Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 25. 8. 2009 8:20

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak začít s vykládáním karet?

já používám andělské , dřív runové a  ted nejvíc "zeptej se svých průvodců" naprosto užasný

Není tady

 

#52 26. 8. 2009 9:27

adajak
♥------
Registrovaný: 25. 8. 2009
Příspěvky: 5

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Ahojte ,
natéto diskuzi jsem prvně. Moc mne tyto věci zajímají a už dlouho si hraji s myšlenkou koupit karty a zkusit to. Určitě je nechci kupovat přes internet, musí mi padnout do oka a musím si je osahat. jsem z Liberce, nevíte náhodou o nějakém obchůdku v Liberci?
všimla jsem si, že Martina je z Prahy, takže pokud buddeš toto číst, prosím o radu na dobrý obchod v Praze. často tam jezdím, byla bych ti vděčná.
PŘEJI VÁM VŠE DOBRÉ.rodna

Není tady

 

#53 26. 8. 2009 10:31

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jak začít s vykládáním karet?

adajak napsal(a):

Ahojte ,
natéto diskuzi jsem prvně. Moc mne tyto věci zajímají a už dlouho si hraji s myšlenkou koupit karty a zkusit to. Určitě je nechci kupovat přes internet, musí mi padnout do oka a musím si je osahat. jsem z Liberce, nevíte náhodou o nějakém obchůdku v Liberci?
všimla jsem si, že Martina je z Prahy, takže pokud buddeš toto číst, prosím o radu na dobrý obchod v Praze. často tam jezdím, byla bych ti vděčná.
PŘEJI VÁM VŠE DOBRÉ.rodna

Ahoj :-)
Velký výběr karet mají U Džoudyho, je to na I.P.Pavlova. Víc jsem Ti napsala do SZ (soukromé zprávy). Bude Ti blikat červeně nahoře.
Krásný den :-)

Není tady

 

#54 26. 8. 2009 12:07

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Adjaku,
v Liberci mají vykládací karty v knihupectví Frič. A nebo když jdeš dolů z Benešova nám., tak po pravé straně je obchod s kameny. A nebo pak ještě níže polevé, tam mají svíčky, batikované šaty, ...

V Turnově mají velký výběr karet v Čarokrámku u Benzinky když jedeš z kruháče hned vedle dálnice směr centrum. Po levé straně je taková benzinka v domě, hned za ní je ulice nahoru a na rohu obuv. A v 1. patře mají plno karet.

Tak a nějaké vybereš smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#55 26. 8. 2009 12:53

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Vidis Marti a kdyz jsme v Praze shaneli Krystalovy tarot,tak jsme ho nesehnali ani u Dzoudyho. sad


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#56 26. 8. 2009 13:06

adajak
♥------
Registrovaný: 25. 8. 2009
Příspěvky: 5

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Holky jste super, děkuji za tipy na obchody.rock

Není tady

 

#57 26. 8. 2009 13:49

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Jak začít s vykládáním karet?

adajak napsal(a):

Ahojte ,
natéto diskuzi jsem prvně. Moc mne tyto věci zajímají a už dlouho si hraji s myšlenkou koupit karty a zkusit to. Určitě je nechci kupovat přes internet, musí mi padnout do oka a musím si je osahat. jsem z Liberce, nevíte náhodou o nějakém obchůdku v Liberci?
všimla jsem si, že Martina je z Prahy, takže pokud buddeš toto číst, prosím o radu na dobrý obchod v Praze. často tam jezdím, byla bych ti vděčná.
PŘEJI VÁM VŠE DOBRÉ.rodna

Zkus začít s obyčejnýma cikánskýma kartama... Jednoduchý a dobrý návod na výklad, jaká karta s druhou co znamená najdeš
na webu http://tajemno.najdise.cz/

Není tady

 

#58 26. 8. 2009 14:17

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak začít s vykládáním karet?

v Praza taky na Hůrce, hned u metra , knihkupectví Avatar

Není tady

 

#59 27. 8. 2009 7:02

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Holky, ta Praha má pořádnou výhodu... godlike kapitulation
Ale díky za počtení, zkusím si sehnat cikánské karty pussa


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#60 27. 8. 2009 7:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Slniečko napsal(a):

Vidis Marti a kdyz jsme v Praze shaneli Krystalovy tarot,tak jsme ho nesehnali ani u Dzoudyho. sad

v čem je jinej nebo lepší, že jsi chtěla tyhle ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#61 27. 8. 2009 7:47

adajak
♥------
Registrovaný: 25. 8. 2009
Příspěvky: 5

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Ahojky,
za chvíli vyrážím směr Praha, jedu pro manžela na letiště. Vyrážím s obrovským předstihem a už se těším, adresy mám napsaný a vyrážím do obchůdků pro karty. rodna
Děkuji moc za rady, určitě dám vědět co jsem koupila.
Zatím se mějte.Pa:)

Není tady

 

#62 27. 8. 2009 8:57

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Jak začít s vykládáním karet?

tak holky, moje první seznámení s cikánskýma kartama bylo takové, že jsem se až lekla... když jsem je míchala, vypadly mi 3 karty... samo, že jsem kukla.... a uvažovala, co znamenají.. no a když jsem pak znovu promíchala, přeložila... a dala 3 karty... tak byly ty stejné... já se tak toho polekala, že jsem to sbalila a schovala.... vytáhla znovu asi za 3 dny a už naštěstí nebyly ty stejné:-) jinak nevím, co bych dělala:)  no, jinak v tom moc neumím zatím číst, mám odněkud (myslím, že "najdise" vytištěné nějaké popisy čtení karet, ale... já totiž na těch kartách nemám český název, tak jsem si to zkusila přeložit pomocí slovníku, a myslím, že né všechny překlady jsou ty, které se jima myslí... tak jsem v tom zmatená trošku... snad na to časem příjdu:-)

Není tady

 

#63 27. 8. 2009 9:13

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Ajax napsal(a):

tak holky, moje první seznámení s cikánskýma kartama bylo takové, že jsem se až lekla... když jsem je míchala, vypadly mi 3 karty... samo, že jsem kukla.... a uvažovala, co znamenají.. no a když jsem pak znovu promíchala, přeložila... a dala 3 karty... tak byly ty stejné... já se tak toho polekala, že jsem to sbalila a schovala.... vytáhla znovu asi za 3 dny a už naštěstí nebyly ty stejné:-) jinak nevím, co bych dělala:)  no, jinak v tom moc neumím zatím číst, mám odněkud (myslím, že "najdise" vytištěné nějaké popisy čtení karet, ale... já totiž na těch kartách nemám český název, tak jsem si to zkusila přeložit pomocí slovníku, a myslím, že né všechny překlady jsou ty, které se jima myslí... tak jsem v tom zmatená trošku... snad na to časem příjdu:-)

Když Ti nějaký karty vypadnou, tak to není náhoda... to sis ověřila :-) Prostě ty karty byly tak nedočkavý, že se "vytáhly" samy big_smilegloria

Není tady

 

#64 27. 8. 2009 9:20

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Jak začít s vykládáním karet?

jj já vím, jsem o tom četla.. jen mě to polekalo, že jsem je pak vyložila opět ty stejné a i ve stejném pořadí.-) se mi z toho až ruce třásly...

Není tady

 

#65 27. 8. 2009 9:22

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak začít s vykládáním karet?

mě se stalo, že když jsem si je zamýchala, tak ta hořejší jakoby sjížděla sama dolu z balíčku. tak jsem si jí vzala, když ke mě tak moc chtěla.
a jednou ( zatím jednou) se mi stalo, že jsem si je vykládala a než jsem tu poslední otočila, věděla jsem přesně , co na ní je.

Není tady

 

#66 27. 8. 2009 9:34

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Když se nad tím člověk zamyslí, tak je to hrozné, že? Strašidelné:-)

Není tady

 

#67 27. 8. 2009 12:24

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Ajax napsal(a):

tak holky, moje první seznámení s cikánskýma kartama bylo takové, že jsem se až lekla... když jsem je míchala, vypadly mi 3 karty... samo, že jsem kukla.... a uvažovala, co znamenají.. no a když jsem pak znovu promíchala, přeložila... a dala 3 karty... tak byly ty stejné... já se tak toho polekala, že jsem to sbalila a schovala.... vytáhla znovu asi za 3 dny a už naštěstí nebyly ty stejné:-) jinak nevím, co bych dělala:)  no, jinak v tom moc neumím zatím číst, mám odněkud (myslím, že "najdise" vytištěné nějaké popisy čtení karet, ale... já totiž na těch kartách nemám český název, tak jsem si to zkusila přeložit pomocí slovníku, a myslím, že né všechny překlady jsou ty, které se jima myslí... tak jsem v tom zmatená trošku... snad na to časem příjdu:-)

Cikánské karty jsou velmi podobné těm obyč. vykládacím, třeba těm , které malovala Hütnerová. Líší se asi ve 3-4 kartách. Třeba cikánské mají kartu Oko Boží, tak jsem si ji ve vykládacích nahradila Láskou apod..., záleží, jak to cítíš... Jinak se říká, že když při míchání karty vypadávají, tak nechtějí "promluvit" ... takže výklad raději nechat na někdy jindy...

Není tady

 

#68 27. 8. 2009 13:54

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Jak začít s vykládáním karet?

hodně karet mají v celetné, knihkupectví u DObry


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#69 27. 8. 2009 14:20

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Jak začít s vykládáním karet?

PPavlaa napsal(a):

Slniečko napsal(a):

Vidis Marti a kdyz jsme v Praze shaneli Krystalovy tarot,tak jsme ho nesehnali ani u Dzoudyho. sad

v čem je jinej nebo lepší, že jsi chtěla tyhle ?

Pavli, to jsem si je nevybrala ja,ale oslovily meho bratra. Kazdeho oslovi jine karty, ja mam uplne klasicke taroty. smile


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#70 27. 8. 2009 16:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak začít s vykládáním karet?

aha, tak se budu muset jít taky někam na ně mrknout, jestli mě nějáký osloví, nebo ne smile já mám karty ivy hutnerový, mám je ráda.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#71 27. 8. 2009 19:27

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Pavli,ja s Hutnerovou zacinala a ted je za nic nemuzu najit,nekam jsem je uklidila,ale tarot me oslovil a jsem z nej nadsena. Ja myslim,ze vsechny jsou hezke. Az se s kartami sziji,tak se urcite poohlednu po dalsich,protoze nektere maji proste vetsi vypovidaji schopnost nebo spis mam pocit,ze se z nich lepe cte. Jukni pro inspiraci: http://www.mystique.cz/tarot-lo-scarabeo smile

Upravil(a) Slniečko (27. 8. 2009 19:28)


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#72 28. 8. 2009 10:09

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jak začít s vykládáním karet?

Ajax napsal(a):

Když se nad tím člověk zamyslí, tak je to hrozné, že? Strašidelné:-)

To není ani hrozné, ani strašidelné... - je to zpráva.
Karta Ti vyskočí, dát zprávu :-)
Taky se mi jednou karty úplně rozsypaly, vypadly z ruky - na znamení toho, že na tuhle otázku se už nemám ptát - protože přece znám odpověď. Jenže já se ptala pořád znovu a znovu.
To bylo na začátku vztahu s teď už manželem, ptala jsem se jestli je to ten pravý... gloria

Není tady

 

#73 28. 8. 2009 12:25

adajak
♥------
Registrovaný: 25. 8. 2009
Příspěvky: 5

Re: Jak začít s vykládáním karet?

:gloria:Ahojky holky, tak jsem si včera koupila svoje úplně první karty. A ještě večer jsem  z toho byla úplně paf. když jsem si je vybírala ahledala ty "pravé", tak když jsem na ně sáhla a začala je prohlížet tak jsem měla hrozně příjemnej pocit, ani to nedokážu slovy popsat. Stalo se Vám taky něco podobného?já když o tom teď píšu tak mě z toho mrazí.

Není tady

 

#74 28. 8. 2009 12:49

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jak začít s vykládáním karet?

adajak napsal(a):

:gloria:Ahojky holky, tak jsem si včera koupila svoje úplně první karty. A ještě večer jsem  z toho byla úplně paf. když jsem si je vybírala ahledala ty "pravé", tak když jsem na ně sáhla a začala je prohlížet tak jsem měla hrozně příjemnej pocit, ani to nedokážu slovy popsat. Stalo se Vám taky něco podobného?já když o tom teď píšu tak mě z toho mrazí.

A jaké sis vybrala?
Moje nejoblíbenější karty, měl manžel, když jsem se s ním seznámila. Moc se mi líbily a když jsem si je půjčovala častěji, než mu bylo milé, koupil mi moje vlastní :-)
Karet mám doma víc balíčků, další přišly časem, nebo na doporučení atd.
Druhé nejoblíbenější... to jsem šla do obchodu s tím, že chci určitý druh karet, které jsem někde viděla. Ale nechala jsem si ukázat víc podobných typů. No a u těch "mých" když jsem je viděla a vzala do ruky... jak to napsat... prostě jsem měla emociální reakci, jakoby se mi chtělo začít brečet... - nevím jak to popsat.
Prostě jsem věděla, že to jsou ony.
Ty používám hlavně pro sebe, a jsou to Léčení s vílami.
Ty první jsou Osho Zen Tarot, ty používám pro sebe a hlavně pro výklady pro ostatní.

Není tady

 

#75 28. 8. 2009 14:55

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak začít s vykládáním karet?

dneska jsem byla na Andělu v knihkupectví, ty andělský potvůrky po mě hodily karty karmické, jedny mi rozsypali pod nohy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů