Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 29. 8. 2009 20:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

sonrisa_1976 napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Bety napsal(a):


yikes panebože... tak tohle říct mně, tak to by teprv letěl...

To vypada,ze by si s tebe chtel udelat milenku.dumbom

no tak na to může chlapec zapomenout....

No,kdyz se s tebou chce schazet tajne.Me to tak prijde.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#102 29. 8. 2009 20:20

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

kapitulation

Upravil(a) Deborah (26. 1. 2013 19:34)

Není tady

 

#103 29. 8. 2009 20:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Son, doufám, že to zase nevezmeš, že do tebe reju, ale - nemᚠpocit, že ty chlapy moc řešíš ? proč když to s jedním jakoby nevyjde mᚠpotřebu druhý den zkoušet jinýho ? proč tomu všemu nenechᚠvolnej průběh, vždy co se má stát stane se, fajn chlapa potkáš, ale proč to všechno takhle lámeš přes koleno. já tohle nikdy u nikoho neviděla, až u tebe va

Upravil(a) PPavlaa (29. 8. 2009 20:39)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#104 29. 8. 2009 20:44

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

va

Upravil(a) Deborah (26. 1. 2013 19:35)

Není tady

 

#105 29. 8. 2009 21:29

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

sonrisa_1976 napsal(a):

no myslím, že jen měli krizi.. a já hloupá začala doufat.... teď mi přišla od něj smska... měli jsme dnes vyrazit s dětmi, teda on říkal, že pokud bude sám, tak asi není, přijede malému jen pro botičky...grater

...Son, holka zlatá neponižuj se....neřekl ti, že se chce vrátit, pokud jsem dobře četla první příspěvek. Jen ti řekl, že lituje a blá blá. Nejspíš ho jen tíží svědomí a to je jediné co ho zdržuje v rozletu jinam. Nenech sebou  tak krutě manipulovat. Už jsem ti to psala....nefixuj se na myšlenku návratu, bohužel pussa sad


dum spiro spero

Není tady

 

#106 29. 8. 2009 22:10

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

mashanka napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

no tak to nevím ani já gloria a aspoň by jsi to měla ke mě blíž tongue

No, to bychom asi zrovna někde plakaly spolu. On byl taky pěknej vejlupek - ale tenkrát jsem byla mladá a blbá - ikdyž, zase tolik ne, když jsem z toho vycouvala

Už jsem z vas Ostravaček taky potróblá, řikám si, co ta Son píše, že by to bylo blíže přes jakousi Barovskou hospodu, když přes hospody bývá vjetšinou šééécko delší... a pak mi došlo, že Mash, skoro Ostravačka...
Mmch. v Pendolinu se fakt nekouří? Třeba proto jsou tak poruchová, ne?

Není tady

 

#107 29. 8. 2009 22:20

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

agewa napsal(a):

no to nevím, mě jeden zval po 15 min. na prvním rande, že přiště můžem strávit víkend u něj (ve vší počestnost:D), a další mě po první schuzce zval na taneček, že klidně u něj můžu přespat.

... mně prostřední exmanžel nabídl sňatek po 10ti dnech známosti va ..., byla jsem už "trošku starší"  gloria (a s děckem), ale blbá furt grater , a tak se mi to povedlo oddálit enem o tři měsíce... ale, bohudík pussa , ty krásné dcery, co jsem za tu svoji "blbost" dostala... hjarta hjarta hjarta

Není tady

 

#108 29. 8. 2009 22:53

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

sonrisa_1976 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Son, doufám, že to zase nevezmeš, že do tebe reju, ale - nemᚠpocit, že ty chlapy moc řešíš ? proč když to s jedním jakoby nevyjde mᚠpotřebu druhý den zkoušet jinýho ? proč tomu všemu nenechᚠvolnej průběh, vždy co se má stát stane se, fajn chlapa potkáš, ale proč to všechno takhle lámeš přes koleno. já tohle nikdy u nikoho neviděla, až u tebe va

ne neberu to jako rytí... asi je moc řeším, já nevím, řeším ale jen dva... to znělo asi stejně blbě já vím... já jsem Pavli jen děsně zmatená.... a nevyznám se sama v sobě....

Já pořád jenom přemejšlím jak může člověk jako ty vychovávat tři malé děti .......nejdřív jsem myslela, že je ti 17 let podle psaní..........


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#109 29. 8. 2009 22:55

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

dumbom

Upravil(a) Deborah (26. 1. 2013 19:35)

Není tady

 

#110 29. 8. 2009 23:11

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Psala jsi, že se na vztah ještě necítíš, potom zase aby nový chlap nebyl jenom převozník, BM bys vzala zpátky. Ještě se v tom plácáš,jako každý. Mysli na sebe, ty se musíš cítit dobře. Nech to plynout.

Není tady

 

#111 29. 8. 2009 23:14

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

tillfreds

Upravil(a) Deborah (26. 1. 2013 19:35)

Není tady

 

#112 29. 8. 2009 23:21

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Já jsem byla přesvědčená, že po rozvodu nechci žádného chlapa ani vidět. Rozváděla jsem se za úplně jiné situace než ty, já jsem odešla, ale chtěla jsem žít sama. Různá pozvání jsem odmítala a tak nějak jsem se z toho zhrabala,ani nevím jak a pak jsem už potkávala najednou perspektivní chlapy. Myslím, že ten čas na vzpamatování je nutný, ale každý to máme jinak.

Není tady

 

#113 30. 8. 2009 10:29

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Sonriso - tvého teď už BM já bych osobně si k tělu už blíž nepouštěla - miluješ ho stále ještě? Dobrá, nech ho podusit, a jestli mu "hrozí" výkop od milenky, nech ho pěkně vydusit, a nemá hned u tebe dveře otevřené (by píšeš, že ty zadní vrátka mᚠotevřené - ale on o tom přeci nemusí vědět, že?) Klidně bych ho nechala porýt v bahně, aby si měl čas uvědomit, kde mu bylo dobře - a pak si (pokud ještě budeš chtít) běž sebrat na hlavní nádraží mezi bezdomovce. Dej mu najíst, dej mu koupel, čisté oblečení....a vyspat ho nech na gauči v obýváku. Třeba konečně pochopí, kde má nejbližšího člověka wink
Co se týče jiných chlapů - moc to chceš - napřed se musíš sama dát do kupy, být š'tastná sama se sebou, až budeš mít zcela volné srdce, najde se místo pro dalšího - takhle by tam bylo pořád narváno a pralo by se to v tobě.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#114 30. 8. 2009 10:50

petra72
Host

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Zklamaná napsal(a):

Sonriso - tvého teď už BM já bych osobně si k tělu už blíž nepouštěla - miluješ ho stále ještě? Dobrá, nech ho podusit, a jestli mu "hrozí" výkop od milenky, nech ho pěkně vydusit, a nemá hned u tebe dveře otevřené (by píšeš, že ty zadní vrátka mᚠotevřené - ale on o tom přeci nemusí vědět, že?) Klidně bych ho nechala porýt v bahně, aby si měl čas uvědomit, kde mu bylo dobře - a pak si (pokud ještě budeš chtít) běž sebrat na hlavní nádraží mezi bezdomovce. Dej mu najíst, dej mu koupel, čisté oblečení....a vyspat ho nech na gauči v obýváku. Třeba konečně pochopí, kde má nejbližšího člověka wink
Co se týče jiných chlapů - moc to chceš - napřed se musíš sama dát do kupy, být š'tastná sama se sebou, až budeš mít zcela volné srdce, najde se místo pro dalšího - takhle by tam bylo pořád narváno a pralo by se to v tobě.

lol lol Zklamča má pravdu. Jen ho pěkně podus, potrap, jen ho nech škemrat a prosit. Dokud nebude klečet hodiny a hodiny na kolenou (tím dá najevo svou opravdovou lásku k tobě), nebude to pravé ořechové. lol lol

Mmch:  ve zprávách ukazovali nějakého nevěrníka, který stál podél silnice a měl na krku ceduli: byl jsem nevěrný a tohle je můj trest. lol lol lol

Co vy na to?  Není to dobrý nápad?  lol lol

 

#115 30. 8. 2009 10:53

petra72
Host

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

PS:  Zklamčo, tak kromě nože na krku byl trestán tvůj manžílek i takto jak jsi popsala Son? 

Týýýý  fóle, to muselo bejt maso. lol

 

#116 30. 8. 2009 10:54

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

supermario

Upravil(a) Deborah (26. 1. 2013 19:36)

Není tady

 

#117 30. 8. 2009 10:57

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Petro - nepsala jsem něco o tom, že má klečet hodiny a hodiiny na kolenou (co takhle v koutě na hrachu a ještě ruce předpažené a na nich vařečku, nebo těžkou knihu - třeba...bibli?) - nebo že by dokonce měl prosit za odpuštění a bla bla :-))))
Prostě dát tomu velký kus času, třeba čas ukáže Sonrise a posládá se ji v hlavě, že už ho třeba vůbec nechce - a nebo, pokud by i po uplynutí času ho chtěla stále stejně, můžesi ho třeba i na tom nádraží mezi bezdomovci sebrat (nebo vybrat jiného) :-)

Neviděla jsem to - moc mě to mrzí - za všechny podvedené ženské, které to také neviděly :-))


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#118 30. 8. 2009 10:59

petra72
Host

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Son, jak můžeš chtít mít vedle sebe rovnoceného chlapa, když jsi ochotná (dle rad Zklamči) ho trestat jak malé dítě?   Fakt by sis ho pak vážila?   Není lepší promluvit si případně o problémech obou stran a řešení jich než nějaké trestání?

Ale to předbíháme, zatím je stav takový jaký jen. Nemá cenu plánovat jak by to mohlo eventuálně být.

 

#119 30. 8. 2009 10:59

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

kapitulation

Upravil(a) Deborah (26. 1. 2013 19:36)

Není tady

 

#120 30. 8. 2009 11:00

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Zklamaná napsal(a):

Co se týče jiných chlapů - moc to chceš - napřed se musíš sama dát do kupy, být š'tastná sama se sebou, až budeš mít zcela volné srdce, najde se místo pro dalšího - takhle by tam bylo pořád narváno a pralo by se to v tobě.

Zklamča má pravdu, chceš to moc, když ne BM tak jiný a na rekonvalescenci si nedávᚠžádný čas. Uklidit si v sobě taky neuškodí.smile

Není tady

 

#121 30. 8. 2009 11:01

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

par

Upravil(a) Deborah (26. 1. 2013 19:37)

Není tady

 

#122 30. 8. 2009 11:01

petra72
Host

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Ne, ty jsi rovnou  Zklamčo napsala, že bys ho nechala porýt v bahně a pak si ho vyzvedla jako bezdomovce. lol lol

To je fakt o mnoho lepšejší a jemnější.  lol


Zklamčo, jsi fakt zvíře. lol lol

Upravil(a) petra72 (30. 8. 2009 11:03)

 

#123 30. 8. 2009 11:05

petra72
Host

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Zklamčo, to by ti vyrazil dech, kdyby žil spokojeně a šastně, bez milenky a exmanželky, a žádný tvůj přející scénář by se nekonal, viď?

Hned ho chudáka vidíš jako trosku. A ono by to mohlo být vlastně úplně jinak. Svobodný nezávislý rozvedený užívající si života - čas od času mající dítka.  lol

 

#124 30. 8. 2009 11:07

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

sonrisa_1976 napsal(a):

petra72 napsal(a):

Son, jak můžeš chtít mít vedle sebe rovnoceného chlapa, když jsi ochotná (dle rad Zklamči) ho trestat jak malé dítě?   Fakt by sis ho pak vážila?   Není lepší promluvit si případně o problémech obou stran a řešení jich než nějaké trestání?

Ale to předbíháme, zatím je stav takový jaký jen. Nemá cenu plánovat jak by to mohlo eventuálně být.

nechci jej "trestat" jen chci aby mi dokázal, (pokud by se chtěl ovšem vrátit) že o mě stojí, že se nevrací jen proto že mu to s milenkou nevyšlo... nechci být jen bezpečný přístav....

Nějak jsem to nepochopila, on ti to neřekl, že se chce vrátit nebo jo? Jestli mu ty zadní vrátka nenechávᚠotevřená předčasně.

Není tady

 

#125 30. 8. 2009 11:08

petra72
Host

Re: "Chce se vrátit,aneb půl rok po odchodu"

Nechápu, kde jste vzali názor, že vykopnutý ex od milenky se rovnou rovná troska, bezdomovec nebo jinak životu neschopný tvor. lol lol 

Mého exe až vyhodí Elí, tak si bude užívat. Peněz má dost, nápadů taky, koníčků ještě víc - toho bych rozhodně na nádraží nehledala. lol

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů