Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 9. 2009 19:06

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Sousedka mě šikanuje !

Modroočka napsal(a):

Koukám, že se tady daří zase zas.írat další téma hádkama. Ach jo, někteří jedinci kamkoliv vlezou, všechno dokážou totálně rozes.rát. Slušná už, bohužel, být nemůžu.
Založte si někde nějaká vlákno "naše osobní hádky", k tomu si doplňte jména, kdo se s kým hádá a komu to který vlákno slouží k hádání a tam si vzájemně vyhrožujte, urážejte se a třeba se i sejděte osobně a dejte si do burgyně. Tohle je fakt síla, tady.

Tak jako nezlob se,ale tobě přijde normální, že doktor, co rozhoduje o lidech vede takový řeči na forech ??Jako udělej jí diskošku nad hlavou a baba se nudí , když jde o prokazatelně nemocnýho člověka??
Mě spíš udivuje, že k tomu všichni mlčíte , jako by to bylo v pořádku........kde to jsme ??Co to máme kolem sebe za lidi ??

Upravil(a) Rozmarila (5. 9. 2009 19:12)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#27 5. 9. 2009 19:13

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Sousedka mě šikanuje !

Byty jjsou asi v OV ? Kdyby byl obecní, tak město může nájemníkovi, který se nechová v souladu s nájemní smlouvou nájem vypovědět, ale neumím si to v tomto případě představit, starý nemocný člověk. Každopádně mu domluví. Pokud zavolᚠna policii, nejlépe opakovaně, budeš trvat na přestupkovém řízení, pak budeš běhat podávat svědectví, ona se nedostaví ze zdravotních důvodů atd.. Moc pomoci nájemníkům není.

Není tady

 

#28 5. 9. 2009 19:23

zuzulikk
♥------
Registrovaný: 5. 9. 2009
Příspěvky: 3

Re: Sousedka mě šikanuje !

Mám tedy zajít rovnou na sociální odbor, nebo mám nejdříve zkusit dát nějak vědět její dceři, co mám v úmyslu, že by v tom začli konečně něco dělat sami? Poraďte - díky yikes)

Není tady

 

#29 5. 9. 2009 19:23

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Sousedka mě šikanuje !

Rozmarila napsal(a):

Ty seš nemocná xxxx...............ale psychopatie se nedá léčit .........to ti jako doktorce nemusím vysvětlovat......Já ukážu tvý výplody svojí psycholožce, její muž je nᚠnejlepší soudní znalec -dělá posudky na vrahy ........a zeptám se jí, jestli je možný, aby takovej člověk měl přístup k pacientovi a rozhodoval o lidech........

...zjevně ti neco chybí..prachy, chlap, uznání? co přesně mi závidíš?,  to je nějaká obsese nebo proč za nou furt slídíš? Dávám si tě do ignore to bude jediný co na takové vtírky platí.


dum spiro spero

Není tady

 

#30 5. 9. 2009 19:25

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Sousedka mě šikanuje !

lea64 napsal(a):

My jsme takového souseda taky měli. Ten zase trpěl představou, že ho všichni okrádají a telefonickou mánií. Volal na úřady, hlavně na policii a stěžoval si na sousedy, pošačku, uklázečku apod. Byl sprostý , vylíval na nás vodu z okna, hlavně si dovoloval na děti, kterým vyhrožoval. Několikrát to řešila u nás v baráku  policie, došlo na přestupkové řízení, kterého se nemohl ze zdravotních důvodů zúčastnit. Ten jeho stav se zhoršoval, pořád policie, hasiči, sanitky. Byl zbaven svéprávnosti na popud rodiny a bylo to ještě horší. Jeho manželka na něho nestačila, taky chodila samá modřina.Na sousedku shodil z okna květináč, naštěstí uhnula, na souseda vylil kýbl vody. Teď je v ústavu a je klid. Policie moc nepomůže, předá případ přestupkové komisi MÚ a pokud je byt obecní tak bytovému podniku města.

...tak to se má zakladatelka threadu opravdu na co těšit...začala bych na té policii, at to předají a něco se děje.


dum spiro spero

Není tady

 

#31 5. 9. 2009 19:26

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Sousedka mě šikanuje !

Já se nezlobím, jen si myslím, že Zuzulik chtěla poradit. Hádky někoho dalšíího jí asi nepomůžou.

A jinak si myslím, že paní je stará, nemocná a že to rozhodně chce řešit jinak, než jí vyhrožovat a dělat naschvály. To je tak hodný malých dětí na písku, ne dospělých, inteligentních lidí. Sami nevíte, jací budete, až budete staří. Pokud to nechce řešit rodina té paní, pak jedině na úřad, na sociálku nebo se poradit, který odbor tohle řeší.
Nebo bych prostě řekla - ano, onmlouvám se, už se to nestane. paní se uspokojí a bude.
Zažila jsem, když už ležela bnabička v nemocnici, že na vedlejší posteli ležela taky tak nemocná stará paní. Začala na mě mluvit, prý - Marcelo a co děcka? Už jsou zdravý? A tak podobně. Měla jsem dvě možnosti, buď jí říct, že si mě s někým plete, což by k ničemu nebylo, takže jsem jí řekla, že děcka jsou v pohodě, že už jsou zdravý a zase chodí do školy. Mně to neublížilo a paní byla spokojená. Prostě jsem udělala to, co mi příišlo v tu chvíli nejlidštější. Kdo totiž nezažil takhle nemocnýho starýho člověka, tak to nepochopí.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#32 5. 9. 2009 19:26

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Sousedka mě šikanuje !

zuzulikk napsal(a):

Mám tedy zajít rovnou na sociální odbor, nebo mám nejdříve zkusit dát nějak vědět její dceři, co mám v úmyslu, že by v tom začli konečně něco dělat sami? Poraďte - díky yikes)

Já bych se poradila s nějakým psychiatrem............jakýmkoliv..............pze vím že on klidně může pro takovýho člověka poslat sanitku ........zavolala bych na linku důvery .....třeba do Riapsu a řekla jim oč jde a oni tě přesně nasměrujou kam s tím............protože to nervuje i tebe a to není dobrý .....

Upravil(a) Rozmarila (5. 9. 2009 19:26)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#33 5. 9. 2009 19:27

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Sousedka mě šikanuje !

zuzulikk napsal(a):

Mám tedy zajít rovnou na sociální odbor, nebo mám nejdříve zkusit dát nějak vědět její dceři, co mám v úmyslu, že by v tom začli konečně něco dělat sami? Poraďte - díky yikes)

....jstli už si dceru kontaktovala a výsledkem bylo, že tě nezdraví asi by to nemělo význam. Zajdi na policii a na obecní úřed/pokud jim patří byt/ a uvidíš jestli se něco pohne. Bojim se, že budou čekat až vám hodí na hlavu květináč...


dum spiro spero

Není tady

 

#34 5. 9. 2009 19:27

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Sousedka mě šikanuje !

zuzulikk napsal(a):

Mám tedy zajít rovnou na sociální odbor, nebo mám nejdříve zkusit dát nějak vědět její dceři, co mám v úmyslu, že by v tom začli konečně něco dělat sami? Poraďte - díky yikes)

Dej vědět dceři a na tu sociálku jdi tak jako tak. Hlavně se s paní nehádej, nemá to smysl.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#35 5. 9. 2009 19:28

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Sousedka mě šikanuje !

Ona může začít být nebezpečná- plyn,elekřina, to už tady někdo psal. Zkusila bych to s dcerou, vůbec nevím, jestli na sociálním odboru by to s tebou, cizím člověkem, někdo řešil. Tak dceři pošli dopis, pokud s tebou nechce mluvit. Jasně, stručně, co mᚠv úmyslu udělat, žádné citové výlevy, nechat si kopii.

Není tady

 

#36 5. 9. 2009 19:29

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Sousedka mě šikanuje !

xxxx napsal(a):

zuzulikk napsal(a):

Mám tedy zajít rovnou na sociální odbor, nebo mám nejdříve zkusit dát nějak vědět její dceři, co mám v úmyslu, že by v tom začli konečně něco dělat sami? Poraďte - díky yikes)

....jstli už si dceru kontaktovala a výsledkem bylo, že tě nezdraví asi by to nemělo význam. Zajdi na policii a na obecní úřed/pokud jim patří byt/ a uvidíš jestli se něco pohne. Bojim se, že budou čekat až vám hodí na hlavu květináč...

Mᚠpravdu, ta naše situace se táhla několik let.

Není tady

 

#37 5. 9. 2009 19:30

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Sousedka mě šikanuje !

Rozmarila napsal(a):

Ty seš nemocná xxxx...............ale psychopatie se nedá léčit .........to ti jako doktorce nemusím vysvětlovat......Já ukážu tvý výplody svojí psycholožce, její muž je nᚠnejlepší soudní znalec -dělá posudky na vrahy ........a zeptám se jí, jestli je možný, aby takovej člověk měl přístup k pacientovi a rozhodoval o lidech........

big_smile chybí mi smajl na popadnutí se za břicho, ještě že se dá nastavit to ignore. Tu psycholožku určitě navštiv.


dum spiro spero

Není tady

 

#38 5. 9. 2009 19:30

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Sousedka mě šikanuje !

Modroočka napsal(a):

Já se nezlobím, jen si myslím, že Zuzulik chtěla poradit. Hádky někoho dalšíího jí asi nepomůžou.

A jinak si myslím, že paní je stará, nemocná a že to rozhodně chce řešit jinak, než jí vyhrožovat a dělat naschvály. To je tak hodný malých dětí na písku, ne dospělých, inteligentních lidí. Sami nevíte, jací budete, až budete staří. Pokud to nechce řešit rodina té paní, pak jedině na úřad, na sociálku nebo se poradit, který odbor tohle řeší.
Nebo bych prostě řekla - ano, onmlouvám se, už se to nestane. paní se uspokojí a bude.
Zažila jsem, když už ležela bnabička v nemocnici, že na vedlejší posteli ležela taky tak nemocná stará paní. Začala na mě mluvit, prý - Marcelo a co děcka? Už jsou zdravý? A tak podobně. Měla jsem dvě možnosti, buď jí říct, že si mě s někým plete, což by k ničemu nebylo, takže jsem jí řekla, že děcka jsou v pohodě, že už jsou zdravý a zase chodí do školy. Mně to neublížilo a paní byla spokojená. Prostě jsem udělala to, co mi příišlo v tu chvíli nejlidštější. Kdo totiž nezažil takhle nemocnýho starýho člověka, tak to nepochopí.

Jenže tohle nepomůže-omlouvat se...........se mnou třeba ten soused jeden den mluvil hezky a druhej den už jsem mu lila kýbl za dveře yikesyikes-koukám, že tamten taky lil na lidi vodu .yikesyikes.......prostě mi to přecvaklo a zase jsem měla pocit že jde po mně........jediný řešení je léčení ........to by u ní musela sedět celej den a chlácholit jí.......

Upravil(a) Rozmarila (5. 9. 2009 19:33)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#39 5. 9. 2009 19:31

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Sousedka mě šikanuje !

zuzulikk napsal(a):

Mám tedy zajít rovnou na sociální odbor, nebo mám nejdříve zkusit dát nějak vědět její dceři, co mám v úmyslu, že by v tom začli konečně něco dělat sami? Poraďte - díky yikes)

zuzulikk: dceru vůbec nekontaktuj, sama jsi viděla že první apel nebyl k ničemu. Proč by se měla angažovat - ji nikdo nepronásleduje a proti vlastní matce zasahovat určitě nebude.
Zajdi si na ten sociální odbor, zkontaktuj obvodního praktického lékaře kde mu oznámíš co sousedka vyvádí a případně se poradíš o postupu a zkontaktuj i obvodního psychiatra-gerontologa kde mu rovněž oznámíš jak Tě sousedka pronásleduje a rovněž se poradíš o postupu. Je to duševně nemocná stará žena a takovéto řešení je zcela na místě.
Pak sem napiš, jak jsi dopadla pussa


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#40 5. 9. 2009 19:35

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Sousedka mě šikanuje !

Ale jo, tu omluvu myslím jako dočasný řešení, ta paní se bude jenom horšit, lepší to nebude. Vím to, babička napřed byla jen zmatená, pak se tro začalo horšit a ke konci to jelo jako na tobogánu.  Jendopu se předávkovala práškama, protože si z nachystanýho dávkovače vzala vzala všechno, pak obvinila pošačku, že jí nedal poslední dědův důchod, na kterej měl nárok, než umřel, samozřejmě jsme zjistili, že důchod si vybrala a utratila. Pak nám tvrdila, když byla v nemocnici, že je v práci a že pořád nic nedělají, tak že neví, z čeho je ten majitel platí. Majitelem myslela sanitáře, co pomáhal s pacientama. Bylo to horší a horší. paní začne být nebezpečná nejen okolí, ale i sama sobě. jak někdo zmínil - plyn elektřina, to není legrace. Ale je to nemoc, ne rozmary staré dámy.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#41 5. 9. 2009 19:35

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Sousedka mě šikanuje !

lea64 napsal(a):

xxxx napsal(a):

zuzulikk napsal(a):

Mám tedy zajít rovnou na sociální odbor, nebo mám nejdříve zkusit dát nějak vědět její dceři, co mám v úmyslu, že by v tom začli konečně něco dělat sami? Poraďte - díky yikes)

....jstli už si dceru kontaktovala a výsledkem bylo, že tě nezdraví asi by to nemělo význam. Zajdi na policii a na obecní úřed/pokud jim patří byt/ a uvidíš jestli se něco pohne. Bojim se, že budou čekat až vám hodí na hlavu květináč...

Mᚠpravdu, ta naše situace se táhla několik let.

...průšvih pro zizulika vidim v tom, že ta jejich sousedka je zatím  "jen" ústně obtěžuje a že se policii ani doktorům nebude chtít dělat cokoli dokud se útoky nevystupňují k fyzickému napadání, třeba jak si psala o těch květináčích aj. No nechtělo by se mi na to čekat...


dum spiro spero

Není tady

 

#42 5. 9. 2009 19:39

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Sousedka mě šikanuje !

Pro xxxx: Co udělá lékař, když k takovému oznámení dojde? Navíc ze strany cizího člověka?
I pro tu policii a byák musíš mít svědky, aby to nebylo tvrzení proti tvrzení.

Upravil(a) lea64 (5. 9. 2009 19:42)

Není tady

 

#43 5. 9. 2009 19:42

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Sousedka mě šikanuje !

lea64 napsal(a):

Co udělá lékař, když k takovému oznámení dojde? Navíc ze strany cizího člověka? I pro tu policii a byák musíš mít svědky.

Nemusí..............když tam zajde a vylíčí mu oč jde, tak dobře pozná , že to není vymyšlený .........on by jí pak řek , jak dál s tím .........ale záleží na dg...........taky může mít jen paranoiu a to bude žít ještě 20 let a fungovat a jen vyhrožovat lidem(napadat).........

Upravil(a) Rozmarila (5. 9. 2009 19:43)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#44 5. 9. 2009 19:46

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Sousedka mě šikanuje !

lea64 napsal(a):

Pro xxxx: Co udělá lékař, když k takovému oznámení dojde? Navíc ze strany cizího člověka?
I pro tu policii a byák musíš mít svědky, aby to nebylo tvrzení proti tvrzení.

...lékař může udělat to že si pacientku pozve k vyšetření nebo za ní dokonce může zajet, ale to by muselo být na žádost rodiny nebo policie, pochybuju, že doktor vyrazí na takovou věc po oznámení sousedky, to by si taky mohl vykoledovat pěknej průsvih. Proto jsem říkala aby se zuzi obrátila na policii, když se rodina nezajímá o evidentně nemocnou matku.


dum spiro spero

Není tady

 

#45 5. 9. 2009 19:47

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Sousedka mě šikanuje !

Rozmarila napsal(a):

lea64 napsal(a):

Co udělá lékař, když k takovému oznámení dojde? Navíc ze strany cizího člověka? I pro tu policii a byák musíš mít svědky.

Nemusí..............když tam zajde a vylíčí mu oč jde, tak dobře pozná , že to není vymyšlený .........on by jí pak řek , jak dál s tím .........ale záleží na dg...........taky může mít jen paranoiu a to bude žít ještě 20 let a fungovat a jen vyhrožovat lidem(napadat).........

Myslíš, že by to lékař probíral se sousedkou? Nevím, jak to mají lékaři, když to někdo oznámí, ale asi by ho taky poslali na policii, sociálku, byák.

Není tady

 

#46 5. 9. 2009 19:49

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Sousedka mě šikanuje !

xxxx napsal(a):

lea64 napsal(a):

Pro xxxx: Co udělá lékař, když k takovému oznámení dojde? Navíc ze strany cizího člověka?
I pro tu policii a byák musíš mít svědky, aby to nebylo tvrzení proti tvrzení.

...lékař může udělat to že si pacientku pozve k vyšetření nebo za ní dokonce může zajet, ale to by muselo být na žádost rodiny nebo policie, pochybuju, že doktor vyrazí na takovou věc po oznámení sousedky, to by si taky mohl vykoledovat pěknej průsvih. Proto jsem říkala aby se zuzi obrátila na policii, když se rodina nezajímá o evidentně nemocnou matku.

Byla jsi rychlejší, ale tak jsem si to myslela. V našem případě to bylo na žádost rodiny a i tak se to strašně táhlo.

Není tady

 

#47 5. 9. 2009 19:49

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sousedka mě šikanuje !

Kiara napsal(a):

aprill, ale paní ještě nebyla zbavena svéprávnosti smile jenom trpí neléčenou duševní chorobou.

ano , já vím, že paní dosud není zbavená svéprávnosti a právě proto by ji soc. odbor mohl v této věci pomoci wink

Není tady

 

#48 5. 9. 2009 19:50

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Sousedka mě šikanuje !

lea64 napsal(a):

Pro xxxx: Co udělá lékař, když k takovému oznámení dojde? Navíc ze strany cizího člověka?
I pro tu policii a byák musíš mít svědky, aby to nebylo tvrzení proti tvrzení.

...nene pro policii nemusíš mít k podání TO svědky, policie musí tebou navrhnuté svěkdy vyslechnout navíc vyslechne i tu pošahanou paní a pokud se bude chovat tak jak popisuje zuzi i na polici, může zařídit, že se na n konečně podívá psychiatr. Rozhodně nemuže sousedka přijít na středisko s tím, že si myslí, že sousedce šibe. Jsem si jistá, že bych si o té sousedce myslela, že je to ona kdo potřebuje odborníka.Lékař nemůže na návrh sousedky někoho nařknout z toho, že je nemocný. Jedině, že by se na obvodáka obrátila dcera a spolu s ní by pak lékař mohl přesvědčit pacientku k vyšetření. Tak by se věci mohli hnout, ale dcera se k tomu staví negativně tak jedině přes policii a majitele bytu....


dum spiro spero

Není tady

 

#49 5. 9. 2009 19:51

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Sousedka mě šikanuje !

lea64 napsal(a):

Rozmarila napsal(a):

lea64 napsal(a):

Co udělá lékař, když k takovému oznámení dojde? Navíc ze strany cizího člověka? I pro tu policii a byák musíš mít svědky.

Nemusí..............když tam zajde a vylíčí mu oč jde, tak dobře pozná , že to není vymyšlený .........on by jí pak řek , jak dál s tím .........ale záleží na dg...........taky může mít jen paranoiu a to bude žít ještě 20 let a fungovat a jen vyhrožovat lidem(napadat).........

Myslíš, že by to lékař probíral se sousedkou? Nevím, jak to mají lékaři, když to někdo oznámí, ale asi by ho taky poslali na policii, sociálku, byák.

To vím určitě, že jo...........jsem si tím jistá a navíc, podle vyprávění pozná že to ten člověk nevymyslel.........já bych se netáhla k doktoru ,ale zavolala bych na tu linku a nebo někam napsala na netu.........pro mě jednou doktorka poslala sanitu .......na popud sousedůůů.......xxxx si vymýšlí, pze má na mě vztek

Upravil(a) Rozmarila (5. 9. 2009 19:53)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#50 5. 9. 2009 19:52

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Sousedka mě šikanuje !

lea64 napsal(a):

xxxx napsal(a):

lea64 napsal(a):

Pro xxxx: Co udělá lékař, když k takovému oznámení dojde? Navíc ze strany cizího člověka?
I pro tu policii a byák musíš mít svědky, aby to nebylo tvrzení proti tvrzení.

...lékař může udělat to že si pacientku pozve k vyšetření nebo za ní dokonce může zajet, ale to by muselo být na žádost rodiny nebo policie, pochybuju, že doktor vyrazí na takovou věc po oznámení sousedky, to by si taky mohl vykoledovat pěknej průsvih. Proto jsem říkala aby se zuzi obrátila na policii, když se rodina nezajímá o evidentně nemocnou matku.

Byla jsi rychlejší, ale tak jsem si to myslela. V našem případě to bylo na žádost rodiny a i tak se to strašně táhlo.

...přesně tak zuzi pomůže jedině policie nebo součinnost rodiny...paní zjevně není schopná posoudit svoje chování správně ....dceru to nezajímá. Bude to na dlouho a myslim, že ty ústní útoky nebudou stačit.


dum spiro spero

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů