Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#51 23. 8. 2009 16:22

Nharte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 1158

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Zklami, oni spolu lidé nejsou ze svobodné vůle, protože se milují a chtějí si být věrni? To je morální. Amorální je někoho nutit, protože já se můžu zvencnout, že nejen kešeň, ale i jiné "zdroje", odplouvají k jiné samici. Proč manžovi nenabídneš svobodu, pak přeci bude více jasné, kde váš vztah stojí. Hlavně budeš vědět jak si k němu stojí tvoje láska. Ne- dělám si srandu, vím, že to je ve vašem případě nesmysl a harakiri. Ostatně tuhle otázku, co je pro pár morální a amorální by si každý měl říct před svatbou- já se vdávala v jednadvaceti a bez tohoto hovoru bych se nevdala. Nežeby život těch, co si "zakáží a přikáží", byl více ušetřen mimomanželských styků a rozvodů, ale alespoň vědí z čeho vycházejí.
S námi to opravdu nevyřešíš. Tohle je pouze a jen mezi tebou a tvým milým. On ho vytáhl, on ho zasunul. On říkal sladká slovíčka a byl v sedmém nebi u jiné. A bohužel pro tebe- nejsi jediná žena na světě, takže dokonce dnů bude tvůj muž potkávat ženy, dívky a dívenky, u kterých se bude muset rozhodnout, zda se jim bude dvořit, či ne. A ty dívky se ti žádným slibem nezavázaly a tvoje morálka pro ně není směroplatná. Ostatně i ty jsi už rozvedená, že? Takže i tvoje sliby jsou vlastně velmi pochybné.


Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

 

#52 23. 8. 2009 17:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

želvouš, ty sama jsi tu kdysi psala, že by se ti nelíbilo, kdyby tvůj partner měl milenku. dokonce jsi připustila, že kdyby některé z milenek, které jsi tu hájila začala něco s tím tvým, vyskočila bys z kůže. tzn. že bys žárlila, ne ? nebo je jiný důvod proto, že bys nebyla v klidu ? znamená to tedy, že podvádíš, když teda umíš i žárlit ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#53 23. 8. 2009 20:17

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Umím žárlit, ale nežárlím (na manžela), jelikož nemám důvod. Nebo o něm nevím, ještě žádná nepřišla mi oznámit, že má něco s mým mužem smile Nepodvádím, protože prostě nepodvádím - to "důvod" nemá.

Upravil(a) Želvička17 (23. 8. 2009 20:18)


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#54 23. 8. 2009 20:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

myslím, že žárlení v mezích normy je v pořádku :-)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#55 23. 8. 2009 20:37

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

No a zkus určit normu smile.

Jednou jsem seděla s kamarádkou v hospodě, co máme před barákem a její manžel - hasič - tam neváhal v rámci směny zajet a zkontrolovat ji, jestli tam opravdu je.
Jel prý náhodou kolem.
Ještě předtím jí volal a já jsem do telefonu musela potvrdit, že jsem s ní. Choval se dost nepříjemně.
První věty byly ve smyslu: děti Ti doma brečej a Ty se flákáš v hospodě atd...
Až teprv potom co strávil tam s námi nějakou chvilku a já jsem jí potvrdila alibi na tři hodiny zpátky (celou dobu spolu), tak nějak u něj povolila ta křeč a byl v pohodě i na mě.
No a ty první dvě hodiny z těch tří ona byla doma u našeho kolegy.
On slyšel co slyšet chtěl a všichni byli spokojení smile
Pro něj normálka a běžná součást manželského života smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#56 23. 8. 2009 20:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

no tak na můj vkus je to už příliš, vadilo by mi, kdyby mě chlap takhle kontroloval roll snad mi taky důvěřuje, ne ?
ale jim dvěma to asi vyhovuje, kdo ví ? třeba k život tohle potřebují, každej jsme nějákej.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#57 23. 8. 2009 20:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

teď jsem si všimla toho kolegy ... není to o tom, že on něco tuší ? proto ta kontrola, protože ví, že se něco děje a proto se ji snaží přistihnout, kontrolovat ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#58 23. 8. 2009 22:08

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Lord Voldemort napsal(a):

Nebo si berete příklad z nicku Hirondel, který taky stále dokola pějeje, "já ne, já ne, to ty, to ty? lol

Jen jsem  nakoukla a co tu nevidim  va   lol

Zklamco,to je prca co rikas?  big_smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#59 23. 8. 2009 22:12

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

hirondel napsal(a):

Lord Voldemort napsal(a):

Nebo si berete příklad z nicku Hirondel, který taky stále dokola pějeje, "já ne, já ne, to ty, to ty? lol

Jen jsem  nakoukla a co tu nevidim  va   lol

Zklamco,to je prca co rikas?  big_smile

Ahoj - zase budu OFF - ale ta tvoje schránka... vissla

Jinak nevěřím svým očím, jak jinde píše Zuzi - houby nerostou v lese - ale tady se urodilo - obzvlášť výživné a urodivší je  - proč jste podvedli wink
Nebude dlouho trvat a možná se tu najde někdo, kdo si bude myslet, že ty a já jsme jedna wink


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#60 23. 8. 2009 22:20

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Zklamaná napsal(a):

Ahoj - zase budu OFF - ale ta tvoje schránka... vissla

Jinak nevěřím svým očím, jak jinde píše Zuzi - houby nerostou v lese - ale tady se urodilo - obzvlášť výživné a urodivší je  - proč jste podvedli wink
Nebude dlouho trvat a možná se tu najde někdo, kdo si bude myslet, že ty a já jsme jedna wink

Zklamco ta schranka a jeji fungovani je jednim velkym otaznikem.  va


Ano ,urodne to pole.  big_smile


Ano otazkou je- zda jsme ci nejsme Jedna.  ???  lol  cool


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#61 23. 8. 2009 22:43

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

hirondel napsal(a):

Ano otazkou je- zda jsme ci nejsme Jedna.  ???  lol  cool

mrknu jaké mám právě oprávnění cool


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#62 24. 8. 2009 20:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Zklamaná napsal(a):

Kde bereš jistotu, že moralisti ve skrytu duše vlastně chtějí být  (když tady mluvíme především o nvěře) také nevěrní? Pouze na základě toho, že jsi to ČETLA? Měla by sis uvědomit, že i ten, kdo to napsal, psal pouze o svých pocitech, zkušenostech apd. Není zákonem, že to, co někdo někde napsal, je nutné, aby to tak bylo. je to pouze o tom, že si to ten dotyčný myslí - je to jeho NÁZOR. A když má někdo jiný názor, mělo by se to respektovat - ostatně, o tom tady v každém druhém příspěvku mluvíš - a v zápětí zase meleš svou. Chceš tu prezentovat čísi NÁZOR s kterým ses TY ztotožnila, není však nikde a ničím podloženo, že to tak je.
Škoda, že je dnes hezky a budeš nám tu chybět - mě teda rozhodně tongue tralalááá

Zklamčo, ty jsi legrační smile
To, co píše pan doktor Poněšický, to já tu vykládám už 3 roky a takové, jako jsi ty, jsou z toho přibližně stejně tak dlouho na mrtvici a vykládají, že nebudou skákat, jak já pískám.
Prčáááááá, jak by řekla nejmenovaná uživatelka.

Není ničím podloženo? Nu, je vidět, že nevíš, o čem mluvíš.

Nejspíš ti v tvém svatém zápalu ušly dvě podstatné věci:
1. napsala jsme hned na začátku, že je to JEDNA z možných odpovědí
2. stejně tak jako pan doktor - já vím, že ty autority neuznáváš, ani tu jeho profesní, minimálně celoevropskou, ale to je taky signifikantní - si myslím, že jelikož je to v podvědomí, dotyčný si to nejen nepřizná, ale prostě o tom ani NEVÍ a protože je obyčejně "nejchytřejší" ze všech, ani vědět nechce. Většinou tak dlouho, dokud nedostane za "uši". A to tvrdí svorně jak esoterici, tak psychiatři. Nastuduj si o tom už konečně něco, než zase začneš vést zbytečné debaty, ju?

Nu a nakonec, tvůj názor ti nikdo nebere, tvoje svaté zaujetí proti rozhoďnožkám taky ne, mysli si, co chceš, já to dělám taky tak wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#63 24. 8. 2009 20:47

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

PPavlaa napsal(a):

Pan, souhlasím se zklamčou. To je přece o nastavení každého z nás. Nechápu proč si myslíš, že ten, kdo mluví o věrnosti ve skutečnosti touží podvádět. To je přece hloupost.

Pavlo, přečti si prosím pozorně můj první příspěvek.
Jsem tvor poměrně inteligentní a empatický, takže takovou pitomost si samozřejmě nemyslím.

Naproti tomu si ale myslím, že nemalé procento těch, kdož jsou patologickými žárlivci nebo ostře odsuzují nevěru, brojí proti ní a nelichotivě se bez vyjimky vyjadřují o každém, kdo někdy nevěrný byl, má v sobě vlastní nezpracované "démony" - bloky, ve kterých může - a nejspíš i je - být jejich vlastní touhla po nevěře a nebo jejich frustrace z už spáchané nevěry a strach z prozrazení.
Už si rozumíme?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#64 24. 8. 2009 20:48

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Judita napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Pan, souhlasím se zklamčou. To je přece o nastavení každého z nás. Nechápu proč si myslíš, že ten, kdo mluví o věrnosti ve skutečnosti touží podvádět. To je přece hloupost.

Mluvení je jedna věc a vášnivé a radikální mávání praporem věc druhá wink já sem moc nepíšu, s nevěrou zkušenost nemám z žádné strany a trochu mě tohle téma míjí, nejspíš mám jiné hory k výšlapu, i když člověk nikdy neví. Ale pokud si někdo z jakéhokoli tématu dělá životní program (v sociologii se tomu tuším říká aktivní zastánce), aktivně projevuje netoleranci k jiným životním modelům a spojuje danou oblast životního stylu s hodnocením osobnosti (kdo dělá tohle, je takový a makový), je to pro něj něco, s čím se potřebuje vypořádat, o tom žádná.

Přesně tak.
Správně pochopeno, díky smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#65 24. 8. 2009 21:11

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Želvička17 napsal(a):

Domnívám se, že nejvíce žárlí ti co sami podvádějí smile

Souhlas.
To je další kategorie. To jsou ti, kteří jsou přesvědčení o tom, že co mohu já, tobě jest přísně zapovězeno, takže ve chvílích, kdy jsou s milenkou, užírají se představami, co asi dělá manželka a naopak. Chudáci zoufalci.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#66 24. 8. 2009 21:22

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Nevědomí a podvědomí jslou vlastně docela závané oblasti pro psychiku člověka, naštěstí existují metody, jak do nich nahlédnout, když jsme připraveni. Ona i morálka a etika má svoje zvláštnosti. Některá pravidla jsou obecně platná, jiná společenský úzus, předávají se po celé generace a najít jejich kořeny je někdy dost zvláštní.... Někd ypři všem pátrání po pravidlech zjistíme, že jejich prapůvod dávno vymizel, jen člověk se jich rád drží jako jakési jistoty.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#67 24. 8. 2009 21:58

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Pandorraa napsal(a):

Nastuduj si o tom už konečně něco, než zase začneš vést zbytečné debaty, ju?

Nu a nakonec,  tvůj názor ti nikdo nebere , tvoje svaté zaujetí proti rozhoďnožkám taky ne,  mysli si, co chceš , já to dělám taky tak   wink

va va

  lol



Zklamco ,uz e nedokazu ani divit. Myslim,vim,ze me veris.  wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#68 24. 8. 2009 22:11

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Pandorraa napsal(a):

Judita napsal(a):

Ale pokud si někdo z jakéhokoli tématu dělá životní program (v sociologii se tomu tuším říká aktivní zastánce), aktivně projevuje netoleranci k jiným životním modelům a spojuje danou oblast životního stylu s hodnocením osobnosti (kdo dělá tohle, je takový a makový), je to pro něj něco, s čím se potřebuje vypořádat, o tom žádná.

Přesně tak.
Správně pochopeno, díky smile

Hirondel: ao - k tvému příspěvku - stačí se na to dívat jinýma očima.....

Hirondel - mě velmi zaujala tato část debaty, kde Pandora souhlasně pokyvuje Juditě - pravděpodobně se na to dívá jen ze své pozice - ale nedívá se na to ze všech úhlů, jinak by tak nepřitakala , neboť JÁ zase ze své pozice a svého úhlu musím také jen souhlasně pokynout.
Podívám-li se na to "očima Pandory" směřují tato slova na mě  - podívám-li se na to očima Zklamané - směřují tato slova k Pandoře. Tak kdo co nemá zpracováno? Kdo s čím není vypořádán? Kdo aktivně projevuje netoleranci k jiným životním modelům? Myslím si, že to nejsem JEN JÁ. A to jsme vzala v potaz pouze nás dvě - mě a Pandoru, myslím si, že tam můžu vidět 99% zdejších diskutujících. wink


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#69 24. 8. 2009 22:26

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

stolt 
  Jsi velice vnimava.  smile  wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#70 24. 8. 2009 22:27

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Pandorraa napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Kde bereš jistotu, že moralisti ve skrytu duše vlastně chtějí být  (když tady mluvíme především o nvěře) také nevěrní? Pouze na základě toho, že jsi to ČETLA? Měla by sis uvědomit, že i ten, kdo to napsal, psal pouze o svých pocitech, zkušenostech apd. Není zákonem, že to, co někdo někde napsal, je nutné, aby to tak bylo. je to pouze o tom, že si to ten dotyčný myslí - je to jeho NÁZOR. A když má někdo jiný názor, mělo by se to respektovat - ostatně, o tom tady v každém druhém příspěvku mluvíš - a v zápětí zase meleš svou. Chceš tu prezentovat čísi NÁZOR s kterým ses TY ztotožnila, není však nikde a ničím podloženo, že to tak je.
Škoda, že je dnes hezky a budeš nám tu chybět - mě teda rozhodně tongue tralalááá

Zklamčo, ty jsi legrační smile
To, co píše pan doktor Poněšický, to já tu vykládám už 3 roky a takové, jako jsi ty, jsou z toho přibližně stejně tak dlouho na mrtvici a vykládají, že nebudou skákat, jak já pískám.
Prčáááááá, jak by řekla nejmenovaná uživatelka.

Není ničím podloženo? Nu, je vidět, že nevíš, o čem mluvíš.

Nejspíš ti v tvém svatém zápalu ušly dvě podstatné věci:
1. napsala jsme hned na začátku, že je to JEDNA z možných odpovědí
2. stejně tak jako pan doktor - já vím, že ty autority neuznáváš, ani tu jeho profesní, minimálně celoevropskou, ale to je taky signifikantní - si myslím, že jelikož je to v podvědomí, dotyčný si to nejen nepřizná, ale prostě o tom ani NEVÍ a protože je obyčejně "nejchytřejší" ze všech, ani vědět nechce. Většinou tak dlouho, dokud nedostane za "uši". A to tvrdí svorně jak esoterici, tak psychiatři. Nastuduj si o tom už konečně něco, než zase začneš vést zbytečné debaty, ju?

Nu a nakonec, tvůj názor ti nikdo nebere, tvoje svaté zaujetí proti rozhoďnožkám taky ne, mysli si, co chceš, já to dělám taky tak wink

V tvém zápalu však tobě ušly jiné skutečnosti - viz bod.2. vytučněno...já za tím vidím Tebe
Určitě pán doktor neměl na mysli jen a pouze nějakou Zklamanou, měl na mysli všechny lidi - bez rozdílu - neboť jak sama píšeš, v bodě 1. jedná se pouze o jednu z možných odpovědí...a ještě - něco jiného je SI MYSLET JAKO PAN DOKTOR, protože on si to taky jen a pouze MYSLÍ A a svůj názor, co si MYSLÍ dal na papír a vydal knižně, a věří, že s jeho názorem se někdo může ztotožnit, není však dáno, že je to JASNÁ VĚC a vědecky podložená. Lidský mozek je neprobádaná věc. Něco jiného je MYSLET SI a něco jiného je VĚDĚT...JISTĚ.
Chápu, že esoterici a psychiatři mohou mít stejné názorové myšlení. Nemůžeš však tvrdit, že pokud si to NĚKDO myslí a tvrdí, že je to daná a neměnná záležitost.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#71 24. 8. 2009 22:29

x21365
Host

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Tak , a pak že neexistuje, už o tom píšou i v novinách lollol

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex … ostna.html

 

#72 24. 8. 2009 23:17

Nharte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 1158

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Misa II napsal(a):

Tak , a pak že neexistuje, už o tom píšou i v novinách lollol

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex … ostna.html

Ha, to si určitě podplatila Pandora. Ta ženská je všeho schopná.


Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

 

#73 25. 8. 2009 7:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Pandorraa napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

Domnívám se, že nejvíce žárlí ti co sami podvádějí smile

Souhlas.
To je další kategorie. To jsou ti, kteří jsou přesvědčení o tom, že co mohu já, tobě jest přísně zapovězeno, takže ve chvílích, kdy jsou s milenkou, užírají se představami, co asi dělá manželka a naopak. Chudáci zoufalci.

Kategorie další, leč nikoli jedíná... někteří podvádějící můžou namísto "quod licet Iovi" zastávat názor "přej a bude ti přáno"... tongue


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#74 25. 8. 2009 9:05

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Pandora napsal(a):

Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

Přece ti, kdo mají potřebu kecat mi do života, případně do něj dokonce nemístně zasahovat va


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#75 25. 8. 2009 9:28

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?

hirondel napsal(a):

stolt 
  Jsi velice vnimava.  smile  wink

ho :-), Majere, ho :-). Odkdy se štěkavosti a přetáčení faktů říká vnímavost roll va


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů