Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 29. 7. 2009 9:53

malinkej
Letňátka 2008
Místo: Olomoucko
Web

Zahrada - panely

dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost(což pochybuju) nebo spíš nápad co s panely. Máme na zahradě položený  panely, mezi nimi samozřejmě prorůstá tráva,kopřivy atd a opravdu se mi to tam nelíbí. Manžel to tam má kvůli prac.místu,řeže tam dřevo apod.no a vedle stojí udírna s krbem. Existuje něco jak "přikrýt" panely?asi žádná dlažba na nich držet nebude sad ,mě napadlo akorát po zimě vždycky rozložit ten zelený venkovní koberec,jinak nevím. Budu ráda za každou kreativní radu nebo nápad.

Není tady

#2 26. 8. 2009 15:52

Myšák
♥♥♥----
Místo: Litomyšlsko

Re: Zahrada - panely

Mě napadlo leda oddělit to něčím, aby to nebylo vidět. Záleží teda, kde to je, ale nějaký živý plot nebo tak něco by to mohlo pohledově zakrýt. Aspoň třeba od posezení. Nebo na to dát bazén, ale to by se přes léto pracovat moc nedalo tongue

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí