Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

#1 11. 8. 2009 12:23

truhlik
♥♥-----
Registrovaný: 7. 5. 2009
Příspěvky: 35

kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

jak to vypadá u vás?kouří vaši spolupracovníci ?a firmě to nevadí ?

Není tady

 

#2 11. 8. 2009 17:48

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

U nás ve firmě se smí kouřit všude. Když sedí v kanceláři kuřák s nekuřákem, tak kuřák chodí kouřit na balkon, terasu.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3 11. 8. 2009 17:52

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

kouří, venku před budovou,schovaní za billbordem aby nebyli videt na 1.POHLED...


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#4 11. 8. 2009 20:33

majkafa
Host

Re: kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

U nás se kouří pouze venku na jednom vyhrazeném místě v "suterénu" pod mostkem, který je oficiálním a bezbariérovým vchodem do firmy a současně "střechou" kouřícím, když prší. Mají tam i svou lavičku a popelník. Ani návštěvy na firemních jednáních u šéfů v budově nekouří. Vlastně jsem už léta nezaslechla dotaz, zda-li by se mohlo na jednání kouřit. Mám z toho radost. Jsem odnaučený kuřák a astmatik.

 

#5 11. 8. 2009 21:15

Olympia
Host

Re: kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

U nas se nesmi kourit. Dokonce jsme na pracovisti vsichni nekuraci.

 

#6 12. 8. 2009 13:00

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

Každý si kouří ve své kanceláři, dle libosti. Pokud si nechce začuzovat vlastní a nebo má návštěvu taky kuřáckou, jdou do zasedačky nebo do kuchyňky a otevřou okna dokořán a stojí u nich ....

Není tady

 

#7 12. 8. 2009 13:58

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

U nás se to hodně vyřešilo tak, že si kuřáci koupili elektronické ciga a tak nikomu nevadí... taky dobrý nápad:-)

Není tady

 

#8 12. 8. 2009 15:58

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

U nás ve firmě se nekouří, pokud má někdo potřebu, jde na balkon. Týká se i šéfa.

Není tady

 

#9 12. 8. 2009 21:40

marica
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 9. 2007
Příspěvky: 514

Re: kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

U nás si kuřáky docela považujeme je jich už málo (finanční krize i u nás) a na balkónech se toho strašně moc vyřídí. Urovnávají se sory kalumetem a tak. Takže žádné pogromy. De lege se v kanceláři kouřit nesmí. Ale když jsou sami v kanclu a nemají stránky tak se jim to toleruje. Navalí se jim více práce.

Není tady

 

#10 17. 8. 2009 14:01

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

My mame pracoviste bez kancelari, chvalabohu se kourit nesmi, staci, kdyz nekdo prijde zvenku a smrdi mi pod nos. V jednom sidle maji v kazde budouve vyhrazenou terasu, ve druhem chodi proste pred vchod. To mi neprijde moc vhodne, kazdy, kdo v(y)chazi, musi projit oblakem.

Není tady

 

#11 17. 8. 2009 15:12

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?

U nas se kourit nesmi, vyjma urcene mistnosti a venku pred vchodem pro zamestnance. To jsem netusila , ze se jeste nekde smi kourit v kancelarich, docela zavidim.

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » kouření ve firmě (kuřáci a krize)jak to vypadá u vás?
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů