Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#326 7. 5. 2017 18:03

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: jak odpustit nevěru

romula11 napsal(a):

Nevím, možná proto, že se mi na nic co jsem se manžela ptala nedostalo odpovědi ( pokud tedy nepočítám, já nevím), a že to potřebuji po 20 letech manželství pochopit ? Pořád se s tím nedokážu vyrovnat. Chci to ukončit v klidu a ne propírat prádlo před soudem, chci se dohodnout, proto mne zajímá proč? Nemyslím si , že se vymlouvám na úchylku. Mám kamarádky, které také potřebují vše logicky vysvětlit. Samozřejmě, že vše nejde, ale to neznamená, že to nezkusím.

Před soudem prádlo propírat nemusíš. I když podáte spolu žádost o nes.p.o.r.ný rozvod - tam se nepropírá vůbec nic. I když podᚠžádost ty. Nemusíš se nechat před soudem zatahovat do žádného propírání. Stačí, že spolu 3 roky nebydlíte a nechceš s ním žít a že ti byl nevěrný.
Já nevím - to je taky odpověď, když prostě neví.
A ptát se opakovaně, leta, na to samé, to je už hloupost.

Upravil(a) Eva. (7. 5. 2017 18:04)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#327 8. 5. 2017 14:48

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: jak odpustit nevěru

Eva. napsal(a):

lupino, tady jsi dost vedle, když už romula dávno se svým mužem nebydlí. A když odešla proto, že ji její muž hodně let opakovaně podváděl.

Aha, tak to sorry, reagovala jsem jen na konec.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#328 8. 5. 2017 14:50

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: jak odpustit nevěru

helena napsal(a):

Nevím, možná proto, že se mi na nic co jsem se manžela ptala nedostalo odpovědi ( pokud tedy nepočítám, já nevím), a že to potřebuji po 20 letech manželství pochopit ? Pořád se s tím nedokážu vyrovnat.
Vyrovnᚠse, až pochopíš, že žádnou odpověď nepotřebuješ... potažmo smíříš se s tím.
Až si (ano, logicky) uvědomíš, že žádná z odpovědí, který se domůžeš, vůbec nemusí bejt pravdivá.
Až dovedeš "vzít" i vyjádření "já nevím"... protože to je taky odpověď.
A až tahle jeho slova v tobě nebudou budit umanutý slídění po "tom pravým důvodu".
Stejně se ho nedozvíš, když manžel nebude chtít...

To ano, ale jednak je k tomu dlouhá cesta a druhak, jak jsem už poznamenala, musí ti bejt dotyčnej kapku šumák.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#329 8. 5. 2017 17:49

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: jak odpustit nevěru

romula11 napsal(a):

To já se rozvedu, jenom by mě zajímalo proč. Já potřebuji vše logicky vysvětlit. Moje úchylka. Pravda ne vždy to vysvětlení dostanu:)

romulo, muži jsou zkrátka jiní než ženy a v jejich počínání žádnou logiku nehledej big_smile MMCH málokterý muž Ti řekne - když už se ho zeptᚠna pravý důvod jeho nevěry - měli jsme hezké manželství, byla jsi výborná manželka, ale já jsem si zkrátka ohledně jiných ženských nemohl pomoci a když už se mi naskytla příležitost k nevěře, tak jsem jí holt využil. Z ženského pohledu taková odpověď žádnou logiku nemá, protože to není záležitost logiky, ale obyčejných mužských pudů, které dotyčný nedokázal ovládnout a bohužel to na něj několikrát po sobě prasklo.

romulo, teď se nabízí otázka - co s tím? Celá vaše krize se táhne od roku 2009, čiliže skoro osm let od doby, kdy jsi sem začala poprvé psát. Od té doby u vás došlo k jedinému posunu - rozestěhování, ale rozvod jako takový se zatím nekonal. Měla by sis ujasnit, co vlastně od rozvodu - kromě rozdělení společného majetku - očekáváš, jakým směrem se po úředním ukončení svého manželství hodlᚠubírat a co Ti ten rozvod jako takový Tobě osobně přinese.

Já Ti nevím, romulo, ale mám Ti takový pocit, jestli by na Tvém místě nebylo lepší se už na ten rozvod vykašlat a žít s manželem pouze odděleně od stolu a lože. Ani jeden nemáte žádnou vážnou známost, kvůli které by stálo za to začít znovu, Ty sama jsi psala, že už jsi na muže víceméně rezignovala, ve vašem soužití nejsou mimo neodpuštěných nevěr žádné jiné závažné problémy (násilí, alkohol, gamblerství či finanční hazardérství). Pomalu se Ti blíží padesátka, kdyby Ti bylo o deset-patnáct let méně, tak bych takovouto možnost vůbec nenavrhovala, protože bys ještě měla reálnou šanci začít znovu a s někým jiným. Ale jak jsi sama psala, po několika nevydařených známostech jsi už na další navazování vztahů rezignovala.

Všechno záleží jen na Tobě a na Tvém rozhodnutí, je to Tvůj život, který za Tebe nikdo žít nebude - ale já na Tvém místě bych si ten rozvod pečlivě promyslela pussa


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#330 8. 5. 2017 18:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: jak odpustit nevěru

Nemyslím si, že rada Kiary je dobrá.
Nikdy nevíme, co nám budoucnost přinese.
Je spousta případů, kdy manželovi ruplo v bedně, a už z jakýchkoliv důvodu - nová milenka, snaha pomstít se,... nabral si půjčky, a pak milé manželce zbyly oči pro pláč, kdy dluhy manžela došly až do exekucí a splácela je manželka, už jen proto, že je stále manželkou...
Nevím, proč být manžely, když už dávno manželské soužití nevedete.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#331 8. 5. 2017 18:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak odpustit nevěru

musí ti bejt dotyčnej kapku šumák
Mᚠrecht, vlčice... ono Já mu už řekla tolik ohavných věcí, proč s ním nechci být je pořád ještě emoce... (a možná i důvod, proč doposavád nekonala).

Nevím, proč být manžely, když už dávno manželské soužití nevedete.
Tvoje obvyklá rada v podobných případech... taky jsem ji kdysi dostala... a nejen já http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Nevím, proč (někdy) by nemělo bejt možný zůstat manžely i přesto, že není sdílen stůl a lože...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#332 8. 5. 2017 22:33

romula11
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: jak odpustit nevěru

Ahoj,
přemýšlela jsem proč mi to vlastně tak dlouho trvá. Je v tom několik důvodů. Nemám ráda hádky a nepříjemné situace a do té se dostanu, jenom jak se o rozvodu zmíním. Následuje smrš výčitek, že mi pomohl spravit byt a že já se chci rozvést. On dokáže takový zvláštní výraz, že mu všichni ubližují. I dcery to nemají rády, raději se mu vyhýbají, aby to na ně nepraktikoval. Strach, že to nedopadne majetkově jak si představuji. Už teď musím dělat denně 14 hodin. Dělám účetnictví a překlady, takže nad tím sedím i do dvou do noci.  Nevyskakujeme si, ale zvládám to bez problémů. A můžu po termínech dovolit trochu oddech a i dovolenou v létě, a kdybych musela platit hypotéku, tak je to na krev, nebo by mi nezbylo nic jiného než sklapnout podpatky a vrátit se. Už jenom při té představě je mi zle. Musím to vydržet tak tři , čtyři roky, než budou děcka samostatné, takže mám před sebou konec. S tím je spojen další důvod, peníze na advokáta. Dalším důvodem je, že mu nevěřím. Najde si někoho a zase přestane platit hypotéku. To je jenom tak v kostce, každý důvod by se dal rozebrat. Vím, že to budu muset vyřešit. Už jsem se objednala k právníkovi. Ale je to takový stres. Nejraději bych ho už neviděla a neslyšela. Byla by to nádhera. Ještě k tomu proč chci odpověď. Po celou dobu co jsem s ním, není chlap. Kdykoliv byl problém, tak ho nechal na mě. Z jeho řečí je jasné, že se mnou je jenom z finančních důvodů. Kdyby se mu něco stalo, budu nucena platit hypotéku. Konec konců, kdyby se to přepsalo na barák, přišel by o bydlení on, ne já. Přála bych si, aby se alespoň jednou zachoval jako chlap a řekl pravdu.


Život je jako pes, a my jsme jeho patník.

Není tady

 

#333 9. 5. 2017 6:23

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: jak odpustit nevěru

To, co potrebujes pro svuj vnitrni klid, neni pravda z jeho ust...
To ty sama sobe potrebujes uverit, ze to zvladnete aj bez nej...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#334 9. 5. 2017 7:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak odpustit nevěru

Přála bych si, aby se alespoň jednou zachoval jako chlap a řekl pravdu.
Ty to pořád ne a ne pochopit - a řekne co řekne, pravda bude stejně jen to, co ty za pravdu uznáš.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#335 9. 5. 2017 8:40

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: jak odpustit nevěru

romulo, probůh, proč ještě od svého manžela potřebuješ slyšet nějaké pravdy?!? Buďto se chceš rozvést, nebo se nechceš rozvést a každé toto rozhodnutí se nemůže odvíjet od toho, jestli Ti muž řekne nebo neřekne nějakou pravdu. Pokud se chceš rozvést, tak už přece nepotřebuješ od muže nějaká jeho vyjádření, mělo by Ti stačit pouze to, jak se v minulosti choval a co dělal. A pokud se rozvést nechceš, byly by nějaké pravdy jenom zbytečné šourání se v minulosti a jitření starých ran. Nehledě na to, že každý viník s máslem na hlavě má vždycky tendenci si tu svoji pravdu interpetovat tak, aby ze všeho vyšel jako nevinná obě a skutečným viníkem byl ten podváděný. Tohle - si myslím - opravdu nepotřebuješ ...


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#336 10. 5. 2017 8:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak odpustit nevěru

romula11 napsal(a):

To já se rozvedu, jenom by mě zajímalo proč. Já potřebuji vše logicky vysvětlit. Moje úchylka. Pravda ne vždy to vysvětlení dostanu:)

Možno to nevie ani on... alebo sa bojí nového, neznámeho, neistoty v novom živote... a asi má pocit, že kým sa nerozvediete, je "starý" život ešte na dosah ruky.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#337 10. 5. 2017 9:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak odpustit nevěru

helena napsal(a):

musí ti bejt dotyčnej kapku šumák
Mᚠrecht, vlčice... ono Já mu už řekla tolik ohavných věcí, proč s ním nechci být je pořád ještě emoce... (a možná i důvod, proč doposavád nekonala).

Nevím, proč být manžely, když už dávno manželské soužití nevedete.
Tvoje obvyklá rada v podobných případech... taky jsem ji kdysi dostala... a nejen já http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Nevím, proč (někdy) by nemělo bejt možný zůstat manžely i přesto, že není sdílen stůl a lože...

Trebárs preto, aby si človek súc "zadaný" nezablokoval prípadné budúce šastie... Ale je fakt, že ak už žiadne šastie nehžadá a je prípadne zmierený aj so životom "v nešastí", tak je úplne fuck, ako to má usporiadané. (A je tiež fakt, že niektorých mužov hmm z istých dôvodov viac priahujú zadané ženy ako vožné.) Aj keď už nechcem ma ďalší vzah, asi by som chcela ma upratané v živote - ale záleží, samozrejme, aj na tom, ako sa správa môj náprotivok.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#338 10. 5. 2017 9:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak odpustit nevěru

Dorka napsal(a):

To, co potrebujes pro svuj vnitrni klid, neni pravda z jeho ust...
To ty sama sobe potrebujes uverit, ze to zvladnete aj bez nej...

stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#339 10. 5. 2017 11:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: jak odpustit nevěru

(A je tiež fakt, že niektorých mužov hmm z istých dôvodov viac priahujú zadané ženy ako vožné.

No jasný big_smile

Jak říkala trefně moje kolegyně - pro záletníka (ona to říkala jinak smile ) není nic lepšího, než když ženská "má firmu".


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#340 10. 5. 2017 19:56

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: jak odpustit nevěru

Jeste k tomu , "aby se ZACHOVAL JAKO CHLAP"... Hm, zachoval se tak!
Prinejmensim mlží. (nevim...)
Nemuze popravde rict: ... ten mozek pod poklopcem me zcela ovlada..., nemuzu si pomoct..., ale tvuj fullservis by mi chybel - tak zadny rozvod nebude!
Nakonec, my baby bychom to taky takhle otevrene nepriznaly, tak vymejslime certa dabla, ev. cudne tvrdime, ze FAKT NEVIME, PROC... sad


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#341 11. 5. 2017 7:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak odpustit nevěru

ale tvuj fullservis by mi chybel - tak zadny rozvod nebude!
Prosímtě - jakej servis, "když žijeme již tři roky každý zvl᚝"...
Nebo myslíš, že denně dochází? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#342 11. 5. 2017 13:11

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: jak odpustit nevěru

Ja mluvila o tom pídění se po pravdive a chlapske odpovedi ,PROC ju podvadel a podlehl kazde sukni, co se na
manula...
Jedno, jestli uz spolu neziji. Ona odesla. On ju propustit nechce.


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#343 11. 5. 2017 21:05

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: jak odpustit nevěru

Barrandov Family, neverny muz, ted... Rika, ze jeho manzelka je nejskvelejsi na svete...
9xneverny...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#344 11. 5. 2017 23:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak odpustit nevěru

Nuž, pánbožko nás má všelijakých - a všetkých nás vraj má rád...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#345 12. 5. 2017 6:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak odpustit nevěru

Rika, ze jeho manzelka je nejskvelejsi na svete... 9xneverny...
No a? Tak si to holt potřebuje neustále ověřovat, no... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#346 12. 5. 2017 20:33

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: jak odpustit nevěru

Ja to nedokoukala... Ale ta dama nevypadala, ze by mu to chtela odpoustet...
Vazne lituju, ze jsem to nevidela do konce. V mem usinani jsem zahledla snad i nejakou facku...
Nevim, kdo koho fackoval, ale VIM, kdo by si ji zaslouzil... wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#347 27. 7. 2017 11:08

Petruška
♥------
Registrovaný: 26. 7. 2017
Příspěvky: 13

Re: jak odpustit nevěru

reaguji na původní příspěvek - na jednu stranu nechceš rozbít manželství, ale na druhou stranu se ho ani nechceš dotknout? jak dlouho myslíš, že vydrží bez sexu a celkově fyzického kontaktu? rozmysli se, buď chceš mít manželství v pohodě, nebo na tebe nebude sahat, ale garantuju ti, že ti uteče k jiné, která se z něj nebude chtít pozvracet

Není tady

 

#348 12. 9. 2017 1:25

romula11
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: jak odpustit nevěru

Petruška napsal(a):

reaguji na původní příspěvek - na jednu stranu nechceš rozbít manželství, ale na druhou stranu se ho ani nechceš dotknout? jak dlouho myslíš, že vydrží bez sexu a celkově fyzického kontaktu? rozmysli se, buď chceš mít manželství v pohodě, nebo na tebe nebude sahat, ale garantuju ti, že ti uteče k jiné, která se z něj nebude chtít pozvracet

Milá Petruško, naše manželství je již definitivně v ......  Akorát, bože proč je člověk tak blbej a chce zachovat něco, co nemá absolutně smysl.Drží manželství kvůli dětem a nakonec ty Vám řeknou, že ti to ale trvalo, vždy jste tak rozdílní, že to ani fungovat nemohlo. Momentálně řeším tak akorát rozvod. Jo a ještě něco, chlapa nechci ani vidět. Něco dělám špatně. Životem mi prolítli tři chlapi a všichni stáli za .. , ani nechci říkat co. Zase na jejich obhajobu, určitě by se našla ženská, se kterou by byli šastní, ale já to nejsem. Přitahuji chlapy, kteří mají potřebu mne někam tlačit a nakonec žiji jejich život a ne svůj. Možná se jednou dozvím co dělám špatně. Ale, nevím, za půl roku je mi 50 a řeknu Vám, začínat v padesáti znovu, no nic moc. Zase zařizuji byt, mám půjčky a dělám od nevidím do nevidím, ale mám klid a jsem šastná. Hledat někoho nového, na to nemám odvahu. Prostě mi po této stránce není dáno. Někde na internetu jsem četla v poslední době 6 fází, než se dostaneme k tomu "chci se rozvést". Všechny jsem je absolvovala. Přeji všem kdo jsou na pochybách a, ženám či mužům , aby se rozhodli tak, aby byli šastní. wink


Život je jako pes, a my jsme jeho patník.

Není tady

 

#349 12. 9. 2017 7:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: jak odpustit nevěru

romula11 napsal(a):

Petruška napsal(a):

reaguji na původní příspěvek - na jednu stranu nechceš rozbít manželství, ale na druhou stranu se ho ani nechceš dotknout? jak dlouho myslíš, že vydrží bez sexu a celkově fyzického kontaktu? rozmysli se, buď chceš mít manželství v pohodě, nebo na tebe nebude sahat, ale garantuju ti, že ti uteče k jiné, která se z něj nebude chtít pozvracet

Milá Petruško, naše manželství je již definitivně v ......  Akorát, bože proč je člověk tak blbej a chce zachovat něco, co nemá absolutně smysl.Drží manželství kvůli dětem a nakonec ty Vám řeknou, že ti to ale trvalo, vždy jste tak rozdílní, že to ani fungovat nemohlo. Momentálně řeším tak akorát rozvod. Jo a ještě něco, chlapa nechci ani vidět. Něco dělám špatně. Životem mi prolítli tři chlapi a všichni stáli za .. , ani nechci říkat co. Zase na jejich obhajobu, určitě by se našla ženská, se kterou by byli šastní, ale já to nejsem. Přitahuji chlapy, kteří mají potřebu mne někam tlačit a nakonec žiji jejich život a ne svůj. Možná se jednou dozvím co dělám špatně. Ale, nevím, za půl roku je mi 50 a řeknu Vám, začínat v padesáti znovu, no nic moc. Zase zařizuji byt, mám půjčky a dělám od nevidím do nevidím, ale mám klid a jsem šastná. Hledat někoho nového, na to nemám odvahu. Prostě mi po této stránce není dáno. Někde na internetu jsem četla v poslední době 6 fází, než se dostaneme k tomu "chci se rozvést". Všechny jsem je absolvovala. Přeji všem kdo jsou na pochybách a, ženám či mužům , aby se rozhodli tak, aby byli šastní. wink

Proč se schovávᚠza větu - proč je člověk tak blbej...? To ty, ne každý člověk.
Ty se bojíš podívat pravdě do očí, schovávᚠji i sama sobě nic neříkajícími frázemi.
Představ si, nejsi sama, kdo v 50 začíná znovu, tak nám to říkat nemusíš smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#350 12. 9. 2017 7:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak odpustit nevěru

Ale klidně nám to říkej... wink
My totiž nejsme sebestředná individua a pamatujeme si ze školy, co znamená "ustálené slovní spojení" a podobné jazykové útvary vissla


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů