Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 9. 2009 15:01

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Kyvadlo

Ahojky, máte někdo zkušenost s kyvadýlkem? Chci si ho pořídit, ale nevím si rady, z jakého materiálu, jaký tvar, velikost. Názory se hodně liší, tak prosím ještě o další tady, abych v tom měla ještě větší gulᚠsmile dumbom


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#2 5. 9. 2009 16:28

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Kyvadlo

Lúth - tak ti ho udělám ještě větší - nehledej prostředky, hledej cestu. Mě jako kyvadlo stačí jehla a nit. wink


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 5. 9. 2009 19:04

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Kyvadlo

Moje první kyvadélko byla taky samovýroba.
Koženým proužkem jsem nějak ovinula kamínek a na zbytku proužku visel, ..pak jsem si koupila s kř횝álem a taky jeden kovový,
ale dnes , už pár let , používám  skleněnnou  ,na mnoho plošek broušenou, kuličku na krátkém řetízku, který je uchycený skrz menší skleněnný korálek, takže se řetízek nenamotává na sebe, ale protáčí se v perličce, kterou držím.
Někde jsem je viděla v nabídce na netu, ale už nevím kde. Byly různé a všechny pěkné, takže pak jde o to, který Ti nejlépe padne do ruky a barevně i do oka.
Já tenkrát neměla na výběr, ale asi jsem si zvykla a  nemám potřebu kupovat jiné. Možná to vychází spíš z mé nátury, že funkčí věci opatruju i když je kolem plno nových a hezčích věcí.  big_smile

Jo a úplně zkušebně poprvé  to by snubák na zlatém řetízku. tehdy jsem zjistila, že  to funguje.

Upravil(a) Heluška (5. 9. 2009 19:13)

Není tady

 

#4 5. 9. 2009 19:11

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Kyvadlo

Lú a ještě přidám, že jinde zmiňovaná rodina používá virgulku. Na tu stačí jehlice na pletení z měkkého kovu, jen to správně poohýbat a je to.
DAli mi to vyzkoušet, ale nesedí mi do ruky, různě se mi vychyluje, padá a snad se mnou ani nechtěla komunikovat, zůstala jsem u kyvadla.
Chci tím říct, vyzkoušej i virguli, třeba Ti bude  vyhovovat víc.

Není tady

 

#5 5. 9. 2009 20:02

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Kyvadlo

Díky všem za rady tummenupp
No já jsem to taky zkoušela s prstýnky, kuličkama a nití nebo vlasem, ale tak mě napadlo, že by na materiálnu možná mohlo záležet big_smile Ale chci teď zkusit trochu jiný postup s tím kyvadlem, tak zkusím nejdřív něco, co se mi líbí, hezky se houpe... smile Kreslím si takový půlkruh s procentovou stupnicí od 0 do 100. Viděla jsem to jednou, jak to funguje v praxi a bylo to přesné tummenupp
Ta virgule by taky nebyla k zahození. Léčitel mi říkal, že mě vidí, jak pořád někde pobíhám s virgulí a že ve spojení s mýma rukama bych dělala zázraky. Téééda, já se k té virgule snad opravdu dostanu...lol


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#6 5. 9. 2009 20:59

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Kyvadlo

Luthien, ja mam jedno kovove a pak jedno s kristalem a ametystem. Obe si me nasly samy. smile

Není tady

 

#7 5. 9. 2009 21:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Kyvadlo

Kyvadloví odborníci říkají, že záleží na bůhvíčem - na materiálu, délce,velikosti.....já ti řeknu, Lú, že v době, kdy jsem používala kyvadlo, jsem byla schopná roztočit půllitr na tkaničce lol Bavila jsem tím hospodu, no rodna Jinými slovy - je to v hlavě a kup si prostě to, který tě uchvátí, protože s tím ti to půjde nejlíp, řekla bych. Virgule je asi taky nejlepší klasická - z oloupanýho vrbovýho, nebo topolovýho proutku (ty se používají na hledání vody, poněvadž jsou to stromy, bytostně s vodou spjatý) Stejně je nejdůležitější, jak kladeš otázky - a to je to, co mně například dělá potíž hmm


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#8 6. 9. 2009 1:16

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Kyvadlo

Lupi, ono se přece dá s virgulkou pracovat nejen při hledání vody, ale i testovat a různě jinak se dotazovat, když odpovědí má být ano či ne. Přeciž stolt
A tyhle přírodní jsou sice se zemí jak hrouda hrdobcova spjaty, ale kov funguje stejně dobře, nesežere ho červotoč , neuschne nezlomí se v kabelce a neztrouchniví, neobtáčí ho paboučci svými něžnými sítěmi.....a jak píšeš, je třeba formulovat otázky  a to tak, aby bylo možné na ně odpovědět ANO nebo NE, jinak odpovědět neumí.
Totiž ano, někdy se mi kyvadlo zastaví úplně a nemluví se mnou vůbec.
Takže pak zkoumám, co jsem udělala ne úplně správně, ...
Někdy je to tak, že si musím znova ověřit, kdo mi odpovídá, ale to už tu nebudu rozvíjet, nebo ne všichni čtenáři jsou připraveni přijmout  pokračování bez výhrad, pochybností a posměchu, jak jsem zase někde jinde už naukla.
Koupila jsem si svého času knihu o kyvadlu,.. hledala jsem ji právě před chvílí na popud tohoto vlákna , ale nenašla. Z jejího studia  ve mně zůstal pocit, že nesplnila úplně moje očekávání... málo, že?..ale co se dá dělat. 
prokousávala jsem se tím pomalu, dlouho, těžce , ale moc ráda a s potěšením, že to funguje. Vlastně se prokousávám stále, nic není hotovo a dokončené, pořád je kde brát nové info, myslím  pro mě nové info,jen už neberu kyvadlo do ruky tak často, jako dřív. Jen když mi přijde nutkavá potřeba, že musím něco udělat .
Není to věštírna, takže některé otázky jsou pro mě tabu.
Lú, s kyvadlem pracuje SRT, úžasná metoda, ale mám ve své blízkosti příklad, že to není pro
každého. Buď opatrná a pamatuj na  svou ochranu. hjarta hjarta

Není tady

 

#9 7. 9. 2009 8:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kyvadlo

Heluško, jak to myslíš s tou ochranou ? Dělᚠkolem sebe ochranný kruh, jako když provádíš nějáký rituál ? Nebo co tím myslíš ? Koukala sjem na netu, ale tam mě to vždycky vyhodí jen na nabídku kyvadélek, ale o ochraně jsem nic nenašla roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#10 7. 9. 2009 17:21

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Kyvadlo

To jsem si vyguglila , opravdu mi to vyhodilo čtení i o rizicích a jak se chránit.Jdu se pokusit to najít.

Není tady

 

#11 7. 9. 2009 17:26

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Kyvadlo

Pavli, zadala jsem si na gůůgl  siderické kyvadlo a hned první odkaz je o tom, jak začít. Neumím to sem zkopčit, ale zkusím to

Není tady

 

#12 7. 9. 2009 17:33

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Kyvadlo

http://amuletykyvadla.vyrobce.cz/kyvadlo.pdf

nevím, co se teď stane, z vlastností jsem přepsala adresu, taky jeden z pokusů



jo, hurá, pokus se zdařil, jenže já to vlastně chtěla dát do SZ, ale co už fčil vissla

Upravil(a) Heluška (7. 9. 2009 17:37)

Není tady

 

#13 8. 9. 2009 9:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kyvadlo

Heluško, děkuju, jsi zlato, nastuduju, a něco nepotento ...pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#14 20. 10. 2009 20:21

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Kyvadlo

Kočeny, tož jak se vám daří s kyvadlem?

Není tady

 

#15 21. 10. 2009 9:52

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Kyvadlo

PPavlaa napsal(a):

Heluško, děkuju, jsi zlato, nastuduju, a něco nepotento ...pussa

tyjo, ještě jsem to nestihla ani nastudovat. Tož dítko je nezbedné lol A třeba ještě není ten pravý čas...


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#16 17. 5. 2010 21:23

lusi
♥♥-----
Místo: Kutná Hora
Registrovaný: 28. 12. 2008
Příspěvky: 35

Re: Kyvadlo

krásný večer čarodějkám

Není tady

 

#17 17. 5. 2010 21:25

lusi
♥♥-----
Místo: Kutná Hora
Registrovaný: 28. 12. 2008
Příspěvky: 35

Re: Kyvadlo

kokám že tu dlouho nikdo nebyl škoda ráda bych si popovídala:fuck:

Není tady

 

#18 17. 5. 2010 21:26

lusi
♥♥-----
Místo: Kutná Hora
Registrovaný: 28. 12. 2008
Příspěvky: 35

Re: Kyvadlo

kapitulationstorstark

Není tady

 

#19 22. 7. 2010 8:21

jáZrzka
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2010
Příspěvky: 8

Re: Kyvadlo

dávám tady odkaz na své nově začínající stránky, kde se dozvíte nejen o automatické kresbě jak funguje a co všechno je s její pomocí možné zjistit a dělat nepovolená reklama Přeji Vám  příjemné počteníčko a abyste našli pro sebe nějakoou tu pravdu pa Zrzka

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů