Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 8. 9. 2009 19:03

Lena01
♥♥♥♥♥--

Pokojové rostiny-přímé slunce

Můžete poradit, které pokojové rostiny snáší přímé slunce? Mám zkušenost, že fíkus benjamín, čínská růže slunce vydrží...

Není tady

#2 9. 9. 2009 9:35

vosa
♥♥-----

Re: Pokojové rostiny-přímé slunce

Ahoj Leni,vím,jen že kaktusům sluníčko nevadí.Ale kup si nebo pujč knihu o pokoj.kvítkách nebo na internetu.Taky v květinářství ti určitě poradí.

Všechno zlé k něčemu dobré.

Není tady

#3 9. 9. 2009 12:15

Lena01
♥♥♥♥♥--

Na internetu je to na dlouho... rostliny jsou většinou podle abecedy, musím každou rozkliknout a kouknout, na kterém stanovišti se jí nejvíc líbí... nejrychlejší bude, když zajdu do květinářství a tam se poptám...

Není tady

#4 11. 9. 2009 7:59

vosa
♥♥-----

Lena01 napsal(a):

Na internetu je to na dlouho... rostliny jsou většinou podle abecedy, musím každou rozkliknout a kouknout, na kterém stanovišti se jí nejvíc líbí... nejrychlejší bude, když zajdu do květinářství a tam se poptám...

Ahoj Leni,
v květinářství,alespoň co já mám zkušenost,ti poradí dobře.Většinou jsou tam odborníci na slovo vzatí.

Všechno zlé k něčemu dobré.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí