Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 21. 8. 2014 13:25

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Mám velmi dobrou zkušenost s wellneshotelem Kolštejn v Branné.Bezva služby,keltský svět,soukromé wellnes,bazén,masáže, výborná kuchyně, domácí pivovar:)) A nádherné okolí a nespočet možností výletů pěšky i autem či vlakem.
Jo, a jinak v Branné pronajímá pokoje i fara, ale spíše větším skupinám.smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#52 21. 8. 2014 13:28

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Carpediem, můžu se zeptat, co je to keltský svět? Díky smile

Není tady

 

#53 21. 8. 2014 13:36

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

olasik napsal(a):

Eva. napsal(a):

holky, vy tady vidíte ten podpis, co má BOBOZH, jako když jsou tady po.nostránky? Nebo to vidím jen já?

Ano, vidíme ,nechápu, jaktože si toho nikdo dřív nevšim?

Ten čuňák to sem dal už před 5 lety. Možná proto moderátorky nereagují.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#54 21. 8. 2014 13:44

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

vrabčák napsal(a):

olasik napsal(a):

Eva. napsal(a):

holky, vy tady vidíte ten podpis, co má BOBOZH, jako když jsou tady po.nostránky? Nebo to vidím jen já?

Ano, vidíme ,nechápu, jaktože si toho nikdo dřív nevšim?

Ten čuňák to sem dal už před 5 lety. Možná proto moderátorky nereagují.

Já  myslím , že dal normální příspěvek a po čase si změnil podpis,proto jsme si toho nikdo nevšimli.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#55 21. 8. 2014 13:50

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

carpediem napsal(a):

Mám velmi dobrou zkušenost s wellneshotelem Kolštejn v Branné.Bezva služby,keltský svět,soukromé wellnes,bazén,masáže, výborná kuchyně, domácí pivovar:)) A nádherné okolí a nespočet možností výletů pěšky i autem či vlakem.
Jo, a jinak v Branné pronajímá pokoje i fara, ale spíše větším skupinám.smile

Ano Branná je skutečně nádherná,onehdy jsme se zajícem šli ze Staráku do Branný a skutečně kouzelná lehce horská krajina bez tůristů ........ten kostel !ten hrad! Ale jinak spoustu zanedbaných míst jako všude v Sudetech .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#56 21. 8. 2014 15:01

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Jo,jo,po modré tak hodinka a něco cesty, jsou tam krásné výhledy.Kolem Branné jsou ale ještě hezčí.smile
Dneska už Branná vypadá o dost líp než dříve, byla to taková upíří vesnice.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#57 21. 8. 2014 16:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Jo Branná, polesí Františkov, chata Mlýn, která bohužel vyhořela...
V neděli 17. 8. tam byla mariánská pou ke 400 letům Kostela sv. Archanděla Michaela. Mluvili tam prý faráři v několika jazycích.
Taky tam mají novou turistickou stezku, Relax centrum Kolštejn (hrad), Stálou expozici lesnictví, myslivosti a tesařství aj.
A hlavně je tam krásně.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#58 21. 8. 2014 19:14

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Pěkná trasa je taky z Branné na Vozku nebo na Pasáka a Banjaluku:)


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#59 21. 8. 2014 20:41

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Další hezké trasy: Šerák-chata Jiřího-Obří skály-Vražedný potok-Ramzová.
Šerák-chata Jiřího-Keprník-Trojmezí-Vozka-Volská louka-Banjaluka (hájovna s roztomilým názvem)-Branná.

Chudák vozka, zkameněl i se svými pecny chleba...


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#60 21. 8. 2014 21:57

mokory
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 172

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

My byli letos po Čechách- v Jeseníkách mě dostaly Dlouhé Stráně- hořejší nádrž je vyčerpaná a pak výhledy z mnoha míst. Byla jsem tam poprvé, od nás je to dost daleko. Ale paráda.
Jinak Šumava- na kolech okolo Kvildy, Borové Lady, Antýglu- tam je to moje srdeční záležitost. O Šumavě se mi zdá ve snech.
No a turistika v Krkonoších-Mumlavské vodopády, Violík, Mužské a Ženské kameny, občerstvovny...- a hlavně bezva parta.

Není tady

 

#61 22. 8. 2014 7:45

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Byli jste se na Dlouhých Stráních podívat vevnitř? Je to hodně zajímavé:)My jsme jednou Jeli do Dlouhých Strání na kole, ale už bych to podruhé takto absolvovat nechtěla. big_smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#62 25. 8. 2014 15:55

misdula1
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2014
Příspěvky: 3

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

olasik: no co ženský, 5 let to tady nikomu nevadilo. Já se zatím na dovolenou nedostala, myslíte, že v Řecku je ještě teplo vzhledem k tomu jaká tu je posledních pár dní zima? Už mi to konečně začíná vycházet, jen se teď bojím, že tam bude zima a budu se proklínat. Moc děkuji

Není tady

 

#63 25. 8. 2014 17:43

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

misdula1 napsal(a):

olasik: no co ženský, 5 let to tady nikomu nevadilo. Já se zatím na dovolenou nedostala, myslíte, že v Řecku je ještě teplo vzhledem k tomu jaká tu je posledních pár dní zima? Už mi to konečně začíná vycházet, jen se teď bojím, že tam bude zima a budu se proklínat. Moc děkuji

Bude tam teplo.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#64 25. 8. 2014 19:03

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Prskla jsem to na kole po Labské stezce. Z Vrchlabí přes Kolín a Poděbrady do Litoměřic. Po ctyrech dnech a 320 km jsem usoudila, ze by to stacilo, hupsla jsem na vlak a hajdy domu.
Byla to nadhera, zadny kopce, voda, sama voda a krasna placata krajina... smile Pro notne pouzite cyklistky zkratka ideal


Zpomal.

Není tady

 

#65 25. 8. 2014 19:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

No to musela být krása.....Já jsem z těch našich kopců na Vysočině docela vyflusnutá. To jsi jela sama? A kde jsi spala?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#66 25. 8. 2014 19:29

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Judyna napsal(a):

No to musela být krása.....Já jsem z těch našich kopců na Vysočině docela vyflusnutá. To jsi jela sama? A kde jsi spala?

Dík. Sama. Protoze v prirode potrebuju bejt sama. Mela jsem v planu spat vzdycky nekde pod keřem, jenze jsem byla kazdy vecer tak slastně utahana a touzila po sprse, ze jsem nakonec vzdycky skoncila v chaticce v kempu...
Pristi rok to chci jet znova nalehko na silnicnim kole v nadeji, ze se dopracuju az na cesko-nemecke pomezi.
Vysocina je nadherna, tu miluju, ale nejak jsem letos zatouzila po velkem rozlehlem prostoru, kde je daleko videt, a po vode, po spouste vody. A v Labi je ji celkem dost a ceeeelou cestu jsem na ni mohla koukat

Upravil(a) gymnasión (25. 8. 2014 19:38)


Zpomal.

Není tady

 

#67 25. 8. 2014 19:54

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

No to seš dobrá. Já teda taky nejraději jezdím sama, ale jen tak na jeden den, spím pěkně doma. Tak jak ty - na to nemám koule. Ale to jsi měla štěstí, žes na nějaký ten kemp narazila a že tam bylo volno. Já bych se takhle "na blink" fakt bála. A spát venku - to už sama vůbec ne.
Jinak já vodu taky ráda - nejoblíbenější trasa je ta, která vede kolem řeky - aspoň kousek.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#68 25. 8. 2014 20:06

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Judyna napsal(a):

No to seš dobrá. Já teda taky nejraději jezdím sama, ale jen tak na jeden den, spím pěkně doma. Tak jak ty - na to nemám koule. Ale to jsi měla štěstí, žes na nějaký ten kemp narazila a že tam bylo volno. Já bych se takhle "na blink" fakt bála. A spát venku - to už sama vůbec ne.
Jinak já vodu taky ráda - nejoblíbenější trasa je ta, která vede kolem řeky - aspoň kousek.

... stejne jsem pro vsechny pripady tahla spacak, vareni a vselijaky tabornicky s*repeticky vcetne plastenek vseho druhu, aby mi nenaprselo za gatě lol
A kempy byly v cervenci poloprazdny...


Zpomal.

Není tady

 

#69 25. 8. 2014 20:17

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

gymnasión napsal(a):

Judyna napsal(a):

No to musela být krása.....Já jsem z těch našich kopců na Vysočině docela vyflusnutá. To jsi jela sama? A kde jsi spala?

Dík. Sama. Protoze v prirode potrebuju bejt sama. Mela jsem v planu spat vzdycky nekde pod keřem, jenze jsem byla kazdy vecer tak slastně utahana a touzila po sprse, ze jsem nakonec vzdycky skoncila v chaticce v kempu...
Pristi rok to chci jet znova nalehko na silnicnim kole v nadeji, ze se dopracuju az na cesko-nemecke pomezi.
Vysocina je nadherna, tu miluju, ale nejak jsem letos zatouzila po velkem rozlehlem prostoru, kde je daleko videt, a po vode, po spouste vody. A v Labi je ji celkem dost a ceeeelou cestu jsem na ni mohla koukat

Přiznej se, že ses bála sama spát venku, já bych se taky bála, zvlášt u ženský je to riziko.
Já bych se bála i s přítelem.
Já jsem kdysi spala na Hrubý skále pod převisem s kamarádem a on tam spal asi stokrát, stejně jsem se budila strachy , každej zvuk mě budil........i když probuzení v ranním lese byla nádhera .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#70 25. 8. 2014 20:18

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

misdula1 napsal(a):

olasik: no co ženský, 5 let to tady nikomu nevadilo. Já se zatím na dovolenou nedostala, myslíte, že v Řecku je ještě teplo vzhledem k tomu jaká tu je posledních pár dní zima? Už mi to konečně začíná vycházet, jen se teď bojím, že tam bude zima a budu se proklínat. Moc děkuji

Zatím pekelný vedro ... a podle mých zkušeností ještě v září bude smile ... jinak spolehlivé info třeba tu: http://www.ostrovanka.cz/


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#71 26. 8. 2014 8:26

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

olasik napsal(a):

Přiznej se, že ses bála sama spát venku, já bych se taky bála, zvlášt u ženský je to riziko.
Já bych se bála i s přítelem.
Já jsem kdysi spala na Hrubý skále pod převisem s kamarádem a on tam spal asi stokrát, stejně jsem se budila strachy , každej zvuk mě budil........i když probuzení v ranním lese byla nádhera .

Čeho bych se jako bála? Lidskejch řečí uprostřed lesa? To fakt ne... smile


Zpomal.

Není tady

 

#72 26. 8. 2014 8:41

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

gymnasión napsal(a):

olasik napsal(a):

Přiznej se, že ses bála sama spát venku, já bych se taky bála, zvlášt u ženský je to riziko.
Já bych se bála i s přítelem.
Já jsem kdysi spala na Hrubý skále pod převisem s kamarádem a on tam spal asi stokrát, stejně jsem se budila strachy , každej zvuk mě budil........i když probuzení v ranním lese byla nádhera .

Čeho bych se jako bála? Lidskejch řečí uprostřed lesa? To fakt ne... smile

Napadení , znásilnění , víš přece, že úchyl nikdy nespí ?
Víš, co se děje v Klánovickým lese? A tam já zrovna chodila i sama , přišlo mi to bezpečný a je tam dobrá restaurace.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#73 26. 8. 2014 8:44

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

olasik napsal(a):

gymnasión napsal(a):

olasik napsal(a):

Přiznej se, že ses bála sama spát venku, já bych se taky bála, zvlášt u ženský je to riziko.
Já bych se bála i s přítelem.
Já jsem kdysi spala na Hrubý skále pod převisem s kamarádem a on tam spal asi stokrát, stejně jsem se budila strachy , každej zvuk mě budil........i když probuzení v ranním lese byla nádhera .

Čeho bych se jako bála? Lidskejch řečí uprostřed lesa? To fakt ne... smile

Napadení , znásilnění , víš přece, že úchyl nikdy nespí ?
Víš, co se děje v Klánovickým lese? A tam já zrovna chodila i sama , přišlo mi to bezpečný a je tam dobrá restaurace.

Úchyl čeká v parku či v lesoparku. V normálním lese dupou leda ježci smile


Zpomal.

Není tady

 

#74 26. 8. 2014 8:47

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

gymnasión napsal(a):

Prskla jsem to na kole po Labské stezce. Z Vrchlabí přes Kolín a Poděbrady do Litoměřic. Po ctyrech dnech a 320 km jsem usoudila, ze by to stacilo, hupsla jsem na vlak a hajdy domu.
Byla to nadhera, zadny kopce, voda, sama voda a krasna placata krajina... smile Pro notne pouzite cyklistky zkratka ideal

Hned bych jela taky.big_smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#75 26. 8. 2014 8:49

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

gymnasión napsal(a):

Judyna napsal(a):

No to musela být krása.....Já jsem z těch našich kopců na Vysočině docela vyflusnutá. To jsi jela sama? A kde jsi spala?

Dík. Sama. Protoze v prirode potrebuju bejt sama. Mela jsem v planu spat vzdycky nekde pod keřem, jenze jsem byla kazdy vecer tak slastně utahana a touzila po sprse, ze jsem nakonec vzdycky skoncila v chaticce v kempu...
Pristi rok to chci jet znova nalehko na silnicnim kole v nadeji, ze se dopracuju az na cesko-nemecke pomezi.
Vysocina je nadherna, tu miluju, ale nejak jsem letos zatouzila po velkem rozlehlem prostoru, kde je daleko videt, a po vode, po spouste vody. A v Labi je ji celkem dost a ceeeelou cestu jsem na ni mohla koukat

A nechceš to protáhnout až ke Königsteinu? Cyklostezka pěkná, výhledy na Labe, lodě, památky nádherné. A pevnost taky stojí za to.smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů