Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 9. 2009 10:52

vosa
♥♥-----
Registrovaný: 22. 1. 2009
Příspěvky: 60

Re: těhotenství s cizím dítětem

Ahoj Veroniko,
mimochodem moooc pěkné svatební fotky + fotky z cestování.
Kdy se má narodit miminko?


Všechno zlé k něčemu dobré.

Není tady

 

#27 4. 9. 2009 13:44

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: těhotenství s cizím dítětem

vosa napsal(a):

Ahoj Zuzko,prostě mě zaujímá názor jiných.Jak Tě vůbec napadlo,že dělám průzkum?Ty mᚠs tím zkušenosti?
Z osobních důvodů to není,já jsem s otěhotněním problémy neměla.
Ale když tady čtu o snažilkách + narazila jsem na tento článek + znám holky,co mají nebo měly problém otěhotnět nebo donosit miminko,tak mě to docela zaujalo.

Ano ,opravdu jsem zazila nekolik takovych pruzkumu a prijde mi to tak osobni dotaz ,ze se mi tato predstava moc nelibi ...takze tak ..


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#28 4. 9. 2009 18:21

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: těhotenství s cizím dítětem

vosa napsal(a):

Ahoj Veroniko,
mimochodem moooc pěkné svatební fotky + fotky z cestování.
Kdy se má narodit miminko?

Děkujeme godlike První termín už byl, druhý termín mám 9.9.09.

Není tady

 

#29 4. 9. 2009 19:55

Myšák
♥♥♥----
Místo: Litomyšlsko
Registrovaný: 1. 2. 2009
Příspěvky: 129

Re: těhotenství s cizím dítětem

Berberka: to je ale ona biologickou matkou, jen se pak dítěte vzdá. Náhradní matka není biologickou matkou, jen inkubátorem pro cizí embryo.

K tomu průzkumu tady - řekněte nezaměstnané ženské, že jí za donošení dítěte dáte 300 000. Myslím, že se jich najde dost. Náhradní matky nejsou žádné necity, prostě si tak přilepší a někomu pomohou. A taky od začátku vědí, že je dítě cizí, je to úplně jiné, než nosit své dítě a pak si představovat, že bych se ho měla vzdát. V Americe chodí i na sezení s psychologem a vídají se s biologickými rodiči, prostě je to ošetřené tak, aby neměly z odevzdání dítěte trauma, ale radost, že někomu umožnily mít dítě. Čímž neříkám, že je to pro ně snadné.

Není tady

 

#30 4. 9. 2009 23:38

Berberka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2008
Příspěvky: 174

Re: těhotenství s cizím dítětem

Myšák: Nu, to je pravda. Ale nemyslím, si, že by bylo o to lehčí předat to mimi někomu cizímu. Vajíčko nevajíčko, bylo to uvnitř tolik měsíců a najednou je to fuč...vím na 100% že já bych to neustála. Chce to asi jiný přístup...a pořádné ošetření zákonem.


Imperare sibi maximum imperium est.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů