Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#951 4. 11. 2009 19:48

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

iro kolik je male? my uz kreslime (no teda spis carame) celkem dlouho. Jsem ji kupovala k svatku (v lete) tohle http://www.ok-obchod.cz/ses-malovaci-ub … -dp-74347/ (to bylo prvni, po cem kreslila), ale taky mame voskovky a velky blok smile jo a taky mame tu kreslici kulicku (ale ta ji moc nebere) http://www.ok-obchod.cz/ses-barevna-kul … -dp-79701/


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#952 4. 11. 2009 19:59

iira
♥------
Registrovaný: 26. 8. 2009
Příspěvky: 12

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

no ted koncem měsice ji bude 18měsicu ,čarame taky do diaře ...jako ona si vydrži hrat ,ale ne pořad tak nevim co s ni pořad dělat ...

Není tady

 

#953 4. 11. 2009 21:30

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

my taky kreslíme rádi a házíme do vkládaček-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#954 4. 11. 2009 21:42

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

no tak u nás si kreslíme tak od roku

Akar no to je překrááásná dráha


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#955 4. 11. 2009 22:14

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

my začli tak před měsícem na magnetickou tabulku-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#956 7. 11. 2009 11:04

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

ahoj holky, tak jsem tu zbyla sama-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#957 7. 11. 2009 12:52

Rustynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 7. 2007
Příspěvky: 4281

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Mery, nezbyla, já jsem taky tu, ale nic se tu nepíše. sad


http://img410.imageshack.us/img410/2585/p91401582.th.jpg http://lb3f.lilypie.com/SDvWp1.png

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/5cze.jpghttp://lb1f.lilypie.com/5czep2.png

Není tady

 

#958 7. 11. 2009 13:21

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

já tu jsem taky, jsem všude wink

Není tady

 

#959 7. 11. 2009 13:32

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Rustyn, no právě..
Petruš a nejseš Bůh?-)))))))))))))))


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#960 7. 11. 2009 14:43

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Mery skoro wink

Rustynko už jsi zdravá? A kdy jdeš k dr?

Není tady

 

#961 7. 11. 2009 16:40

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Rusty a jak ti je?


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#962 7. 11. 2009 18:08

Rustynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 7. 2007
Příspěvky: 4281

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Teploty jsem měla jenom jeden den, zůstal mi jen mírně ucpaný nos, ale ne rýma, tak jsem v klidu. V úterý jdu k dr., tak uvidím, jestli něco uvidím. gloria Zatím žádný bolesti v podbřišku ani špinění ani nic, tak snad to je dobrý.

Akorát jsem plašila ve čtvrtek, kdy jsem si dělala kontrolní těhu test a čárka byla slabší než o 4 dny dříve, tak jsem byla vyplašená celý den. Než mi došlo, že kdybych si nedělala ten test předtím, tak se raduju ze dvou čárek. Tak se dál raduju, zítra si dělám poslední test, tak uvidím, co ta čárka bude dělat. tongue


http://img410.imageshack.us/img410/2585/p91401582.th.jpg http://lb3f.lilypie.com/SDvWp1.png

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/5cze.jpghttp://lb1f.lilypie.com/5czep2.png

Není tady

 

#963 7. 11. 2009 19:03

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Rusty to je dobre, ze uz je ti lip. Hele moc netestuj a neplas, ona ta hladina HCG roste jen do urciteho tydne, kdy doshne vrcholu (to jednak) a taky zalezi jaka je koncentrace HCG v moci. Drzim palce na kontrolu a prijd dat vedet hjarta


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#964 7. 11. 2009 19:12

Rustynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 7. 2007
Příspěvky: 4281

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Ona myslím dosáhne vrcholu někdy kolem 12. týdne, ne? Ale to je fuk. Hele, v neděli jsem měla testovací čárku silnější než kontrolní a ve čtvrtek byla ta testovací stejná jako kontrolní, takže oproti neděli slabší. Kdybych netestovala v neděli, tak to ani nepoznám a ve čtvrtek se raduju, že mám pořád dvě čárky. Takže asi tak. stolt

Jo a testovat musím, koupila jsem testů hodně a musím je spotřebovat. lol Ale už mám jen jeden. big_smile


http://img410.imageshack.us/img410/2585/p91401582.th.jpg http://lb3f.lilypie.com/SDvWp1.png

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/5cze.jpghttp://lb1f.lilypie.com/5czep2.png

Není tady

 

#965 7. 11. 2009 19:47

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

tak netestuj zitra, at to zase nezkoumas a hod si test v utery rano, pak uz jdes rovnou k Dr. wink


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#966 7. 11. 2009 21:45

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

ahojky, Petruš-)))))))
Rustynko, určo je vše ok...vrchol HCG je prý v 9.tt....pokud jsi nepoužila stejný test, síla čárky může být jiná....držím palce na KO....


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#967 10. 11. 2009 12:52

Rustynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 7. 2007
Příspěvky: 4281

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Ahoj holky,

tak je to tady, dneska jsem byla na kontrole a hjarta bije a bije. smile Tak jsem se vám musela pochlubit. rodna

Akar, díky moc. pussa


http://img410.imageshack.us/img410/2585/p91401582.th.jpg http://lb3f.lilypie.com/SDvWp1.png

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/5cze.jpghttp://lb1f.lilypie.com/5czep2.png

Není tady

 

#968 10. 11. 2009 13:32

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Rusty supeeer, moc blahopřeju


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#969 10. 11. 2009 13:45

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Rustynko strašně moc grauluju hjarta

Není tady

 

#970 10. 11. 2009 13:46

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

a krásná fotka Patrička tummenupp

Není tady

 

#971 10. 11. 2009 21:40

slunicka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Malenovice
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 2506
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Ahojte, Rusty parááááááda!!! Moc gratuluji!!


http://www.ticker.7910.org/as1cCu20g411110MDAwMjAwMGR8MDAwMTIzNWR8UmljY2kgSVY.gif
hjarta hjarta ! Ríša-Motol ve 3  letech! 22/12 holter
http://www.ticker.7910.org/as1cHl10g411110OTE4MTJkfDc0NjM5ZHxWbGFkaW3tciAgNTIgY20sIDM3MDBnICAgLSA.gif

Není tady

 

#972 11. 11. 2009 13:48

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Rustynko, jupíííííí-) gratulujuuuu-)
My včera na KO také ok, šoupl mi metřík, dal horčík na špinění, prý je to z placenty, ale nic nehrozí, tak snad....bála jsem se dost...mimčo se vrtělo, jak o život a mám první fotečku-)
heziý den.


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#973 11. 11. 2009 14:13

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Mery já ani nevěděla žes špinila va Moc gratuluju k vrtícímu se prckovi tummenupp

Není tady

 

#974 11. 11. 2009 20:04

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

Petruš, jojo, neměla jsem nějak chut se o tom rozepisovat, hrozně jsem se bála...., jsem ráda, že nic nehrozí, hořčík asi zabírá, páč špinim už minimálně....a děkujuuuuu-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#975 11. 11. 2009 20:23

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.58

uf Mery jsi mě vylekala.....jsem ráda že je to ok


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů