|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahojky, hledám kamarádku z Ostravy.Na pobavení se, na spinning, na kafčo, na vínko:-)nebo aspoň na psaní:-)
Bude mi za měsíc 24 let, tento rok končím VŠB Ekonomickou fakultu, teda doufám, že úspěšně dokončím:-)
Upravil(a) janynka (10. 2. 2006 21:43)
Není tady
Je mi 62, VŠ, hledám kamarádku pro cestování a pokec. Český Těšín a okolí
monika
Není tady
Holky a co "Babinet Ostrava", nepříjdete příště na to kafe,vinčo,
asi začátkem září.
Není tady
Romči ty jsi ze šenova viĎ?? To máme relativně kousek , já bydlím taky nedaleko Havířova, na Žermánkách 
Není tady
Ano bydlím v Šenově, já myslela že jsi z Frýdku a to je asi jen okres, jako můj.Na Žermánky někdy jezdím ke známým na chalupu.
Kamčitka napsal(a):
Romči ty jsi ze šenova viĎ?? To máme relativně kousek , já bydlím taky nedaleko Havířova, na Žermánkách
Není tady