Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 8. 2009 20:55

Terkasp
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2009
Příspěvky: 23

Neustálé hádky

Zoufale Vás prosím o pomoc. Se svým přítelem jsem už jeden rok a posledních 6 měsíců spolu dokonce žijeme v jednom bytě. Mě je 20 a jemu 30, je po rozvodu a má malého syna. Pro mě osobně je to první vážný vztah, pro něj cca 3. Já ho moc miluji, je to ten, jak se říká, "pravý". I on mě tvrdí, že mě miluje dokonce víc, než kdy miloval svoji exmanželku. A v čem je problém? Skoro každý druhý den se kvůli něčem pohádáme. A ve většině případů se jedná o naprosté blbosti, které by se daly buď vyřešit v klidu, nebo by se nemusely řešit vůbec. Přiznávám se, jsem výbušná, to jsem bohužel zdělila po své matce. Ani Martin už posledních několik týdnů není tak klidný, jako byl před posledním rozvodovým stáním. Od té doby je také pořád náladový. Chci Vás jen požádat o radu, jak si máme vzájemně pomoci a odnaučit se těm bezpředmětným hádkám? Oba nás to už unavuje, občas mám pocit, že se jeden druhému odcizujeme. Nechceme si ale dávat ve vztahu pauzu, protože oba dva víme, že bychom se k sobě asi už nevrátili. Plánujeme společný život, bavíme se o možné svatbě. Ale ty hádky nám všechno jen stěžují...sad

Není tady

 

#2 17. 8. 2009 21:20

monísek8
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2008
Příspěvky: 82

Re: Neustálé hádky

A co tě v tom vztahu tak baví, když se pořád hádáte?Taky mi přijde divné, že oba víte že byste se k sobě po pauze už nevrátili, i když se tak milujete..taky mám přítele ale teda kdybych věděla tohle,zauvažovala bych o čem ten vztah vlastně je a jestli to má cenu,je to divné že se hádáte, ale když víš že byste se k sobě už nevrátili tak vlastně přemýšlíš i o někom jiném ne?Hádkám se asi nevyhneš když máte oba takovou povahu, zkus se třeba podívat do horoskopu, na znamení zvěrokruhu, možná se budeš divit jak to pasuje, někteří se prostě neschodnou..

Není tady

 

#3 17. 8. 2009 21:27

majkafa
Host

Re: Neustálé hádky

Terko, jsi tak mladá. Nezasekej si život s rozvedeným mužem s dítětem ve tvém věku. Píšeš, že je to tvůj první vážný vztah. jak potom můžeš vědět, že je to ten pravý? A jestli je vᚠvztah takový, jak ho popisuješ, dle mého názoru je lepší z něj odejít dříve než později, když by už mělo být dítě. Užívej si svého mládí, vyzkoušej vztahy s jinými, abys poznala, koho vlastně hledáš.

 

#4 18. 8. 2009 0:04

Britana
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: Neustálé hádky

Milovat se můžete,ale spolu si "nesednete"Souhlasím s Majkafou a s každým slovem.Ještě navíc se mi zdá,že jsi pro něj jen"převoznice",a pro vztah tak nebo tak dost nevyzrálá.Ještě hledej,holčičko,hledej.

Upravil(a) Britana (18. 8. 2009 0:07)

Není tady

 

#5 18. 8. 2009 8:29

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Neustálé hádky

Nechceme si ale dávat ve vztahu pauzu, protože oba dva víme, že bychom se k sobě asi už nevrátili. ------------ No, nepřijde ti to trochu divné ? A proč byste se měli k sobě vracet, kdybyste nechtěli spolu být ? A proč tedy vlastně spolu jste ?

Uvažujete o společném životě a manželství "dokud nás smrt nerozdělí", ale jste si jisti, že byste nepřestáli měsíční pauzu ? Tomu tedy fakt nerozumím. Dělá to na mě dojem, že jste poslední žena a muž na světě, tudíž spolu musíte být, i kdybyste nechtěli.

Jinak, nejste spolu UŽ rok, ale teprve. Takové problémy po jednom roce, z toho půlroku soužití, mi nepřijdou v pořádku - ještě byste do sebe měli být zamilovaní a vrkat jak diví


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#6 18. 8. 2009 9:40

Nuni
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 11. 2008
Příspěvky: 162

Re: Neustálé hádky

Společný život s rozvedeným mužem a se závazkem = hromada trpělivosti, obrovské množství tolerance, mít to v hlavě srovnané a hlavně si uvědomit, že pořád je tu závazek který bude na prvním místě a to je jeho dítě. Neustále bude v kontaktu se svojí bývalou, a také část jeho peněz bude až do dospělosti patřit jeho dítěti. Tohle se nedá tolerovat, to se musí respektovat. Žiji s takovým mužem, je mi 35 a můžu Ti říct, že bylo spousty probrečených večerů kdy jsem nevěděla jak dál, co dělám špatně. Musí chtít oba, je to o opravdu obrovské toleranci z obou stran a o schopnosti naučit se spolu komunikovat, nejsem si jistá zde bych tohle ve dvaceti zvládla. Nám to trvalo skoro 4 roky než jsme si to tak nějak podle našich představ dali do stavu, ve kterém jsme oba spokojeni, včetně dětí.


Život je boj, tak se klidně pozabíjejte a já bych s dovolením prošla ..........

Není tady

 

#7 18. 8. 2009 14:58

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Neustálé hádky

Nuni napsal(a):

Společný život s rozvedeným mužem a se závazkem = hromada trpělivosti, obrovské množství tolerance, mít to v hlavě srovnané a hlavně si uvědomit, že pořád je tu závazek který bude na prvním místě a to je jeho dítě. Neustále bude v kontaktu se svojí bývalou, a také část jeho peněz bude až do dospělosti patřit jeho dítěti. Tohle se nedá tolerovat, to se musí respektovat. Žiji s takovým mužem, je mi 35 a můžu Ti říct, že bylo spousty probrečených večerů kdy jsem nevěděla jak dál, co dělám špatně. Musí chtít oba, je to o opravdu obrovské toleranci z obou stran a o schopnosti naučit se spolu komunikovat, nejsem si jistá zde bych tohle ve dvaceti zvládla. Nám to trvalo skoro 4 roky než jsme si to tak nějak podle našich představ dali do stavu, ve kterém jsme oba spokojeni, včetně dětí.

Nuni, mluvíš mi z duše. Naprosto souhlasím godlike

Terko, asi budu opakovat někoho přede mnou, ale jak můžeš říct, že se strašně milujete a zároveň tvrdit, že kdybyste si dali pauzu, už se k sobě nevrátíte? Moc mi to nedává smysl..
V některých vztazích trvá dýl, než se partneři "sžijí", navíc pokud jsou oba dominantní a nechtějí ustoupit nebo slevit. Určitě se na tom dá pracovat, ale vzhledem k závazkům Tvého partnera bych Ti opravdu bych radila, abys nejdřív zvážila, jestli v tomhle vztahu chceš opravdu zůstat..

Není tady

 

#8 18. 8. 2009 18:16

Terkasp
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2009
Příspěvky: 23

Re: Neustálé hádky

Asi ani netušíš, kolikrát jsem přemýšlela o tom, jestli ho mám opustit nebo ne. Vždy jsem si zvolila, že s ním chci zůstat. A co se týče té pauzy...přítelovým snem je pracovat v cizině, nejlépe v Kanadě apod. a já jsem to jediné, co ho tady drží. Když se na toto téma bavíme, tak mi vždy říká, že tu zůstává kvůli mě, ne ani tak kvůli svému synovi. Kdybychom se rozešli, tak vím, že si sbalí kufry a odletí. Proto si nechceme dávat pauzu. I on sám mi říká, že by se po našem rozchodu dlouhé týdny a možná i měsíce trápil, prý jsem jeho poslední naděje. Nechci ho zklamat, už si zklamání v životě zažil dost. Chtěla bych, abychom spolu byli šastní, ale ty hádky...Já jsem vodnář a on štír a pokud se podívate na horoskop, zjistíte, že naše znamení k sobě moc dobře nejdou. A k tomu ještě nepočítám, že nám to trochu přestává klapat i v posteli. Tvrdí mi, že pro něj už sex tolik neznamená, což mi připadá divné, protože ze začátku vztahu to bývalo moc fajn. Vždy mi večer v posteli řekne, že cítí, že to nepůjde. Nebo když to zkusím já a cítím, že to půjde, tak se ode mne odvrátí nebo dělá, že ho více zajímá film. A pak se samozřejmě diví, proč jsem naštvaná...opravdu mne to vždy trápí, připadám si méněcenná a nepřitažlivá. Nevím, co dělám špatně...dřív jsme spolu spali cca 4x týdně, teď je to skoro jen 1x týdně, možná dokonce už i jen 1x za 14 dní...

Není tady

 

#9 18. 8. 2009 18:43

majkafa
Host

Re: Neustálé hádky

Jste spolu POUZE rok a už jsi kolikrát přemýšlela, jestli ho mᚠopustit...
Jsi jeho jediná naděje...

vavava

 

#10 18. 8. 2009 18:45

Olympia
Host

Re: Neustálé hádky

Terkasp napsal(a):

prý jsem jeho poslední naděje. Nechci ho zklamat, už si zklamání v životě zažil dost.

po takovych recech bych hoodne zbystrila, co on je zac.

 

#11 18. 8. 2009 18:46

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Neustálé hádky

Terkasp: šikovný manipulátor!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#12 18. 8. 2009 18:47

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Neustálé hádky

Jo a ještě ta rada! Zdrhej! lol


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#13 18. 8. 2009 19:09

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Neustálé hádky

Bóže, to je nadělání... 20-tiletá holka má zkoušet jednoho partnera po druhém, má se učit nalézání i rozcházení.
Nemá se upínat hned na prvního, natož na rozvedeného, vybouřeného, ještě se závazkem...
Holka, nenech se vydírat nějakými řečmi o měsících trápení a poslední naději.
To je blbost !
A tomu svému exženáči řekni, a si tyhle kecy nechá pro nějakou úplně blbou...

Anebo ... Chceš někoho zachraňovat? - Tak zachraňuj, matko Terezo! lol dumbom

Není tady

 

#14 18. 8. 2009 19:11

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Neustálé hádky

Myslím, že bys měla poznat ještě jiné partnery. Můžeš mít vztah daleko méně komplikovaný a šastnější.

Není tady

 

#15 18. 8. 2009 19:40

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Neustálé hádky

Bety napsal(a):

Terkasp: šikovný manipulátor!

Přesně tak bych to napsala Terce i já.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#16 18. 8. 2009 20:02

Nuni
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 11. 2008
Příspěvky: 162

Re: Neustálé hádky

Teď budu soudit podle sebe a toho chlapa co mám doma. Pokud jsem to dobře pochopila, tak jsi byla ještě u toho, když se rozváděl. Tak tam bych asi použila jedno jedinné slovo - BERLIČKA. Každý potřebuje čas, srovnat se s tím, vyzametat si v hlavě i v srdci, zanadávat si na to, jak je to všecho na h...o stolt naučit se žít jinak. Každému to trvá jinak dlouho, ale nevěřím tomu, že ihned po rozvodu je chlap schopen někoho milovat, to nejde. Z čeho by měl dávat, když je v tom srdci prázdno, a to samé platí pro ženskou. Taky jsem tímto prošla a myslím, že nás je takových víc a určo mi daj za pravdu i dámy co zde jsou kapitulation a ve dvaceti, pche v dnešní době bych dala všem na pr..., pracovala bych , cestovala, užívala si života a ne probůh řešila jestli ho mám opustit nebo ne smile toho si v životě užiješ ještě habakuk smilesmile


Život je boj, tak se klidně pozabíjejte a já bych s dovolením prošla ..........

Není tady

 

#17 18. 8. 2009 20:17

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Neustálé hádky

Netrap se s manipulátorem a užívej života:D

Není tady

 

#18 18. 8. 2009 21:45

Terkasp
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2009
Příspěvky: 23

Re: Neustálé hádky

S tím rozvodem je to trochu t잚í. On ji přestal milovat ještě před tím, než mě poznal. Nebudu vám vyprávět, čím vším si musel projít. Ve zkratce řeknu, že ona ho už pár měsíců po svatbě začala podvádět. Každou chvíli měla někoho jiného. Vždy se na čas rozešli, ale on se pokaždé na její prosbu vrátil. Vždy jí odpustil a doufal, že už to neudělá. Bohužel se tak nikdy nestalo. Když jsem ho poznala já, už měl podaný návrh na rozvod. Nemyslím si, že jsem jeho berlička, nebo holka, která mu pomůže překonat těžké období. On je rád, že se manželky zbavil. Možná jsem opravdu naivní, ale věřím, že mne doopravdy miluje. Kdyby jste viděly, jak se ke mne chová...vše by bylo naprosto báječné, nebýt těch posr.... hádek kvůli blbostem. I já už zažila pár vztahů, ale vždy jsem poznala, že to není ono.

Není tady

 

#19 18. 8. 2009 21:48

majkafa
Host

Re: Neustálé hádky

Terkasp napsal(a):

S tím rozvodem je to trochu t잚í. On ji přestal milovat ještě před tím, než mě poznal. Nebudu vám vyprávět, čím vším si musel projít. Ve zkratce řeknu, že ona ho už pár měsíců po svatbě začala podvádět. Každou chvíli měla někoho jiného. Vždy se na čas rozešli, ale on se pokaždé na její prosbu vrátil. Vždy jí odpustil a doufal, že už to neudělá. Bohužel se tak nikdy nestalo. Když jsem ho poznala já, už měl podaný návrh na rozvod. Nemyslím si, že jsem jeho berlička, nebo holka, která mu pomůže překonat těžké období. On je rád, že se manželky zbavil. Možná jsem opravdu naivní, ale věřím, že mne doopravdy miluje. Kdyby jste viděly, jak se ke mne chová...vše by bylo naprosto báječné, nebýt těch posr.... hádek kvůli blbostem. I já už zažila pár vztahů, ale vždy jsem poznala, že to není ono.

big_smile proboha, otevři oči.
Dobře tě má zmanipulovanou, chudinka malej ubohej.

Upravil(a) majkafa (18. 8. 2009 21:49)

 

#20 18. 8. 2009 22:25

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Neustálé hádky

Já jsem až po třicítce poznala, jak může být vztah fajn, bez manipulace, zbytečných hádek, neustálého vysvětlování, jaké to je, když se k někomu hodíš a on k tobě. Do té doby jsem se pořád trápila.

Není tady

 

#21 18. 8. 2009 22:47

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Neustálé hádky

tak mi vždy říká, že tu zůstává kvůli mě, ne ani tak kvůli svému synovi. Kdybychom se rozešli, tak vím, že si sbalí kufry a odletí.

Terinko, tak pokud chlap něco dělá kvůli své nové partnerce (a to ještě kdoví jestli) a ne kvůli děcku, tak ten by u mě prohrál na plné čáře. To je vidět, jakou má asi citovou vazbu k vlastnímu dítěti. Mizivou, a to je špatně.
A že si sbalí kufry a odletí? Tak schválně, o co? Že neodletí? wink Ono se mu totiž spíš nechce wink, musel by před tím vyřídit spoustu věcí.
Ten jeho nezájem o sex nebudu ani komentovat.... po roce známosti....
A víš jistě, že návrh na rozvod opravdu podal on?
Tak Ti přeji brzké procitnutí.

Není tady

 

#22 18. 8. 2009 23:48

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Neustálé hádky

že by se po našem rozchodu dlouhé týdny a možná i měsíce trápil, prý jsem jeho poslední naděje. Nechci ho zklamat, už si zklamání v životě zažil dost.


Typické citové vydírání !!!!!!!!!!!!!!

On se musí se strastmi, které v životě prožil, vyrovnat - ty nejsi matka Tereza. Ty jsi dvacetiletá holka, která si má užívat života a ne foukat na bebíčka dospělému chlapovi - to on by měl ochraňovat a rozmazlovat tebe, to on by měl řešit, co dělá nebo nedělá špatně, když si chce udržet o 10 let mladší ženu

Prosímtě, pošli ho do ................. Kanady

Upravil(a) mashanka (18. 8. 2009 23:52)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#23 19. 8. 2009 6:50

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Neustálé hádky

Terkasp napsal(a):

A k tomu ještě nepočítám, že nám to trochu přestává klapat i v posteli. Tvrdí mi, že pro něj už sex tolik neznamená, což mi připadá divné, protože ze začátku vztahu to bývalo moc fajn. Vždy mi večer v posteli řekne, že cítí, že to nepůjde. Nebo když to zkusím já a cítím, že to půjde, tak se ode mne odvrátí nebo dělá, že ho více zajímá film.

yikes skutečně jinak až na ty hádky všechno klape, fakt je co závidět... holka tak tohle se mi nestalo ani za 33 let manželství! To je přece manipulace jak prase s prominutím! Použila bych parafrázi "až tak moc tě nežere"...  no má pohodlíčko a hlavně abys moc neotravovala aby měl svůj klídek že a občas ti pohodí nějakou ohlodanou kost abys furt neremcala... když pominu ty žvásty o poslední šanci atd.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#24 19. 8. 2009 6:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Neustálé hádky

... vždy říká, že tu zůstává kvůli mě, ne ani tak kvůli svému synovi.
Chlap, který natvrdo říká, že nestojí o svoje dítě, tím taky dává najevo, že by nemusel stát ani o případné děti další. Teď jsi ještě mladá, ale jednou určitě mimino budeš chtít - a pak se můžeš klidně dočkat toho, že ti ho buď "rozmluví" nebo bez skrupulí odejde k někomu, kvůli komu zase bude chtít zůstat...
Kdybychom se rozešli, tak vím, že si sbalí kufry a odletí... I on sám mi říká, že by se po našem rozchodu dlouhé týdny a možná i měsíce trápil, prý jsem jeho poslední naděje...
No a co? Odletem by si splnil "svůj sen" a vždycky je něco za něco. Je docela možné, že se mu zas tak moc nikam odjet nechce - kdyby o to tolik stál, už mohl dávno letět... mladý, svobodný, víceméně bez závazků - ale taková Kanada mu může posloužit jako šikovný klacek, který ti bude neustále otloukat o hlavu... kde on mohl být, nebýt tebe...
Nechci ho zklamat, už si zklamání v životě zažil dost. ... Nebudu vám vyprávět, čím vším si musel projít... On je rád, že se manželky zbavil...
Ale to je jeho verze, že? A jinou neznáš...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#25 19. 8. 2009 8:13

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Neustálé hádky

On je rád, že se manželky zbavil...

To věřím - zřejmě musel fungovat jinak by byl odejit - daleko pohodlnější je, mít někoho, kdo pro samé ohledy, co chudáček v životě zkusil, teď funguje pro něho.

Rad si dostala dost. Je na tobě, aby ses nad nimi zamyslela a panáčka srovnala nebo opustila a nebo si vybrala variantu "život mě naučí" a sbírala s ním vlastní zkušenosti ještě třeba 5 let. Mᚠzatím času dost - ostatně, Tvůj věk je pro sbírání zkušeností přímo určený.Hlavně si nenech nadělat děti - to bys potom místo poznávání chlapů řešila na jiném fóru co s prdíky, jak hrubá má být zeleninová kaše a jaká barva hovínka je normální a musela brát každého joudu, který je ti ochoten alespoň přidat na nájem. Tenhle by se zjevně z dětí samou láskou nerozplynul


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů