Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#101 3. 8. 2022 14:40

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Re: To nikdo nemá papouška?

Svas, lol!

Jo, nivu, i samotnou, taky miluju. A bez chleba nejde žít - u mě platí na 100 %. Ale k nivě mi chutná pivo, a proto ji nemívám hned k snídani. wink Moje snídaně probíhá trochu stereotypně ve slané a sladké fázi - chleba s dírkami zamáznutými máslem (nebo v těchto dnech zrovna Ramou) s rajčetem, jako druhý chod chleba s medem nebo marmeládou a k oběma chodům hořké Caro (nebo něco podobného) ve velkém hrnku. Opouštím nepapouščí téma.

Vaše mniška mníška je geniální a umí nádherně pobavit. big_smile  tummenupp

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#102 7. 8. 2022 10:53

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Svas, ale to jsi nenapsala, že na tebe doráží, protože jí dávᚠněco jiného než máte vy! big_smile Tohle u nás neznám. Ptáci vždy sedí na bidýlku a slušně čekají. Max přiletí na desku, kam dáváme krmení, když nám to moc dlouho trvá, že nám pomůžou.. Ale nemáme je jako domácí mazlíčky. Jen mám vypozorováno, že k mé ruce se přiblíží bez ostychu (jsou divocí), ale k muži ani náhodou, protože ten je občas loví, když se nějaký zraní a před zazimováním. Ale nikdy nás žádný neklovl při krmení a běžném pohybu ve voliéře, taky jsou vzrůstem mnohem menší.. co si budem wink Pozdrav pupíkům a a se dílo daří tummenupp

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#103 24. 8. 2022 11:02

Svas
♥♥♥♥♥--

No jo, když papoušci neumí trávit laktózu, takže má modrásková s nivou smůlu. Ona se vůbec vždycky sápe po tom, co nesmí. Láká ji tvaroh, máslo atd., ale že by třeba ochutnala malinu nebo jahodu, tak to vůbec. Úplně nejradši má brokolici a jablko.
A máme ji jako mazlíčka, proto je taky náležitě rozmazlená.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí