Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 9. 2009 1:06

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Zakládám nové téma, poněvadž nevím kam vrznout tohle úžasné video: http://www.youtube.com/watch?v=I1qHVVbY … ature=fvst

Podívejte se na další videa autora, je to super.

No a pošlete taky něco o těch našich potvorách, nějaké legrační příhody, vtipy o kočkách, animace atd. smile

Není tady

 

#2 3. 9. 2009 23:44

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Odkaz na web, věnovaný výhradně kočkám KLIKNĚTE SEM...
Web je v angličtině, můžete zde nalézt obrázky, videa, fotky atd. - všechno s kočičí tématikou. Dále je zde soutěž o zařazení koček do kalendáře 2010 - oslovuje jejich majitele.
Nu a nakonec zde najdete ČESKÉ KOČIČÍ FÓRUM -  diskusní fórum českých chovatelů koček.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#3 3. 9. 2009 23:50

x62358
Host

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Já teda moc veselou nemám, ale třeba vás to pobaví. Jsem potřebovala naší kočičce líbezný natřít bříško. Už jste někdy viděli jak někomu visí na ruce kočka zakouslá a zadráplá všema čtyřma nohama a nejde setřepat? Video jsem bohužel nestihla natáčet grater

Jo a zpráva z veteriny z minulého týdne: Kočka je velmi agresivní, nelze ošetřit bez sedace. Při sedaci vrčí...

 

#4 4. 9. 2009 0:20

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

ffly: z toho si nic nedělej ... já chtěla jedné ze svých koček vytáhnout klíště, kočka se mi vymrskla, odrazila se mi zadníma nohama s vytaženými drápy od obličeje a málem jsem přišla o oko ... dětičky to viděly a dostaly - hajzlíci - záchvat smíchu. Nicméně od té doby sinek obchází svoji kočičku Sisinku uctivým obloukem lol
BTW co to mᚠza rasu, že je Tvoje čičina tak agresivní va ???


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#5 4. 9. 2009 0:43

x62358
Host

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Cca šestikilová pouliční kočka domácí nalezená jako kotě u popelnic. Kupodivu neútočí na svého o pár let mladšího a o 30 kilo t잚ího bratra psa. Oba jsou černobílí. Ruka je přímo epesní.

 

#6 4. 9. 2009 0:58

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Šestikilová va ??? Proboha, to jí tak dopřáváš, nebo je vykastrovaná s minimem pohybu?
Jestli nic z toho, tak se obávám aby kočička nebyla kříženec s nějakou agresivní rasou, když je to takový kus.
Na bratra psa si nedovolí být ostrá - jednak jí neprovádí takové ošklivé věci, jako je vtírání nějakého fujtajxlu do bříška, druhak bratr pes by její záchvaty asi zadusil hned v zárodku big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#7 4. 9. 2009 21:03

x62358
Host

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Kočka je kastrovaná a navíc dobře živená - pohybu má dostatek - lítá jak ďas. A křížená bude zřejmě s rotvailerem, jinak si to nedovedu vysvětlit  smile

 

#8 4. 9. 2009 22:25

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Naše malé modré koátko má 7,5kg va


Ffly: zpráva od veta mě pobavila lol

Není tady

 

#9 12. 9. 2009 22:23

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Slyšela jsem o britském kocourovi, který měl 12 kilo a paničce na zapleskání skočil na hruď, aby se nemusela ohýbat.big_smile Jinak já mám momentálně 4 kočky a před dovolenou jsem jich měla 6, ale 2 se zřejmě odstěhovaly někam za lepším.


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#10 12. 9. 2009 22:53

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Tak my teď máme na hlídání máminu kočku, takže jsou doma teď dvě a někdy to stačí, hlavně když se nad ránem honí po bytě dumbom
Nicméně mít dvě kočky je určitě lepší než jednu, už vím o čem zkušení kočkaři mluví smile Nᚠmlaďoch sice prvních pár dní žárlil, naháněl kočku po bytě a dával najevo že to je jeho teritorium, chvílema jsme se fakt báli, že si něco udělají, ale brzy jsme viděli, že se kočkujou s láskou, už u toho nesyčeli, necenili zuby a víc než na vzájemnou likvidaci se soustředili na likvidaci bytu wink

Není tady

 

#11 13. 9. 2009 16:55

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Jj, jedna kočka - žádná kočka ... big_smile potom o veselé historky z natáčení opravdu není nouze stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#12 13. 9. 2009 18:43

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

O pátracích, dobývacích i laškovných honičkách koček vím svoje.
Když se do toho dají, je lepší se klidit z dosahu. Ono když ti přes obličej nejdřív přeběhnou 4 kila a ve vteřině potom 6, tak se to nasčítá a jsi vzhůru jedna dvě. A dupou při tom jako stádo bizonů.
Zajímavý je, že ani kolikrát nestihnu zařvat: nechte se vy bestie chlupatý a v bytě je ticho jak v kostele před biřmováním, nemluvě o tom, že kočky nenajdu, ani když rozsvítím a projdu jejich schovávačky. Nevím, kam se ti pokemoni vždycky vytratí....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#13 14. 9. 2009 21:09

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Vzhledem k tomu, že moji mafiáni jsou již převážně senioři, od podobných nočních hrátek už naštěstí upustili.
Nicméně si to vynahrazují tehdy, když nejsem doma: zotvírané skříně, záclona i s konzolí visící jen na jedné skobě, shozená myš od PC, shozená věž (mafiánka si na ní ustlala a jak se zavrtěla, žuchla dolů i s věží ...)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#14 28. 10. 2009 18:15

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

http://img24.imageshack.us/img24/1483/doorownscat.gif


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#15 28. 10. 2009 18:26

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 503

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

To Ronja: toto video mi pripomnelo jednu moji oblibenou basen smile

http://www.americanpoems.com/poets/williams/4510#at


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

 

#16 15. 10. 2010 15:05

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Legrácky z kočičího života a vtipy o nich :)

Ahoj, taky si vaše kočka myslí že je pes a žužlá koberec a ze vzteku že je vyhozena z ložnice ( o půl 3 ráno, už se jí nechce spát) tak vztekem rozcupuje houbičku na nádobí? Takovou spotřebu houbiček sem fakt neměla ani nepamatuju.
A chudáci křečci by mohli povídat. Když nemůžu slečnu najít tak je stopro vlezlá v akvárku a nebo jim alespon vyhazuje packou stelivo,někdy sebou vezme i křečka. dumbom

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů