Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 9. 4. 2014 9:09

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Krize středního věku ?

Jessiko, nemyslím si, že to, že chtějí mít sex jenom partneři spolu a ne s někým jiným, by na oživení, je zaprděnost. Každý to máme prostě jinak a když to vyhovuje, tak není třeba to shazovat. Vše je správně.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#102 9. 4. 2014 9:19

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Krize středního věku ?

Eva. napsal(a):

Dva muži a jedna žena taky nemusí být marný. smile

Jenže na to málokterej chlap přistoupí, to víš, co kdyby byl ten druhej lepší lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#103 9. 4. 2014 9:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Krize středního věku ?

Modroočka napsal(a):

Jasně, Majko, ale pro mě to  prostě není přirozený, takže tak.
Věřím, že mnoha chlapům se to líbí, koukat se a přidat se.
Mně tahle představa nijak nevzrušuje,ani jako zpestření wink
Gayové a lesbičky to mají jinak. Nevím, jestli by lesbičku vzrušoval pohled na její partnerku mazlící se v posteli s chlapem, například.

Mám to stejně jako Modroočka.
A dá se zpestřit i jinak smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#104 9. 4. 2014 19:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Krize středního věku ?

Jessika napsal(a):

Nela napsal(a):

modrovous napsal(a):

Nemyslím si, že by zvýšení obsazenosti ložnice mohlo mít kladný vliv na vztah. Spíš rozkladný. hmm

To si myslím taky

Tady je krásně vidět ta zaprděnost smile
Nepsala jsem o zvýšení obsazenosti ložnice, ale o změně v přístupu k sexu.
Víte, co s chlapem udělá, když se před ním mazlíte s jinou ženou?

proč zaprděnost ? protože to vidí jinak než ty ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#105 9. 4. 2014 20:17

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Krize středního věku ?

Modroočka napsal(a):

Jessika napsal(a):

Nela napsal(a):


To si myslím taky

Tady je krásně vidět ta zaprděnost smile
Nepsala jsem o zvýšení obsazenosti ložnice, ale o změně v přístupu k sexu.
Víte, co s chlapem udělá, když se před ním mazlíte s jinou ženou?

Nevím, ale živě si dovedu představit, co by udělal se mnou pohled na dva mazlící se chlapy..................... nic, rozhodně by mě to nerajcovalo.

Vzpomněla jsem si na písničku Karla Černocha a Petera Dvorského "Láska prý...... je jako moře....."
Pak někde byl komentář k té písničce, autor komentáře psal, že si představuje dvě nahá bílá tlustá těla běhající po pláži ................... lol

Nějak jsem na chlapy, mazlit se v posteli se ženskou, to by mě asi ani moc nebavilo. Takovou obě bych svýmu muži nepřinesla, ani kdyby ho to potěšilo sebevíc. Jsem teda zřejmě sobec, protože představa, že by pak chtěl i moji "spolumazlici" ......................... o chlapa se rozhodně dělit nehodlám

lollol
k prvním 2 odstavcům

Není tady

 

#106 9. 4. 2014 20:25

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Krize středního věku ?

Pokud bych šla jen po fyzickém zážitku, tak jasně, 3, 4 lidi, fauna, flora (zejména zelenina) je vítaná. roll

Zaujalo mě - že tam někdo píše, že dvě ženy vzruší muže.... lol Vzpomněla jsem na nějaký časopis v čekárně u mudra, tam taky byly vtipný články jak vzrušit muže. Absolutně jsem nechápala proč bych to dělala..
Nikdy mě nenapdlo se tím zabývat.
Muže, alespoň ty, co znám, jsem nepotřebovala nikdy vzrušovat. big_smile i když bych raději nevzrušeného... roll

Upravil(a) Wikina (9. 4. 2014 20:26)

Není tady

 

#107 9. 4. 2014 21:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Krize středního věku ?

modrovous napsal(a):

Nemyslím si, že by zvýšení obsazenosti ložnice mohlo mít kladný vliv na vztah. Spíš rozkladný. hmm

Záleží na osobách, vzahu, situácii, okolnostiach, na tých ostatných... Máločo je samo osebe dobré alebo zlé, môže to by tak aj onak.
Mužov (aspoň tých, čo poznám ja) hlavne vzrušujú dve ženy, ktoré TO VIDITEźNE BAVÍ. Myslím, že pohžad na dve ženy, ktoré sa premáhajú so zdvihnutým žalúdkom a zaatými zubami, je skôr antikoncepčný. stolt Ja by som tiež skôr privítala ruskú trojku ako švédsku (2 chlapi + jedna žena, nie 2 ženy a 1 chlap), ale nenašla som ochotných aktérov. rodna Čo už, nemusím ma všetko. vissla

Upravil(a) Selima (9. 4. 2014 21:58)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#108 10. 4. 2014 8:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Krize středního věku ?

Já si myslím, že na jakékoliv sexuální praktice není nic špatného. Ovšem musí to být pro oba (všechny) potěšení. Ale jako nějaký pokus na udržení vztahu, no  to je nesmysl.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#109 10. 4. 2014 8:56

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Krize středního věku ?

Judyna napsal(a):

Já si myslím, že na jakékoliv sexuální praktice není nic špatného. Ovšem musí to být pro oba (všechny) potěšení. Ale jako nějaký pokus na udržení vztahu, no  to je nesmysl.

Právě, musí to být potěšením pro oba. Abych se cicmala s ženskou s přemáháním, jen abych udělala radost chlapovi, to ne. Naštěstí by to po mně ani nechtěl, on ví, že bych pak mohla na oplátku chtít k němu ještě jednoho chlapa, aby se s ním přede mnou obíral a navíc to riziko, že by ten druhej mohl být třeba lepší lol to by jeho mužská ješitnost nepřežila reta


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#110 10. 4. 2014 11:51

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Krize středního věku ?

Judyna napsal(a):

Já si myslím, že na jakékoliv sexuální praktice není nic špatného. Ovšem musí to být pro oba (všechny) potěšení. Ale jako nějaký pokus na udržení vztahu, no  to je nesmysl.

Stále hledám (a možná marně, třeba to celé pindání nebylo určeno mně), kde jsem psala, že se pokouším se zaatými zuby a obracejícím se žaludkem zvrácenými sexuálními praktikami udržet vztah... lol


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#111 10. 4. 2014 12:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Krize středního věku ?

Jessika napsal(a):

Judyna napsal(a):

Já si myslím, že na jakékoliv sexuální praktice není nic špatného. Ovšem musí to být pro oba (všechny) potěšení. Ale jako nějaký pokus na udržení vztahu, no  to je nesmysl.

Stále hledám (a možná marně, třeba to celé pindání nebylo určeno mně), kde jsem psala, že se pokouším se zaatými zuby a obracejícím se žaludkem zvrácenými sexuálními praktikami udržet vztah... lol

Ježíš, to si vůbec neber osobně, to mě ani nenapadlo, že by sis to vztáhla na sebe. Píšu jen obecně o tom, že jako záchrana vztahu (pokud nejde o přirozené "choutky") mi to příjde nesmyslné.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#112 10. 4. 2014 12:23

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Krize středního věku ?

Modroočka napsal(a):

Právě, musí to být potěšením pro oba. Abych se cicmala s ženskou s přemáháním, jen abych udělala radost chlapovi, to ne. Naštěstí by to po mně ani nechtěl, on ví, že bych pak mohla na oplátku chtít k němu ještě jednoho chlapa, aby se s ním přede mnou obíral a navíc to riziko, že by ten druhej mohl být třeba lepší lol to by jeho mužská ješitnost nepřežila reta

Možná by tě překvapil.
Můj mě taky překvapil... big_smile Nebo spíš ani ne, nepozoruji, že by byl ješitný. Jen někdy velmi malinko.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#113 10. 4. 2014 12:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Krize středního věku ?

Wikina napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Jessika napsal(a):


Tady je krásně vidět ta zaprděnost smile
Nepsala jsem o zvýšení obsazenosti ložnice, ale o změně v přístupu k sexu.
Víte, co s chlapem udělá, když se před ním mazlíte s jinou ženou?

Nevím, ale živě si dovedu představit, co by udělal se mnou pohled na dva mazlící se chlapy..................... nic, rozhodně by mě to nerajcovalo.

Vzpomněla jsem si na písničku Karla Černocha a Petera Dvorského "Láska prý...... je jako moře....."
Pak někde byl komentář k té písničce, autor komentáře psal, že si představuje dvě nahá bílá tlustá těla běhající po pláži ................... lol

Nějak jsem na chlapy, mazlit se v posteli se ženskou, to by mě asi ani moc nebavilo. Takovou obě bych svýmu muži nepřinesla, ani kdyby ho to potěšilo sebevíc. Jsem teda zřejmě sobec, protože představa, že by pak chtěl i moji "spolumazlici" ......................... o chlapa se rozhodně dělit nehodlám

lollol
k prvním 2 odstavcům

mě se ta písnička černocha a dvorskýho vždycky moc líbila. ten komentář, o kterém psala očka, to snad musel napsat nějákej blbec.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#114 10. 4. 2014 12:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Krize středního věku ?

Taky se mi ta písnička moc líbí pořád.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů