Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 18. 9. 2009 22:05

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Pujcky

Kiara napsal(a):

rozmarila: ty bys nechala svému BM po rozvodu všecko co jste společně nabyli za doby trvání manželství a spánembohem, hochu, jen si to užij va ??? Já mám taky prachy až na prvním místě a ochotně se k tomu přiznávám. Jednak nejsem altruista, druhak situace v našem státě není taková, abych si mohla dovolit s hrdým čelem odkráčet s holou zadelí a ve věku, blížícím se k padesátce čekat, že začnu od nuly vydělávat těžký peníze. A za třetí - léta mi budou přibejvat, nemoci klepat na dveře, budu chodit po doktorech a potřebovat možná operace a.t.d.  a všichni víme, že za zajištění adekvátní lékařské péče si musí člověk sakra připlatit - vem si jenom takovou maličkost, co stojí nákup obyčejných brýlí.

No právě, tak proč on se o vypořádání nesnažil a kvůli rezavému pekáči nechá ze sebe udělat socku ? Mně, osobně, to přijde divné. Spíš chtěl být před bývalou za granda a na auto se jen vymlouvá


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#52 18. 9. 2009 22:11

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Pujcky

majkafa napsal(a):

Rozmarilo, to není "výsada" Slovenek. Že neznᚠžádnou takovou ženu jiné národnosti, ještě neznamená, že neexistují. A nepiš, že Slovenek je víc. To bych se tě zeptala, jak to víš. Znᚠvšechny ženy?

Btw jsem Slovenka a to, co píšeš, bych mohla s klidem napsat o svém BM. A je to muž a Čech.

Já se musím přidat. Všichni Slováci, se kterými jsem kdy přišla do styku, a měli jsme je i v rodině, byli hamižní lemplové. Nehrábli, ale  nejčastější jejich věta byla "Ale já mám nárok" - to věděli vždycky přesně, na co mají nárok, ale ani jeden z nich se sám nepředřel. Přišel k hotovému a "mal nárok"


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#53 19. 9. 2009 8:25

majkafa
Host

Re: Pujcky

Tos jich asi moc nepotkala. Takové hlouposti. Nu, nemám si o lidech dělat iluze, že jsou moudří.
V Čechách žiju víc než půlku svého života. Potkala jsem tu dost "bílých českých cikánů", a přesto o Češích celkově neprohlašuju to, co tady někteří, kteří možná strávili pár dní na Slovensku a potkali se s několika (desítkami? možná stovkami?) Slováky, prohlašují o nich.

Upravil(a) majkafa (19. 9. 2009 8:35)

 

#54 19. 9. 2009 10:15

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Pujcky

Mluvím, jak sis mohla všimnout, o těch, která JÁ jsem potkala a se kterými JÁ jsem měla co do činění. Ti všichni byli úplně stejní. V mém příspěvku není žádná zmínka o tom, že by takoví byli všichni Slováci. Tak se zklidni.

Jinak, bylo by dost směšné, kdybys pomlouvala Českou republiku, když jsi jí sama dobrovolně, dala před Slovenskem přednost  a  zvolila sis ji za domov:)

Jinak, mentalitu země poznᚠtaké třeba v hotelu. Zkus se ubytovat v některém slovenském a počkej, až ti přinesou kontinentální snídani. Zkus si v Bratislavě třeba nedopatřením rozbít v hotelu skleničku. A pak to samé udělej v jiné zemi. big_smile V životě se mi nikde na světě, kromě Slovenska, nestalo, že mi rozbitou skleničku zvl᚝ naúčtuji (50 SKK), když tam týden bydlím, chodím na jídlo, a denně utrácím své peníze. Oni jo - když se mi to stalo, málem jsem se smíchy potrhala a od té doby, když jedu na Slovensko, zásadně do ubytování s českým nebo maďarským majitelem

Upravil(a) mashanka (19. 9. 2009 10:23)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#55 19. 9. 2009 10:19

majkafa
Host

Re: Pujcky

mashanka napsal(a):

Mluvím, jak sis mohla všimnout, o těch, která JÁ jsem potkala a se kterými JÁ jsem měla co do činění. V mém příspěvku není žádná zmínka o tom, že by takoví byli všichni Slováci. Tak se zklidni.

Jinak, mentalitu země poznᚠtaké třeba v hotelu. Zkus se ubytovat v některém slovenském a počkej, až ti přinesou kontinentální snídani. A pak to samé udělej v jiné zemi. big_smile

Jo ahá, teď už věřím, žes nemluvila o všech Slovácích. Tvá slova to plně potvrzují.
Jistě proto spousta Čechů tak ráda jezdí na dovolenou na Slovensko, do slovenských aquaparků a lázní.

Upravil(a) majkafa (19. 9. 2009 10:20)

 

#56 19. 9. 2009 10:24

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Pujcky

Kvůli lidem tam určitě nikdo nejezdí. 90% lidí tam jezdí kvůli Tatrám. A samozřejmě také proto, aby je to vyšlo levněji. Nedělej si iluzi, že se snad těší, jak si konečně popovídají a užijí s nejpříjemnějšími a nejpohostinnějšími lidmi světa. smile

Upravil(a) mashanka (19. 9. 2009 10:28)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#57 19. 9. 2009 10:38

majkafa
Host

Re: Pujcky

Btw v kolika českých, slovenských a jiných hotelích s kontinentální snídaní jsi konkrétně ty pobývala, že srovnáváš?
No nic. Moudrejší ustoupí. Nebudu si tady psát s ... dosaď si, co je libo. smile

 

#58 19. 9. 2009 17:51

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Pujcky

LENNNA napsal(a):

šariku, ale kdyby si ho vzala jako spoludlužníka, tak by on o tom musel vědět, ne? Musel by něco podepisovat...

nemusel.. ani v bankách..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#59 19. 9. 2009 18:57

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Pujcky

mashanka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Rozmarilo, to není "výsada" Slovenek. Že neznᚠžádnou takovou ženu jiné národnosti, ještě neznamená, že neexistují. A nepiš, že Slovenek je víc. To bych se tě zeptala, jak to víš. Znᚠvšechny ženy?

Btw jsem Slovenka a to, co píšeš, bych mohla s klidem napsat o svém BM. A je to muž a Čech.

Já se musím přidat. Všichni Slováci, se kterými jsem kdy přišla do styku, a měli jsme je i v rodině, byli hamižní lemplové. Nehrábli, ale  nejčastější jejich věta byla "Ale já mám nárok" - to věděli vždycky přesně, na co mají nárok, ale ani jeden z nich se sám nepředřel. Přišel k hotovému a "mal nárok"

mashanko, já mám v rodině taky Slovenku podobného kalibru smile Přivdala se do rodiny s holou zadelí, v minulosti soudně trestaná - ale jak si, děvenka, umí vydupat místo na slunci, získávat výhody a snažit se, aby měla pokud možno víc, než ostatní stolt
Tím, chraň bůh, nechci házet všechny Slováky do jednoho pytle - jedna moje býv. vedoucí byla rovněž Slovenka a nemůžu o ní říct nic špatného. Co je to však platné, když vedoucí byla jen zářná výjimka, potvrzující pravidlo a většina těch ostatních Slovenek, se kterými jsem měla tu čest byly vyčůrané baby, které byly ochotné jít kvůli majetku nebo výhodám přes mrtvoly ...


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů