Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#251 18. 2. 2010 12:39

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Taky nevěra...

Selima napsala: Už na základnej škole sa učia o možných dôsledkoch sexu - a aj ako tomu predís.

A já dodávám: Každý uvažující dospělý člověk ví o tom, jaké jsou možné důsledky nevěry. V tom se také nedá spoléhat na druhé.
Není to trochu takové to, "mně se to nemůže stát" ?smile

Není tady

 

#252 18. 2. 2010 13:13

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Taky nevěra...

laureene napsal(a):

Selima napsala: Už na základnej škole sa učia o možných dôsledkoch sexu - a aj ako tomu predís.

A já dodávám: Každý uvažující dospělý člověk ví o tom, jaké jsou možné důsledky nevěry. V tom se také nedá spoléhat na druhé.
Není to trochu takové to, "mně se to nemůže stát" ?smile

Možná je to trochu offtopic ,ale co kdybychom sepsali nějakou petici,aby se na základní škole v rámci rodinné výchovy vyučovalo:
žena, která tvrdí,že nemůže otěhotnět lže. (snad s výjimkou mé známě,která prokazatelně nemá dělohu roll )
Muž,který tvrdí že mu manželka nerozumí bla bla bla, rozvede se lže!
Myslím,že by se tomu měl ve školních osnovách věnovat klidně celý půlrok. Bylo by to velice státotvorné reta .

Není tady

 

#253 18. 2. 2010 13:38

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Taky nevěra...

werena30 napsal(a):

laureene napsal(a):

Selima napsala: Už na základnej škole sa učia o možných dôsledkoch sexu - a aj ako tomu predís.

A já dodávám: Každý uvažující dospělý člověk ví o tom, jaké jsou možné důsledky nevěry. V tom se také nedá spoléhat na druhé.
Není to trochu takové to, "mně se to nemůže stát" ?smile

Možná je to trochu offtopic ,ale co kdybychom sepsali nějakou petici,aby se na základní škole v rámci rodinné výchovy vyučovalo:
žena, která tvrdí,že nemůže otěhotnět lže. (snad s výjimkou mé známě,která prokazatelně nemá dělohu roll )
Muž,který tvrdí že mu manželka nerozumí bla bla bla, rozvede se lže!
Myslím,že by se tomu měl ve školních osnovách věnovat klidně celý půlrok. Bylo by to velice státotvorné reta .

kapitulation hele já občas nerozumím sám sobě. takže pokud nerozumím manželce co vůči mě vysílá za signály tak nemohu lhát. Kro se trochu i když souhlasím s tebou, že otázka vztahů mezi mužem a ženou v manželství a rodině by se mělo v rámci školy vyučovat.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#254 18. 2. 2010 13:49

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Taky nevěra...

Pisatel napsal(a):

kapitulation hele já občas nerozumím sám sobě. takže pokud nerozumím manželce co vůči mě vysílá za signály tak nemohu lhát. Kro se trochu i když souhlasím s tebou, že otázka vztahů mezi mužem a ženou v manželství a rodině by se mělo v rámci školy vyučovat.

P.r.d.e.l.k.o, takovýhle výrazy si nech laskavě pro svýho psa

Upravil(a) werena30 (18. 2. 2010 13:50)

Není tady

 

#255 18. 2. 2010 14:48

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Taky nevěra...

V několika příspěvcích tu  padly slova o "vině" manžela.  Ne že bych chtěla zlehčovat podíl chlapa na "neposkvrněném početí milenky"- ALE- v případě Mady a žen, které chtějí  zachovat stávající vztah PO nevěře je kontraproduktivní   vidět příliš ostře partnerův podíl na věci. Je možná lépe mít  lehký dopal na milenku, úžas  z chování partnera-ALE pokud si připustím skutečný stav věci:  skutek partnera Mady(v těhu), musela bych ho odeslat do míst bez slušného označení...
Jenže- pokud Mado mᚠmuže ráda, bude pro tebe lepší  vidět ho v téhle epizodě jako malého zlobivého nezodpovědného kluka, který "zapomněl" ( jako si zapomene žákajdu)ochranu a rozum doma. Jen tak můžeš  doufat, že  "dospěl". On ten výběr milenky taky o něčem svědčí....
Nevybral si diskrétní milenku na dlouhodobé podvádění. Vybral prvoplánovitě první přístupnou- asi aby si to zkusil..  Aby si připomněl  "lov"...Opět ta podoba s Biančiným příběhem! (a s tím mým taky), možná i s tím Laureniným???...
Včetně "prudících" neodbytných milenek...
Vybraly jsme si za otce svých dětí nedospělé kluky. By některým z nich v době nevěry už dávno šedivěly skráně! tongue
Mado-  bude nejlíp  na milenku zapomenout, manžovi  dovolit dospět ( myslím tím zapřáhnout ho do  starostí  o rodinný krb a zároveň hýčkat v momentech, kdy za to ten chlap stojí) a   smířit sče se tím, že samostatné ženské jsou       většinou tahouny i ve vztahu, kde by se rády nechaly hýčkat....   Zvládᚠto. Ten tvůj dostal takovou  "přeshubu!, že máte snad naději dál být spolu a s otevřenými kartami. Kdybys tuhle vizi neměla, musela bys uvažovat o "výměně " vadného modelu a kde mᚠjistotu, že ten další bude lepší? 
Je dobře pro jiné , že napíšeš pokračování. Je vždycky fajn zjistit, že někde to "lepit"jde i když to zatím občas "dře pískem v kolečkách"stolt

Není tady

 

#256 18. 2. 2010 15:15

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Taky nevěra...

werena30 napsal(a):

Pisatel napsal(a):

kapitulation hele já občas nerozumím sám sobě. takže pokud nerozumím manželce co vůči mě vysílá za signály tak nemohu lhát. Kro se trochu i když souhlasím s tebou, že otázka vztahů mezi mužem a ženou v manželství a rodině by se mělo v rámci školy vyučovat.

P.r.d.e.l.k.o, takovýhle výrazy si nech laskavě pro svýho psa

Hezký kočičko, ale má to jednu vadu na kráse nemám psa sad


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#257 18. 2. 2010 15:15

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Taky nevěra...

Zuzi, tak tos napsala moc hezky a trefně... njn holt ty zkušenosti big_smile


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#258 18. 2. 2010 15:40

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Taky nevěra...

Pisatel napsal(a):

werena30 napsal(a):

Pisatel napsal(a):

kapitulation hele já občas nerozumím sám sobě. takže pokud nerozumím manželce co vůči mě vysílá za signály tak nemohu lhát. Kro se trochu i když souhlasím s tebou, že otázka vztahů mezi mužem a ženou v manželství a rodině by se mělo v rámci školy vyučovat.

P.r.d.e.l.k.o, takovýhle výrazy si nech laskavě pro svýho psa

Hezký kočičko, ale má to jednu vadu na kráse nemám psa sad

Můžu ti půjčit naše štěně, pokud mᚠpotřebu na někoho výchovně působit. Jemu by to rozhodně prospělo hmm .

Není tady

 

#259 18. 2. 2010 16:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Taky nevěra...

laureene napsal(a):

Selima napsala: Už na základnej škole sa učia o možných dôsledkoch sexu - a aj ako tomu predís.

A já dodávám: Každý uvažující dospělý člověk ví o tom, jaké jsou možné důsledky nevěry. V tom se také nedá spoléhat na druhé.
Není to trochu takové to, "mně se to nemůže stát" ?smile

Asi áno... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#260 18. 2. 2010 16:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Taky nevěra...

mada77 napsal(a):

Seli, někde výš jsem psala, že si to nedovedu představit, jak ji nutí va A podle mě, žena, která po dítětei tak moc touží a chce ho, tak se rozhodne sama podle sebe bez ohledu na to, co chce okolí. Prostě tomu nevěřím, že se dá někdo "donutit" Tak nějak podobnou situaci jsme zažili - tedy ne, že bych ho odtáhla od rodiny či pratnerky, byli jsme oba volní a dítě přišlo neplánovaně a v dost nevhodnou dobu. Nenutil mě, rozhodnutí nechal na mě a já se rozhodla, tak jak jsem se rozhodla i za cenu, že bych s tím malým zůstala sama. Proto prostě nevěřím tomu, že byla ona chudinka donucena. O těch předchozích potratech vím z doby, kdy to prasklo, takže nechápu, proč by o tom mluvil, kdyby chtěl mlžit.
Obávám se, že za tu jeho chybu bysme doplatili nejvíc my - rodina. Jeho by deptala věčně něco nárokující exmilenka ( a že to některý ženský sakra dobře umí ). Další věc jsou finance. Ona jedno dítě má, je věčně bez peněz, takže si skutečně nedovedu představit, jak by uživila děti dvě, i kdyby M platil alimenty v nějaké běžné výši. Nemůžu si pomoct, ale mě to pořád vychází jako to lepší řešení, protože by někdo z toho chtěl vytřískat co by šlo za každou cenu.
Heli, jj, zvláště když ti někdo tvrdí, jak děti mít nemůže lol Já to nechci rozvádět do detailů, ale podle toho, co mi bylo řečeno, tak to "otěhotnění" by musel být sakra vééélký zázrak, proto mám dost silné pochybnosti o tom těhotenství jako celku.

Tehotenstvo môže by aj dobrá zbraň, vo tom žádná... ale zároveň aj poriadna smola alebo šastie, náhoda, prúser, nehoda - čokožvek, podža uhla pohžadu a situácie. Inak, tožko žien príde o deia do konca 3. mesiaca, hlavne v prípade nervov, že sa pokojne mohlo sta aj toto. Ale pokiaž ide o "zázraky", tak poznám kopec "detí antikoncepcie" a detí rodičov, čo boli vraj 100% neplodní. big_smile Príroda je často dos poouchlá. stolt Čo my vieme... možno to nakoniec poriadne nevie ani ona(napr. kto je naozaj otcom dieaa...).

Upravil(a) Selima (18. 2. 2010 16:30)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#261 18. 2. 2010 16:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Taky nevěra...

zuzi777a napsal(a):

V několika příspěvcích tu  padly slova o "vině" manžela.  Ne že bych chtěla zlehčovat podíl chlapa na "neposkvrněném početí milenky"- ALE- v případě Mady a žen, které chtějí  zachovat stávající vztah PO nevěře je kontraproduktivní   vidět příliš ostře partnerův podíl na věci. Je možná lépe mít  lehký dopal na milenku, úžas  z chování partnera-ALE pokud si připustím skutečný stav věci:  skutek partnera Mady(v těhu), musela bych ho odeslat do míst bez slušného označení...
Jenže- pokud Mado mᚠmuže ráda, bude pro tebe lepší  vidět ho v téhle epizodě jako malého zlobivého nezodpovědného kluka, který "zapomněl" ( jako si zapomene žákajdu)ochranu a rozum doma. Jen tak můžeš  doufat, že  "dospěl". On ten výběr milenky taky o něčem svědčí....
Nevybral si diskrétní milenku na dlouhodobé podvádění. Vybral prvoplánovitě první přístupnou- asi aby si to zkusil..  Aby si připomněl  "lov"...Opět ta podoba s Biančiným příběhem! (a s tím mým taky), možná i s tím Laureniným???...
Včetně "prudících" neodbytných milenek...
Vybraly jsme si za otce svých dětí nedospělé kluky. By některým z nich v době nevěry už dávno šedivěly skráně! tongue
Mado-  bude nejlíp  na milenku zapomenout, manžovi  dovolit dospět ( myslím tím zapřáhnout ho do  starostí  o rodinný krb a zároveň hýčkat v momentech, kdy za to ten chlap stojí) a   smířit sče se tím, že samostatné ženské jsou       většinou tahouny i ve vztahu, kde by se rády nechaly hýčkat....   Zvládᚠto. Ten tvůj dostal takovou  "přeshubu!, že máte snad naději dál být spolu a s otevřenými kartami. Kdybys tuhle vizi neměla, musela bys uvažovat o "výměně " vadného modelu a kde mᚠjistotu, že ten další bude lepší? 
Je dobře pro jiné , že napíšeš pokračování. Je vždycky fajn zjistit, že někde to "lepit"jde i když to zatím občas "dře pískem v kolečkách"stolt

Možno bude vôbec lepšie vidie ho ako úbohé dieatko, ktoré si etše neuvedomuje dôsledky svojich činov a keď sa mu ukážu drsne na oči, tak sa ide schova mamičke za sukňu. Otázka znie, či Mada chce a potrebuje k dvom deom ešte tretie, v dospelom tele. big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#262 18. 2. 2010 17:37

mada77
♥♥-----
Registrovaný: 10. 8. 2009
Příspěvky: 92

Re: Taky nevěra...

Zuzi, napsalas to vážně trefně.
Jen čas ukáže jestli můj muž dostal pořádně přes ústa a zda se z toho poučil. Rozhodla jsem se nevěru odpustit a pokusit se nᚠvztah zachránit. Těhotenství-netěhotenství milenky už na tom rozhodnutí nic nemění, patří to k době nevěry. A jak píše Seli, příroda je poouchlá a náhoda je blbec.
Nechávám ho a si to pěkně vyžere, myslím, že ho tíží svědomí, ale s tím se musí srovnat sám. Nejsem však příznivcem toho, abych mu 3x denně servírovala to, co udělal, to by byla cesta do pekel.
Možná, že on je nezralý, možná  tom hraje roli jeho dětství, možná že já některým zde přijdu já naivní a hloupá, když jsem se rozhodla přesto ve vztahu pokračovat.

Není tady

 

#263 18. 2. 2010 18:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Taky nevěra...

Nemyslím, že si naivná, nie ty... big_smile a keby aj, je to tvoja vec a ty si ponesieš dôsledky svojho rozhodnutia. tummenupp


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#264 18. 2. 2010 18:29

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Taky nevěra...

Dospělá a sebevědomá ženská si neiniciovaného chlapce za manžela nikdy nevezme. Ta si vezme dospělého a sebevědomého chlapa. Úvahy o vyžírání, dostávání přes ústa a odpouštění mi ve výše uvedeném kontextu přijdou velmi nevkusné.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#265 18. 2. 2010 18:37

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Taky nevěra...

No může se stát, že když se dva vezmou jsou oba ještě nedospělí "jelita" a po dobu manželství jeden vyzraje a druhý stagnuje wink


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#266 18. 2. 2010 18:44

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Taky nevěra...

Axi napsal(a):

Dospělá a sebevědomá ženská si neiniciovaného chlapce za manžela nikdy nevezme. Ta si vezme dospělého a sebevědomého chlapa. Úvahy o vyžírání, dostávání přes ústa a odpouštění mi ve výše uvedeném kontextu přijdou velmi nevkusné.

Z té dvojité negace mi vychází spíš snadno vezme . . . otázka je, co s tím pak udělá hmm .
Hm, právě,že to jsou jen úvahy.

Není tady

 

#267 18. 2. 2010 18:54

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Taky nevěra...

pomněnka napsal(a):

No může se stát, že když se dva vezmou jsou oba ještě nedospělí "jelita" a po dobu manželství jeden vyzraje a druhý stagnuje wink

To jo, ale pak si odpustím ty plky a upřímně si přiznám, že jsme "byli jelita" a nebyli jsme dostatečně synchronní ve vývoji. Upřímně řečeno si nedovedu představit, že bych byl tak pyšný, a dovolil si odpouštět něco svojí partnerce (která je zároveň moje manželka a matka mých dětí).


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#268 18. 2. 2010 19:07

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Taky nevěra...

werena30 napsal(a):

Axi napsal(a):

Dospělá a sebevědomá ženská si neiniciovaného chlapce za manžela nikdy nevezme. Ta si vezme dospělého a sebevědomého chlapa. Úvahy o vyžírání, dostávání přes ústa a odpouštění mi ve výše uvedeném kontextu přijdou velmi nevkusné.

Z té dvojité negace mi vychází spíš snadno vezme . . . otázka je, co s tím pak udělá hmm .
Hm, právě,že to jsou jen úvahy.

Tak to ti to vychází špatně. V písmenkách na tomhle vlákně je hodně cítít takový ten nevědomý spodní proud, který se týká rozmnožování. Což je věc, které se neposmívám, díky tomu jsme nakonec tady. Jenom kdyby nebyl tak agresivní a neválcoval tolik ty vyšší vrstvy. grater


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#269 18. 2. 2010 19:17

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Taky nevěra...

Axi napsal(a):

werena30 napsal(a):

Axi napsal(a):

Dospělá a sebevědomá ženská si neiniciovaného chlapce za manžela nikdy nevezme. Ta si vezme dospělého a sebevědomého chlapa. Úvahy o vyžírání, dostávání přes ústa a odpouštění mi ve výše uvedeném kontextu přijdou velmi nevkusné.

Z té dvojité negace mi vychází spíš snadno vezme . . . otázka je, co s tím pak udělá hmm .
Hm, právě,že to jsou jen úvahy.

Tak to ti to vychází špatně. V písmenkách na tomhle vlákně je hodně cítít takový ten nevědomý spodní proud, který se týká rozmnožování. Což je věc, které se neposmívám, díky tomu jsme nakonec tady. Jenom kdyby nebyl tak agresivní a neválcoval tolik ty vyšší vrstvy. grater

Nikoliv. To je matematika. Dvě mínus dávají dohromady plus.
Ta věta,kterou si napsal nemůže být pravdivá a ty to to moc dobře víš. Na ty agresivní proudy reaguješ úplně stejně agresivně proč?

Není tady

 

#270 18. 2. 2010 19:27

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Taky nevěra...

Jak myslíš.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#271 18. 2. 2010 20:20

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Taky nevěra...

mada77 napsal(a):

Zuzi, napsalas to vážně trefně.
Jen čas ukáže jestli můj muž dostal pořádně přes ústa a zda se z toho poučil. Rozhodla jsem se nevěru odpustit a pokusit se nᚠvztah zachránit. Těhotenství-netěhotenství milenky už na tom rozhodnutí nic nemění, patří to k době nevěry. A jak píše Seli, příroda je poouchlá a náhoda je blbec.
Nechávám ho a si to pěkně vyžere, myslím, že ho tíží svědomí, ale s tím se musí srovnat sám. Nejsem však příznivcem toho, abych mu 3x denně servírovala to, co udělal, to by byla cesta do pekel.
Možná, že on je nezralý, možná  tom hraje roli jeho dětství, možná že já některým zde přijdu já naivní a hloupá, když jsem se rozhodla přesto ve vztahu pokračovat.

Naivní a hloupé by bylo  vyhodit manžela /by  tak trochu nedospělého v jisté oblasti tongue/ a při dvou dětech mu nedat šanci  dospět- zvl᚝ když zřejmě pro jiné vlastosti o něho stále stojíš. O blba  opřeného o vývrtku , který by tě denně zbušil a  opětovně svlíkal  kdekoho v okruhu 1000 světelných let bys nestála!. dumbom
  To "zůstat a jít dál spolu" je daleko   odvážnější , než to odpískat. Nikoliv naivní. Pokud ano- pak těch naivních je tu víc- a žijeme! stolt  Já  si to klidně přiznám a jsem po těch pár letech "po" vážně ráda, že jsem nevysyčela a nezůstala sama se synkem kvůli pár měsíční krizi.
Každý máme nějakého kostlivečka ve skříni.   Netřeba  skříň otvírat  a nechat na sebe padat kosti!!   Já myslím, že když se taková nepříliš povedená epizoda zaplácne v čase jinými, daleko přínosnějšími zážitky (pokud možno společnými), stane se z toho  jen výstraha před  možným dalším karambolem. On ten život fakt děsně utíká a kazit si ho  nemá cenu...
Pokud nemᚠtendenci mu připomínat, tleskám.   Já jsem si musela  hodně šlapat na jazyk abych mu  občas něco "trefného" nevlípla mezi oči. Jsem jedůvka a   fakt  jsem ráda, že jsem  tohle období ustála.  Teď už mě to nebere.   Nemá proč. 

A paradoxně  dnešní příspěvky Axiho a Selimy  mě utvrzují v tom, že  budu raději  naivní- a spokojená.  stolt

Není tady

 

#272 18. 2. 2010 20:21

mada77
♥♥-----
Registrovaný: 10. 8. 2009
Příspěvky: 92

Re: Taky nevěra...

Axi napsal(a):

pomněnka napsal(a):

No může se stát, že když se dva vezmou jsou oba ještě nedospělí "jelita" a po dobu manželství jeden vyzraje a druhý stagnuje wink

To jo, ale pak si odpustím ty plky a upřímně si přiznám, že jsme "byli jelita" a nebyli jsme dostatečně synchronní ve vývoji. Upřímně řečeno si nedovedu představit, že bych byl tak pyšný, a dovolil si odpouštět něco svojí partnerce (která je zároveň moje manželka a matka mých dětí).

Hodnotit nᚠvývoj můžu až s odstupem času wink
Jo,jo, Seli, ponesu, tak jako každý z nás.
Já se nebojím budoucnosti. Buď to bude všechno klapat a nebo taky ne a budu to řešit. Nebojím se zůstat bez partnera, jsem přesvědčená, že bych sebe i děti zajistila.

Není tady

 

#273 18. 2. 2010 20:29

mada77
♥♥-----
Registrovaný: 10. 8. 2009
Příspěvky: 92

Re: Taky nevěra...

Zuzi, já mám obrovskou výhodu, že mám dvě malé děti, ty mi nedávají moc prostoru na černé myšlenky a večer padám na ústa lol
Jinak jsem taky trochu jedůvka, ale vím, že v tomhle případě by to bylo spíš na škodu.
M ví, že by další podobná věc byla asi konečná, tak buď to bylo poprvé a naposledy nebo to příště bude dělat " kultivovaně" a nikdo se nic nedozví. Nebo do toho šlápne jak slon v porcelánu a pak to budu řešit. Víc možností mě nenapadá lol

Není tady

 

#274 18. 2. 2010 22:21

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Taky nevěra...

mada77 napsal(a):

Zuzi, já mám obrovskou výhodu, že mám dvě malé děti, ty mi nedávají moc prostoru na černé myšlenky a večer padám na ústa lol
Jinak jsem taky trochu jedůvka, ale vím, že v tomhle případě by to bylo spíš na škodu.
M ví, že by další podobná věc byla asi konečná, tak buď to bylo poprvé a naposledy nebo to příště bude dělat " kultivovaně" a nikdo se nic nedozví. Nebo do toho šlápne jak slon v porcelánu a pak to budu řešit. Víc možností mě nenapadá lol

Vidím lehkou podobnost - jsi schopná si z "toho" do jisté míry dělat šprouchlata. To se mi líbí. Já to tak dělám se vším, co mě kdy hodlalo porazit. První nádech je ještě s brekem, druhý se vztekem, třetí už s jedůvkou a jistým druhem nadhledu...až do smíření se se stavem věcí. Myslím, že i tak se dá přežít..... big_smile

Upravil(a) zuzi777a (18. 2. 2010 22:22)

Není tady

 

#275 18. 2. 2010 23:39

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Taky nevěra...

big_smile Ale bl.bost smutek, Pisateli big_smile, mně moje práce baví, byla mým snem a je mým koníčkem a je dobře placená.
Já jsem se jen pozastavila nad tím, že nějak moc mužů hlásá blud podobný tomu, co jsi tady vyplodil: že ženy chtějí po mužích peníze. Jistě, některé asi ano, ale obecně takhle smýšlet v dnešní době, kdy nejsme závislé na "živitelích" rodiny, asi nelze.
Navíc se domnívám, že žena poměrně lehce  a brzy odhalí "černou herku natřenou na bílo" big_smile.
Ale možná jsem Ti špatně rozuměla smile.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů