Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 3. 6. 2014 21:02

Felia
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2012
Příspěvky: 46

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Mám ráda Jeseníky, konkrétně Karlovu Studánku, městečko Jeseník, výšlap na Praděd, Dlouhé Stráně, čertovy kameny... je toho moc.

Není tady

 

#177 4. 6. 2014 5:58

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Felia napsal(a):

Mám ráda Jeseníky, konkrétně Karlovu Studánku, městečko Jeseník, výšlap na Praděd, Dlouhé Stráně, čertovy kameny... je toho moc.

To je klasika! V Jeseníkách je nádherně smile


Zpomal.

Není tady

 

#178 24. 1. 2015 12:04

babinetka211
♥♥-----
Registrovaný: 8. 9. 2014
Příspěvky: 37

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Tak i já se podělím o místa, která mě zaujala více, než ostatní. Samozřejmě nemohu psát o všem, co jsme navštívili, ale přeci jen se dá pár míst vypíchnout. Zkusím to nějak rozčlenit, aby bylo z každé oblasti něco. Co se týče zámků a hradů, moc se mi líbilo na jižní Moravě a jak hrad, tak zámek Buchlov, zámek Buchlovice. Byla jsem tam několikrát a ráda se tam vracím. Teď už ne sama, ale s rodinou. Letos poprvé jsem byla v Krkonoších a ve Špindlu, přece jen to mám dále, tam se mi také moc líbilo. Ze ZOO se mi líbí nejvíce Zlín (i když v Pražské jsem ještě nebyla), jinak mám ZOO více méně v malíku smile a nebo menší, zato příjemná byla ve Vyškově. Od té doby co máme dítě se snažíme také navštěvovat zábavní parky. Bohužel, u nás jsem moc takových parků nenašla, ale jsme z příhraničí, jezdíme do Polska, kde jich je opravdu dost. Většinou jezdíme autem, ale občas využíváme i vlaky nebo autobusy http://www.teroplan.cz/ , hlavně tedy pokud jedeme do zmíněného příhraničí, protože právě parkování v těchto turisticky oblíbených místech je občas na houby.
V Polsku jsme si oblíbili třeba http://www.lesnypark.pl/kde jsou daňci, mufloni, sovy,  a je tam přehlídka dravců, jakož i dost atrakcí. Je to menší, ale příjemný park. Co se týče ještě naší krajiny, rádi se vracíme také na Pálavu a obecně na jižní Moravu, ale to asi každý, kdo tento kraj navštívil smile

Upravil(a) babinetka211 (24. 1. 2015 12:07)

Není tady

 

#179 24. 1. 2015 16:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Vzpomínám na skautský puák Orlickými horami a od té doby mám představu, že Orlické hory jsou takové přívětivé, až veselé. Mám taky hodně ráda Jeseníky a Šumavu, ale i Jizerské hory, Beskydy, Nízke i Vysoké Tatry, Slovenské rudohorie, Slovenský raj. Co se týče přírody, je u nás skoro všude jako v ráji...  stolt

Upravil(a) vrabčák (24. 1. 2015 19:53)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#180 27. 1. 2015 12:21

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

vrabčák napsal(a):

Vzpomínám na skautský puák Orlickými horami a od té doby mám představu, že Orlické hory jsou takové přívětivé, až veselé. Mám taky hodně ráda Jeseníky a Šumavu, ale i Jizerské hory, Beskydy, Nízke i Vysoké Tatry, Slovenské rudohorie, Slovenský raj. Co se týče přírody, je u nás skoro všude jako v ráji...  stolt

Mᚠpravdu s těmi orlickými horami - já tam jezdila často s mamku jako dítě na dovču,měla jsem tam kamarádku,jako městské dítě jsem si tam pořádně užila nefalsovanho venkova,a od té doby mám k těmto horám jakýsi citový vztah a ráda se do nich vracím.

Není tady

 

#181 27. 1. 2015 12:25

zvůle
♥------
Registrovaný: 9. 9. 2013
Příspěvky: 2

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Pár pěkných míst: jihočeský kraj Česká Kanada, Lipno, Pasohlávky na Moravě

Není tady

 

#182 29. 4. 2015 15:11

klouckova83
♥------
Registrovaný: 29. 4. 2015
Příspěvky: 6

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Kutná Hora - nádherné historické město, spousta kaváren a restaurací,mohu doporučit Pozzerii SOle Mio smile Z památek určitě navštivte chrám sv Barbory, GASK (galerie středočeského kraje v Jezuitské koleji) a rozhodně Vlašský dvůr a Kostnici.. Pokud chcete vydět úplně vše, tak vám den rozhodně nestačí smile)

Není tady

 

#183 29. 4. 2015 18:29

peta.kalimero
♥------
Registrovaný: 20. 4. 2015
Příspěvky: 14

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Moc hezky je třeba v České Kanadě, v Železných horách nebo na Kokořínsku. A nádherná je taky Olomouc.


Miluju kafe Dolce gusto. Ráno mě vždycky postaví na nohy:)

Není tady

 

#184 2. 5. 2015 8:39

tomy5
♥------
Registrovaný: 21. 9. 2014
Příspěvky: 8

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Slevy až 90% na nejrůznější dárky.. obuv,oblečení,dovolená,hodinky,hračky a další ....Klikněte a podívejte se na všechny!
http://www.vykupto.cz/?ref=4c51c7842c89f

http://img.vykupto.cz/cw/52763/vykupto_tenisky_02_flags_L.jpg

Není tady

 

#185 22. 6. 2015 20:33

Pudlinka68
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2015
Příspěvky: 5

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Ahoj, já bych se ráda zeptala, zda nemáte nějaký tip na výlet/procházku po Praze, abychom s dětmi prošli památky, ale nějakou zajímavou trasu, aby kluci moc nenadávali že se nudí :-) Díky, Pavla

Není tady

 

#186 23. 6. 2015 9:01

kajakarka
♥------
Registrovaný: 23. 6. 2015
Příspěvky: 2

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Pudlinka68 napsal(a):

Ahoj, já bych se ráda zeptala, zda nemáte nějaký tip na výlet/procházku po Praze, abychom s dětmi prošli památky, ale nějakou zajímavou trasu, aby kluci moc nenadávali že se nudí :-) Díky, Pavla

ahoj pudli, nedávno jsme s dětmi prošli strašidelnou prahu a moc se nám to líbilo. děti byly nadšené, hlavně teda sedmiletý martínek. rozhodně zas někdy zkusíme další trasu. taky kdybys třeba chtěla tak tady smile
http://strasidelnapraha.cz/

Není tady

 

#187 23. 6. 2015 9:45

vendula888
♥------
Registrovaný: 23. 6. 2015
Příspěvky: 2

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Ahoj, a jak staré děti máš? podle toho je dobré vybírat trasu :-) aby to ušli a aby je to bavilo :-)

Pudlinka68 napsal(a):

Ahoj, já bych se ráda zeptala, zda nemáte nějaký tip na výlet/procházku po Praze, abychom s dětmi prošli památky, ale nějakou zajímavou trasu, aby kluci moc nenadávali že se nudí :-) Díky, Pavla

Není tady

 

#188 23. 6. 2015 9:48

Pudlinka68
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2015
Příspěvky: 5

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Ahoj, super, už na to koukám - díky za skvělý tip - akorát teda se mi to zdá trošku drahé  že když bychom šli celá rodinka, tak se to naskládá sad

Upravil(a) Pudlinka68 (23. 6. 2015 10:47)

Není tady

 

#189 23. 6. 2015 10:41

Pudlinka68
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2015
Příspěvky: 5

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Aha, super, ještě jednou moc díky za tip, tak já vyzkouším smile

Upravil(a) Pudlinka68 (23. 6. 2015 10:52)

Není tady

 

#190 23. 6. 2015 10:50

kajakarka
♥------
Registrovaný: 23. 6. 2015
Příspěvky: 2

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Určitě je zkus kontaktovat, dávají i rodinné vstupné :-) zkus jim napsat tady: strasidelnapraha.cz/kontakt

Pudlinka68 napsal(a):

Ahoj, super, už na to koukám - díky za skvělý tip - akorát teda se mi to zdá trošku drahé  že když bychom šli celá rodinka, tak se to naskládá sad

Není tady

 

#191 23. 6. 2015 10:56

Pudlinka68
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2015
Příspěvky: 5

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Aha, super, tak ještě jednou díky za tip :-) vyzkouším :-) Pavla

kajakarka napsal(a):

Určitě je zkus kontaktovat, dávají i rodinné vstupné :-) zkus jim napsat tady: strasidelnapraha.cz/kontakt

Pudlinka68 napsal(a):

Ahoj, super, už na to koukám - díky za skvělý tip - akorát teda se mi to zdá trošku drahé  že když bychom šli celá rodinka, tak se to naskládá sad

Není tady

 

#192 24. 5. 2016 16:30

ladmur
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 5. 2016
Příspěvky: 11

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Doporučuji Český ráj! Krásná krajina, spoustu památek, úžasná příroda. Zvláště pro děti je to super, protože se mají kde vyblbnout a je od nich klid na chvíli.

Není tady

 

#193 4. 9. 2016 12:11

Petussina
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2016
Příspěvky: 9

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

My jsme koupili mamce jako dárek wellness pobyt v Alexandrii v Luhačovicích, a když jsme ji tam vezli tak jsme sami byli unešení z toho jak krásné to tam je! mysleli jsme že to bude rychlovka, že ji jenom vysadíme u hotelu, ale zůstali jsme nakonec v Luhačovicích celý den. Takže za mě skvělý tip na výlet jsou Luhačovice v létě, vše nádherně rozkvetlé, kolonáda, příroda...navíc kousek z tama je zlínská zoo, která je tam dost vyhlášená - tu jsme navštívili když jsme pro ni zase jeli smile takové spíše neplánované, ale fakt to stálo za to!

Není tady

 

#194 12. 3. 2020 9:37

hentamten
♥------
Registrovaný: 11. 3. 2020
Příspěvky: 3

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Když jsem byl na léčebném pobytu v Luhačovicích a nudil jsem se, pomohl mi blog jednoho z místních hotelů. Mají tam tipy na krásné cyklotrasy https://vincentluhacovice.cz/cs/cyklotrasy , články o místní architektuře a místech, která stojí za to navštívit https://vincentluhacovice.cz/cs/blog. Teď jsem na jejich webu našel i jejich mapu s odkazy na články, je níže na stránce https://vincentluhacovice.cz/cs/poloha-a-okoli  . Třeba to někomu při cestě do Luhačovic pomůže smile

Není tady

 

#195 12. 3. 2020 9:47

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Kam ještě nacpeš ty své reklamy? dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#196 12. 8. 2022 21:00

demonikan
♥♥-----
Registrovaný: 17. 6. 2022
Příspěvky: 50

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Mě se líbí v Chřibech. Asi nejnavštěvovanější místa jsou rozhledna na Brdu a hrad Buchlov.
V okolí Buchlova je kopec Barborka s kaplí svaté Barbory. Od ní vede cesta přes Břesteckou skálu na Velehrad, kde je klášter s katakombama. U Velehradu je obec Modrá s archeoskanzenem, terárii a expozicí Živá voda. Tam jsou akvária s našimi rybami, podvodní tunel a Stezka praturů. Chodí se po visuté lávce přímo nad výěhem. Zajímavá je také rozhledna na Salaši, kousek nad Velehradem.
V okolí Brda je taky pár skal a penzion Bunč, kde je restaurace a ubytování. Nedaleko Bunče stojí skála Komínky s vytesanými schody.

Není tady

 

#197 12. 8. 2022 21:19

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Modrá s Živou vodou je úžasná tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#198 28. 10. 2022 20:26

demonikan
♥♥-----
Registrovaný: 17. 6. 2022
Příspěvky: 50

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Ještě mě napadá zajímavý tip na výlet návštěva legiovlaku. Je to replika vlaku, který používali naši legionáři v Rusku za první světové. Akorát nevím, kde teď bude, najdete to na stránkách Československé obce legionářské. Je tam obrněný vagón  kanónem, nemocnišní vůz, poštovní vůz, kovárna, velitelský vůz a taky si tam můžete koupit nějaké knížky o legionářích.  Vstupné je zdarma.

Není tady

 

#199 28. 10. 2022 21:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Tak to mohu také doporučit. Byla jsem v legiovlaku, moc se mi to líbilo, i když vojenská témata jsou mi vzdálená. Ale měli moc zajímavý a i zábavný výklad. Pak jsme si mohli všechny vagóny prolézt i sami. Fakt super.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#200 1. 8. 2023 13:50

AdélN
♥------
Registrovaný: 1. 8. 2023
Příspěvky: 11

Re: Tip na výlet - kde se vám líbilo?

Po česku cestujeme velmi často. Nejkrásnější je za mě Šumava, Jizerské hory a Krkonoše, ale nelze říct, jaké konkrétní místo bylo nejkrásnější. (Možná Boubínské jezírko). Nejčastěji totiž volíme turistické trasy především přírodou - cca 15 - 20 Km a pro nás je to ten nejlepší zážitek, jelikož člověk uteče od starostí, práce a nic neřeší. smile Prostě jdeme přírodou bez naplánovaného času, nikam ani za ničím nespěcháme. Pokud jste taky pro podobné cestování, mohu doporučit ubytování na https://www.chaty-chalupy-dds.cz/. Vybíráme si zde chatičky, které jsou spíše v přírodě, bez lidí a nutnosti dodržování nějakého plánu. Pro nás je tohle ten nejlepší odpočinek. smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů