Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 8. 2009 14:04

sedimnakonari
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2009
Příspěvky: 13

Holkař

.. abych nějak uvedla nᚠpříběh.. Ještě před rokem bych napsala, že mám fajn manželství a toho nejlepšího muže na světě.. brali jsme se po před osmi lety, známe se deset let.. ale to asi není to podstatné.. Vždy jsem měla pocit, že můj muž je ten nejlepší chlap na světě, hodnej, vtipnej, milej, má určité charisma a vím, že se líbí i jinýmtongue, ale já jsem opravdu nikdy nežárlila, prostě vůbec žádné varovné signály, tak mi vůbec něco takového nepřišlo na mysl.. jsme spolu už deset let a pořád si máme co říct.. objímáme se, líbáme, držíme za ruce, máme spoustu stejných zájmů, spoustu společných plánů.. jak to napsat.. asi to čekáte, že?.. byl to pro mě docela šok, zjistit o člověku, který je mi nejblíže, který mi říká, že mě má rád.. prostě jsem zjistila, že někoho má.. Původně jsem myslela, že je to nějaký flirt, i tak jsem byla v šoku, musela jsem si vše nejdříve ujasnit sama. Jenže pak mi došlo, že nejde o flirt, prostě má milenku. Nechci to rozepisovat, protože já si myslím, že „můj hlavní problém“ je ještě někde jinde. Bohužel to ještě nebylo vše. Prostě pravda o mém muži je taková, že je to holkař. Tedy slušně řečeno. Tento „stav mysli“ trvá už roky, ještě než jsme se vůbec poznali.. Nevím, jak často je střídá, vídá.. prostě žádné další podrobnosti, ani je vědět nechci. Období od toho prvního zásahu, kterého se mi dostalo.. až po toto pochopení trvalo asi týden.. a já jsem nebyla absolutně čehokoliv neschopná, to předstírání, že se nic neděje mě úplně ochromilo, měla jsem pocit, že se něco musí stát. Chtěla jsem o tom mluvit, nevěděla jak. A kdo taky, že ano. Přiznám se, že jsem se strašně bála jeho reakce.. Takže z mé strany proběhla neovladatelná velmi emotivní scéna. Původně jsem začala mluvit o tom, že vím o tom jeho flirtu, na který jsem přišla jako první, jenže potom jsem už jen brečela a brečela a brečela. On brečel taky a začal mě ujišovat, že se opravdu nic nestalo, že by mi nikdy neublížil a že mě má moc rád. Nikdy dřív přede mnou nebrečel, dost mě to vzalo, nebyla jsem schopná žádné reakce, prostě jsem brečela. Jak jistě chápete, brečeli jsme oba, takže nic se nevyřešilo, mně se sice vnitřně jakoby ulevilo, jenže jak dál? Já věděla, na 100%, že je opravdu holkař, nechci to opravdu pitvat. Opět tady musím napsat.. že to ještě pořád není ten „můj největší problém“. Uběhly asi 2 – 3 týdny a mně bylo jasné, že se s ní viděl, neovládla jsem se, už jsem jen nebrečela, ale i křičela, ale prostě nic konstruktivního. Nastalo období, kdy jsem si vše přerovnávala v hlavě, manžel zřejmě pochopil, že je situace vážná, byla jsem dost mimo, a jak si i jinak na něj nemůžu stěžovat, postará se o děti, nosí mi květiny, dárky... tak mi připadlo, že teď se opravdu snaží, jenže nevím, jestli už jsem nebyla paranoidní.. protože potíž je právě v tom, že já jsem vždy z něj měla pocit, že já jsem ta jediná, opečovávaná… a ten pocit mi zkrátka nechyběl, pořád mi ho dával, dává.. ale už jsem věděla.. vím, že… však vy už víte.. V tomto období jsem nicméně zjistila, že si prostě bohužel nedá pokoj, a v tomto období mi také poprvé v životě řekl, že mě miluje, bylo na něm vidět, že se bojí, že by o mě mohl přijít, nicméně efekt žádnýdumbom… bohužel, prostředí, ve kterém se pohybuje tomu hodně nahrává, je v něm spoustu krásných a chytrých holek, tato kombinace je děsná..  ale já opravdu nemám problém třebas se sebevědomím, musím se smát, nedávno jsem procházela kolem partičky mladých kluků (já už mám o 10 let víc, ale je pravda, že prý o těch 10 let vypadám mladší) a jeden z nich utrousil (abych neslyšela), že bych stála za hřích, potěšilo, to jo!! :)Ono by nebylo žádný problém si najít milence, ale já chci jen toho mého muže. Jenže mně už není 18, tedy naštěstí. Já jsem se svým věkem spokojená.. Bohužel jsem se na téma nevěry dostala v hovoru s jednou mou bývalou kolegyní u kafe, vím už „že ona by nevěru nikdy neodpustila, ale naštěstí má doma to, co má“.. chtělo se mi brečet, protože její muž se mnou jednu dobu docela flirtoval, z jeho straně byl jasný záměr.. Bohužel je hodně paradoxní, jak jsme já i ta kolegyně (tedy já už bohužel ne) bezmezně důvěřivé ve vztahu ke svým mužůmlol, přestože obě pracujeme v oblasti, kde právě tyto záležitosti řešíme (nechci psát, co dělám).. ale pod svícnem bývá největší tma..

Můj problém: On neví, co já vím o něm.. a já nevím, jestli chci, aby to o mně věděl.. Já s tím vnitřně absolutně nesouhlasím, jenže nechci přijít o vše ostatní hezké, co prožíváme přesto všechno, co jsem napsala výše, v současnosti..

Když to s ním budu řešit, je mi jasné, že budu absolvovat šílený rozhovor plný slz, budu mít pocit, že umřu a on mi věrnost a) nebude moci slíbit, já budu nešastná, nebo b) mi věrnost slíbí, nedodrží, já budu nešastná.
Takže uběhl více než rok… já ví, že je holkař, bohužel mi toto vědomí někdy bere dech.. já vím, že je někde jinde s jinou, chci křičet, brečet.. Ale také vím, že mám doma muže a otce mých dětí, kterého mám moc ráda a stejný pocit mi dává on.. milujeme se spolu (2 – 3x týdně), děti ho zbožňují, líbáme se, objímáme, hodně se spolu smějeme, s dětma jezdíme na výlety, ale občas užíváme čas spolu jen my dva. Je to nejlepší chlap mého života. Zní to děsně pateticky.. Vím, že stejně nikdo nemáme nikoho napořád, tak snažím vnímat jen to hezký, ale to ostatní někdy bolí.. Nechci řešit něco, co nemá cenu. Potřebuji se s tím srovnat, ale jde to? Je vůbec možné, říkat si celý život: "Je to holkař, ale jinak se milujem!?"

Upravil(a) sedimnakonari (15. 8. 2009 16:37)

Není tady

 

#2 15. 8. 2009 14:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Holkař

Lze... Ja som žila s podobným chlapom, akurát bol ešte k tomu "holkařství" žialrivec. Nevadilo mi to, akurát som mu povedala, aby to aspoň ráčil robi tak, aby som o tom nevedela a nemusela to rieši. A aby si sovju žialrivos vyriešil sám. Zariadil sa tak a žili sme spolu ďalej ešte niekožko rokov, prišla kríza a potom jedna dáma, za ktorú ma vymenil. Keby nie toho, možno sme spolu dodnes. Ale nᚠvzah mal viacero problémov, tie jeho nevery boli skôr sperievodný jav ako hlavný problém. stolt TY si musíš ujasni, či TY si schopná s ním ži. Zbytočne ti milión žien napíše, že by to dokázalo, keď to TY nedokážeš. wink Tu ide o teba a tvoj život.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 15. 8. 2009 14:27

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Holkař

Sedimnakonari, a už je pán jakýkoliv, rozhodně má úžasnou manželku. V tomhle moralistickém ghetu je to hodně osvěžující příspěvek. godlike

Upravil(a) Axi (15. 8. 2009 14:27)


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#4 15. 8. 2009 14:51

majkafa
Host

Re: Holkař

sedimnakonari napsal(a):

.. Potřebuji se s tím srovnat, ale jde to? Je vůbec možné, říkat si celý život: "Je to holkař, ale jinak se milujem!?"

Myslím si, že to nejde. My v sobě takové vzorce nemáme a svůj stín prostě nelze překročit. Znám jednu takovou, tady z babinetu, a i ta po čase přiznala, že taky někdy vybouchne, někdy je jí to líto a řeší. Možná už vyřešila, nevím, delší dobu jsem ji nečetla. Mně by takový vztah nevyhovoval. Pokud vyhovuje tobě, zůstaň v něm, ale myslím, že se spíš utrápíš.

 

#5 15. 8. 2009 16:44

Nikol
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 113

Re: Holkař

sedimnakonari napsal(a):

.. abych nějak uvedla nᚠpříběh.. Ještě před půlrokem bych napsala, že mám fajn manželství a toho nejlepšího muže na světě.. brali jsme se po před osmi lety, známe se deset let.. ale to asi není to podstatné.. Vždy jsem měla pocit, že můj muž je ten nejlepší chlap na světě, hodnej, vtipnej, milej, má určité charisma a vím, že se líbí i jinýmtongue, ale já jsem opravdu nikdy nežárlila, prostě vůbec žádné varovné signály, tak mi vůbec něco takového nepřišlo na mysl.. jsme spolu už deset let a pořád si máme co říct.. objímáme se, líbáme, držíme za ruce, máme spoustu stejných zájmů, spoustu společných plánů.. jak to napsat.. asi to čekáte, že?.. byl to pro mě docela šok, zjistit o člověku, který je mi nejblíže, který mi říká, že mě má rád.. prostě jsem zjistila, že někoho má.. Původně jsem myslela, že je to nějaký flirt, i tak jsem byla v šoku, musela jsem si vše nejdříve ujasnit sama. Jenže pak mi došlo, že nejde o flirt, prostě má milenku. Nechci to rozepisovat, protože já si myslím, že „můj hlavní problém“ je ještě někde jinde. Bohužel to ještě nebylo vše. Prostě pravda o mém muži je taková, že je to holkař. Tedy slušně řečeno. Tento „stav mysli“ trvá už roky, ještě než jsme se vůbec poznali.. Nevím, jak často je střídá, vídá.. prostě žádné další podrobnosti, ani je vědět nechci. Období od toho prvního zásahu, kterého se mi dostalo.. až po toto pochopení trvalo asi týden.. a já jsem nebyla absolutně čehokoliv neschopná, to předstírání, že se nic neděje mě úplně ochromilo, měla jsem pocit, že se něco musí stát. Chtěla jsem o tom mluvit, nevěděla jak. A kdo taky, že ano. Přiznám se, že jsem se strašně bála jeho reakce.. Takže z mé strany proběhla neovladatelná velmi emotivní scéna. Původně jsem začala mluvit o tom, že vím o tom jeho flirtu, na který jsem přišla jako první, jenže potom jsem už jen brečela a brečela a brečela. On brečel taky a začal mě ujišovat, že se opravdu nic nestalo, že by mi nikdy neublížil a že mě má moc rád. Nikdy dřív přede mnou nebrečel, dost mě to vzalo, nebyla jsem schopná žádné reakce, prostě jsem brečela. Jak jistě chápete, brečeli jsme oba, takže nic se nevyřešilo, mně se sice vnitřně jakoby ulevilo, jenže jak dál? Já věděla, na 100%, že je opravdu holkař, nechci to opravdu pitvat. Opět tady musím napsat.. že to ještě pořád není ten „můj největší problém“. Uběhly asi 2 – 3 týdny a mně bylo jasné, že se s ní viděl, neovládla jsem se, už jsem jen nebrečela, ale i křičela, ale prostě nic konstruktivního. Nastalo období, kdy jsem si vše přerovnávala v hlavě, manžel zřejmě pochopil, že je situace vážná, byla jsem dost mimo, a jak si i jinak na něj nemůžu stěžovat, postará se o děti, nosí mi květiny, dárky... tak mi připadlo, že teď se opravdu snaží, jenže nevím, jestli už jsem nebyla paranoidní.. protože potíž je právě v tom, že já jsem vždy z něj měla pocit, že já jsem ta jediná, opečovávaná… a ten pocit mi zkrátka nechyběl, pořád mi ho dával, dává.. ale už jsem věděla.. vím, že… však vy už víte.. V tomto období jsem nicméně zjistila, že si prostě bohužel nedá pokoj, a v tomto období mi také poprvé v životě řekl, že mě miluje, bylo na něm vidět, že se bojí, že by o mě mohl přijít, nicméně efekt žádnýdumbom… bohužel, prostředí, ve kterém se pohybuje tomu hodně nahrává, je v něm spoustu krásných a chytrých holek, tato kombinace je děsná..  ale já opravdu nemám problém třebas se sebevědomím, musím se smát, nedávno jsem procházela kolem partičky mladých kluků (já už mám o 10 let víc, ale je pravda, že prý o těch 10 let vypadám mladší) a jeden z nich utrousil (abych neslyšela), že bych stála za hřích, potěšilo, to jo!! :)Ono by nebylo žádný problém si najít milence, ale já chci jen toho mého muže. Jenže mně už není 18, tedy naštěstí. Já jsem se svým věkem spokojená.. Bohužel jsem se na téma nevěry dostala v hovoru s jednou mou bývalou kolegyní u kafe, vím už „že ona by nevěru nikdy neodpustila, ale naštěstí má doma to, co má“.. chtělo se mi brečet, protože její muž se mnou jednu dobu docela flirtoval, z jeho straně byl jasný záměr.. Bohužel je hodně paradoxní, jak jsme já i ta kolegyně (tedy já už bohužel ne) bezmezně důvěřivé ve vztahu ke svým mužůmlol, přestože obě pracujeme v oblasti, kde právě tyto záležitosti řešíme (nechci psát, co dělám).. ale pod svícnem bývá největší tma..

Můj problém: On neví, co já vím o něm.. a já nevím, jestli chci, aby to o mně věděl.. Já s tím vnitřně absolutně nesouhlasím, jenže nechci přijít o vše ostatní hezké, co prožíváme přesto všechno, co jsem napsala výše, v současnosti..

Když to s ním budu řešit, je mi jasné, že budu absolvovat šílený rozhovor plný slz, budu mít pocit, že umřu a on mi věrnost a) nebude moci slíbit, já budu nešastná, nebo b) mi věrnost slíbí, nedodrží, já budu nešastná.
Takže uběhl více než rok… já ví, že je holkař, bohužel mě toto vědomí někdy bere dech.. já vím, že je někde jinde s jinou, chci křičet, brečet.. Ale také vím, že mám doma muže a otce mých dětí, kterého mám moc ráda a stejný pocit mi dává on.. milujeme se spolu (2 – 3x týdně), děti ho zbožňují, líbáme se, objímáme, hodně se spolu smějeme, s dětma jezdíme na výlety, ale občas užíváme čas spolu jen my dva. Je to nejlepší chlap mého života. Zní to děsně pateticky.. Vím, že stejně nikdo nemáme nikoho napořád, tak snažím vnímat jen to hezký, ale to ostatní někdy bolí.. Nechci řešit něco, co nemá cenu. Potřebuji se s tím srovnat, ale jde to? Je vůbec možné, říkat si celý život: "Je to holkař, ale jinak se milujem!?"

To je krásná zpověď..hjarta ..ty jsi krásná smile
Víš, co si myslím, že bolí jen ztráta iluzí. A ty si vytváříme sami. Pitomci. Pitomý..já taky dumbom
Je to teda šleha, po 10 letech takový šok.
Já si myslím, že nevěrní jsou všichni chlapi. jen o některých se to neví, tak ty manželky povídají, že oni mají doma zlato. Zahýbají všichni. Víc nebo míň. Mailem nebo osobně, smskama nebo na nočních. Flirtují nebo se chodí někam zpovídat a předvádět a politovat. Ženský taky koketují, některé se taky dají svádět. Všichni jsme stejní.
Není to nakonec jedno, když je on  fajn, když se o tebe a rodinu krásně stará? Třeba si můžete najít systém jak spolu žít a miít jakousi volnost. To jde. Ale nesmí se ti to příčit. Třeba bych to taky dokázala. Mám jednu kámošku, Ta má strašně bohatýho manžela a ten má milenky odjakživa. Všichni to ví. Ale žijí spolu dál. Je zajištěná, každý rok jede 3x s děckama na dovču (Maledivy apod), každej rok novýho ofrouda a už má taky  milence  Ale o tom se nesmí vědět - to by bylo zle. lol Kdyby se rozvedla, on ji zničí, nebude mít ani korunu a ani děti. Tak si v těchto podmínkách našla svůj život. Ale tam je jiný vztah, vy jste jinde... a ty jsi opravdu "velká" holka a obdivuju tě.

Upravil(a) Nikol (15. 8. 2009 16:48)

Není tady

 

#6 15. 8. 2009 16:50

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Holkař

sedimnakonari napsal(a):

..  Je vůbec možné, říkat si celý život: "Je to holkař, ale jinak se milujem!?"

pokud chceš manželství udržet a přitom se netýrat žárlivostí, nic takového si říkat nesmíš a pokud možno si zakaž myslet na to, co dělá, když není s tebou


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#7 15. 8. 2009 16:52

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Holkař

Nic jiného se stejně  nedá dělat, tady není co řešit - buďto si ho nechá nebo ne, má  štěstí že on se chová vůči rodině tak jak je popsáno, znám jednoho podobného a ten manželku psychicky naprosto zdeptal...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#8 15. 8. 2009 16:54

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Holkař

Sedmi: "Potřebuji se s tím srovnat, ale jde to? Je vůbec možné, říkat si celý život: "Je to holkař, ale jinak se milujem!?""

smile Potřebuješ se s srovnat jenom s poznáním své vlastní povahy. Někomu to jde a někomu nejde.
Záleží pouze na tom, jaké "hodnoty" vyznáváš.
Některá ženská je šastná (nebo jen líná něco měnit) se zazobancem, který má milenky, jiná si Maledivy klidně odpustí a prožívá si pohodu s chlápkem, pro něhož je ona ta "nej a jediná".
Záleží fakt jenom na Tobě.

Není tady

 

#9 15. 8. 2009 17:04

Nikol
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 113

Re: Holkař

A taky jsou ještě Tercilo velkosrdcatý velkorysý holky, který dokáží milovat jak děti , rodinu,  tak muže doopravdy (ne jen když poslouchá)a nejsou egoistické . A před takovými smekám

Není tady

 

#10 15. 8. 2009 17:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Holkař

Nikol, teda ty mᚠo chlapech mínění ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#11 15. 8. 2009 17:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Holkař

Nikol napsal(a):

A taky jsou ještě Tercilo velkosrdcatý velkorysý holky, který dokáží milovat jak děti , rodinu,  tak muže doopravdy (ne jen když poslouchá)a nejsou egoistické . A před takovými smekám

aha a podle tebe egoistická = ta, která není ochotna přehlížet partnerovu nevěru va

já zase smekám milá nikol před těmi, kteří chápou a tolerují to, že každej jsme jinej. že někomu holt nevěra nevadí, jinýmu jo. každej jsme nějákej a já bych se tu zrovna neoháněla tím, kdo je velkosrdcatý a velkorysý jak říkáš. zkus být více tolerantní k ostatním wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 15. 8. 2009 17:48

Nikol
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 113

Re: Holkař

PPavlaa napsal(a):

Nikol napsal(a):

A taky jsou ještě Tercilo velkosrdcatý velkorysý holky, který dokáží milovat jak děti , rodinu,  tak muže doopravdy (ne jen když poslouchá)a nejsou egoistické . A před takovými smekám

aha a podle tebe egoistická = ta, která není ochotna přehlížet partnerovu nevěru va

já zase smekám milá nikol před těmi, kteří chápou a tolerují to, že každej jsme jinej. že někomu holt nevěra nevadí, jinýmu jo. každej jsme nějákej a já bych se tu zrovna neoháněla tím, kdo je velkosrdcatý a velkorysý jak říkáš. zkus být více tolerantní k ostatním wink

Pavlo, napsala jsem svůj názor , nic víc. Tvůj ti neberu - proč taky..

Není tady

 

#13 15. 8. 2009 17:52

Nikol
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 113

Re: Holkař

PPavlaa napsal(a):

Nikol, teda ty mᚠo chlapech mínění ...

Spíš reálné. Mnoho žen si s tím také hlavu neláme. Moc iluzí si nedělám.  Vzpomínám i na statistiku uváděnou - nepamatuju si přesně, bylo to kolem 90%. Psal to myslím Plzák.

Není tady

 

#14 15. 8. 2009 17:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Holkař

ano, jen posuzovat to, jestli je někdo velkosrdcatej a někdo egoistickej podle toho, jak kdo kouká na nevěru se mi zdá být kapku mimo¨smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#15 15. 8. 2009 17:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Holkař

Nikol napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Nikol, teda ty mᚠo chlapech mínění ...

Spíš reálné. Mnoho žen si s tím také hlavu neláme. Moc iluzí si nedělám.  Vzpomínám i na statistiku uváděnou - nepamatuju si přesně, bylo to kolem 90%. Psal to myslím Plzák.

vidíš a já věřím tomu, že jsou chlapi kteří nepodvádí, stejně jako jsou ženský, který nepodvádí.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#16 15. 8. 2009 18:03

Nikol
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 113

Re: Holkař

PPavlaa napsal(a):

Nikol napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Nikol, teda ty mᚠo chlapech mínění ...

Spíš reálné. Mnoho žen si s tím také hlavu neláme. Moc iluzí si nedělám.  Vzpomínám i na statistiku uváděnou - nepamatuju si přesně, bylo to kolem 90%. Psal to myslím Plzák.

vidíš a já věřím tomu, že jsou chlapi kteří nepodvádí, stejně jako jsou ženský, který nepodvádí.

Ale jo, tomu  já taky věřím..že i takoví jsou. Třeba i já big_smile sama..

Sedím.. je mi sympatická tím,že nerozmetala rodinu jen kvůli svýmu egu. Vzala skutečnost, že je její muž výborný otec, pozorný partner a k tomu holkař. Miluje ho s tím vším. Tak jak je.
Nevím jak to vyznělo, třeba jinak, než jsem myslela. Tercila popsala jen 2 skupiny žen a mně tam chyběla ještě jedna skupina ta jak jsem psala.. A tato včetně Sedim .. musí mít opravdu velké srdce, a ne proto, že by jí nevadila nevěra, ale proto, že  spokojenost milovaného partnera upřednostnila před svou. A to dokáže málokdo. Já  ne.

Není tady

 

#17 15. 8. 2009 18:16

Nharte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 1158

Re: Holkař

Nedus a neznásilňuj sama sebe. Už vůbec ne potichu v rámci sebe. Ani kvůli strachu- ani kvůli lásce, ani kvůli tlaku společnosti (jak by se mělo žít)- ani kvůli manželovi (nezapomeň, že on tvoji iluzi a očekávání předpokládám podporoval celý vᚠspolečný život). Zničí tě to, a tudíž i vztah.

Jak vypadá vᚠsexuální život? Jak se cítíš, když jsi s ním? (Otázky pro tebe- hodně ti napoví jak dál)

Zjistila jsi něco, co si tvůj muž přál, aby ti zůstalo skryto. Teď tam máte dvojité provázané tajemství, které není sladké. Možná budeš muset sebrat odvahu a tu ránu otevřít. Jináč vám pravděpodobně nahnisá.


Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

 

#18 15. 8. 2009 19:17

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Holkař

Nikol: "A taky jsou ještě Tercilo velkosrdcatý velkorysý holky, který dokáží milovat jak děti , rodinu,  tak muže doopravdy (ne jen když poslouchá)a nejsou egoistické . A před takovými smekám"


Nikol, nepsala jsem vůbec nic o egoismu. Navíc, já taky doufám, že se na ty Maledivy dostanu dřív, než se potopí.... wink big_smile

Není tady

 

#19 15. 8. 2009 19:22

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Holkař

Jo, Nikol, a mám dojem, že uvažuješ trošku (pro sebe) nebezpečně. Jestli jsi propadla pocitu, že když chlap pomůže v kuchyni nebo automaticky (co já vím, příkladů by se našlo) dá celou výplatu manželce a ještě navíc ani nemá potřebu bez ní sám vyrážet někam "do nocí", že takový tedy "poslouchá", tak to asi pro Tebe není úplně nejlepší způsob uvažování.
Zkus třeba zauvažovat o tom, že některé dvojice se prostě "sejdou". A možná to ani není zásluha jednoho či druhého, ale té tolik diskutované "náhody". smile Přičemž různé problémy potkají úplně každou dvojici a je jen na nich, jak se s tím chtějí vypořádat.
Jinak za to, že jsem nepopsala ještě fůru dalších typů žen, se omlouvám, neměla jsem v úmyslu dělat sáhodlouhé rozbory... smile, což neznamená, že bych tvrdila, že existují jen ty dva typy - bylo to trošku rychlejší psaní, asi už jsem v té době dopíjela chládnoucí kafe smile

Upravil(a) Tercila (15. 8. 2009 19:30)

Není tady

 

#20 15. 8. 2009 19:27

sedimnakonari
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2009
Příspěvky: 13

Re: Holkař

Děkuji moc všem, kteří mi „tu“ přispěli a těm, kteří mě pochválili.. i když ono vážně není co.. chválit neutral

To, že je někdo nevěrný, se mi, bohužel, při mé povaze jeví jako velký nedostatek.. nemůžu změnit povahu, je to tak.. ach jo, je mi ale jasné, že můj muž povahu asi také těžko změní, že… Takže, co teď s tím.. jedině vyměnit. Kdysi jsem četla radu psychologa, že když se člověk rozhoduje, tak má dát nalevo plusy, napravo mínusy, sečíst, rozhodnout se.. jen toto pravidlo prý platí jen v těch případech, kde nejde o city, protože jedno citové plus prostě může převážit všechny ostatní mínus.. Takže přesně můj případ neutral Ach jo, takže já mám v tomto jasno, svého muže mám bez ohledu na toto poznání ráda, když k tomu přihodím všechna ostatní rozumová plus.. měnit nechci.. Když mám přiznat úplnou pravdu – když bych ho neměla ráda, asi by vážně ty ostatní „pluska“ nepřipadla jako důležitá.. tedy netvrdím, že kdyby byl vzorný manžel, otec.. a já bych měla románový pocit „že mé city“ ochladly, že bych se s ním bez váhání, bez ohledu na děti, na to hezký, rozvedla.. a že bych se manželství nesnažila zachránit, to né. Ale pro mě je asi vážně nejdůležitější pocit, že mám ráda a že ten pocit mám i z něj.. a proto jsem se rozhodla (vy už víte jak)… pro to mu to "vše" odpouštím..

…a proto sem vlastně píšu.. potřebuji vidět situaci z nadhledu.. I když „to“ o něm vím, snažím se pustit z hlavy.. jenže občas vypluje a ve mně je v tu chvíli opravdu velké napětí, něco mezi hněvem?, ztrátou energie/iluzí?, zbytečností?, smutkem.. já nevím…snažím se nedávat najevo, protože stejně jako je chyba mého muže, že je mi nevěrný, je moje chyba nebo problém, že se s ním o tom nedokážu, nechci?, nemůžu? bavit, ale jak už píšu, ono vlastně není o čem, když jsem se rozhodla, jak píšu výše. Já na něm měnit nic nechci, tedy až na ty holky:( Při tom našem prvním zoufalém „rozhovoru“, co jsme vedli, jsem se ho ptala, jestli by rád něco jinak, na mně, na našem vztahu, životě, jestli mu něco vadí, jenže nic. Nic nevadí, nic by neměnil, takže vlastně není „co“ měnit, vylepšovat, jak píšu, vůbec mi nevěra z jeho strany nepřišla na mysl, a připadá mi, ale opravdu jen připadá, že má pocit, že jsem nejistá a že se snaží, ale nevím, jsem asi trošku schizofrenní, (nedivte se tongue), já si opravdu na něm na nic stěžovat nikdy nemohla. Je pravda, že mi připadá, že mám potřebu jakoby se také snažit. Jen nevím v čem:)

Jinak ještě: Ono je to asi vážně dost o „tom“ egu.. když o tom tak přemýšlím.. já jsem některé věci vůbec nevnímala.. když jsme se poznali, vím, že kolem něj vždy točily nějaké holky.. a už pracovně.. nebo kamarádky(?), které poznal právě přes práci.. já to vážně vůbec neřešila, „ přede mnou“ byl nějakou dobu sám, když jsme se na toto téma bavili, řekl, že krásných ženských je spousta, ale to ještě neznamená, že by je chtěl mít doma, a obráceně, že by nemohl žít s někým.. s kým si „jen“ rozumí. Nesmějte se, ale to asi to je právě to mé „ego“, já byla prostě úplně slepá, protože MĚ doma chtít měl, že! Zkrátka mě to potěšilo, jinak jsem neviděla, neslyšela. Ach jo.

Omlouvám se, že píšu „takto románově“ .. já si prostě potřebuji utřídit myšlenky.. já ani nepotřebuji schvalování tohoto mého myšlenkového toku, ale moc mi pomáhají Vaše názory z pohledu z venku. Moc díky!

Upravil(a) sedimnakonari (15. 8. 2009 19:29)

Není tady

 

#21 15. 8. 2009 19:32

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Holkař

Tááák a tady jsi asi vystihla to podstatné. 
"nemůžu změnit povahu, je to tak.. ach jo, je mi ale jasné, že můj muž povahu asi také těžko změní, že…"
Moc Ti držím palce.

Není tady

 

#22 15. 8. 2009 19:32

Nikol
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 113

Re: Holkař

Tercila napsal(a):

Jo, Nikol, a mám dojem, že uvažuješ trošku (pro sebe) nebezpečně. Jestli jsi propadla pocitu, že když chlap pomůže v kuchyni nebo automaticky (co já vím, příkladů by se našlo) dá celou výplatu manželce a ještě navíc ani nemá potřebu bez ní sám vyrážet někam "do nocí", že takový tedy "poslouchá", tak to asi pro Tebe není úplně nejlepší způsob uvažování.
Zkus třeba zauvažovat o tom, že některé dvojice se prostě "sejdou". A možná to ani není zásluha jednoho či druhého, ale té tolik diskutované "náhody". smile Přičemž různé problémy potkají úplně každou dvojici a je jen na nich, jak se s tím chtějí vypořádat.

Já jsem Tercilo ničemu nepropadla. To, co píšeš v 1.odstavci je tvá verze, to jsem já nepsala..
Ten druhý odstavec, ten je ok

Není tady

 

#23 15. 8. 2009 19:32

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Holkař

Nikol: " To, co píšeš v 1.odstavci je tvá verze, to jsem já nepsala.."

Nepsala? Tak jo. smile
Kdyby se Ti chtělo, mohla bys napsat, proč Tě na tomto vlákně napadlo slovo "poslouchání". Já jsem tomu možná tedy špatně porozuměla.

Upravil(a) Tercila (15. 8. 2009 19:36)

Není tady

 

#24 15. 8. 2009 19:49

Nikol
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 113

Re: Holkař

Sedim....

tys smile to ego ještě vztáhla na sebe...? vysvětlím..

Pokud to byla narážka na mnou zmíněné "ego", tak jsem to myslela trošku jinak. A to tak, že jsi své ego potlačila a dokázala upřednostnit pohodu svého muže, před svou vlastní pohodou.--a uchránila rodinu rozpadu. Naprosto nesobecky. Já bych to nedokázala.
..Ale tvůj způsob uvažování (viz minulý příspěvek)a první tvoje myšlenka patřila hledání toho,  kde TY dělaᚠchybu a tím mᚠu mě opět  další plus a dalších 5kilo mého obdivu.
Jako jedna z mála tady nechceš měnit jeho, ale přizpůsobuješ sebe. Já bych tak nepostupovala. Neměla bych na to a ospravedlnila bych si to tím,  že nejsem povinna se někomu přizpůsobovat, natož, když  mi ubližuje. Což je taky pravda..ale..
Já ti držím palce a přeju hodně síly, a vůbec bych se nedivila, kdyby tvůj muž postupem času následoval tvůj příklad a vyrostl z něj chlap, který už tě nevěrama nebude zatěžovat..smile

Není tady

 

#25 15. 8. 2009 19:52

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Holkař

Nikol... slovo poslouchání u chlapa.... Tam jsem nějak nevěděla, proč jsi ho použila, víš.
Jo a díky za vysvětlení.

Upravil(a) Tercila (15. 8. 2009 19:53)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů