Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 26. 8. 2014 19:59

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

gymnasión napsal(a):

Dovolim si bejt lehce vtěrná:
kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

v červnu turecko,byli jsme tam v první půlce měsíce a moře nebylo ještě až tak moc vyhřáté,ale jinak fajn koupačka;poto u nás: kola na Hané+pobyt v rodní měswtě a setkání tam se známýma a pak Brno a okolí na nějaký ten den s našema dětma. Sumasumárum: setěším na příští rok,dáme asi kola v jižních čechách - nevíte jestli se tam ale dá vůbec existovat na cyklostezkách první 2 týdny v srpu,kvůli množství lidí?A taky relax mžná v bertiných lázních...

Upravil(a) Jaku (26. 8. 2014 20:00)

Není tady

 

#102 26. 8. 2014 20:07

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Míša Kulička napsal(a):

Letos jsem zjistila, ze nehraje roli ani tak kde, ale spis jak dlouho ... je moc fajn, kdyz je delsi, jak tyden ... min. 14 dni ...

Jojoooo...jednou jsem měla pět týdnů v kuse, a to byla fantazie. A dobrýho půl roku jsem z toho těžila i pracovně... všechno šlo jak na drátkách.
14 dni je pro mě nezbytný minimum. Za tejden nestihnu ani pořádně vypnout...


Zpomal.

Není tady

 

#103 26. 8. 2014 20:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Dva tejdny v kuse už je pro mě moc...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#104 26. 8. 2014 20:23

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Já si vybírám dovču po jednotlivých dnech (nemám jinou možnost, potřebuji dostudovat), dva týdny vkuse mi tedy nehrozí. Ale zatím mi to nevadí. Zatím šlapu dobře.

Není tady

 

#105 26. 8. 2014 20:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Naposledy jsem měla 14 dní dovolené vcelku v roce 2008. Bohužel mám teď práci, kdy si 14 dní dovolené vzít nemohu. sad
Takže letos týden na Slovensku s vnukem u příbuzných. Pak týden v Anglii. Pak 5 dní na Slovensku s vnukem a synem u příbuzných. Ještě se letos chystám do Londýna ale bohužel jen na prodloužený víkend.

Upravil(a) Eva. (26. 8. 2014 20:32)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#106 26. 8. 2014 20:35

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Eva. napsal(a):

Naposledy jsem měla 14 dní dovolené vcelku v roce 2008. Bohužel mám teď práci, kdy si 14 dní dovolené vzít nemohu. sad
Takže letos týden na Slovensku s vnukem u příbuzných. Pak týden v Anglii. Pak 5 dní na Slovensku s vnukem a synem u příbuzných. Ještě se letos chystám do Londýna ale bohužel jen na prodloužený víkend.

A do Londýna lítᚠnebo jedeš se Studentem?
Já jsem ted jela se Studentem do Liberce a bylo to příšerně stísněný.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#107 26. 8. 2014 20:39

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

olasik napsal(a):

A do Londýna lítᚠnebo jedeš se Studentem?
Já jsem ted jela se Studentem do Liberce a bylo to příšerně stísněný.

Poprvé jsem byla v Anglii letos s cestovkou, chtěla jsem jet autobusem, protože jsem chtěla jet trajektem a vidět bílé skály doverské.  To už jsem si splnila, tak teď  už budu létat.
V autobuse soukromé firmy, který jel pro cestovku, bylo dost místa, bylo to v pohodě.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#108 26. 8. 2014 21:12

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

olasik napsal(a):

Eva. napsal(a):

Naposledy jsem měla 14 dní dovolené vcelku v roce 2008. Bohužel mám teď práci, kdy si 14 dní dovolené vzít nemohu. sad
Takže letos týden na Slovensku s vnukem u příbuzných. Pak týden v Anglii. Pak 5 dní na Slovensku s vnukem a synem u příbuzných. Ještě se letos chystám do Londýna ale bohužel jen na prodloužený víkend.

A do Londýna lítᚠnebo jedeš se Studentem?
Já jsem ted jela se Studentem do Liberce a bylo to příšerně stísněný.

Loni jsem s nimi jela do Vídně a byl to nějaký autobus nové generace a tam bylo místa docela dost.

Není tady

 

#109 26. 8. 2014 21:29

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

lea64 napsal(a):

olasik napsal(a):

Eva. napsal(a):

Naposledy jsem měla 14 dní dovolené vcelku v roce 2008. Bohužel mám teď práci, kdy si 14 dní dovolené vzít nemohu. sad
Takže letos týden na Slovensku s vnukem u příbuzných. Pak týden v Anglii. Pak 5 dní na Slovensku s vnukem a synem u příbuzných. Ještě se letos chystám do Londýna ale bohužel jen na prodloužený víkend.

A do Londýna lítᚠnebo jedeš se Studentem?
Já jsem ted jela se Studentem do Liberce a bylo to příšerně stísněný.

Loni jsem s nimi jela do Vídně a byl to nějaký autobus nové generace a tam bylo místa docela dost.

Když jsem jela tam, byl to ten super,  co má každej před sebou obrazovku a to jsme se skutečně se sousedem tlačili,  jak buřti.........kdyby si soused přede mnou lehnul,tak mě snad přimáčkne.
A zpátky jsem jela se starším typem  Student a to bylo širší a televize visela nad náma.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#110 26. 8. 2014 21:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

helena napsal(a):

Dva tejdny v kuse už je pro mě moc...

Heleno, tebe dovolená vysiluje? Jak je tohle vůbec možný?  wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#111 26. 8. 2014 21:46

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

olasik napsal(a):

lea64 napsal(a):

olasik napsal(a):


A do Londýna lítᚠnebo jedeš se Studentem?
Já jsem ted jela se Studentem do Liberce a bylo to příšerně stísněný.

Loni jsem s nimi jela do Vídně a byl to nějaký autobus nové generace a tam bylo místa docela dost.

Když jsem jela tam, byl to ten super,  co má každej před sebou obrazovku a to jsme se skutečně se sousedem tlačili,  jak buřti.........kdyby si soused přede mnou lehnul,tak mě snad přimáčkne.
A zpátky jsem jela se starším typem  Student a to bylo širší a televize visela nad náma.

V letadle to nemᚠo moc lepší ... 15 hodin za oceán je potom fakt lahůdka ...


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#112 26. 8. 2014 21:47

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

vrabčák napsal(a):

helena napsal(a):

Dva tejdny v kuse už je pro mě moc...

Heleno, tebe dovolená vysiluje? Jak je tohle vůbec možný?  wink

To mě někdy taky. Asi z toho důvodu, že jsou to aktivní poznávačky a za tři týdny mám ušoupané nohy.smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#113 26. 8. 2014 21:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

ufff A to chceme na svatební cestu do Peru. Ale když si pomyslím, jak dlouho ta cesta trvá, tak... A taky se v letadle bojím. A to jsem bývalá parašutistka. Chybí mi tam k pocitu bezpečí padák. Vím, že by mi byl asi houby platný, ale už jen ten pocit...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#114 26. 8. 2014 21:50

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

gymnasión napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Letos jsem zjistila, ze nehraje roli ani tak kde, ale spis jak dlouho ... je moc fajn, kdyz je delsi, jak tyden ... min. 14 dni ...

Jojoooo...jednou jsem měla pět týdnů v kuse, a to byla fantazie. A dobrýho půl roku jsem z toho těžila i pracovně... všechno šlo jak na drátkách.
14 dni je pro mě nezbytný minimum. Za tejden nestihnu ani pořádně vypnout...

Pět týdnů zní jak pohádka ... akorát mám pocit, že bych je celé prohnípala ... čím víc času, tím víc člověk odkládá různé aktivity ... a najednou zjišuje, že dříve toho za jeden týden stihl daleko víc, než teď  ... no ale to zase pak potřeboval min. další týden na rekonvalescenci a ten nebyl ... tož tak smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#115 26. 8. 2014 21:51

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

lol lol lol


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#116 26. 8. 2014 21:57

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Eva. napsal(a):

ufff A to chceme na svatební cestu do Peru. Ale když si pomyslím, jak dlouho ta cesta trvá, tak... A taky se v letadle bojím. A to jsem bývalá parašutistka. Chybí mi tam k pocitu bezpečí padák. Vím, že by mi byl asi houby platný, ale už jen ten pocit...

Já jsem letěla do New Yorku, let trval 9 hodin a letadlo bylo velice pohodlné, ne jako ty, kterými lítám na běžné dovolené. Tam je to opravdu stísněné. Tohle bylo veliké letadlo, byly tam tři řady sedadel, daly se normálně natáhnout nohy, dát si nohu přes nohu, mohla jsi si pustit film na  obrazovce na sedadle před tebou nebo hudbu do sluchátek, dostali jsme deku a polštářek, klidně sis mohla sklopit sedadlo a spát a nikoho jsi neutiskovala, takže super. Ani to nevypadalo, že je to nějak moc dlouho, pořád jezdily letušky s vozíky a nabízely jídlo, pití, svačinky. Horší byla cesta zpátky, to jsme přestupovali v Paříži už do normálního malého letadla, což byla otrava. Ale zvládla jsem to bez jakýchkoli problémů. Nemusíš mít vůbec strach.

Není tady

 

#117 26. 8. 2014 22:11

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Když jsem letěla do Egypta a Izraele a Jordánska, v noci, taky bylo v letadle dost místa. Syn letěl z Londýna nízkonákladovkou a říkal že se to vůbec nedá srovnat s tím, když jsme letěli do Egypta.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#118 27. 8. 2014 11:55

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Míša Kulička napsal(a):

V letadle to nemᚠo moc lepší ... 15 hodin za oceán je potom fakt lahůdka ...

Po tom, co jsem "zlítala" dávám přednost pozemní dopravě, když je to jenom trochu možný. Ideálně vlastní.
Taky jsem zjistila, že mi vééélmi vyhovuje cestovat lodí. Asi to máme v genech, nikdo z rodiny netrpí mořskou nemocí a někteří to dokonce dotáhli k námořnictvu. big_smile
Zato z letu jsem vždycky hotová několik dní předem a několik poté. usch

Ale letošní dovolenou jsme si dopřáli v naší "kotlině", takže trauma z případného letu se nekonalo. Už i vzhledem k blížícímu se přesunu do zahraničí jsme si to tady chtěli užít. Takže Šumava, Krkonoše, Český les. Blaho a slast.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#119 27. 8. 2014 12:48

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

modrovous napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

V letadle to nemᚠo moc lepší ... 15 hodin za oceán je potom fakt lahůdka ...

Po tom, co jsem "zlítala" dávám přednost pozemní dopravě, když je to jenom trochu možný. Ideálně vlastní.
Taky jsem zjistila, že mi vééélmi vyhovuje cestovat lodí. Asi to máme v genech, nikdo z rodiny netrpí mořskou nemocí a někteří to dokonce dotáhli k námořnictvu. big_smile
Zato z letu jsem vždycky hotová několik dní předem a několik poté. usch

Ale letošní dovolenou jsme si dopřáli v naší "kotlině", takže trauma z případného letu se nekonalo. Už i vzhledem k blížícímu se přesunu do zahraničí jsme si to tady chtěli užít. Takže Šumava, Krkonoše, Český les. Blaho a slast.

Děvčata, zajímalo by mne, jestli máte některá nesmrtelný zážitek s létáním na ruských vnitrostátních linkách. Zažila jsem letadel dost, ale u stroje, který s námi letěl z Moskvy do Soči, jsem si nebyla jistá tím, zda se ve vzduchu nerozloží.lollollol


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#120 27. 8. 2014 12:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

nesmrtelný zážitek s létáním na ruských vnitrostátních linkách
Ne... k nezapomenutí mi úplně stačila pasová a celní kontrola na Šeremetěvu v roce asi 1983...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#121 27. 8. 2014 12:54

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Jinak týden Sasko, týden Slovensko (Bojnice a okolí) a týden Máchův kraj, hrady , zámky, hore brehom. smile

A v září mne čeká čtrnáctidenní poznávačka ve Španělsku (západní pobřeží, La Mancha, Madrid, Toledo, Zaragoza, východní pobřeží, Barcelona)


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#122 27. 8. 2014 12:54

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

carpediem napsal(a):

modrovous napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

V letadle to nemᚠo moc lepší ... 15 hodin za oceán je potom fakt lahůdka ...

Po tom, co jsem "zlítala" dávám přednost pozemní dopravě, když je to jenom trochu možný. Ideálně vlastní.
Taky jsem zjistila, že mi vééélmi vyhovuje cestovat lodí. Asi to máme v genech, nikdo z rodiny netrpí mořskou nemocí a někteří to dokonce dotáhli k námořnictvu. big_smile
Zato z letu jsem vždycky hotová několik dní předem a několik poté. usch

Ale letošní dovolenou jsme si dopřáli v naší "kotlině", takže trauma z případného letu se nekonalo. Už i vzhledem k blížícímu se přesunu do zahraničí jsme si to tady chtěli užít. Takže Šumava, Krkonoše, Český les. Blaho a slast.

Děvčata, zajímalo by mne, jestli máte některá nesmrtelný zážitek s létáním na ruských vnitrostátních linkách. Zažila jsem letadel dost, ale u stroje, který s námi letěl z Moskvy do Soči, jsem si nebyla jistá tím, zda se ve vzduchu nerozloží.lollollol

Díky bohu ne, ale kamarád mi před několika lety líčil taktéž nezapomenutelné zážitky z letu kamsi na Dálný východ. Na zpáteční cestu se prý již poučeni dostatečně posílili alkoholem. Doufali, že se hrůzná realita bude jevit snesitelnější. lol


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#123 27. 8. 2014 12:55

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

helena napsal(a):

nesmrtelný zážitek s létáním na ruských vnitrostátních linkách
Ne... k nezapomenutí mi úplně stačila pasová a celní kontrola na Šeremetěvu v roce asi 1983...

Nelíbil se jim tvůj pas? Nebo ti odletěly kufry do Iráku?big_smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#124 27. 8. 2014 13:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Nelíbil se jim tvůj pas?
Můj pas... já... připadla jsem si jak s blbě zfalšovaným dokladem, protože vojáček za sklem si na střídačku prohlížel moji fotku a můj ksicht - vypadal jak ten pes s kejvací hlavou - asi deset minut, čímž se mu samozřejmě povedlo znervóznit i zbytek fronty... možná to byl účel...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#125 27. 8. 2014 13:18

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

helena napsal(a):

Nelíbil se jim tvůj pas?
Můj pas... já... připadla jsem si jak s blbě zfalšovaným dokladem, protože vojáček za sklem si na střídačku prohlížel moji fotku a můj ksicht - vypadal jak ten pes s kejvací hlavou - asi deset minut, čímž se mu samozřejmě povedlo znervóznit i zbytek fronty... možná to byl účel...

Jo, tak to jsem zažila u své kamarádky.
Éto net vy!!!!!
Nět, éto maja bábuška!!!lollol


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů