Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#276 8. 10. 2009 17:13

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Re: jak odpustit nevěru

Selima napsal(a):

Aj ja budem offtopic . Odmalička sa mi páčili kólie (asi nejaký vzorec Lassie go home... big_smile ) a odkedy som objavila šeltie, aj tie. Bývalá kolegyňa chovala jedného bikolórneho šeltiáka, ale keďže bol choručký a im sa zdalo, že aj smutný, kúpili mu ešte trikolórneho kamaráta. tummenupp A Basty fakt žil a pokiaž viem, ešte vždy žije a má sa dobre...

seltie jsou super smile

Není tady

#277 14. 12. 2011 0:13

Katt
♥------

Ešte mi odpíšete na podobnú tému?

Není tady

#278 14. 12. 2011 11:22

javena
♥♥♥♥♥♥-

Katt napsal(a):

Ešte mi odpíšete na podobnú tému?

Katt, spíš si založ nové vlákno... wink

Není tady

#279 24. 6. 2014 22:35

Romy11
♥------

Ahoj všichni,
dneska jsem si náhodou vzpomněla na tyto stránky. Nebyla jsem tady velmi dlouho. Založila jsem tohle vlákno.
Chtěla jsem napsat, jak jsme nakonec dopadli. Nevěru jsem manželovi odpustila. Fungovali jsme naprosto normálně. Dokonce jsme spolu spali téměř každý den. Byla jsem spokojená. Správně píši byla. Našla jsem si dobře placenou práci, ale to byl kámen úrazu. Chodila jsem denně pozdě domů. Samé přesčasy a později i psychický teror. Domů jsem chodila s pláčem. Když jsem řekla chlapovi, že už nemůžu, že chci pryč, tak mi řekl, vydrž neutáhli bychom to. Tak jsem vydržela. Doma učení s děckama, chlap na tohle není. Sex pomaličku uvadal. Celkem jasně. Mluvila jsem o tom s ním, že to takhle opravdu nedávám. Nakonec jsem se na to vykašlala a podařilo se mi změnit práci. Potřebovala jsem dodělat diplomku a státnice a to se opravdu nedalo. V té době jsem dostala od učitelky email, že kluk se hodně zhoršil a že mám přijít do školy. Teda oba. S klukem jsem se začala víc učit a pomalu to bylo lepší. Z kluka jsem tahala, co se stalo, není žádný lumen, ale nosil dvojky a trojky a teď byl samá pětka. Nakonec z děcek vylezlo, že našly fotky tatínka jak si to rozdává z jinou z naší vesnice. A další fotky nahých ženských. Náhodou na to přišly, když byly na jeho počítači a chtěly něco vyhodit do "koše" a tam se to na ně vyvalilo. Paradoxně mě to tolik nedorazilo jako poprvé. Teď jsem věděla, že toto je definitivní konec. Koukla jsem se do jeho počítače a podváděl mě se dvěma ženskýma od nás z vesnice. Obě měl zaráz. A trvalo to s jednou rok. Začal to v době, kdy jsme spolu spali každý den a já jsem byla spokojená, že je všechno za námi. Když jsem mu to ten den řekla, že všechno vím a že to je definitivní konec, plakal, prosil, že mě moc miluje a že je vůl, a že mě už nepodvede, jenom jsem se smála, protože mi to připadalo tak absurdní..  To tady jednou bylo. Chci vědět jenom jednu věc a to proč? Co jsem udělala špatně, to si přece zasloužím. Není schopen mi to říct. U jedné mu lichotilo, že se do něho zamilovala mladší ženská (začala to ona, dle facebookové konverzace). To, že ublíží  pěti dětem na to nemysleli. Nejstarší dcera o tom podvádění věděla už od minulého roku, ale bála se abych se nesložila, ještě jsem chodila do staré práce. Ta se náhodou naskytla u toho když si psali a četla tam, že by bylo krásné, kdyby spolu měli děátko. A druhá prý chtěla nafotit nahaté fotky, a když jsem se ptala a to jako na to konto jsi se musel vysléct, udělat si to přede ní a rovnou ji ho tam fiknout? No víš já jsem fotograf a ona tak ztratila zábrany. Nevěřila jsem vlastním uším koho jsem si to vzala. A to je mu prosím skoro  53 let.  Nejhorší na tom je, že na to přišly děcka. Jako táta taky za nic nestojí. Nebaví se s nimi. Jenom samé příkazy. Teď otočil a snaží se, ale jsou už moc velké , aby to bylo tyk jednoduché. Měla jsem jít pryč už tenkrát, ale asi každý musí dozrát. Ptala jsem se našich a svých kamarádů. Hele musí být se mnou nějaký problém, že vždy dopadnu blbě. Výsledek: Jsem moc přizpůsobivá. Dlouho se jede ve znamení toho druhého, až to překročí mez kterou jsem ochotná snášet. V principu mě to umoří. NAkonec se ozvu a tady je kámen úrazu, ten druhý to nechápe, do teď to bylo OK a proč najednou ne. Měla jsem v životě tři chlapi. První byl tak trochu pecivál. Všechno bylo Ok pokud jsem nechtěla nějak vybočovat. Tenkrát po revoluci jsem chtěla podnikat a to jsem dostala po afkách, že ne , pěkně do práce a domů, žádné blbosti. Rozešli jsme se. Druhý, již manžel, zase vše Ok pokud jsem se chovala a dělala co chtěl. Podnikal a vždy něco slíbil a nedodržel, mě a maminku používal na výmluvy. Nakonec jsem mu řekla, a dost, řekni pravdu a nevymýšlej blbosti. Ti lidi to pochopí. A do půl roku měl milenku i když jsme čekali mimčo. No a do třetice škoda mluvit. V mém případě bude opravdu lepší, chlapi ne ne. Jediné co teď musíme vyřešit, je vyplacení z baráku, stavbu nového a hajdy pryč.  Jinak tenkrát jsem byla u psychologa. Utekla jsem po jejích slovech a nepomohlo by Vám, kdybych Vás objala? Doslova mě vyděsila. (nebyla lesba to ne), ale svým přístupem, já nepotřebovala pochovat, já se potřebovala vypovídat. Taky mi nabídla a se koukám do zrcadla a opakuji si jsem hezká a mám se ráda. Ale na psychology jsem nezanevřela, ráda bych si s nějakým dobrým popovídala, aby mě rozebral. Chtěla bych o sobě něco vědě. Jejda jsem se rozepsala. Zhrnuto si myslím, že ten můj doufám, že brzy BM se snad ani neměl ženit. Nebo, že by krize středního věku:fuck: Nejhorší na něm, jsou ty ublížené obličeje. Tuhle se tak koukal a seděl v kuchyni a nᚠ12-letý syn mu řekl, nekoukej jako spráskanej pes, můžes si za to sám. Mᚠcos chtěl.

Není tady

#280 24. 6. 2014 22:44

Romy11
♥------

Ještě něco, málem bych zapomněla, dneska mi řekl důvod, prý z haurství, ještě na to mám. Tak doufám, že bude mít na to, aby nám pomohl se stavbou domu, protože a jsme si co sme si, zadlužit ho nechci.

Není tady

#281 25. 6. 2014 7:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Proč potřebuješ ke svému štěstí nově postavený barák?

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#282 25. 6. 2014 8:35

Romy11
♥------

Ale já nepotřebuji nový barák. Jenom jsme počítali a došli k tomu, že to je nejlevnější varianta. Ten barák na zahradě u našich postavím za cca 1000000. Rodina mi pomůže a provoz bude daleko levnější. Byt by přišel v naší oblasti na cca 1500000 a k tomu ještě měsíční platby kolem 6000-7000 tisíc. A v tom co bydlíme, zůstat nemůžeme, teda můžeme ale s ním. A to nedám. Já jsem měla za svobodna svůj dům, ten jsem prodala a všechno vrazila do nynějšího domu. Tak asi tak. Jo mohli bychom bydlet u našich, ale je to starý dům a aby se rozšířil stálo by to taky moc.

Není tady

#283 25. 6. 2014 8:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Dnes nikdo dům za 1 milion nepostaví. I kdybys měla pozemek.
Já jsem jen rekonstruovala byt za půl milionu a to tam žádné zázraky nemám.
Před 12 lety jsme rekonstruovali starý dům a rekonstrukce stála asi milion a to jsme zdaleka neměli vše hotové.
Dám ruku do ohně za to, že za milion nepostavíš.
Provoz domu je vždy dražší než provoz bytu.

Není tady

#284 25. 6. 2014 8:46

kostka
♥♥♥♥---

Při dnešních cenách stavebních materiálů, i kdybyste hned stavěli svépomocí, tak do milionu se vejde hrubá stavba.

Není tady

#285 25. 6. 2014 8:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Btw k tomu psychologovi. Když se mu svěříš, vedoucí je on, on tě vede, takže tvé - já jsem se potřebovala vypovídat - může být někdy kontraproduktivní. O to v terapii jde, poslouchat toho, co ví, jestli mu důvěřuješ a svěřila ses do jeho péče.

Není tady

#286 25. 6. 2014 8:52

kostka
♥♥♥♥---

Ale zpět k tématu, nechápu, co vede chlapy v 53 letech ukládat si do pc akty milenek, pokud mají k počítači přístup děti. To je opravdu nechutné.
A s druhou mízou mám u mužů docela zkušenost, ze strany otce, a není to pro mě, jako pro dceru nic příjemného, ale je to jeho život, nemohu mu do něj kecat, proto on se mnou raději nemluví, protože ví, že já vím....

Není tady

#287 25. 6. 2014 9:01

Romy11
♥------

postavit se dá. Kolegyně letos kolaudovala. Mají 4+1 a stál je 1 098 000,- . Taky jsme rekonstuovali starý dům a stálo nás to před cca 13 lety 500 000. A udělali jsme z toho komplet nové podlahy i s betonem. Tenkrát se to vyhrabalo na hlínu. Obezdily se vnitřky heblama 15, nové topení včetně kotle, okna, koupelna, rozvody elektřiny, vody, nábytek do kuchyně, jo a zateplení stropů.  A máme dům s zastavěnou plochou 160m2. Provoz domu je komplet 4000 ,- Kč měsíčně. To v bytě brácha platí 8000,- Kč a je jeho. Jo pravda nepočítám opravy na domě. Ale snad to na novém nebude tak hrozné, Co se týče psychologa. Asi jsem nepadla na toho pravého, který by mi vyhovoval. Známé vyhovoval až třetí.

Není tady

#288 25. 6. 2014 9:34

olasik
Zablokovaný

S tím psychologem je to fakt problém ,já jsem měla psycholožku,která mi vyhovovala spíš proto,že byla v podobným věku a měli podobně staré děti , tak jsme si předávaly zkušenosti a ona měla z praxe zkušenost s lidma, takže jsem se leccos dozvěděla .Ovšem kdyby šlo o nějakou složitější terapii, toho by asi nebyla schopná .
Výhoda byla, že byla hodně aktivní ,takže mi dala práci ,peníze a přátelství a bezplatnýho právníka , když bylo nejhůř a to každej psycholog neumí.
Asi se člověk musí obrnit trpělivostí a nějaký čas hledat .

Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

#289 25. 6. 2014 15:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Eva. napsal(a):

Nedávej Majko, přijdeš o ni wink - záleží jen na tom, jak ho chce veliký. Nezapomínej, že rekonstrukce je vždycky dražší, než stavět nové.

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#290 25. 6. 2014 15:58

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

lupina montana napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nedávej Majko, přijdeš o ni wink - záleží jen na tom, jak ho chce veliký. Nezapomínej, že rekonstrukce je vždycky dražší, než stavět nové.

V tomto případě klidně. Vím, kolik tyhle věci stojí. Kolik stojí kuchyňská linka včetně spotřebičů, předpokládám, že si tam z nynějšího domu žádné spotřebiče brát nebude, kolik stojí obklady, vana, baterie, střecha... Za milion bez nábytku ani náhodou. A kde je pak ještě nábytek.
Btw o víkendu jsme měli sraz z vejšky a několik spolužáků staví. Jeden z nich bez podsklepení, garáže, půdy, 80 metrů čtverečních, žádné nadstandardní obklady, dlažby atd. A naproti mně se staví nízkoenergetické domy, ale na klíč. Zajímala jsem se, za kolik bych si ho mohla koupit.
Až postaví, pak si popovídáme, kolik to doopravdy stálo, pokud to není opravdu krcálek 40 metrů čtverečních.

Upravil(a) Eva. (25. 6. 2014 16:01)

Není tady

#291 25. 6. 2014 17:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Proč je tak důležitý, za kolik Romy ne/postaví barák? BI - jen se ptám, protože to nějak nedovedu pochopit.

Upravil(a) helena (25. 6. 2014 17:34)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#292 25. 6. 2014 19:05

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Pro mě je zajímavý námět  k přemýšlení spojovat rozvod s postavením NOVÉHO baráku manželem, se kterým se žena rozvádí. Přijde mi to přinejmenším zvláštní.

Není tady

#293 25. 6. 2014 19:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥

spojovat rozvod s postavením NOVÉHO baráku manželem, se kterým se žena rozvádí
Romy říká "musíme vyřešit, je vyplacení z baráku, stavbu nového a hajdy pryč" a taky "aby nám pomohl se stavbou domu, protože a jsme si co sme si, zadlužit ho nechci".
Tohle mi spíš přijde jako "něco za něco", aneb pomoc místo hotovosti... ale to je jen z mýho pohledu, možná je to u nich jinak.

Není tady

#294 25. 6. 2014 19:30

mia
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

Proč je tak důležitý, za kolik Romy ne/postaví barák? BI - jen se ptám, protože to nějak nedovedu pochopit.

Helčo, ani to snad nechtěj, všemu rozumět...........wink

Není tady

#295 25. 6. 2014 19:32

gemi
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

S tím psychologem je to fakt problém ,já jsem měla psycholožku,která mi vyhovovala spíš proto,že byla v podobným věku a měli podobně staré děti , tak jsme si předávaly zkušenosti a ona měla z praxe zkušenost s lidma, takže jsem se leccos dozvěděla .Ovšem kdyby šlo o nějakou složitější terapii, toho by asi nebyla schopná .
Výhoda byla, že byla hodně aktivní ,takže mi dala práci ,peníze a přátelství a bezplatnýho právníka , když bylo nejhůř a to každej psycholog neumí.
Asi se člověk musí obrnit trpělivostí a nějaký čas hledat .

tak tohle  opravdu  psycholog  B̎NĚ   nedělá   butter

Není tady

#296 25. 6. 2014 19:36

mia
♥♥♥♥♥♥-

Taky znám v okolí rozvádějící se pár, kdy žena zůstává v původním domě a pro muže společnými silami stavějí dům......vyjde je na míň než byt a taky dům odpovídá lépe naturelu dotyčného a jeho zájmům......v bytě by asi zblbnul.
Takže mi Romčina situace nepřipadá ničím zvláštní.
Je dobře, pokud by se takto dokázali dohodnout.

Kór když Romy "přinesla" do rodiny svůj původní dům.

Není tady

#297 25. 6. 2014 20:10

Romy11
♥------

Koukám, že o tom baráku jsem to psát neměla. To s tím vůbec nesouvisí. Jen tak mimochodem. Jak byste řešily odchod vy. Myslím bydlení? Co je špatného na tom, že nechci velké dluhy a místo toho od něj chci pomoct. On ten barák neprodá, protože je to jejich rodný dům od 16 století a ani to po něm nechci. Chci se rozejít v klidu a ne se hádat. To bydlení není jenom pro mě, ale i pro děcka. Jsem potom ta špatná? Nějak tomu nerozumím. Snažím se najít nejlevnější variantu pro oba, abychom ji utáhli. Ještě něco. Maminka má docela dobře zajetou firmu, kterou mi chce předat. Kdybych k ní musela denně dojíždět z města, kde bych si třeba pronajala byt, tak jezdím cca 40 km. Další náklady. To kde budeme bydlet a jak to zařídím, není v tomhle případě vůbec důležité. Chtěla jsem jenom napsat jak to nakonec dopadlo, myslím s manželstvím.
Jinak, část nábytku mám - dětské pokoje, ty by si děcka vzaly s sebou. A např. kuchyň ( koukni na repasované kuchyně Beroun. Za 20 tis. to mᚠi se spotřebiči. A kachličky do koupelny. Mrkni na internet. Dají se koupit do 150 Kč za metr. Chce to mít jenom nápad a fantazii. Ne všechno je o penězích. Samozřejmně mám strach, že se nevejdu a budu muset přitvrdit (s hypotékou). Jinak, koukni na stránky venkovský dům - mᚠtam projekt patrového domu. Svépomocí cca 1200 000 Kč. A ty ceny za materiál cca sedí. Např. dveře. Koupíš-li železná futra, tak 650 + dveře 800. Vše obyčejně. A oni v projektu počítají s 5500. Korunka ke korunce. big_smile

Není tady

#298 25. 6. 2014 20:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Co je špatného na tom, že nechci velké dluhy a místo toho od něj chci pomoct.
Nic.
Vůbec nic.
Proto mě taky zaajímalo, proč je to pro někoho důležitý...

Není tady

#299 25. 6. 2014 20:32

mia
♥♥♥♥♥♥-

Každý slušný chlap se má o svoji rodinu postarat, i v případě rozvodu.

Tvoje uvažování je naprosto v pořádku.

Není tady

#300 26. 6. 2014 12:20

sombrero
♥------

Romy11 napsal(a):

Ahoj všichni,
dneska jsem si náhodou vzpomněla na tyto stránky. Nebyla jsem tady velmi dlouho. Založila jsem tohle vlákno.
Chtěla jsem napsat, jak jsme nakonec dopadli. Nevěru jsem manželovi odpustila. Fungovali jsme naprosto normálně. Dokonce jsme spolu spali téměř každý den. Byla jsem spokojená. Správně píši byla. Našla jsem si dobře placenou práci, ale to byl kámen úrazu. Chodila jsem denně pozdě domů. Samé přesčasy a později i psychický teror. Domů jsem chodila s pláčem. Když jsem řekla chlapovi, že už nemůžu, že chci pryč, tak mi řekl, vydrž neutáhli bychom to. Tak jsem vydržela. Doma učení s děckama, chlap na tohle není. Sex pomaličku uvadal. Celkem jasně. Mluvila jsem o tom s ním, že to takhle opravdu nedávám. Nakonec jsem se na to vykašlala a podařilo se mi změnit práci. Potřebovala jsem dodělat diplomku a státnice a to se opravdu nedalo. V té době jsem dostala od učitelky email, že kluk se hodně zhoršil a že mám přijít do školy. Teda oba. S klukem jsem se začala víc učit a pomalu to bylo lepší. Z kluka jsem tahala, co se stalo, není žádný lumen, ale nosil dvojky a trojky a teď byl samá pětka. Nakonec z děcek vylezlo, že našly fotky tatínka jak si to rozdává z jinou z naší vesnice. A další fotky nahých ženských. Náhodou na to přišly, když byly na jeho počítači a chtěly něco vyhodit do "koše" a tam se to na ně vyvalilo. Paradoxně mě to tolik nedorazilo jako poprvé. Teď jsem věděla, že toto je definitivní konec. Koukla jsem se do jeho počítače a podváděl mě se dvěma ženskýma od nás z vesnice. Obě měl zaráz. A trvalo to s jednou rok. Začal to v době, kdy jsme spolu spali každý den a já jsem byla spokojená, že je všechno za námi. Když jsem mu to ten den řekla, že všechno vím a že to je definitivní konec, plakal, prosil, že mě moc miluje a že je vůl, a že mě už nepodvede, jenom jsem se smála, protože mi to připadalo tak absurdní..  To tady jednou bylo. Chci vědět jenom jednu věc a to proč? Co jsem udělala špatně, to si přece zasloužím. Není schopen mi to říct. U jedné mu lichotilo, že se do něho zamilovala mladší ženská (začala to ona, dle facebookové konverzace). To, že ublíží  pěti dětem na to nemysleli. Nejstarší dcera o tom podvádění věděla už od minulého roku, ale bála se abych se nesložila, ještě jsem chodila do staré práce. Ta se náhodou naskytla u toho když si psali a četla tam, že by bylo krásné, kdyby spolu měli děátko. A druhá prý chtěla nafotit nahaté fotky, a když jsem se ptala a to jako na to konto jsi se musel vysléct, udělat si to přede ní a rovnou ji ho tam fiknout? No víš já jsem fotograf a ona tak ztratila zábrany. Nevěřila jsem vlastním uším koho jsem si to vzala. A to je mu prosím skoro  53 let.  Nejhorší na tom je, že na to přišly děcka. Jako táta taky za nic nestojí. Nebaví se s nimi. Jenom samé příkazy. Teď otočil a snaží se, ale jsou už moc velké , aby to bylo tyk jednoduché. Měla jsem jít pryč už tenkrát, ale asi každý musí dozrát. Ptala jsem se našich a svých kamarádů. Hele musí být se mnou nějaký problém, že vždy dopadnu blbě. Výsledek: Jsem moc přizpůsobivá. Dlouho se jede ve znamení toho druhého, až to překročí mez kterou jsem ochotná snášet. V principu mě to umoří. NAkonec se ozvu a tady je kámen úrazu, ten druhý to nechápe, do teď to bylo OK a proč najednou ne. Měla jsem v životě tři chlapi. První byl tak trochu pecivál. Všechno bylo Ok pokud jsem nechtěla nějak vybočovat. Tenkrát po revoluci jsem chtěla podnikat a to jsem dostala po afkách, že ne , pěkně do práce a domů, žádné blbosti. Rozešli jsme se. Druhý, již manžel, zase vše Ok pokud jsem se chovala a dělala co chtěl. Podnikal a vždy něco slíbil a nedodržel, mě a maminku používal na výmluvy. Nakonec jsem mu řekla, a dost, řekni pravdu a nevymýšlej blbosti. Ti lidi to pochopí. A do půl roku měl milenku i když jsme čekali mimčo. No a do třetice škoda mluvit. V mém případě bude opravdu lepší, chlapi ne ne. Jediné co teď musíme vyřešit, je vyplacení z baráku, stavbu nového a hajdy pryč.  Jinak tenkrát jsem byla u psychologa. Utekla jsem po jejích slovech a nepomohlo by Vám, kdybych Vás objala? Doslova mě vyděsila. (nebyla lesba to ne), ale svým přístupem, já nepotřebovala pochovat, já se potřebovala vypovídat. Taky mi nabídla a se koukám do zrcadla a opakuji si jsem hezká a mám se ráda. Ale na psychology jsem nezanevřela, ráda bych si s nějakým dobrým popovídala, aby mě rozebral. Chtěla bych o sobě něco vědě. Jejda jsem se rozepsala. Zhrnuto si myslím, že ten můj doufám, že brzy BM se snad ani neměl ženit. Nebo, že by krize středního věku:fuck: Nejhorší na něm, jsou ty ublížené obličeje. Tuhle se tak koukal a seděl v kuchyni a nᚠ12-letý syn mu řekl, nekoukej jako spráskanej pes, můžes si za to sám. Mᚠcos chtěl.

Začal som Tvoj príbeh číta včera. Je super, že si sa sem vrátila a napísala, ako to s Tebou/Vami dopadlo.
Držím palce.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí