Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 7. 2009 10:19

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

keybord pro začátečníka

Chtěla bych 12 leté dceři koupit keybord, ještě hrát neumí, hrála trochu na klavír, ale ten jsme k vůli stěhování zlikvidovali. vyznáte se v těch keybordech někdo - na co se zaměřit. Dívala jsem se třeba na keybordy Casio - nejlevnější za necelé 3000, možná by i stačil, hodně dobrý za 9000 -ale má spousty mně zatím nepochopitelných funkcí, nevím, jestli by to využila.  Taky nevím, stačí 61 kláves, nebo těch 76 kláves za vyšší cenu? Poraďte, jestli s tím máte zkušenosti.

Není tady

 

#2 30. 7. 2009 13:20

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: keybord pro začátečníka

Posílám tip do SZ - jukni se na to - třeba napoví

Není tady

 

#3 5. 8. 2009 21:25

DarthS
♥------
Registrovaný: 4. 10. 2008
Příspěvky: 5

Re: keybord pro začátečníka

Ahoj. Nevím, jestli se může konkrétní produkt jmenovat takhle v reakci.... Já jsem kdysi dávno hrál na piano, ale přestal jsem, skončil jsem jako začátečník ;-). Před časem jsem se chtěl k "hraní" (jestli se to tak dá nazvat) vrátit. No a po dlouhém hledání jsem si pořídil elektrické piáno od Yamahy (NP 30). Není to keyboard, narozdil od něj má klávesy jako klasický piáno a lze si tam vybrat pouze asi z 6 nástrojů (varhany, housle, el.piano apod.). Já stejně používám v 90procentech případů Grand Piano. Mám ho asi půl roku, a jsem s ním docela spokojenej. Na netu se dá najít video, ve kterým je to piáno představený v akci. Dokonce si myslím, že pokud bych dcera zase třeba chtěla začít chodit někam do hudebky na hodiny piána, tak s keyboardem by asi cvičit moc nemohla...

Není tady

 

#4 6. 8. 2009 21:24

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: keybord pro začátečníka

Nejlepší to mᚠzkonzultovat s někým kdo to učí,třeba v Lidušce a budeš mít o mnoho jasněji.Dcera stejně asi budem někam docházet,ne?Za 3000,- to bude jen moc nepoužitelná hračka.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů