Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#176 30. 8. 2009 15:59

majkafa
Host

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

petra72 napsal(a):

majkafa napsal(a):

Kiara napsal(a):

Zklamaná, Petra72 to má v sobě srovnáno a vyřešeno ... tomu se trefně říká uzavřená minulost.
Její příběh rozhodně dobrý konec měl - Péa všechno ustála a nezbyla v ní ani stopa zahořklosti vůči BM, netoliko že zůstala psychicky v pohodě bez potřeby prskat okolo sebe jedovaté slinky.

Zato jsem se poctivě zamyslela, jestli je Tvoje setrvávání po boku Zklamaného automatická výhra pro oba z vás reta

Jen nerozumím, jak někdo může napsat o jiném člověku, kterého téměř nezná, myslím, že osobně určitě ne, toto.
Hm. smile Jak on ví?

Majko, ty mě znᚠosobně a stejně jsi o mě psala ještě větší hovadiny wink vissla  Třeba to Kiara cítila jako ty tenkrát na solaru... wink

Aha. Takže tohle jsou menší hovadiny.

Upravil(a) majkafa (30. 8. 2009 15:59)

#177 30. 8. 2009 17:57

petra72
Host

ffly napsal(a):

petra72 napsal(a):

Tak jo želví, ve 4 se tam sejdeme.

Cvičit začnu zase taky, ale až od 1. lol   Znᚠto, se mi teď v tom horku nechce, no. lol

Ale veřejně slibuju, že chodit fakt začnu. Na holý pupek, fakt nekecám. lol

...píšu si do bonzbloku.....tongue

To jsem tušila, že zrovna na tohle se ozvou ty pravé. reta reta

Já myslela, že už sem nechodíš. Kdybych věděla, že jo, tak to neslibuju. Ty mě určo budeš sledovat a kontrolovat, takže jsem si vlastně nakakala do vlastních řad. lol lol

Taky tě míííílujuuuu. pussa reta pussa reta

#178 30. 8. 2009 18:06

x62358
Host

Peti vzpomeň si jakou krásnou přezdívku mi věnovala Majka! Dělám jen čest své přezdívce lol

#179 30. 8. 2009 18:19

petra72
Host

ffly napsal(a):

Peti vzpomeň si jakou krásnou přezdívku mi věnovala Majka! Dělám jen čest své přezdívce lol

Hele, moc se nesměj nebo si Zklamča bude myslet, že mᚠkřečovitý úsměv a vůbec, že jsi třeba po obrně nebo tááák. reta lol

#180 30. 8. 2009 18:30

x62358
Host

Já se směju vždycky pouze decentně, že jo Zklamčo? A pod fousy.

Želvík mi to zkontroluje, esli budeš v tělocvičně!!! Mám to podchycený! Ty vykřičníku!!!!!!!!!!

#181 30. 8. 2009 20:37

petra72
Host

ffly napsal(a):

Já se směju vždycky pouze decentně, že jo Zklamčo? A pod fousy.

Želvík mi to zkontroluje, esli budeš v tělocvičně!!! Mám to podchycený! Ty vykřičníku!!!!!!!!!!

Už i tady je to samej vykřičník?!?!  Se du picnout. Jednoho vychovávám k tomu, že to je neslušný a druhá je tam šoupe. Tsss, se nevopič. reta

#182 30. 8. 2009 20:43

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem

Náhodou musím Petru72 pochválit. Naposilovala toho s půllitrem docela dost za dnešek smile

http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

#183 30. 8. 2009 20:59

petra72
Host

Želvička17 napsal(a):

Náhodou musím Petru72 pochválit. Naposilovala toho s půllitrem docela dost za dnešek smile

Co kecáš?  Vždy jsem šla domů ještě za světla dumbom dumbom dumbom

To nejsou kamarádky, to jsou vši v kožichu. Jedna má bonzblok, druhá ze mě dělá hospodskýho povaleče. dumbom

Nikdo jim nevěřte. Já jsem fakt hodná holka. gloria Taková tichá, stydlivá, skoro nemluvná. gloria gloria  Úplný andílek gloria gloria

#184 30. 8. 2009 21:01

petra72
Host

Mikešíííí, zastaň se měěěěě........ Kurňa, kde sííííííí, potřebuju oporu a zastání. lol

#185 30. 8. 2009 21:03

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...

dumbom

Upravil(a) Deborah (26. 1. 2013 19:29)

Není tady

#186 30. 8. 2009 21:07

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

petra72 napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

lol tvé křečovité úsměvy značí jediné - že já sedím doma se svým mužem, kdežto ty....BM si žije skvěle se svou milenkou, ty sedíš buď doma, nebo snažíš se něco do postele ulovit (promiň, je to ošklivé od mě, ale huba mi tak narostla - neříkám, že nečtu nic, čtu něco a něco mi také utkví v paměti cool) Nepřipadá mi, že by tohle byl pro TEBE dobrý konec....už jen ten pokus 4x to zvrátit na svou stranu - tak, jak to bylo dřív....a ono nic. V jednom mᚠmožná pravdu (možná určitě) , když píšeš o svém šastném BM. gloria

Tebe bych za kartářku fakt nechtěla.  Netrefila ses ani v jednom lol

1. netroufám si říkat, že můj ex si žije skvěle se svou milenkou, já bych to až tak neviděla,ale neřeším co není mé
2. já a sedět doma?  wink  to mě fakt neznᚠtak nestřílej od boku
3. ulovit pro sebe něco do postele?  Ale di ty... lol
4. co ty víš, jaký je pro mě dobrý konec - i to, že jsem se rozešla se sobcem zahleděným do sebe a nemusím jen podstrojovat někomu, kdo nic nedává a jen bere - to taky může být výhra, ne?  co říkáš? wink
5. zvrátit na svou stranu?  to jsem někde použila?  Nebo obnovit vztah a zachovat rodinu. Já to vnímám takto, ale ty to nazývᚠjinak,tvá interpretace-né má wink
6.  jen mezi námi děvčaty- můj ex asi není šasten, jen prostě neřeší a žije ze dne na den - neplánuje a přijmá, co mu život dá - dnes je to Elí, zítra to může být samota

...moc tomu co píšeš nerozumím, proč si se chtěla k někomu takovému vrátit...dokonce 4x?? nepřipadᚠmi s tm vyrovnaná  sorry BI

dum spiro spero

Není tady

#187 30. 8. 2009 21:10

x62358
Host

petra72 napsal(a):

Mikešíííí, zastaň se měěěěě........ Kurňa, kde sííííííí, potřebuju oporu a zastání. lol

Jo Mikešííí kde sííí? Jak to bude s tím grilováním co nás na něj pozvala tvoje žena?kapitulation

#188 30. 8. 2009 21:11

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

petra72 napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

No já Petru 72 znám a působí na mě velice pohodově. Tady to ale asi někomu vadí, ta schopnost minulost si srovnat a uzavřít smile

Tohle na ni obdivuji, chtěla bych to umět...

Po půl roce odchodu mého BM jsem taková taky nebyla. CCa 18 kg dole - to snad jako důkaz stačí.

My letos slavíme 6 let jeho "odchodu".  Odchod exe k rodičům né kvůli milence, ale kvůli neshodám. Milenky přišly až následně. S tou poslední bude teď 5 let. Nežije s ní, přespává u ní. Většinu volného času ex tráví u mě a dětí. Elí ho má pouze na noční hrátky. Vzhledem k tomu, že jí bude teď 30, ex jí rodinu neslibuje, do svatby se také nehrne, volný čas tráví u nás - tak si nemyslím, že Elí vyhrála. Ale to je můj pohled, může to být jinak. Rozhodně jim jejich společné žití-nežití nezávidím.

Já už si žiju bez ohledu na exíka. Máme už společné pouze děti. A v tomto ohledu se ještě teď dokážeme rafnout. Máme velice rozdílné pohledy na výchovu a vedení dětí. Snad se i toto brzy urovná.

...no nazdar, takže si tvuj ex udělat takové dvě konkubíny a ty navštěvuje jak má zrovna chut? To je hrozný co si baby nechaj líbit. Řešíš jak se má nebo nemá Elí a jestli bude mít děti a muže...sad smutný s tím se budeš dlouho vyrovnávat a hlavně pro děti je to šílenej model. Nedopustila bych tohle právě kvuli nim.

dum spiro spero

Není tady

#189 30. 8. 2009 21:12

petra72
Host

xxxx:  to nevadí, je jedno, jak ti připadám.... chleba si za to nekoupím wink 

A proč jsem se chtěla k takovému vrátit?  Když ti to napíšu, zpochybníš to, tak proč to psát. Jen já jsem věděla proč. A neudělala bych to dnes jinak. Asi bych se zachovala stejně. Prostě dozrál čas a mé myšlení je dnes jiné.

#190 30. 8. 2009 21:13

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥

petra72 napsal(a):

Mikeš je na mý straně. Mᚠsmolíka. Tě zná taky smilestorstarkstorstarkstorstark Přece si nebude vymýšlet smile

Jen mysli na to, že je potřeba zaposilovat i tu pravou smile Takže ještě pět kousků do levý (nohy až příště)

http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

#191 30. 8. 2009 21:17

petra72
Host

xxxx: nebuď smutná, život je pestrej.  To, že jsem to napsala Zklamče ještě neznamená, že něco řeším. Odpověděla jsem jí jen na její domněnky. Nebyly tak úplně správné, sekla se v mnoha věcech ohledně mé osoby. Tak jsem jí jen popsala v kostce, jak se věci okolo mé osoby mají. Nic víc.

Jinak nic neřeším. Páč to nevyřeším. Není to má věc.

#192 30. 8. 2009 21:20

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

Želvička17 napsal(a):

petra72 napsal(a):

Mikeš je na mý straně. Mᚠsmolíka. Tě zná taky smilestorstarkstorstarkstorstark Přece si nebude vymýšlet smile

Jen mysli na to, že je potřeba zaposilovat i tu pravou smile Takže ještě pět kousků do levý (nohy až příště)

...pět piv za tu chvilku? nooo to je výkon

dum spiro spero

Není tady

#193 30. 8. 2009 21:21

Rozmarila
Zablokovaný

petra72 napsal(a):

xxxx: nebuď smutná, život je pestrej.  To, že jsem to napsala Zklamče ještě neznamená, že něco řeším. Odpověděla jsem jí jen na její domněnky. Nebyly tak úplně správné, sekla se v mnoha věcech ohledně mé osoby. Tak jsem jí jen popsala v kostce, jak se věci okolo mé osoby mají. Nic víc.

Já myslím, že se nesekla..............to je hrozný ty tvoje story............chudáci tvoje  děti ........sadsad

A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

#194 30. 8. 2009 21:22

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

petra72 napsal(a):

...smutná? nerozumim, já jsem veselá, já jen čtu jak popisuješ Elí co ona co bude mít a jestli si jí on vezme a že chceš chlapa už pro sebe a že jsou smutný děti, myslim, že když jsou smutný děti je pochopitelně smutná i matka a bylo by divný kdyby ne, ale necháme to koňovi nebo o tom budem psát až nebudeš ovlivněná tím posilováním, mohli bychom dojít někam kam nechcem.

dum spiro spero

Není tady

#195 30. 8. 2009 21:23

petra72
Host

Želvo, ty vado, počkej až tě uvidím. Podívej, co si tu budou o mě myslet. Nestačí, že mě nazývají konkubínou a litují moje děti, ještě ty ze mě dělᚠvochlastu.

Tě zastřelím.

#196 30. 8. 2009 21:26

x62358
Host

Jo jo Petro sociálku na tebe, chudáci děti že k nim pouštíš tatínka a ještě dělᚠkonkubínu a chlastᚠjedno za druhým a to nepočítám to páteční malý....styď se.

#197 30. 8. 2009 21:27

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

petra72 napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Peti.. to jak to zvládáš... musí to být i přesto všechno těžké... já nevím jak se ex chová k jiným ženám, partnerkám a vědět to nechci, ke mě byl vždycky slušný, pozorný, pomáhal doma, s dětmi... takže vlastně ideální chlap dumbom

Nevím, zda je to těžké, ale je to prostě tak. Vzala jsem to jako fakt, který nezměním a jdu dál. Smutné je to ve chvílích, kdy třeba malá vyprávěla tatíkovi o naší dovolené (já +děti)  a na konci dodala, že je škoda, že nebyl s námi.

Tyto chvíle smutné jsou. Neříkám, že mě v těchto chvílích nepíchne u srdíčka. Ale situaci už měnit nechci a ani nebudu. Oba jsme se změnili a já už nejsem ochotná žít v  tolika kompromisech. Už chci chlapa pro sebe. Né být na 10 místě. A teď vím, že bych byla i vedle něj stále sama. Děti mě už přestanou potřebovat a co pak?

...to že je to smutné jsem vzala z tohoto příspěvku, ono je opravdu strašné co popisuješ, ubližuje to minimálně dětem, ale z tvého psaní bych řekla, že i moc tobě, ale ty říkᚠže ne tak to tak je.

dum spiro spero

Není tady

#198 30. 8. 2009 21:27

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥

Žiši ty naděláš. Mně taky bodly. Si žijem no smilestorstark

Není tady

#199 30. 8. 2009 21:29

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

petra72 napsal(a):

Želvo, ty vado, počkej až tě uvidím. Podívej, co si tu budou o mě myslet. Nestačí, že mě nazývají konkubínou a litují moje děti, ještě ty ze mě dělᚠvochlastu.

Tě zastřelím.

...jo tak to z tebe jen Želvička dělala ochlastu, já už jsem se lekla, že si těch pět piv fakt vypila.

dum spiro spero

Není tady

#200 30. 8. 2009 21:30

petra72
Host

ffly napsal(a):

Jo jo Petro sociálku na tebe, chudáci děti že k nim pouštíš tatínka a ještě dělᚠkonkubínu a chlastᚠjedno za druhým a to nepočítám to páteční malý....styď se.

V pátek malý a pak jsem zatrest musela spát s králíkem. tongue

NÁŠ TIP:

Zápatí