Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » Prosím o pomoc kohokoli ze Slovenska - adresa

#1 5. 8. 2009 11:06

Laskonka
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 8. 2007
Příspěvky: 174

Prosím o pomoc kohokoli ze Slovenska - adresa

Babinetky, pomůžete prosím??? Jen stručně vysvětlím, o co jde. Před půl rokem jsem si koupila u Sky Europe letenky, oni mi ten let zrušili no a teď krachujou. Samozřejmě peníze mi dluží dál. Poslali mi mail, kde mi nabízejí možnost vrácení finanční částky. Můj kamarád právník sice říká, že je to asi k ničemu, ale lepší dělat něco než nic. Jenomže to má jeden háček - protože oni jsou slovenská firma, tak se mnou do ČR komunikovat nebudou. Musím si sehnat někoho, kdo bydlí na Slovensku a kdo bude přijímat mojí poštu od nich. Podotýkám - ten dotyčný samozřejmě vůbec nebude mít co dočinění s celou tou věcí, pouze bude přijímat moje dopisy od Sky Europe a pokud od nich vůbec něco přijde, tak mi dá třeba přes mail vědět, co v tom dopise je. Anebo mi ten dopis pošle, samozřejmě na moje úhrady! To už je detail.

Já jsem ihned rozvěsila všechny sítě, poptala se v rodině a známých, jenže bohužel - já na Slovensku nikoho neznámsad Mám pouze jednu kamarádku v Bratislavě, jenže ta bydlí v podnájmu a schránku má u sebe doma, kam jezdí málokdy.

Holky a kluci, je tady nějaká dobrá slovenská duše (nebo někdo, kdo zná někoho na Slovensku), která by mi poskytla adresu? Byla bych vám strašně vděčná, jde mi o 8500 Kč. A to pro mě není málo... mám už málo času, pouze do 17. 8. Proto bych chtěla vše vyřídit tehle týden. PROSíM, ozvěte se mi někdo, už nevím, na kam jinam bych se měla obrátit, babinet je moje poslední záchrana...

Není tady

 

#2 5. 8. 2009 17:32

marica
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 9. 2007
Příspěvky: 514

Re: Prosím o pomoc kohokoli ze Slovenska - adresa

MᚠSZ

Není tady

 

#3 5. 8. 2009 18:43

Laskonka
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 8. 2007
Příspěvky: 174

Re: Prosím o pomoc kohokoli ze Slovenska - adresa

Marico, tisíckrát děkuju!!! Nemám slov a jsem šastná, že ještě existujou hodný lidi...

Není tady

 

#4 5. 8. 2009 22:05

marica
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 9. 2007
Příspěvky: 514

Re: Prosím o pomoc kohokoli ze Slovenska - adresa

Laskonka napsal(a):

Marico, tisíckrát děkuju!!! Nemám slov a jsem šastná, že ještě existujou hodný lidi...

Jen tak mimochodem nebylo by lepší nechat si to vyplatit v euro a to pak zaménit v Čechách za Kč? Tím dostaneš lepší kurs. Myslím.

Není tady

 

#5 6. 8. 2009 16:31

Laskonka
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 8. 2007
Příspěvky: 174

Re: Prosím o pomoc kohokoli ze Slovenska - adresa

No, ono jde spíš o to, že já ty peníze už stejnak nikdy neuvidím, a v eurech nebo v Kč. Anebo jen malou část. I když, kdo ví, jak to všechno dopadne. Ale aspoň jsem ráda, že jsem pro to něco udělala...

Není tady

 

#6 7. 8. 2009 20:46

Laskonka
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 8. 2007
Příspěvky: 174

Re: Prosím o pomoc kohokoli ze Slovenska - adresa

Marico, mᚠSZ:-)

Není tady

 

#7 7. 8. 2009 23:03

marica
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 9. 2007
Příspěvky: 514

Re: Prosím o pomoc kohokoli ze Slovenska - adresa

Laskonka napsal(a):

Marico, mᚠSZ:-)

Ty taky smile neboj zmáknem to levou zadní.

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » Prosím o pomoc kohokoli ze Slovenska - adresa
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů