Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 8. 2009 13:19

katula
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 5. 2008
Příspěvky: 144

ubytování na karlovarsku

Nemáte někdo tip na levné ubytování na Karlovarsku tak do 300 Kč, pokud možno vyzkoušené na vlastní kůži? Třeba i ubytovna.Dík

Není tady

 

#2 27. 8. 2009 19:28

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: ubytování na karlovarsku

Jsem z Karlovarska, tak z vlastní zkušenosti neporadím - jelikož tu bydlím, tak jsem žádný penzion nikdy nevyzkoušela... Ale pokud je hlavním kritériem cena, tak mě napadá ubytovna v Chodově (180-250 Kč):  - to jsou myslím klasické panelákové byty k pronajmutí (teda věžákové).
Ale pokud můžu poradit, tak na Karlovarsku je nejhezčí místo Loket - nevím, jestli sem jedete na dovolenou nebo za jakým účelem, pokud dovolená a bude čas, tak určitě navštivte Loket - krásné náměstí, hrad, přírodní divadlo, kde teď v sezoně je plno koncertů pod širým nebem, dále Svatošské skály - tam je krásný výlet... je tam spoustu penzionů, některé dost drahé,
A se vám u nás líbí tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3 28. 8. 2009 19:30

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: ubytování na karlovarsku

Tak jsem ti chtěla poradit, ale odkazy mi bohužel smazaly - opět to je bráno jako reklama dumbom. Tady už fakt člověk nemůže poradit s ničím usch


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4 29. 8. 2009 8:50

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: ubytování na karlovarsku

katula napsal(a):

Nemáte někdo tip na levné ubytování na Karlovarsku tak do 300 Kč, pokud možno vyzkoušené na vlastní kůži? Třeba i ubytovna.Dík

Já teda jezdím na karlovarsko nahoru nad Jáchymov na osadu  Mariánskou(Krušný hory)..........tam je běžně ubytování za 180 -300 kč .....i mín.....jsou tam krásný  hluboký lesy a málo lidí, houby lesní plody ........dá se dojít na Boží dar na čerstvý buchty, vylézt na Klínovec ......na Božáku je i hotel s bazénem pro veřejnost.......
Dej si do Google  Mariánská ubytování a vybírej, je tam asi 60 chatiček.

Upravil(a) Rozmarila (29. 8. 2009 8:52)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů