Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#251 6. 10. 2009 11:03

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Re: jak odpustit nevěru

Mikeš napsal(a):

Klíííd, nesmíte zas věřit starýmu kocourovi každý slovo... big_smile big_smile big_smile

Starýmu nevěříme, ale kocourovi jo vissla

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#252 6. 10. 2009 22:26

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Nharte napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Nharte napsal(a):

No jo holky, jste už holt moc "zkušené" na to se přizpůsobit. To je v řádku, ale určitě ne problém mužů.  To je lepší být sama. S těma šedesátníkama to nechápu a to je mi třicet. Někdy jen koukám na to, co mají holky za požadavky v deníčku a co samotné nabízejí. To zas budu za hnusnou že.hmm

promin, ale ty znᚠnějakého zachovalého šedesátníka  ?

Znám, hafo. Na prstech bych je nespočítala. Ale uznávám, že záleží, kde se člověk pohybuje. Ve fyzické a duševní formě nadprůměrné pro populaci 40ti letých.  Ale většina je ženatých. To ju. Ale i kdyby ne, tak mě překvapuje, že tolik žen má řeči o lásce nehynoucí a duchovně duševních kvalitách partnera...plus velký zuření, když ten jejich zahýbá zejména s mladší kočkou. Je se jim co divit? Není. Nejsme vůbec jiné, jenom se tak nerady vidíme, že smile.

Ja bych mladsiho nechtela a starsi se mi nelibi . Vypada, ze uz mam v tomhle smeru dost smulu sad

Není tady

#253 7. 10. 2009 9:38

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Web

co má dělat ženská, který manžel zahýbá se starší? taky velký zuření?

Není tady

#254 7. 10. 2009 9:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

So mnou sa bývalý rozišiel kvôli staršej(odo mňa, od neho bola ešte furt mladšia big_smile ). Čo robi? Zasmia sa, zabali ho a odovzda v darčekovom balení. stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#255 7. 10. 2009 12:41

OZ
♥♥-----

Kukačka napsal(a):

Byla starší než my oba (nikoli ovšem dohromady big_smile).... Ale jak řekl, hlavně byla "něco jinýho a dobrodružství". Možná o to větší, že nebyla mladší wink

Když se člověk nepřipravil na svou šanci, tak jej jeho šance pouze zesměšní.
Pablo Picasso

Není tady

#256 7. 10. 2009 13:44

javena
♥♥♥♥♥♥-

Znám dva, co ve svých třiceti opustili mladou ženu a malé dítě kvůli padesátnicím, které už měly vnoučata. A ty mladší opuštěné vyplakaly taky pěkný potoky slz. Když odejde, je asi fuk za kým.

Není tady

#257 7. 10. 2009 13:52

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Web

a dá se tomu říkat "krize středního věku"?

Není tady

#258 7. 10. 2009 16:02

Nharte
♥♥♥♥♥♥-

Me proste casto prekvapujou ty podivuhodne pozadavky z obou stran. A apriorni skatulky. Holt asi kazdy ma tu pritazlivost zalozenou na necem malinko jinem.

Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

#259 7. 10. 2009 16:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Jj, a nemusí to nutne by o výzore, veku, inteligencii, spoločenskom postavení... Skôr o nejakých vnútorných vzorcoch  a nastaveniach.

Brita

Není tady

#260 7. 10. 2009 16:11

Nharte
♥♥♥♥♥♥-

Ta uzkost te krabicky ale strasne limituje. Nekdy pekne hloupe, pro me nepochopitelne, ze se ji clovek nesnazi rozsirit. Proste frc prc a hotovo- jaaa to tak mam. Chci namakaneho blondaka, i kdyz vim, ze me tyhle typy soli:D

Není tady

#261 7. 10. 2009 16:20

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ivana*M napsal(a):

Ja bych mladsiho nechtela a starsi se mi nelibi . Vypada, ze uz mam v tomhle smeru dost smulu sad

Ivčo, ty mᚠale krásné psy stolt
Až budu velká a budu vydělávat, pořídím si domek a pejska od tebe tummenupp

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#262 7. 10. 2009 17:11

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Pandorraa napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Ivčo, ty mᚠale krásné psy stolt
Až budu velká a budu vydělávat, pořídím si domek a pejska od tebe tummenupp

To asi nepujde , protoze nemam zadnou fenku . Ale muzu doporucit . Domek nemam , ten neni zas tak moc potreba.smile

Není tady

#263 7. 10. 2009 17:14

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Kukačka napsal(a):

to je taky blby , milenka by nemela byt ani o moc mladsi ani o moc starsi , aby manzelka nemela tak velke deprese .

Není tady

#264 7. 10. 2009 17:36

Nharte
♥♥♥♥♥♥-

Ivana*M napsal(a):

Kukačka napsal(a):

to je taky blby , milenka by nemela byt ani o moc mladsi ani o moc starsi , aby manzelka nemela tak velke deprese .

U tebe vzdycky vaham..kde je hranice anglickeho humoru a tvrde reality. godlike

Jinak jsem koukla na ty tve fesakay..a chapu, ze muzici jsou pro tebe spis redundantni obtiz rock.

Není tady

#265 7. 10. 2009 17:46

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Nharte napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Kukačka napsal(a):

Jinak jsem koukla na ty tve fesakay..a chapu, ze muzici jsou pro tebe spis redundantni obtiz rock.

No jo, ale zase je potrebuju na ruzne veci , tak to nemuzu zas tak moc davat najevo. Bohuzel nepatrim mezi ty schopne , zabezpecene zeny , ktere vse zvladnou samy .

Není tady

#266 7. 10. 2009 17:47

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ivana*M napsal(a):

Nharte napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

No jo, ale zase je potrebuju na ruzne veci , tak to nemuzu zas tak moc davat najevo. Bohuzel nepatrim mezi ty schopne , zabezpecene zeny , ktere vse zvladnou samy .

Jsi ale moc krásná žena, citlivá...... škoda, že to o sobě nevíš....

Není tady

#267 7. 10. 2009 19:45

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Pandorraa napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Nharte napsal(a):

Děkuji, já nevím jestli to vím, na něco jsem citlivá určitě,ale nerada dávám city najevo a ani u ostatních mi to nedělá moc dobře. Dost záleží na situaci . Na chlapy mám nějaký blok, držím si je radši od těla.

Není tady

#268 7. 10. 2009 19:58

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ivana*M napsal(a):

Děkuji, já nevím jestli to vím, na něco jsem citlivá určitě,ale nerada dávám city najevo a ani u ostatních mi to nedělá moc dobře. Dost záleží na situaci . Na chlapy mám nějaký blok, držím si je radši od těla.

Já vím, pamatuji si na to.
Pokud s tím chceš něco udělat, přijeď do Černošic, budou konstalace.
A klidně přijeď, i když s tím nic dělat nechceš, bude sranda stolt

Není tady

#269 8. 10. 2009 12:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Pandorraa napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Nharte napsal(a):

stolt Super ženská... storstark

Brita

Není tady

#270 8. 10. 2009 12:53

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Pandorraa napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Já vím, pamatuji si na to.
Pokud s tím chceš něco udělat, přijeď do Černošic, budou konstalace.
A klidně přijeď, i když s tím nic dělat nechceš, bude sranda stolt

Nevim, jestli jsou konstelace zrovna to prave pro mne -  kouknu se, kdy se to kona .

Není tady

#271 8. 10. 2009 14:49

lady ZP
♥♥♥----

romula11 napsal(a):

Přečetla jsem si pár příspěvků a došla k názoru, že víc hlav víc ví. Třeba mi poradíte.
Jsem dvanáct let vdaná a máme tři děti. Jak už naznačuje téma podvedl mě.
Teď toho lituje, je naprosto vzornej. Jednoduše řečeno kdyby se tak choval před nevěrou, měli bychom krásný vztah.  Když jsem se ho ptala na důvod, nebyl mi ho schopný říct,a potom z něj vylezlo ,
za prvé- že se cítil tak sám( má trochu pravdu, já se dala na studium vysoké- už ji mám hotovou, a musela jsem se po večerech učit) ale když jsem mu řekla tak proč jsi mi neřekl, že si dnes chceš povídat a a si to rozplánuji, nebyl schopný odpovědět
za druhé - málo ho chválím, za všechno ( má otázka kdy jsi pochválil mě - vidíš to mě nenapadlo) ta druhá mu řekla že je takový prudký elegán - a ten můj mínil zbláznit
Toto je celkem normální scénář nevěry, to jenom pro obecné vysvětlení. To co mě trápí, je že mu to nejsem schopná odpustit, ne kvůli mě ale kvůli dětem. Fungujeme ale jako kamarádi, a to už  rok a půl. On se snaží se mě dotknout ale já bych se snad pozvracela kdyby se o něco pokusil. Je to zvláštní pocit, já se ho prosě štítím, protože sahal na jinou. Mám v hlavě něco jako že použitý zboží nechci. Přitom rozvádět se nechci, nechci aby děti byli z rozvedeného manželství a taky kdo má chu znovu začínat. Jak dlouho toto vydrží, to nevím.
Samozřejmě , že tak poměrně jednoduše jak to tady píšu to není , to by bylo na dlouho.
Snad máte některá podobný problém.   Dík

Takže počítej s tím, že zase nějaká bude protože čelem se mu to nevypotí, ale tentokrát si dá větší pozor. Pokud narazí na nějakou vdavekchtivou, tak půjde a ty s tím nic nenadělᚠa i když nechceš - rozvedená budeš.! sad

Žít a nechat žít

Není tady

#272 8. 10. 2009 15:02

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Když už jste tady na to narazily - náhodou jsem se sem zatoulala - jsem se mrkla Ivano na tvé psy- a ti jsou vážně nádherní! Obzvláště se mi líbí ten s tou nazrzlou hlavou , jak vyčuhuje zpoza (toto slovo neumím napsat, ani nahradit jiným vhodným, které umím big_smile ) stromu a drží něco v tlamičce. Krom toho vím, že jsou to velmi bystří psi.

Příště už k tématu a omlouvám se. smile

Není tady

#273 8. 10. 2009 15:09

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

lady ZP napsal(a):

romula11 napsal(a):

Přečetla jsem si pár příspěvků a došla k názoru, že víc hlav víc ví. Třeba mi poradíte.
Jsem dvanáct let vdaná a máme tři děti. Jak už naznačuje téma podvedl mě.
Teď toho lituje, je naprosto vzornej. Jednoduše řečeno kdyby se tak choval před nevěrou, měli bychom krásný vztah.  Když jsem se ho ptala na důvod, nebyl mi ho schopný říct,a potom z něj vylezlo ,
za prvé- že se cítil tak sám( má trochu pravdu, já se dala na studium vysoké- už ji mám hotovou, a musela jsem se po večerech učit) ale když jsem mu řekla tak proč jsi mi neřekl, že si dnes chceš povídat a a si to rozplánuji, nebyl schopný odpovědět
za druhé - málo ho chválím, za všechno ( má otázka kdy jsi pochválil mě - vidíš to mě nenapadlo) ta druhá mu řekla že je takový prudký elegán - a ten můj mínil zbláznit
Toto je celkem normální scénář nevěry, to jenom pro obecné vysvětlení. To co mě trápí, je že mu to nejsem schopná odpustit, ne kvůli mě ale kvůli dětem. Fungujeme ale jako kamarádi, a to už  rok a půl. On se snaží se mě dotknout ale já bych se snad pozvracela kdyby se o něco pokusil. Je to zvláštní pocit, já se ho prosě štítím, protože sahal na jinou. Mám v hlavě něco jako že použitý zboží nechci. Přitom rozvádět se nechci, nechci aby děti byli z rozvedeného manželství a taky kdo má chu znovu začínat. Jak dlouho toto vydrží, to nevím.
Samozřejmě , že tak poměrně jednoduše jak to tady píšu to není , to by bylo na dlouho.
Snad máte některá podobný problém.   Dík

Takže počítej s tím, že zase nějaká bude protože čelem se mu to nevypotí, ale tentokrát si dá větší pozor. Pokud narazí na nějakou vdavekchtivou, tak půjde a ty s tím nic nenadělᚠa i když nechceš - rozvedená budeš.! sad

To nemusi byt pravda , my mame tyto problemy od zacatku manzelstvi a  manzel stale zustava.

Není tady

#274 8. 10. 2009 15:11

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Wiki napsal(a):

Když už jste tady na to narazily - náhodou jsem se sem zatoulala - jsem se mrkla Ivano na tvé psy- a ti jsou vážně nádherní! Obzvláště se mi líbí ten s tou nazrzlou hlavou , jak vyčuhuje zpoza (toto slovo neumím napsat, ani nahradit jiným vhodným, které umím big_smile ) stromu a drží něco v tlamičce. Krom toho vím, že jsou to velmi bystří psi.

Příště už k tématu a omlouvám se. smile

Moc  dekuju za pochvalu .

Není tady

#275 8. 10. 2009 16:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Aj ja budem offtopic . Odmalička sa mi páčili kólie (asi nejaký vzorec Lassie go home... big_smile ) a odkedy som objavila šeltie, aj tie. Bývalá kolegyňa chovala jedného bikolórneho šeltiáka, ale keďže bol choručký a im sa zdalo, že aj smutný, kúpili mu ešte trikolórneho kamaráta. tummenupp A Basty fakt žil a pokiaž viem, ešte vždy žije a má sa dobre...

Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí