Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 8. 9. 2009 15:59

Teru99
♥♥♥----
Místo: Praha

Pomoc - neumím flirtovat ;o))

Ahojte,

obracím se na vás s obrovským problémem wink. Po pěti letech jsme se s přítelem rozešli a já zjišuji, že ve styku s muži se chovám jako přiblbá šestnáctka. Červenám se, při delším hovoru nejsem schopna udržovat oční kontakt atd., jedním slovem jsem trapná roll
A vůbec se to netýká jen vyloženě flirtovacích situací, ale jakékoliv komunikace s opačným pohlavím. Mé okolí je tím celkem překvapeno, neb jsem rozhodně neplatila za nesmělou dívčinu, kterou by měla rozhodit pěti minutová konverzace s jakýmkoliv chlapem. Co s tím? Uklidněte mně, že mi to nezůstane na doživotí.. případně poraďtě, kde natrénovat.
Pánové, co vy na 27 letou osobu, takto nesmělou? Přijde vám to hodně srandovní?
Terez

Není tady

#2 8. 9. 2009 16:08

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Re: Pomoc - neumím flirtovat ;o))

Ahoj Teru, vítej do klubu big_smile Je mi 26, jsem už rok single a rozhodně nepatřím mezi tiché myšky, ale.... vissla
Já se s nima dokážu bavit hodiny, flirtovat, házet očkem, ale jakmile jde do "tuhého", tak začnu být stydlivka a couvat... lol Před 2 týdny jsem měla například schůzku s "kamarádem" a jelikož jsem v tomhle fakt stydlivka a neumím po chlapovi "vyjet" , tak to nakonec dopadlo tak, že jsme si až do 4 hod ráno jen povídali a "skutek utek" lolloldumbom

Není tady

#3 8. 9. 2009 16:26

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Ahoj Fatimo, dlouho jsem tě tady neviděla.
Já jsem se přestala stydět a naučila jsem se flirtovat, ža jsem se rozvedla, do té doby jsem se tak jen červenala a chovala jako pako.
Teď j mi 40 a flirtování mi problém nedělá  tummenupp

Upravil(a) Modroočka (8. 9. 2009 16:29)

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#4 8. 9. 2009 17:00

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet

Ahoj Teru, taky jsem si říkala,  kam jsi se na tak dlouho vytratila. Dobře, že jsi zpátky.

Jinak, co se týče flirtování, tak taky netrpím žádným extra nadáním ale je fakt, že když se mnou začne flirtovat chlap a není mi to nepříjemné, tak se docela chytám. Sama žádnou aktivitu moc nevyvíjím. Vyvinula jsem jednou ale to jsem byla tak trochu pod vlivem alkoholu rodna. A byl to potom hukot lol.

A co mě ještě napadá je, že po 5ti letech vztahu začít hned flirtovat, taky asi není hračka... Třeba potřebuješ čas na vzpamatování se.

I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

#5 8. 9. 2009 17:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja by som tiež začala kamarátstvami (tam by nemal by problém) a možno časom prerastú v niečo viac... ale keby aj nie, asi by a mohol prejs ostych. U mňa je poveda si "tak, a teraz budem flirtova, očarujúca a zvodná a tak" jasná cesta do pekiel. A to som hanblivosou hádam okrem puberty a časti adolescencie(ale vtedy krutou až neznesitežnou, hlavne voči mužom) nikdy netrpela.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#6 8. 9. 2009 22:38

Hledač
♥♥-----

Nevím, co si pod pojmem flirt představuješ, ale když je žena jen trochu pohledná, stačí aby se jen malinkato zadívala a pousmála se, když jí při tom trochu blýskne v očích, tak většině mužů začne být srdce rychleji. u těch starších hrozí i nějaká ta srdeční příhoda. lol A to dotyčná nemusí mít vůbec upito. wink A to, že trpíš rozpaky a červenᚠse, tak toto též mnoho mužů ocení. Víš, dovolil bych si poradit - nic netrénuj, nepředstírej, buď svá.

Upravil(a) Hledač (8. 9. 2009 22:40)

Není tady

#7 8. 9. 2009 22:43

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Ta "trapnost" může být pro muže děsně sexy, tak neříkej, že neumíš flirtovat wink

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#8 8. 9. 2009 22:52

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka: "Teď je mi 40 a flirtování mi problém nedělá  tummenupp "

Modroočko, musím se smát. Když jsem zahlédla nadpis vlákna, chtěla jsem sem hodit jednu větu (vlastně teď tři):
Neboj, po čtyřicítce Ti to půjde samo big_smile I střízlivé big_smile.

Není tady

#9 8. 9. 2009 23:57

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet

Tercila napsal(a):

Modroočko, musím se smát. Když jsem zahlédla nadpis vlákna, chtěla jsem sem hodit jednu větu (vlastně teď tři):

lol tummenupp

I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

#10 9. 9. 2009 7:34

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary

Teru99 napsal(a):

Ahojte,

obracím se na vás s obrovským problémem wink. Po pěti letech jsme se s přítelem rozešli a já zjišuji, že ve styku s muži se chovám jako přiblbá šestnáctka. Červenám se, při delším hovoru nejsem schopna udržovat oční kontakt atd., jedním slovem jsem trapná roll
A vůbec se to netýká jen vyloženě flirtovacích situací, ale jakékoliv komunikace s opačným pohlavím. Mé okolí je tím celkem překvapeno, neb jsem rozhodně neplatila za nesmělou dívčinu, kterou by měla rozhodit pěti minutová konverzace s jakýmkoliv chlapem. Co s tím? Uklidněte mně, že mi to nezůstane na doživotí.. případně poraďtě, kde natrénovat.
Terez

Teru, mě je 30 a jsem na tom stejně wink. S nadsázkou říkám, že mě oslovit cizí chlap, tak uteču lol. A to také neplatím ve svém okolí za nesmělou dívčinu. Také mi to vadí, ale názory níže chlapského osazenstva mě potěšily tummenupp, že to třeba nebude tak hrozné.

Není tady

#11 9. 9. 2009 8:28

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Čus Fatimo, rád Tě tu zase vidím smile
A netrap se, prosím, takovými blbostmi, jako že "neumíš flirtovat"... ženy umí flirtovat už jen tím, že tady jsou... wink

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#12 9. 9. 2009 8:36

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Teru99 napsal(a):

Terez

lol tohle je flirt jak vyšitý

Strach je malá smrt...

Není tady

#13 9. 9. 2009 12:04

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

OK.
Zvu všechny holky, co si myslí, že neumí flirtovat a opravdu je to trápí, na sobotní celodenní workshop či seminář o flirtování.

Naučíme, vyzkoušíme.

A podobně jako se posílají fotky novorozenátek do gynokologických ci podobných ordinací a reprodukčních center, tak pak samozřejmě očekávám fotky a videa z flirtovacích orgií a následných nočních scének :-)

PS: seženu u lektorku, zkušenou flirtovací ženu.

Místo konání: někde v blízkém okolí Prahy.
Další informace budou na mém blogu během zítřka.

Otázka ovšem je, jestli s tím chcete opravdu něco udělat nebo stačí jen o tom kafrat (i kafrání má svůj velký terapeutický účinek. To samozřejmě uznávám.)

Není tady

#14 9. 9. 2009 12:58

Tiffany
♥♥♥♥♥--

Ráda bych se zeptala zde přítomných pánů, co oni si představují pod pojmem "flirtování" nebo jinak, od kdy už je u nich rozhovor muž žena flirtováním smile ?
Ač je mi už lehounce přes třicet, musim říct, že by mě to moc zajímalo, jsem docela otevřená osoba, troufám si říct, schopná mluvit s druhym pohlavim o čemkoliv a občas na to narazim či dojedu...gloria smile .

Není tady

#15 9. 9. 2009 13:07

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary

Bety napsal(a):

Teru99 napsal(a):

Terez

lol tohle je flirt jak vyšitý

Co? vava Tak to potom třeba umíme a ani o tom nevíme yikes

Není tady

#16 9. 9. 2009 14:48

Peuli
♥♥♥♥---

Tercila napsal(a):

Tak Modroočka už je v klidu, té to už půjde samo, já musím ještě rok počkat, ale to je za pár, to už vydržím. big_smile

Není tady

#17 9. 9. 2009 15:19

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Nicolas napsal(a):

OK.
Zvu všechny holky, co si myslí, že neumí flirtovat a opravdu je to trápí, na sobotní celodenní workshop či seminář o flirtování.

Naučíme, vyzkoušíme.

A podobně jako se posílají fotky novorozenátek do gynokologických ci podobných ordinací a reprodukčních center, tak pak samozřejmě očekávám fotky a videa z flirtovacích orgií a následných nočních scének :-)

PS: seženu u lektorku, zkušenou flirtovací ženu.

Místo konání: někde v blízkém okolí Prahy.
Další informace budou na mém blogu během zítřka.

Otázka ovšem je, jestli s tím chcete opravdu něco udělat nebo stačí jen o tom kafrat (i kafrání má svůj velký terapeutický účinek. To samozřejmě uznávám.)

oki, doki, Nico, beru tě za slovo big_smile v sobotu večer vyrážím do ulic tak jako tak, tak se můžeme někde sejít a zaučít s výukou wink

Není tady

#18 10. 9. 2009 13:08

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Teru99 napsal(a):

Ahojte,

Terez

Otázka je vždy a za každé situace "co vlastně chceš" doopravdy?

1. Necítit se trapně (z důvodu nějaké nedostatečnosti). Cítit se trapně a být opravdu trapný v očích okolí je samozřejmě také rozdíl.

2. Nebýt nejistá v jakékoli (nikoli jen flirtovací) situaci s opačným pohlavím.

3. Uklidnit a uchlácholit, poslat virtuálního chlupáče se slovy "To bude dobrý, dej tomu čas, za rok, za dva to odvane a budeš opět ta smělá dívčina jako dříve anebo budeš prostě zralejší a sebevědomější. Rozhodně ti to nezůstane na doživotí. Už jen proto, že vše se v čase mění. Pamatuješ, že jsi byla jiná v 10 a pak jiná v 18 a pak jsi se změnila, když ti bylo 25 a jiná jsi i nyní, když ti je skoro 30?"

4. Kde natrénovat? To jsem ti již odpověděl. Na semináři o flirtování. Pošli přihlášku.
Anebo metodou pokus-omyl, čtením Cosmopolitanu nebo časopisu Dívka, video tutorial "Jak flirtovat s muži" apod.
Pokud jsi solitér, tak ti bude vyhovovat metoda "sama-si-hledám-sama-si-najdu". Ale pokud jsi otevřenější, doporučuji nějakou interaktivnější metodu a odborné vedení. Cestu a styl si určuješ stejně vždy sama.

Není tady

#19 10. 9. 2009 17:07

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Taky neumím flirtovat. Jsem na to moc vážná, takové ty chlapské rádobyvtipné řeči mě vůbec neberou a kdybych měla na někoho "dělat oči", tak se cítím velice trapně. Naštěstí jsem flirtování nikdy nepotřebovala a teď už je pozdě - padesátiletá flirtující žena je něco nesmírně trapného.

Není tady

#20 10. 9. 2009 22:48

Nefrit
♥♥♥♥♥--

Neumět flirtovat  a neumět přijímat flirt je jedna věc.Jen myslím Ivano,že není nic trapnýho na flirtující 50-leté ženě,pokud je to takzvaně nenásilné a přirozené.Prostě někdo to má v krvi ,někdo ne.Trapný to je,pokud se někdo hodně snaží a je to znát smile. Potom to vyzní nepřirozeně.

Není tady

#21 11. 9. 2009 5:26

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Taky uvažuji nad tím, kde je ta hranice mezi milým, příjemným chováním a flirtem...

Není tady

#22 11. 9. 2009 6:43

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Ivana napsal(a):

...a teď už je pozdě - padesátiletá flirtující žena je něco nesmírně trapného.

Tak to by ses asi hodně divila, kdybys viděla, jak se mnou jednou flirtovala jedna "šestapadesátka"... a teď si výjimečně nedělám srandu...

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#23 11. 9. 2009 6:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥

padesátiletá flirtující žena je něco nesmírně trapného
Ále prd a vořech... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Trapná je v momentě, kdy neumí rozeznat, jestli s ní dotyčný flirtuje rovněž, nebo si z ní dělá (_._)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#24 12. 9. 2009 16:56

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

I naprostá ignorace může být flirt, pokud je dostatečně ostentativní smile

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#25 2. 10. 2009 22:47

vernichter
♥------

Teru99 napsal(a):

Ahojte,

Terez

A co tak se poohlednou po stejne nesmelem ? Ten to pochopi, ne ? wink

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí