Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#976 11. 11. 2009 21:00

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

nedivím se ti, taky bych se bála. Jsem ráda že je vše ok hjarta

Není tady

 

#977 13. 11. 2009 9:04

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

ahojky těhulky:-)

jakpak se vám všem daří?... co novýho?.... koukala jsem na metříky a je to neuvěřitelný jak to letí...


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#978 13. 11. 2009 11:30

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Petruš, děkuju, já taky-)
Veru, ahooooooj, já se mám dobře, nevolnosti snad uspují, špinění po horčíku taky přešlo, mimi se má k světu, tak paráda..2.12. jdu na tripple, tak snad to bude taky ok....
hezký víkend,.


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#979 13. 11. 2009 11:31

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

PS- a taky mi začíná růst bříško-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#980 13. 11. 2009 12:48

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

tak šup sem s fotečkou wink

Není tady

 

#981 13. 11. 2009 13:48

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

ahojj Mery....

tak to jsem moc ráda a moc držím pěstičky aby triple dopadly co nejlíp.... ty jo taky se těším na fotečku s bříškem :-))))


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#982 13. 11. 2009 15:49

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Veru, děkuju-) až bude časík, hodím nějakou na rodinku-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#983 13. 11. 2009 16:43

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Petruš, a co je nového u vás? na šž nechodim, nemohla bys mi tu napsat nějaké novinky?


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#984 13. 11. 2009 17:50

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Mery oni snad ani žádné nejsou,kecáme o všem možným jako dřív tady

jé vlastně jo, CAM má // stolt

Není tady

 

#985 13. 11. 2009 18:26

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Ahoj holky
já jdu na výsledky NT screeningu v pondělí a to i na kontrolní UTZ a pak ve středu ke svému gyn a aby toho nebylo málo tak s Davidem v pátek na poslední včeličku

jinak bříško tedy nemám spíš naopak....něco jako zvedlý špek smile


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#986 13. 11. 2009 18:47

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Andulko, tak ti na vše držím palceeeee-)
Já mám taky spíš jenom povyrostlý špek-) fotku i z ULZ jsem dala na rodinku-)
Jupííííí, tak CAM mooooc gratulujuuuuuu-)jsem ráda,že dlouho nečekali-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#987 13. 11. 2009 19:48

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Mery utz fotka je super stolt Ale bříško nevidím

Není tady

 

#988 13. 11. 2009 21:21

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Petruš, tak to jsem před těhu byla asi šlank, protože ted mám slušnej bachor-) začíná se nafukovat-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#989 13. 11. 2009 21:34

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

jééééé, Petruš, tys to myslela tak, že tam ta fotka není-)))))))))))))) někam zmizela, potvora, dala jsem ji tam znovu, ale možná , že i tak to břicho vidím  jen já-)))))))))))


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#990 13. 11. 2009 21:39

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

tak, ted je tam pro změnu dvakrát, asi chyba Matrixu-) smazat to neumim-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#991 14. 11. 2009 11:34

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Mery super bříško smile
a mimi je taky úžasné

já to bříško mám jiné....mě se to začne dělat od vrchu


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#992 14. 11. 2009 12:52

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

MERY big_smilebig_smilebig_smile jj myslela jsem že ta fotka tam není smile Tak a už tam je a bříško máš nááádherný tummenupp Dokonce vidim i kus bytu, víš žes mi slíbila fotky wink

Není tady

 

#993 14. 11. 2009 16:11

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

holky, děkujuuuuu-)
Petruš, slíbila,. já vím, ale chci ti pak dát na rodinku obývák, ale až přije nábytek, zatím ho nemáme, jen novou sedačku a starý stolek-) do Vánoc by to mělo být, tak pak pošlu, víc nemáme-))))) kuchyn už jem tak nějak poslala, jde to pomalu-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#994 14. 11. 2009 20:42

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Mery...krásný bříško... pěkně ti vyskočilo :-))))


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#995 14. 11. 2009 21:45

Rustynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 7. 2007
Příspěvky: 4281

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Meryblue, bříško je bomba!!!!! godlike godlike godlike Já chci taky takový, já mám místo toho kus vystouplýho špeku. lol

Psalas, že ti nejde smazat ta jedna fotka, to může smazat totiž jen správce, proto ti to nešlo (buď já nebo Novia). Tak jsem ti to smázla, ať se nelekneš, kde ta jedna zase zmizela. wink


http://img410.imageshack.us/img410/2585/p91401582.th.jpg http://lb3f.lilypie.com/SDvWp1.png

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/5cze.jpghttp://lb1f.lilypie.com/5czep2.png

Není tady

 

#996 14. 11. 2009 21:47

Rustynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 7. 2007
Příspěvky: 4281

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

A jak tak koukám, tak tentokrát trvalo pěkně dlouho zaplnit domeček příspěvkama. grater

Tím chci říct, že se jarňátka na Babinetu asi rozpadly. sad


http://img410.imageshack.us/img410/2585/p91401582.th.jpg http://lb3f.lilypie.com/SDvWp1.png

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/5cze.jpghttp://lb1f.lilypie.com/5czep2.png

Není tady

 

#997 14. 11. 2009 21:48

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

MERY lepšípomalu než vůbec wink

RUSTNKO taky brzy bude wink

Není tady

 

#998 15. 11. 2009 9:34

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

dobré ránko,holky, děkujuuuuuu-)
Petruš, to máš pravdu-)
Rustynko, děkuju za smazání fotky, jsi zlato-)
Bříško opravdu bude a počkej na konci budem brečet, už aby nebylo-)
Bude se dělat ještě vůbec nový domeček-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#999 15. 11. 2009 12:26

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

ahojky holky

já doufám že jarnátka na babinetu se nerozpadly a nějaká dobrá duše nám udělá nový domeček...
je mi to moc lííto že už to tady není takový jako dřív:-(

Rustynko...nechceš taky hodit foto bříška???


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#1000 15. 11. 2009 12:51

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Veru, taky doufám, babinet byla moje spása, když jsem nemohla otěhotnět, hodně mi to pomáhalo, radilo, pak vy....tak je mi taky smutno, ale věřím, že někdo sem ještě občas zabloudí-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů