to, s kým spí, co fotografuje, za co utrácí svoje peníze apod. Ty se ale o to zajímáš, hovoříš o nevěře, podvádění, čteš cizí maily, chtěla bys odpouštět.

Jedna moje kamarádka měla přítele, kterého měla ráda, ale postupně jí přestal přitahovat a nakonec se jí začal fyzicky hnusit. Udělala jedinou rozumnou věc, přestala spalovat svůj i jeho čas a rozešla se s ním. Okolí si ukalo na hlavu, přece je to takový hodný, úspěšný a morální pán.

Mluvilas s jejím manželem, jo? A proč?

Upravil(a) Axi (17. 9. 2009 22:49)


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#124 17. 9. 2009 22:49

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: jak odpustit nevěru

Vy máte rodinný email ? No  i když,to možná existuje,ale aby manžel dal k dispozici mail milence,který máte dohromady,jestli to správně chápu,tak to nechápu. I když ?!  hmm vlastně možná ano...

Není tady

 

#125 17. 9. 2009 22:51

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: jak odpustit nevěru

Axi napsal(a):

Tak, že se mi s partnerem nechce spát a chce se mi z něj zvracet se asi stává, těžko se rozhodnu o opaku. Jenom mi není jasný, proč bych se pak měl zajímat o to, s kým spí, co fotografuje, za co utrácí svoje peníze apod. Ty se ale o to zajímáš, hovoříš o nevěře, podvádění, čteš cizí maily, chtěla bys odpouštět.

Jedna moje kamarádka měla přítele, kterého měla ráda, ale postupně jí přestal přitahovat a nakonec se jí začal fyzicky hnusit. Udělala jedinou rozumnou věc, přestala spalovat svůj i jeho čas a rozešla se s ním. Okolí si ukalo na hlavu, přece je to takový hodný, úspěšný a morální pán.

Mluvilas s jejím manželem, jo? A proč?

To mě taky nešlo do hlavy ..

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů