Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 13. 9. 2009 13:02

leontyna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Severni morava

Už i já hledám práci...

..

Upravil(a) leontyna (15. 9. 2011 14:12)

http://lb4f.lilypie.com/CNhEp2.png

http://lb3f.lilypie.com/88Yhp1.png

Není tady

#2 14. 9. 2009 8:50

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Re: Už i já hledám práci...

leontyna napsal(a):

Ahoj všichni babineáci...

V prosinci se vracíme s přítelem domů z GB. Žijeme tu pátým rokem. Nabízím tímto sama sebe na trhu práce. Mluvím plynně anglicky, čtu i píšu. V budoucnu bych si ráda doplnila vzdělání.

Určitě o mne už většina z vás četla, či slyšela. Rychle se učím nový věcem a jsem kolegiální, bezproblémová, loajální.

Nebudu se rozepisovat dále, snad jen že jsem většinu svého výdělačně činného života strávila v obchodě, tudíž komunikace se zákazníkem mi není cizí.

Více snad v SZ...

Málem bych zapoměla. Jsem od Olomouce. Tak prosím, nabídky spíše v okolí Olomouce.

Děkuju a ptejte se, ráda odpovím. Jste moje naděje.

Ahoj Leontýnko,

nabídku práce pro tebe nemám, ale chci ti poradit jen z vlastní zkušenosti - pár týdnů před mým plánovaným příjezdem do ČR jsem začala rozesílat svoje CV na vybrané pozice s tím, že v ČR budu až tehdy a tehdy a můžu se dostavit na pohovor až po tomto termínu. Tím pádem jsem měla už dopředu domluvené pohovory. Nevím, kolik ti je, ale ze začátku bych třeba zkusila přes nějakou  jazykovku s výukou AJ. Nebo pokud mᚠráda dětský kolektiv, tak jít do MŠ pro děti cizinců....Bohužel nevím, jak to chodí v Olomouci, já  jsem z Prahy a je mi jasný, že tady je asi mnohem víc možností....

Tak držím palce s návratem domů hjarta

S.

Není tady

#3 14. 9. 2009 18:51

vendulinda
♥♥♥----
Místo: ta naše Morava :-)

Re: Už i já hledám práci...

leontyno, nevím, jestli tě mám hned na přivítanou zklamat, ale v Olomouci je to s prací těžce zabitý. Jsem taky odsud a je to teda síla...sad. Myslím, že za normálních okolností by jsi neměla problém práci sehnat, kor, když mᚠdobrou angličtinu. Ale teď je to šílený...ale flintu do žita neházej, já bych sázela na známý, pokud tu nějaké máš, tak se poptej, ona práce je, ale ty informace se šíří většinou po těch známých..wink. Jinak přeju hodně štěstí!!!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí