Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 29. 9. 2009 21:26

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: přírodní zvětšení prsou

zatímcospolužačkám klem těch 11, v 16 jsem měla céčka a ve dvaceti dd


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#27 30. 9. 2009 22:35

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: přírodní zvětšení prsou

PavlaH napsal(a):

zatímcospolužačkám klem těch 11, v 16 jsem měla céčka a ve dvaceti dd

njn my, co máme ve dvaceti A, max. B, a antiko berem už roky, máme holt asi smůlu, a náááhodou to jsem si je poctivě přála už od sedmé třídy, kdy některé hloky měly prsa větší než já teď...Zwetto, asi si neumíme správně efektivně přát big_smile


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#28 1. 10. 2009 20:50

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: přírodní zvětšení prsou

Nj.., a na plastiku nám prachy taky z nebes nespadnou.., ale víš co? ani nevím, kdybych je měla, jestli bych na ni šla., ptž. s tím mám problém jen já, přítel vůbec ne a nikdy nikdo předtím z mých partnerů.., jen se chci cítit víc žensky, to je vše.

Není tady

 

#29 1. 10. 2009 21:13

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: přírodní zvětšení prsou

na ženskost je tu jiný recept, sukně šátky, vnitřní pocit. HOlky já zvolila trochu nadsázky, hned bych to číslo vyměnila s vaším, kdyby mi odpadly bolesti zad. A víte jak se mi líbí rovné vlasy? Mám totiž vlnité - někdy chceme to, co nemáme, jen proto, že nevíme, co všechno to ve skutečnosti obnáší....


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#30 1. 10. 2009 23:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: přírodní zvětšení prsou

PavlaH napsal(a):

na ženskost je tu jiný recept, sukně šátky, vnitřní pocit. HOlky já zvolila trochu nadsázky, hned bych to číslo vyměnila s vaším, kdyby mi odpadly bolesti zad. A víte jak se mi líbí rovné vlasy? Mám totiž vlnité - někdy chceme to, co nemáme, jen proto, že nevíme, co všechno to ve skutečnosti obnáší....

tohle znám big_smile jsem an tom stejně. toužím po rovných vlasech, kámošky s rovnejma mi zase závidí ty vlnitý roll
Pavli a co zmenšení ? kamarádka na tom byla, měla příšerný bolesti zad, myslím, že dokonce ani nic neplatila, páč to měla od dr, že díky tomu má zdravotní problémy.

Upravil(a) PPavlaa (1. 10. 2009 23:48)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#31 4. 10. 2009 15:52

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: přírodní zvětšení prsou

XYZ, ted se mi zrovna dostal pod ruku clanek o bylinach, ktere podporuji zdravi prsni tkane a jako vedlejsi ucinek i muzou diky estrogenu ty prsa zvetsit.
Pisou o piskavici reckem senu (fenugreek), saw palmettu a smldinci chlupatem (wild yam). Jinak jak uz jsem napsala v predchozim prispevku osobni zkusenost s temito nemam. Jestli mas v planu nektere ty dary z prirody brat, nebo dokonce uz beres, muzes nam prosim te po nejakem case dat report, jestli jsi zaznamenala nejakou priznivou zmenu?

Není tady

 

#32 4. 10. 2009 21:04

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: přírodní zvětšení prsou

Sunyato, a můžeš sem dát odkaz? ;-) Děkuji.

Není tady

 

#33 4. 10. 2009 22:07

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: přírodní zvětšení prsou

Zwetta napsal(a):

Nj.., a na plastiku nám prachy taky z nebes nespadnou.., ale víš co? ani nevím, kdybych je měla, jestli bych na ni šla., ptž. s tím mám problém jen já, přítel vůbec ne a nikdy nikdo předtím z mých partnerů.., jen se chci cítit víc žensky, to je vše.

souhlas, jsem na tom naprosto stejně. Navíc by se mi nelíbilo mít tam vyloženě umělohmotnou vycpávku, nej by bylo, kdyby opravdu existovala možnost, jak je zvětšit přírodně...dokázala byh i případně investovat do různých bylinných preparátů aj., jen kdybych měla tu záruku, že to fakt funguje, jenže záruku nemáme nikdo nikdy v ničem...


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#34 4. 10. 2009 22:12

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: přírodní zvětšení prsou

PavlaH napsal(a):

na ženskost je tu jiný recept, sukně šátky, vnitřní pocit. HOlky já zvolila trochu nadsázky, hned bych to číslo vyměnila s vaším, kdyby mi odpadly bolesti zad. A víte jak se mi líbí rovné vlasy? Mám totiž vlnité - někdy chceme to, co nemáme, jen proto, že nevíme, co všechno to ve skutečnosti obnáší....

to mi říká hodně lidí, to obolesti zad...já ale nechci přehnaně velké, mi by stačilo, kdyby ty prsa vypadaly jako prsa, mi by úplně stačilo, kdyby vypadaly tak, jako když mám podprsenku, on nikdo neví, na co si stěžuju, ale taky nikdo neví, že doopravdy má ta podprsenka asi 6-cm výstuž a že doopravdy bradavku nemám pod podprsenkou uprostřed, ale hned tam, kde začíná...


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#35 4. 10. 2009 22:15

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: přírodní zvětšení prsou

sunyata napsal(a):

XYZ, ted se mi zrovna dostal pod ruku clanek o bylinach, ktere podporuji zdravi prsni tkane a jako vedlejsi ucinek i muzou diky estrogenu ty prsa zvetsit.
Pisou o piskavici reckem senu (fenugreek), saw palmettu a smldinci chlupatem (wild yam). Jinak jak uz jsem napsala v predchozim prispevku osobni zkusenost s temito nemam. Jestli mas v planu nektere ty dary z prirody brat, nebo dokonce uz beres, muzes nam prosim te po nejakem case dat report, jestli jsi zaznamenala nejakou priznivou zmenu?

o pískavici jsem taky četla, ale nějak jsem nepochopila, co se s ní má dělat - je ve více formách a nevím, jestli se jako z listů vaří čaj nebo se semena kousají nebo co big_smile to nikde nepíšou. Ty ostatní vůbec neznám, ten odkaz by byl fakt fajn. Jinak až vyzkouším, určitě se ozvu wink


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#36 4. 10. 2009 22:53

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: přírodní zvětšení prsou

piskavice se bere v kapslich

Není tady

 

#37 5. 10. 2009 22:51

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: přírodní zvětšení prsou

sunyata napsal(a):

piskavice se bere v kapslich

v kapslích??? jako že je na prodej v lékárně nebo kde??


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#38 5. 10. 2009 23:32

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: přírodní zvětšení prsou

Je v cajich a kapslich, je to bezne na prodej, tady v prodejnach se zdravou vyzivou. Neziju v CR, tak nevim jestli i tam. Byva hodne v "kojicich" cajich. Ted jsem se divala na slozeni sveho a je tam taky smile  Prave proto, ze to neni takova exotika a opravdu to tady vidim, predpokladam, ze snad by to melo byt k dostani vsude.

Není tady

 

#39 6. 10. 2009 21:44

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: přírodní zvětšení prsou

tak já procházela na netu články o pískavici,a co se odbornějších článků týče, všude se max. psalo o  pozitivním vlivu na podporu mateřského mléka, ale nic o zvětšování prsou. Takže je na každém, zda-li tomu bude věřit a vyzkouší to. A co ty další byliny, co sunyata vypisovala, znáte je někdo?

Není tady

 

#40 8. 10. 2009 17:13

broskvicka_
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2008
Příspěvky: 5

Re: přírodní zvětšení prsou

Pomůžete mi prosím vyplnit dotazník do diplomky? jen tři otázky. díky moc
http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=X … EOCQ_3d_3d

Není tady

 

#41 8. 10. 2009 20:45

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: přírodní zvětšení prsou

broskvicka_ napsal(a):

Pomůžete

podívej, tu kulišárnu jsi tady zkoušela už dřív, například 7.7. a byla jsi upozorněná, že to tady nemá co dělat...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#42 8. 10. 2009 22:47

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: přírodní zvětšení prsou

tillfreds

Upravil(a) PavlaH (14. 10. 2009 21:01)


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#43 9. 10. 2009 11:12

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: přírodní zvětšení prsou

Zwetta napsal(a):

tak já procházela na netu články o pískavici,a co se odbornějších článků týče, všude se max. psalo o  pozitivním vlivu na podporu mateřského mléka, ale nic o zvětšování prsou. Takže je na každém, zda-li tomu bude věřit a vyzkouší to. A co ty další byliny, co sunyata vypisovala, znáte je někdo?

Pískavive, neboli řecké seno se pije na podporu nárustu váhy....a mimochodem člověk pak dost smrdí, prostě není to zrovna vábná vůně, která kůží prostě jde ven.

Není tady

 

#44 9. 10. 2009 11:12

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: přírodní zvětšení prsou

opr.Pískavice(přeskočilo mi písmenko)

Není tady

 

#45 13. 10. 2009 21:33

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: přírodní zvětšení prsou

Hmm, tak do té nepůjdu., díky za varování..:-)

Není tady

 

#46 13. 10. 2009 23:27

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: přírodní zvětšení prsou

Kaco, znam spoustu zen, ktere berou piskavici na podporu laktace a mohu rict, ze nesmrdi. A to s nimi delam i intenzivni jogu, kde se jeden opravdu zapoti. Tim chci rict, jestli jdou nejak citit, tak je to "normalni" pot, opravdu nic zvlastniho wink
Mas opravdu takovou OSOBNI zkusenost nebo jsi to jenom slysela/cetla?

Upravil(a) sunyata (13. 10. 2009 23:31)

Není tady

 

#47 26. 10. 2009 17:01

antonka16
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2009
Příspěvky: 4

Re: přírodní zvětšení prsou

ahojky je mi 16... a chtěla bych aby moje prsa vyrostla do nějaký hezký velikosti, čím se dá podpořit růst v tomto věku aniž by to bylo nějak škodlivé? myslím že u mě se ale růst už zastavil :-(

Není tady

 

#48 26. 10. 2009 17:32

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: přírodní zvětšení prsou

antonka16 napsal(a):

čím se dá podpořit růst

ničím


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#49 26. 10. 2009 20:55

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: přírodní zvětšení prsou

Bety napsal(a):

antonka16 napsal(a):

čím se dá podpořit růst

ničím

taktak, nicim se to neda zvetsit. Je mi 31 a mam slabe jednicky. Driv jsem to hrozne resila, ale uz tak sest nebo sedm let je mi to fakt jedno. Aspon usetrim za podprsenky.


42!

Není tady

 

#50 28. 10. 2009 1:57

antonka16
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2009
Příspěvky: 4

Re: přírodní zvětšení prsou

a co říkáte na Stimulen máte s tim nějaká zkušenosti a od kolika let se doporučuje užívání???

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů