Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 8. 2009 9:34

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Holkař

sedimnakonari napsal(a):

A proč tu jsem po roce.. ten důvod už jsem psala, opravdu chci znát názory ostatních, ale ne proto, abych se rozhodla (mám svůj vlastní rozum a hodnoty), ale abych se vyvarovala chyb.. ještě jednou díky všem:) za to..[/b]


O jakých eventuelních chybách mluvíš?
Kterých chyb se vlasstně "bojíš"? Že někdy se to prostě časem nakumuluje a vybouchneš? A mᚠstrach, že by mohl klidně odejít - klidně jen s tím kufrem?  No můj názor - pokud budeš fungovat jak doposud, tzn. budeš zticha a manželovy nevěry si budeš někde potichoučku řešit pouze v sobě, pravděpodobně ti to tak zůstane, jak doposud, nebudeš více neš'tastná, než si byla ten poslední rok, ale asi ani nebudeš více šastná. A jak jsem psala dřív, třeba si říkáš, že ho to časem přejde (spíše doskáče) a pak už z něj bude jen ten kocour domácí...s ohledem na vᚠvěk bych řekla, že na tuhle eventualitu wink čekᚠa možná se potichoučku ptᚠ- když už konečně přijde...a bude konečně klid vissla


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#52 16. 8. 2009 9:36

majkafa
Host

Re: Holkař

Sedimnakonari, mohou to být taky mé domněnky. Ano, se štěstím jsem na tom asi jako ty. Nemyslím, že nám ho dodá hromada peněz nebo partnerova věrnost. Štěstí je pro mě vnitřní pocit, když jsem vyrovnaná a srovnaná sama se sebou, tak mé štěstí vnější vlivy neovlivní.
Nepotlačuj, klidně děkuj. winksmile
Jsem ráda, že ses nad mými řádky neurazila, ale vzala je tak, jak byly myšleny - k tvému zamyšlení. Třeba s tebou neudělají vůbec nic a třeba v nich najdeš něco pro sebe.

 

#53 16. 8. 2009 10:13

Nikol
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 113

Re: Holkař

sedimnakonari napsal(a):

majkafa napsal(a):

Tak už chápu. Proč by starší muž, podruhé ženatý, předpokládám s o dost mladší ženou, odcházel jinam, když je mu poskytován plný servis a navíc si může s "povolením" své ženy užívat s milenkami, kdy se mu zlíbí? big_smile

A že si toho děti nevšimnou? Seš si tím opravdu tak jista? Za pár let pohovoříme. big_smile

Že se o něj nebudeš rvát s jinými ženami? A co uděláš, až se jiné ženy začnou o něj rvát s tebou? big_smile

Zajímá mě, proč sem píšeš až po roce, když jsi tak vyrovnaná s tím, jak to u vás je. Mᚠpotřebu, abychom ti tleskaly/i? Párkrát jsi tady poděkovala za "pochvalu". Nebo je to tak, že udělᚠcokoliv, dokonce se "smíříš" i s nevěrami starého slizkého kocoura , hlavně když tě pochválí? A to nazveš láskou? va

Drsné? Úmyslně. Abys viděla i jiný pohled na vᚠ"úžasný" vztah.

Ty ho možná miluješ. Ale on tebe? smile cháá. Sama píšeš, že je nepraktický a líný zařizovat domácnost a rozvádět se. On je spíš pohodlný. No bodej, má všechno, co si přeje.
A co ty, mᚠi ty všechno, co si přeješ?

Hojky, jsme s manželem asi stejně staří, pro oba je naše manželství druhé, můj muž je sice hodně nepraktický, ale musím napsat, že doma mi vůbec nepomáhá big_smile big_smile , nemám to slovo pomáhat ráda, moje domácnost a domov je i jeho domácností a domovem, tak se prostě staráme o jejich chod, údržbu a tak přiměřeně stejně, stejně je to i s dětmi.. Bohužel tedy nevaří a nepeče, ale můj otec běžně smile

Děkování je dáno výchovou, ale jsem zvyklá, že se mě lidé ptají, proč pořád děkuješ smile - tak tedy nic tím nezkazím a mám z toho dobrý pocit..

Já jsem si opravdu NIKDY nevšimla problémů, které řešili mí rodiče, opakuji, že zpětně vidím, že problémů měli dost..

To s tím starým slizkým kocourem smile , nevím, jak napsat, přijde mi dost pejorativní, jelikož jsme s manželem oba staří a já si stará nepřipadá.. slizkým neberu nijak zle.. mám asociace na mimozemšany - zřejmě reklama s kofolou a mimozemšanem u ohně smile

A proč tu jsem po roce.. ten důvod už jsem psala, opravdu chci znát názory ostatních, ale ne proto, abych se rozhodla (mám svůj vlastní rozum a hodnoty), ale abych se vyvarovala chyb.. ještě jednou díky všem:) za to..

Myslím, že Majkafa svůj názor napsala v jednom příspěvku docela agresivně, ale tys ho vzala s nadhledem, ne malicherně a opět dokazuješ, že jsi opravdu dobrá.
To, co píšeš o domácnosti - to si myslím taky.
Děkování - to je krásné. Je špatné si ve vztahu poničit komunikaci vulgaritama , štěkáním a pavlačovými manýry. Líbilo se mi vykání  mezi manžely.
Všichni chceme být v životě spokojeni. A pokud dokážeš být spokojena se svým mužem, který sice své atavistické sklony (neberte to prosím smrtelně vážně..smile) nedokáže potlačit, ale přesto je dobrým manželem, dobrým tátou a umožní-li ti jeho vztah tento pocit mít, tak je všechno podle mě v pořádku.
Jsi fakt osvěžením. smile

Jo, ještě ty Maledivy - ten luxus - byl to příklad jednoho pojetí jedné manželky - mé kamarádky, psala jsem to tady.. Není to vzor jak to má vypadat. Je to tristní, ale ona to zvládla. A děti rodičovské záležitosti nijak nepoznamenaly. Ale docela bych chtěla vidět na jejím místě  ty ostatní, které ji odsoudily.

Není tady

 

#54 16. 8. 2009 11:31

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Holkař

Sedim v jednom Vašem rozhovru s mužem padlo i to že ses ho ptala  co mu chybí ve vašem manželství...v touze zjistit  sama pro sebe zjistila proč má ty milenky....
jemu nechybí nic...on prostě ty milenky potřebuje k životu...on to tak má...Tebe miluje, nosí ti po letech dárky, květiny, líbáte se, objímáte, máte krásdný vztah...rodinu, děti.... milujete 2 - 3x  týdně.. jemu nic nechybí... málokterý mužský je TAK pozorný k ženě a k tomu má milneku..ale jsou takový muži a i když jsem napsala že málokterý tak si myslím že bychom jich našli vlastně  dost 
a je to o tomhle: pokud uneseš jeho avantýry...a on se bude stále chovat tak hezky - tak jak to Tobě doposud vyhovovalo...řeš to přesně tak jak to řešíš ted - zahlobej se sama do sebe a řeknic co uneseš a co už ne....
NESMIS myslet na co to s dělá když není s Tebou...tím se vnitřně umlátíš...a nebo...v případě jisté vyspělosti....tongue na to mysli a pak plynule přejdi na vaření atd...trochu cynické pravda...ale jde to...
proč házet všanc VSECHNO když je to-podle Tebe -  tak báječný mužský...
on Tebe má rád přesně takouv jaká  jsi...ale jako bonus je holkař..takže bud s ním - a s tím vším budeš dobře žít...a nebo ho nechᚠjít...sama ses ale už rozhodla a já osobně Ti Tvuj postoj schvaluji smilesmile hjarta

Upravil(a) adra (16. 8. 2009 11:35)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#55 16. 8. 2009 11:48

Miši
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 147

Re: Holkař

Sedimnakonari, jsi žena s velkým Ž.... nádherně velkorysá.... přeji Ti nádherný život, Tvůj muž ví, co v Tobě má, pro něj jsi na prvním místě. hjarta

Není tady

 

#56 16. 8. 2009 17:28

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Holkař

Sedim: "vzal si kufr.. a jak ho znám, přestože z toho vztahu odcházel on, jeho tehdejší žena, mu ho musela nejdříve najít "

Tak tomu jsem se zasmála big_smile. No jo, existují takoví a asi jich ani není málo... smile
Podívej, netrap se zbytečně, určitá ztráta iluzí a představ je samozřejmě úplně normální, to potká každého. Akorát si zhodno, co Ti takzvaně "za to stojí". Však uvidíš. Tak se drž.

Není tady

 

#57 17. 8. 2009 10:50

Koi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 9. 2007
Příspěvky: 257

Re: Holkař

Sedim jsi myslím velkorysá a konstruktivně uvažující ženská. Dej si zřejmě pozor pouze na to, aby tvé vnitřní pocity byly opravdu takové, jak si rozumově přeješ. Pokud budou stále existovat  momenty, kdy "řešíš", kdy tě myšlenky přepadají a budeš potřebovat ujištění či podporu, měla bys to muži říci. Dlouhodobě potlačované emoce se vždy projeví na fyzickém i duševním zdraví.
Tak jako ty jsi poznala, že není něco v pořádku, pozná to i muž časem na tobě, děti možná ještě dříve. Pak by on již neměl pohodu, o kterou se snažíš a tvoje snaha by vyšla stejně vniveč


Pane, daruj mi klid, abych přijal věci, které nemohu změnit, odvahu změnit to, co mohu změnit, a moudrost, abych dokázal rozeznat jedno od druhého.

Není tady

 

#58 17. 8. 2009 15:19

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Holkař

Nikol napsal(a):

Tercila napsal(a):

Nikol: "No já tím chci říct, že má S. svého muže ráda za všech okolností, se všemi jeho i nectnostmi,"
Axi: "Také jsem tomu tak rozuměl. Úplně přirozeně. Nakonec, Sedím na konári to píše úplně jasně. Pokud nás tahle slova dráždí, asi s tím máme ve své hlavě co do činění."

Tipuji, že většina žen má své muže ráda přesně tak, jak píše Nikol. Úplně přirozeně. Proto mi tam původně "neštymovalo" to slovo "poslouchání" smile.

Většina lidí -si myslím-funguje ve vztahu a miluje " jen když" ....málokdo ale se vším, co partner "obsahuje" s + a -. Nevím co je pro koho "úplně přirozené" -jak píšeš Tercilo.... Pro mě to přirozené nebylo Já měla ve vztahu podmínky, a ani jsem to nevěděla, nikdy nevyslovila , ale byly v mé hlavě dané asi výchovou, tím co jsem kde slyšela...atd. Můj bm taky. Takže jsme byli úplně stejní a vztah pochopitelně fungovat nemohl. A proto jsme taky na to dojeli.
Sedím narazila ve vztahu na problém, na rozdíl od mnoha to nesmetla ze stolu(což je nejjednoduší a nejsnadněji obhájitelné), ale pustila se do řešení. Stejně, ikdyby to smetla ze stolu, tak v dalším vztahu zas narazí na ten samý problém. Nebo já, nebo x.y. nebo kdokoliv. Ale kdo to neví, tak smetá a smetá a vystřídá desítky vztahů a nic nepochopí.
A já už takto nechci, nechci opakovat chybu, tak jsem nastoupila do školy. Snad odmaturuju ze "svobody pro partnera" big_smile

Jaja, ba ba

Tak se připojuji k pochvale za úctyhodný vykon Sedimnakonari. Dokážeš mít opravdu ráda a to každý neumí.
A je vidět, že je to upřímné. Nešlo-li by to upřímně a spontánně od srdce,(zůstat a vzít vše tak, jak je) nevedlo by to k dobrému.

Není tady

 

#59 2. 9. 2009 17:06

bellatrix
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 2360

Re: Holkař

Ja si myslím, že sa iba snažíš presvedči samu seba, že je všetko v poriadku, že je všetko tak, ako má by. Ale asi nie je, keď sem píšeš, čo? Štve a to, aký tvoj muž je, niekedy menej, niekedy viacej, vieš, že s tým nič neurobíš, snažíš sa s tým zži, predsalen je to skvelý chlap, má kopec predností, ktoré zatieňujú tento jeho "nedostatok", ktorý však aj tak cez to presvitá. Ale hromadi to v sebe podža mňa asi nie je ten najlepší spôsob. Ten pohár raz môže pretiec. Ja by som sa asi manželovi priznala, že to viem, aby vedel, s čím bojujem, že ho skrátka ani kvôli tomu nechcem opusti, ale je to ažké s tým ži. Môže nasta varianta a) kedy si povie, že tá moja sliepka mi teda fakt perfektne zobe z ruky, iná by ma už hnala alebo b) začne si a oveža viacej váži a možno aspoň bude ma výčitky svedomia, keď na budúce polezie na nejakú cudziu ženskú.

Není tady

 

#60 2. 9. 2009 19:04

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Holkař

majkafa napsal(a):

Zajímá mě, proč sem píšeš ..... když jsi tak vyrovnaná s tím, jak to u vás je. Mᚠpotřebu, abychom ti tleskaly/i? Párkrát jsi tady poděkovala za "pochvalu".

Majko, mas velice zajimavou otazku.  smile

Sedimnakonari je velice ale velice zajimavy nick. lol    Kdo vi proc si ho ten clovek za tim nickem vybral.  lol
Ja ti osobne reknu tohle sedimnakonari,verim ze si delas z lidi blazny a osobne verim samozrejme tomu, ze tady nejsi nova.  smile 

Nic z toho co rikas proc tu jses a diskutujes ja osobne neberu vazne.  smile

Ty podle mne nepotrebujes preci nici pochvaly ani nazory ci jina videni a nadhledy druhych,kdyz Ty jsi se uz identifikovala a zaradila mezi ty co nadhled uz maji.  A mezi ty ,co maji jasno.    Co Ty na to?   cool


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#61 2. 9. 2009 19:44

majkafa
Host

Re: Holkař

hirondel, Sedím na konári a je mi dobre je film režiséra Juraja Jakubiska. smile

 

#62 2. 9. 2009 20:36

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Holkař

majkafa napsal(a):

Sedimnakonari, mohou to být taky mé domněnky.myšleny

Tady mas chybu majkafko-sedimnakonari je s malym s    lol  lol    gloria


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#63 2. 9. 2009 22:53

Olympia
Host

Re: Holkař

hirondel, ten tvuj smysl pro humor se mi libi cim dal vic yikes)

 

#64 3. 9. 2009 13:50

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Holkař

Olympia napsal(a):

hirondel, ten tvuj smysl pro humor se mi libi cim dal vic yikes)

Co konkretne mas na mysli?  va

To ze pisu majkafe o malem s?  a to Te  yikes  ?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#65 3. 9. 2009 21:54

sedimnakonari
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2009
Příspěvky: 13

Re: Holkař

Ahojky,
omlouvám se, trošku nestíhám, jsme čerstvě po dovolené, tak asi znáte..
.. tak dnes jen krátce.. skutečná tedy jsem:).. ano,nick mám dle filmu:).. a hlavně kvůli dovětku, který mi automaticky naskočí v hlavě, když vyslovím první část Sedím na konári... a je mi dobre:).. tak trošku hračička:) Nick jsem si založila opravdu jen kvůli této diskuzi, diskuze sice občas čtu, ale nikdy jsme do žádné nepřispívala, ani tu, ani nikdy jinde.. Chtěla jsem si opravdu jen utřídit názory.. nemám potřebu se v reálném životě tak nějak svěřovat s tím, co mě trápí.. bohužel?smile si o mě okolí myslí, že si vím vždy rady:(.. já taková rozhodně nejsem, ale mně moc nepomáhá - jak už jsem psala - když něco rozebírám s kamarádka.. já si potřebuji vše vyřešit v sobě, nejsem svěřovací typ..navíc jsem velmi emotivní, takže bych se v reálu asi nebyla schopná s něčím svěřovat.. viz ten nᚠrozhovor s manželem.. sem jsem tedy opravdu napsala.. když už jsem byla rozhodnutá.. a máte pravdu asi po roce.. Důvodem nebyl paradoxněsmile můj muž, ale má bývalá kolegyně, se kterou jsem byla na kávě.. a kterou manžel podvádí, jen ona to nevísad.. přišla jsem tenkrát domů, poslala jsem manžela, a jde na zahradu a pak mi řekne, které místo tam má nejradějísmilesmile.... jinou představu o manželství.. o dalších 10 let jsem byla zase jinde..  prostě jsem se jen potřebovala vypovídat, dost mi to pomohlo... vy jste se tu ptaly/i na věci, které mě opravdu donedávna vůbec nenapadaly.. a mě to opravdu pomohlo.. docela mě pobavila představa, jak ho zahrabávám po švestku.. Já měla někdy v osmnácti plně prostě se měním.. a vidím, že mi na něčem záleží víc.. a něco důležitosti ubírá.. spoustu věcí odpouštím a snad to u nás funguje i obráceně.. abych řekla pravdu momentálně už řeším něco trošku jiného.. jelikož v tom nejsou city, tak to není tak emotivní, ale rozhodnutí se mi líhne v hlavě už delší dobu, takový malý porod.. já jen.. abyste věděli/y.. že jsem opravdu živá a řeším i úplně jiné problémy.. tak teď nevím.. asi jsem na spoust věcí odpověděla.. ale zase brzy nakouknu.. jak bude chvilka.. a pročtu pozorněji.. mimochodem - pročítám i ostatní diskuze.. jen mám "trošku" zábrany někomu radit, protože.. no, život vážně není jednoduchej.. a univerzální recept neexistuje.. ale já si vážně nestěžuju:)

Není tady

 

#66 25. 8. 2010 15:51

sedimnakonari
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2009
Příspěvky: 13

Re: Holkař

Zdravím všechny!
Po delší době zde opět nahlížím, právě prožím fajn období, pořídili jsme si s manželem další miminko hjarta, i jinak se máme dobře hjarta.. Totéž přeji všem.. jen.. abyste věděli, že ty konce nemusí být tak vyhrocenésmile

Není tady

 

#67 26. 8. 2010 12:29

Miši
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 147

Re: Holkař

Přeji Ti, a tohle fajn období nikdy nekončí! hjarta

Není tady

 

#68 26. 8. 2010 15:25

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Holkař

JJ...někdy to dopadne jinak a ty konce jsou i hezké. A i když se rozvedete, může být ten konec hezký wink

Není tady

 

#69 26. 8. 2010 20:00

pigi22007
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 9. 2009
Příspěvky: 138

Re: Holkař

Přeji hodně dalších šastných let....tvoje vlákno bylo pro mě moc milé a poučné..hodně o toleranci a lidské moudrosti..takže díky a hodně štěstí

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů