Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#26 19. 10. 2011 18:51

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Cesta od Brandon Bays

Ahoj všichni smile,
už jsem tu straaaaašně dlouho nebyla, nějak mě pohlcuje život, takže času minimum a pořád něco řeším roll. Nicméně kdysi jsem slíbila, že až budu vědět termín dalšího semináře The Journey neboli CESTY, že ho sem dám. Dnes jsem se dozvěděla, že jeden takový  - Víkendová Intenzivní Cesta s Brandon Bays, ano tentokrát bude za účasti  "pramáti" všeho toho CESTOVÁNÍ neboli přímo s Brandon Bays, bude se konat ve dnech 5-6.11.2011 v hotelu STEP v Praze, bližší informace viz http://www.cesta-cs.info. Pokračováním jsou Pokročilé nástroje Cesty se Simonou Wenger  v pondělí 7.listopadu. A pak se ještě bude konat autogramiáda s Brandon Bays, taktéž v Praze 2.listopadu viz http://www.cesta-cs.info/kalend … x.
Tak pokud pokud máte problémy, se kterými si nevíte rady a pokud máte našetřeno něco málo  nebo spíš více EUR wink, přihlašte se. Stojí to za to. big_smile ... Jo a ještě něco - na těch stránkách jsou také akreditovaní terapeuti, kteří by vás mohli CESTOU provést  i mimo seminář - viz http://www.cesta-cs.info/kalend … x

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů