Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#301 26. 6. 2014 15:44

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Re: jak odpustit nevěru

Romy11 napsal(a):

Jinak tenkrát jsem byla u psychologa. Utekla jsem po jejích slovech a nepomohlo by Vám, kdybych Vás objala? Doslova mě vyděsila. (nebyla lesba to ne), ale svým přístupem, já nepotřebovala pochovat, já se potřebovala vypovídat. Taky mi nabídla a se koukám do zrcadla a opakuji si jsem hezká a mám se ráda. Ale na psychology jsem nezanevřela, ráda bych si s nějakým dobrým popovídala, aby mě rozebral. Chtěla bych o sobě něco vědě. Jejda jsem se rozepsala. Zhrnuto si myslím, že ten můj doufám, že brzy BM se snad ani neměl ženit. Nebo, že by krize středního věku:fuck: Nejhorší na něm, jsou ty ublížené obličeje. Tuhle se tak koukal a seděl v kuchyni a nᚠ12-letý syn mu řekl, nekoukej jako spráskanej pes, můžes si za to sám. Mᚠcos chtěl.

Ahoj, mrzí mne, že to nakonec takhle dopadlo...

Paní psycholožka na tebe byla nejspíš moc hrr...
Také dívat se do zrcadla a říkat věty, kterým sama nevěříš, je na nic. Tahle autosugesce nefunguje.

A to, jak to zhodnotil vᚠsyn, to je opravdový průšvih....reagoval dospěleji, než jeho táta...
Pořád tvrdím, že děti jsou vnímavé a držet manželství jen "kvůli nim", je alibismus a totální prů....

Držím palce, a najdeš opravdu dobrého terapeuta, který umí naslouchat a citlivě vést a provázet. Pak se o sobě dozvíš i to, co nechceš, o čem jsi neměla ani tušení...když to ale ustojíš, nesmírně se ti uleví a život začne plynout bez velkých karambolů stolt

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#302 28. 6. 2014 13:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

mně se docela líbí, to s tím objetím od té psycholožky. někdy pomůže obejmout a pevně držet. ale chápu, že ji to vyděsilo a utekla, já bych udělala to samý.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#303 31. 3. 2015 17:40

romula11
♥♥-----

Ahoj,
znovu se vracím na tento můj příspěvek. Psychologa jsem navštívila, dokonce dva. Oba dva mi řekli, a vezmu nohy na ramena a i s dětmi upaluji pryč. Manžel, nedokážu to asi dobře vysvětlit, ale říkali mi, že nemá "záklopku". Nedokáže si v hlavě srovnat, kdy je už jeho chování za hranicí normálu. Prostě , kdy je už za tím co se v naší společnosti nedělá. Jeho maminka i babička jsou generálové. Babička tedy byla. Jak jeho otec tak i on celý život poslouchá jak to či ono špatně udělal. Kdybychom se bejvá odstěhovali od jeho matky, tak jsme ještě měli jakousi šanci. Prý se to dá léčit, ale musí chtít, tedy musí si uvědomit, že má problém a to on popírá, dle něj je jeho chování v pořádku a já to vidím špatně. A za další, léčba je to dlouhá a s velmi nejistým výskledkem. Koupili jsme nakonec byt, abychom byli rychle pryč, teď ho jenom spravit ( je 50 let starý a vybydlený) a hurá pryč. Manžel pořád kope, nechce abychom šli pryč, ale tuhle jsme spolu seděli ( trochu jsem ho opila) a vyšlo z něj, že se mu jedná jenom o to aby nebyl sám, dále co řeknou lidi a aby se o něj někdo staral. Vyčetl mi proč jsem na to přišla, že se mu tak krásně žilo. Musela jsem se v tom momentě smát, ale nakonec to byl skoro hysterický smíchopláč, protože k tomu dodal, že si mě proto vzal, aby nebyl sám. Mám takový pocit , že snad ani neví co je to mít rád. Nic, těšíme se s dětmi na byt, na výlety, chození do kina a hlavně na pohodu. Ještě to sice chvilinku potrvá, ale musím vydržet. Doufám, že potom se odrazím ode dna. Momentálně, když dojdu domů, tak se mi chce akorát brečet nad ztracenými roky. Je mi už 47 a začínat znovu není med, ale mám poslední šanci.  Holky jsou zlatíčka a kluk (13) má sice pubertu, ale na mě doslova visí. Psycholog mi říkal, že díky tomu co provedt otec potřebuje o to víc jistotu. Tak snad to nějak zvládneme. Mám ještě rodiče, kteří jsou vitální a prima. To mi připomíná, že rodiče člověk potřebuje v každém věku. I když jsem už hooodně velká holka, příjdu si k mamince poplakat. Držím všem s podobným osudem palce. Ono nějak bude a bude dobře. :-)

Život je jako pes, a my jsme jeho patník.

Není tady

#304 31. 3. 2015 18:10

Lamatko
♥♥♥♥---

Romulo, věřím že zase bude dobře a co víš třeba ti osud ještě přihraje fajn chlapa 😊

Není tady

#305 31. 3. 2015 18:45

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

romulo, to od roku 2009 ještě stále rozebírᚠtu nevěru? va

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#306 31. 3. 2015 19:16

Lamatko
♥♥♥♥---

Evy to asi ne. Spis nám chtěla zdelit jak to u Romuly pokročilo a trochu si mozna i ,, pokecat" přeci jen to nema ještě vyřešené....

Není tady

#307 1. 4. 2015 12:22

romula11
♥♥-----

Ahoj,
ne Evo, když se to stalo v roce 2009, tak jsem to sice za dlouho, ale zvládla a fungovali jsme dál. Ale před cca rokem se to provalilo znovu a ve velké míře. Ten poslední příspěvek byl spíše jenom jak to dopadlo a jak psal či psala Lamatko takové popovídání. Ono se to opravdu kouše velmi špatně.

Není tady

#308 1. 4. 2015 14:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Pardon. Popletlo mě, že používᚠrůzné nicky, jestli jsem to dobře pochopila.
Dík za vysvětlení.
Držím palce, aby bylo líp.

Není tady

#309 1. 4. 2015 15:46

jarena
♥♥♥----

že se mu jedná jenom o to aby nebyl sám, dále co řeknou lidi a aby se o něj někdo staral. Vyčetl mi proč jsem na to přišla, že se mu tak krásně žilo

Je hezké, když je někdo upřímný.  Jen to měl asi říct dříve. Škoda těch let.

Není tady

#310 1. 4. 2015 19:35

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Jo. Znám tento typ chlapů. Psala jsem o něm na vedlejším vlákně. Takoví se nezmění, jelikož na sobě opravdu žádnou chybu nevidí. Jejich přístup  jim připadá úplně normální.

Jste tedy rozvedeni?

Přeji hodně štěstí a věřím, že vám takto bude líp. Myslím, že pro syna by byl společný život s otcem (kvůli těm fotkám) opravdu těžký. A tys to sama vydržela opravdu hodně dlouho.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#311 2. 4. 2015 8:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Romulo, každý koniec je zároveň začiatok niečoho nového.... wink a na to niekdy nie je neskoro, ani na smrtežnej posteli. Aj pekných pár chvíž stojí za to... stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#312 2. 4. 2015 8:16

Lamatko
♥♥♥♥---

Romulo, každý koniec je zároveň začiatok niečoho nového.... wink a na to niekdy nie je neskoro, ani na smrtežnej posteli. Aj pekných pár chvíž stojí za to...
Souhlas až na tu smrtelnou postel big_smile

Není tady

#313 29. 4. 2015 13:52

Lololita
♥♥-----

Žasnu jak může někdo odpustit, já to nedokážu...

Není tady

#314 29. 4. 2015 23:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Je to aj otázka času... ale to nejde dlhodobo, preskúmala by som, čo znamená "odpusti" a čo "nedokážem" - to môže by milión rôznych vecí.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#315 6. 5. 2017 16:30

romula11
♥♥-----

Ahoj,
tak po dvou letech se sem zase vracím, jak je to se mnou dál. Nejsem pořád rozvedená. Podotýkám, že jsem zatím nedala žádost o rozvod i když žijeme již tři roky každý zvl᚝. Je to složité. Chvíli trvalo, než jsem sehnala bydlení. Nakonec jsme koupili byt. Hypotéku platí zatím ještě manžel, já platím půjčku na opravu bytu. Je to docela složité, manžel se nechce rozvést. pořád si myslí, že to dáme dohromady. Já mu už řekla tolik ohavných věcí, proč s ním nechci být a je to k ničemu. Protože po něm nechci alimenty (platí hypotéku a pokud třeba syn potřebuje nové boty do atletiky tak mu je koupí), musím se hodně otáčet, mám tři práce. Takže zatím nebyl čas a také volné prostředky zajít za advokátem na poradu. Ale budu to muset vyřešit, protože chci mít klid. Docela bych chtěla vidět do jeho hlavy. Proč se nechce rozvést? Proč stojí o manželství s někým kdo ním pohrdá. Nechápu. Na chlapi jsem zanevřela. Nebo spíše na vztah s nimi. Mým životem prošli tři muži a každý mě vždy někam tlačil, nakonec jsem žila jejich život a ne svůj. Teď jsem spokojená, sice někdy nadávám, že jenom makám, ale mám klid. Takže tak.

Není tady

#316 6. 5. 2017 17:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Proč řešíš, proč se nechce rozvést tvůj muž?
Řeš sebe. Když se chceš rozvést ty, podej žádost o rozvod. A soud vás dříve nebo později rozvede.

Není tady

#317 6. 5. 2017 18:12

romula11
♥♥-----

To já se rozvedu, jenom by mě zajímalo proč. Já potřebuji vše logicky vysvětlit. Moje úchylka. Pravda ne vždy to vysvětlení dostanu:)

Není tady

#318 6. 5. 2017 19:01

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Na jednom školení nám jedna moudrá žena řekla, že jenom malé děti chtějí vědět, proč.
Dospělý člověk (nejenom věkem) už ví, že na mnohá proč neexistují odpovědi.
Ty vždy dokážeš odpovědět, když se tě někdo zeptá proč?
Já se zeptám. Proč se vymlouvᚠna úchylku a nesrovnᚠse s tím, že na každé proč neexistuje protože?

Není tady

#319 6. 5. 2017 19:51

romula11
♥♥-----

Nevím, možná proto, že se mi na nic co jsem se manžela ptala nedostalo odpovědi ( pokud tedy nepočítám, já nevím), a že to potřebuji po 20 letech manželství pochopit ? Pořád se s tím nedokážu vyrovnat. Chci to ukončit v klidu a ne propírat prádlo před soudem, chci se dohodnout, proto mne zajímá proč? Nemyslím si , že se vymlouvám na úchylku. Mám kamarádky, které také potřebují vše logicky vysvětlit. Samozřejmě, že vše nejde, ale to neznamená, že to nezkusím.

Není tady

#320 6. 5. 2017 20:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Eva. napsal(a):

No já třeba někdy nedokážu (velmi zřídka, když o tom přemítám)- ale VŽDYCKY se aspoň poctivě snažím na to přijít.
V určité fázi bych  taky potřebovala vědět proč: odpověď typu "ježiš, já nevim, prostě mě to takhle nebaví" navozuje pouze další otázky. V případě, že ten člověk pro nás ještě pořád něco znamená.
Pak lze ovšem dojít do fáze, kdy je nám šumák....a pak ovšem je nám šumák i to "proč".
Možná se Romula jen snaží z něj vydolovat prostinké vyznání - já se děvče rozvést nechci, protože tě mám rád, mám rád tvůj smích, tvoji svíčkovou a to, jak se vztekᚠ- třeba.
No vidíš Romulo: co by se stalo, kdyby mu to takhle řekla? Milej zlatej, já se chci rozvést proto, že mám pocit, že jsem pro tebe lednička, pračka a vysavač v jednom. Chci se zase cítit jako ženská, chci vědět, co mᚠna mně rád. Chci vědět, proč bych ti chyběla.....když se to nedovím, tvoje pračkolednička tě opustí.

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#321 7. 5. 2017 9:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

V tak závažné situaci, jako je odchod od rodiny, je to "proč" určitě na místě. I moje kamarádka, od které odešel manžel, chtěla vědět proč. I  druhá to chtěla. Chtěly manželství zachovat, chtěly vědět, CO manželovi vadí. O nevěrách nevěděly.

Na druhou stranu - když jsem svého času odcházela já, taky jsem moc nevysvětlovala. Myslela jsem, že je to jasné. Ale po čase jsem se dozvěděla, že nebylo. On si vůbec nepřipustil, že jeho chování není v pořádku, neměl o čem pochybovat. A tak od něj odešla i další a další....Zatím všechny.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#322 7. 5. 2017 10:28

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Judyna napsal(a):

V tak závažné situaci, jako je odchod od rodiny, je to "proč" určitě na místě. I moje kamarádka, od které odešel manžel, chtěla vědět proč. I  druhá to chtěla. Chtěly manželství zachovat, chtěly vědět, CO manželovi vadí. O nevěrách nevěděly.

Na druhou stranu - když jsem svého času odcházela já, taky jsem moc nevysvětlovala. Myslela jsem, že je to jasné. Ale po čase jsem se dozvěděla, že nebylo. On si vůbec nepřipustil, že jeho chování není v pořádku, neměl o čem pochybovat. A tak od něj odešla i další a další....Zatím všechny.

Judyno, a dozvěděly se ty tvé kamarádky tu skutečnou příčinu? ...

Není tady

#323 7. 5. 2017 10:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

lupina montana napsal(a):

Eva. napsal(a):

No já třeba někdy nedokážu (velmi zřídka, když o tom přemítám)- ale VŽDYCKY se aspoň poctivě snažím na to přijít.
V určité fázi bych  taky potřebovala vědět proč: odpověď typu "ježiš, já nevim, prostě mě to takhle nebaví" navozuje pouze další otázky. V případě, že ten člověk pro nás ještě pořád něco znamená.
Pak lze ovšem dojít do fáze, kdy je nám šumák....a pak ovšem je nám šumák i to "proč".
Možná se Romula jen snaží z něj vydolovat prostinké vyznání - já se děvče rozvést nechci, protože tě mám rád, mám rád tvůj smích, tvoji svíčkovou a to, jak se vztekᚠ- třeba.
No vidíš Romulo: co by se stalo, kdyby mu to takhle řekla? Milej zlatej, já se chci rozvést proto, že mám pocit, že jsem pro tebe lednička, pračka a vysavač v jednom. Chci se zase cítit jako ženská, chci vědět, co mᚠna mně rád. Chci vědět, proč bych ti chyběla.....když se to nedovím, tvoje pračkolednička tě opustí.

lupino, tady jsi dost vedle, když už romula dávno se svým mužem nebydlí. A když odešla proto, že ji její muž hodně let opakovaně podváděl.

Není tady

#324 7. 5. 2017 11:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Nevím, možná proto, že se mi na nic co jsem se manžela ptala nedostalo odpovědi ( pokud tedy nepočítám, já nevím), a že to potřebuji po 20 letech manželství pochopit ? Pořád se s tím nedokážu vyrovnat.
Vyrovnᚠse, až pochopíš, že žádnou odpověď nepotřebuješ... potažmo smíříš se s tím.
Až si (ano, logicky) uvědomíš, že žádná z odpovědí, který se domůžeš, vůbec nemusí bejt pravdivá.
Až dovedeš "vzít" i vyjádření "já nevím"... protože to je taky odpověď.
A až tahle jeho slova v tobě nebudou budit umanutý slídění po "tom pravým důvodu".
Stejně se ho nedozvíš, když manžel nebude chtít...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#325 7. 5. 2017 17:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

Judyna napsal(a):

Judyno, a dozvěděly se ty tvé kamarádky tu skutečnou příčinu? ...

Ne Evo, nedostaly. Ale jak jsem psala - připadá mi normální,že se ptaly. Nezajímat se by bylo divné.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí